Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. augusztus 31., kedd 19:06

illaix :arrow: lipcse

hivatalos.

szerintem mint jatekos, jo fogas nekik, nagy potencial van benne es fizikailag rendben van a pali.
raadasul mai arakhoz kepest boven jo aron.

az viszont, ahogy vertek az asztalt, nem biztos, hogy sok jot sejtet a mentalis kepessegeirol, ez majd kiderul.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. augusztus 30., hétfő 21:46

hehetheoriginal írta:
illgner írta:

Kimichhel országos cimborák, maradni fog. Annyit olvastam, hogy ő 2026-ig hosszabbít, és napokon belül bejelentik a hosszabbítást vele is.
ilyen alapon még céronaldo sincs a munál, papírmunka meg faxgépszerelés :mrgreen:
Házon belül csak nem fogja elbaszni a Bayern, még faxra sincs szükség :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. augusztus 30., hétfő 21:42

illgner írta:
Csabi írta: goretzka még mindig nem hosszabbított BTW. inkább rántanám be jövőre ingyen mint pogbát.
Kimichhel országos cimborák, maradni fog. Annyit olvastam, hogy ő 2026-ig hosszabbít, és napokon belül bejelentik a hosszabbítást vele is.
ilyen alapon még céronaldo sincs a munál, papírmunka meg faxgépszerelés :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. augusztus 30., hétfő 21:39

Csabi írta: goretzka még mindig nem hosszabbított BTW. inkább rántanám be jövőre ingyen mint pogbát.
Kimichhel országos cimborák, maradni fog. Annyit olvastam, hogy ő 2026-ig hosszabbít, és napokon belül bejelentik a hosszabbítást vele is.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. augusztus 30., hétfő 19:02

Csabi írta: goretzka még mindig nem hosszabbított BTW. inkább rántanám be jövőre ingyen mint pogbát.
Csak formalitás már, kb tuti hogy 2026-ig aláír…

Pogba jöhetne ingyen, én Camavingát hanyagolnám…

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. augusztus 30., hétfő 18:59

Csabi írta: goretzka még mindig nem hosszabbított BTW. inkább rántanám be jövőre ingyen mint pogbát.
Jöhet mindkettő ingyen és akkor Kroos+Modric pótolva.. :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. augusztus 30., hétfő 18:56

goretzka még mindig nem hosszabbított BTW. inkább rántanám be jövőre ingyen mint pogbát.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. augusztus 30., hétfő 18:11

BM kpja combos lesz.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. augusztus 29., vasárnap 21:28

Nem tudom volt-e már:

Fabrizio Romano
9 h
Ilaix Moriba and his agents have an agreement with RB Leipzig since weeks. It’s a five-years contract agreement valid from June 2022. Moriba’s agents still want this deal to go through. Piros kör #RBLeipzig

Barcelona are waiting for proposal to sign Moriba immediatly, as per @Sky_MaxB.


Fabrizio Romano
3 h
FC Bayern and RB Leipzig are preparing paperworks for Marcel Sabitzer deal. Final details to be sorted - then RB Leipzig will focus again on Ilaix Moriba situation with Barcelona. Piros kör #FCBayern #FCB

Sabitzer received three proposals this summer but his priority was FC Bayern.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. augusztus 29., vasárnap 21:27

Gyenge volt, de javìtsatok ki, ha tèvedek, nem is ott szokott játszani..?
Inkább Nkunku, vagy Forsberg helyèn lehetne az igazi, szòval ez a jobb oldali poszt, ez kènyszerből van egyelőre.
Olmo visszatèrèsèvel valòszìnű pad lesz belőle. :|

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. augusztus 29., vasárnap 21:15

Az egesz csapat gyenge volt, a Wolfsburg nem hagyott 3 passzt egy huzamban.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. augusztus 29., vasárnap 21:14

Nagyon gyenge volt Szobi, bár nem is kapott sok labdát. A gólban Gulácsi erősen benne volt. Következő körben jön a Bayern, esetleges zakóval gyorsan leszakadnak már a bajnokság elején. Sabitzert is viszi a Bayern, meg fognak gyengülni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. augusztus 29., vasárnap 17:33

Szoboszlai a kezdőben, reméljük ott folytatja, ahol abbahagyta. :)
Link, ha valaki nézné.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 28., szombat 21:53

Igen, Gnabryban van veszély, meghát 1 meccsen négyet vert a T'ham-nek (az már majdnem olyan menő, mint 1 meccsen 4 td :D :D ).., jó kis playa..
Nekem egyébként full mindegy mi van a BM-nel, középsuliban utáltam őket nagyon, az Effenberg féle majmok miatt, ezen az sem segített, hogy közben Elberek/Makaayok is játszottak náluk, ezektől meg úgy kellett félni, mint a tűztől.. Szerencsére mára kikoptak tőlük az ilyen full unszimpi arcok, és vannak olyanok is, akiknek jó nézni a játékát: Davies, Leva, vagy épp (Ziroval és sokakkal) nagy közös kedvencünk: Kimmich..


De sztem Dárdainak sem főtt le..
Igen, amikor átvette a Hertát, totál a szorgos, iparos, kiscsapat vonalon maradtak benn és gyak. ezt "tökélyre fejlesztve" még európai szereplésig is eljutottak. De szerintem Pali jó edző. Tavaly játszottak 3 kh-val, most 433, 4231-gyel próbálkozik... Nem totál sablonos a gondolkodása.
Ráadásul most megint kicsit kevesebb folyik a pénzcsapból, ment Cunha, Piatek sérült, Lukebaki a legnagyobb név elöl, újra középszer arcokkal kell csinálnia valamit. Az nem egyszerű..
Ráadásul Márton sincs most hátul, tavaly tavasszal fal volt a fiú..
Vannak viharfelhők, de remélem megússza.

Reteti írta: De ha nem lesznek komoly sérültek akkor ez a csatársor a világ egyik legjobbja komoly bl esélyekkel :D
Ha pedig a labda bemegy a kapuba, akkó gól.. :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 28., szombat 21:26

ziro4vr írta: Sane teljesen kipukkadt, a City-s korszaka nagy részében nagyon bírtam, még Madridba is ajánlgattam, de azóta semmit nem bizonyított, sőt. Coman szintén néha villan egyet de ennyi.

Pali filozófiája mellett meg kicsit elment a világ, ugyanazt tolja mint mikor megmentő szerepekben feltűnt, pár meccsre elegendő, de egy teljes szezonhoz kevés szerintem. Mondom ezt úgy, hogy mint karakter nagyon bírom, rendes, normális fazon. Neki haza kéne jönnie és valami komoly szakmai fejlesztő pozit betöltenie.
Van ott egy Gnabry is azért. Messze a legtermékenyebb szélsőjük, rá azért számíthatnak. Persze nem azt mondom, hogy Robben vagy Ribery, dehát attól még lehet valaki nagyon jó játékos, hogy nem potenciális aranylabda-jelölt.

Reteti
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2021. április 16., péntek 20:47
Kedvenc játékosaid: Toni kroos
Kedvenc csapatod: Bayern

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Reteti » 2021. augusztus 28., szombat 21:05

raul 4 ever írta:
ziro4vr írta: Haaland se normális, az öreg Róbert meg agyabeteg, bundesliga ide vagy oda. És azért nem is egy robbery van mellette, szerintem elég gyengus a mostani szélső felhozataluk.

Dárdai meg szerintem nem éli meg a tavaszt.
Európához szerintem is kevés ami most Münchenben van. Jó focista Gnabry, Sane, Coman de kéne még valaki lehet.
Musiala ígéretes am., Müller helyét átveheti majd a csatár mögött.
De nagy bajban akkor lesznek, ha Leva megint kiesik majd több hétre, főleg fontos meccsekre.. Moting/Müller messze nem elegek..

Herta most gyengén kezdett, de nem hinném, hogy Pali ne kapná össze őket, miatta remélem hogy nem lesz igazad, de ha nem húzna a szívem, objektív igazad volna.. :lol:
De ha nem lesznek komoly sérültek akkor ez a csatársor a világ egyik legjobbja komoly bl esélyekkel :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 28., szombat 20:34

Sane teljesen kipukkadt, a City-s korszaka nagy részében nagyon bírtam, még Madridba is ajánlgattam, de azóta semmit nem bizonyított, sőt. Coman szintén néha villan egyet de ennyi.

Pali filozófiája mellett meg kicsit elment a világ, ugyanazt tolja mint mikor megmentő szerepekben feltűnt, pár meccsre elegendő, de egy teljes szezonhoz kevés szerintem. Mondom ezt úgy, hogy mint karakter nagyon bírom, rendes, normális fazon. Neki haza kéne jönnie és valami komoly szakmai fejlesztő pozit betöltenie.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 28., szombat 20:30

ziro4vr írta: Haaland se normális, az öreg Róbert meg agyabeteg, bundesliga ide vagy oda. És azért nem is egy robbery van mellette, szerintem elég gyengus a mostani szélső felhozataluk.

Dárdai meg szerintem nem éli meg a tavaszt.
Európához szerintem is kevés ami most Münchenben van. Jó focista Gnabry, Sane, Coman de kéne még valaki lehet.
Musiala ígéretes am., Müller helyét átveheti majd a csatár mögött.
De nagy bajban akkor lesznek, ha Leva megint kiesik majd több hétre, főleg fontos meccsekre.. Moting/Müller messze nem elegek..

Herta most gyengén kezdett, de nem hinném, hogy Pali ne kapná össze őket, miatta remélem hogy nem lesz igazad, de ha nem húzna a szívem, objektív igazad volna.. :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 28., szombat 20:17

Haaland se normális, az öreg Róbert meg agyabeteg, bundesliga ide vagy oda. És azért nem is egy robbery van mellette, szerintem elég gyengus a mostani szélső felhozataluk.

Dárdai meg szerintem nem éli meg a tavaszt.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. augusztus 28., szombat 20:16

Lewa újabb tripla. Szegény Haaland hiába vágja a gólokat, a lengyellel nem bír.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég