Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 28., szombat 21:22

illgner írta: Tessék utána csinálni.
En ezt az ervet sose ertettem. Ennyi erovel egy jatekosrol se merjunk rosszat irni, mert nem hogy a BL-ben, de meg az nb1-ben se jatszottunk. Attol, hogy nem tudok fozni, meg erzem, ha a Michelin-csillagos etteremben nyers a hus vagy el van sozva egy etel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 28., szombat 21:10

Akkor láthattad, hogy miért alakult ki a téma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 28., szombat 21:03

Realista24 írta:
illgner írta: Nem értem, miért úgy kell nézni egy magyar játékost, hogy Real-szint vagy sem. Én inkább úgy nézem, hogy a jelenlegi osztályzatok alapján a Bundesliga top 10 játékosában van benne, most már hétről-hétre a csapata egyik vagy abszolút legjobbja. Kimmich, Bellingham, Musiala, Fülkrug, Nkunku, Szoboszlai, ez a sorrend jelenleg. Tessék utána csinálni.
Ha nem olvasod az előzményt, úgy nehéz megérteni, de legalább beszóltál.
Nyilván olvastam az előzményt, hiszen arra reagáltam.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 28., szombat 20:30

amugy nem rossz iden a bundesliga, 4 csapat 3 ponton belul az elen es meg az egy meccsel kevesebbet jatszo dortmund is kozejuk eshet otodiknek.

persze egy sima 5-10 pont kozotti bayern aranyra tippelnek inkabb meg most is, de nagy a tumultus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 28., szombat 19:32

illgner írta: Nem értem, miért úgy kell nézni egy magyar játékost, hogy Real-szint vagy sem. Én inkább úgy nézem, hogy a jelenlegi osztályzatok alapján a Bundesliga top 10 játékosában van benne, most már hétről-hétre a csapata egyik vagy abszolút legjobbja. Kimmich, Bellingham, Musiala, Fülkrug, Nkunku, Szoboszlai, ez a sorrend jelenleg. Tessék utána csinálni.
Ha nem olvasod az előzményt, úgy nehéz megérteni, de legalább beszóltál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 28., szombat 19:29

mondjuk azert jott fel, mert valaki elhozna a realba es a tobbiek erre reagaltak.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 28., szombat 19:27

Nem értem, miért úgy kell nézni egy magyar játékost, hogy Real-szint vagy sem. Én inkább úgy nézem, hogy a jelenlegi osztályzatok alapján a Bundesliga top 10 játékosában van benne, most már hétről-hétre a csapata egyik vagy abszolút legjobbja. Kimmich, Bellingham, Musiala, Fülkrug, Nkunku, Szoboszlai, ez a sorrend jelenleg. Tessék utána csinálni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 28., szombat 12:44

ateeemadrid írta:
Realista24 írta: Egyértelműen nem igazi Real szint, viszont hasznosabb tagja lenne a csapatnak, mint Hazard, Mariano és Odriozola együttvéve.
Mondjuk az nem nagy szó, párszáz nevet lehetne sorolni, akik ezeknél hasznosabbak. :D
Gondolom érted mire céloztam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. január 28., szombat 12:43

Realista24 írta: Egyértelműen nem igazi Real szint, viszont hasznosabb tagja lenne a csapatnak, mint Hazard, Mariano és Odriozola együttvéve.
Mondjuk az nem nagy szó, párszáz nevet lehetne sorolni, akik ezeknél hasznosabbak. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 28., szombat 12:14

Egyértelműen nem igazi Real szint, viszont hasznosabb tagja lenne a csapatnak, mint Hazard, Mariano és Odriozola együttvéve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 28., szombat 12:01

az biztos nem elony, hogy magyar, de azert ezt kisse kozmetikazza, hogy ferfi szemmel is azert eleg egyertelmu, hogy egy jovagasu, jokepu, trendi srac, az meg marketing erteken dobhat.
biztos vagyok benne, hogy ha eljut egy igazan top klubba, akkor pl ebbol a szempontbol is fel lenne kapva.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 28., szombat 11:34

gutihaz14 írta:
Remy írta:

Mondjuk a gyerek a korosztályában kiemelkedő számokat produkál amúgy. Ha nem magyar lenne, hanem francia, spanyol, brazil, német vagy angol, akkora hypeot kapna, mint a picsa.

Már a következő De Bruynének lenne eladva.
gruzkent is lehet hypeot kapni nem lejet arra fogni hogy azert nincs hype mert magyar...
Lehet persze, de jóval több kell, mint az említett nemzeteknél. Azért a gyereknél az is közrejátszik csúnyán, hogy a Napoli ennyire egyben van. A csapat utoljára Maradonával lett bajnok, ez azért nem kis adalék.

Gala.

Első körben nyilván azért örülnék neki nagyon, mert magyar.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 28., szombat 11:33

Remy írta:
Faust írta: Ha nem magyar lenne, az eg vilagon senkinek nem jutna eszebe ilyen baromsag, meg Remynek se, ami valljuk be, nagy szo. Hagyjuk mar.
Mondjuk a gyerek a korosztályában kiemelkedő számokat produkál amúgy. Ha nem magyar lenne, hanem francia, spanyol, brazil, német vagy angol, akkora hypeot kapna, mint a picsa.

Már a következő De Bruynének lenne eladva.
Csak ide nem eleg halaistennek az hogy a korosztalyaban kiemelkedoek a szamai amit megnyomnak a pontrugasok.
En nem vitatom, ugyes jatekos, magyar szinten az elmult 10 es valszeg a kovetkezo 10ev messze legjobbja lehet de itt nala sokkal jobb kepessegu jatekosok is sultek mar be.
Szerintem asensio light egyelore. Vannak nagy dugok, veszelyes beadasok, jo rugotechnika de mezonyben eltunik. Szelre keves mert nem eleg gyors es 1v1be sem jo, kozepre meg vannak nala jobb opcioink mar most.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 28., szombat 11:29

Remy írta:
Faust írta: Ha nem magyar lenne, az eg vilagon senkinek nem jutna eszebe ilyen baromsag, meg Remynek se, ami valljuk be, nagy szo. Hagyjuk mar.
Mondjuk a gyerek a korosztályában kiemelkedő számokat produkál amúgy. Ha nem magyar lenne, hanem francia, spanyol, brazil, német vagy angol, akkora hypeot kapna, mint a picsa.

Már a következő De Bruynének lenne eladva.
gruzkent is lehet hypeot kapni nem lejet arra fogni hogy azert nincs hype mert magyar...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 28., szombat 11:27

Faust írta: Ha nem magyar lenne, az eg vilagon senkinek nem jutna eszebe ilyen baromsag, meg Remynek se, ami valljuk be, nagy szo. Hagyjuk mar.
Mondjuk a gyerek a korosztályában kiemelkedő számokat produkál amúgy. Ha nem magyar lenne, hanem francia, spanyol, brazil, német vagy angol, akkora hypeot kapna, mint a picsa.

Már a következő De Bruynének lenne eladva.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. január 28., szombat 11:19

Szoboszlaiban benne van a clutch faktor, nem is picit.
Más miatt nem gondolnàm, hogy elég lenne ide, ahhoz kéne még fejlődnie nem keveset meg még plusz mezőnymunkàt beletennie.

Nálunk nem működik Özil óta az amit Szoboszlai tudna itt nyújtani.
Ide sokoldalú KPsok kellenek, akik akár a balhátvédet is el tudják jàtszani :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 28., szombat 11:13

Ha nem magyar lenne, az eg vilagon senkinek nem jutna eszebe ilyen baromsag, meg Remynek se, ami valljuk be, nagy szo. Hagyjuk mar.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 28., szombat 11:11

Így van, ha ide ozil meg james kevesek voltak, akkor egy szoboszláj miert lenne megoldas? Padra csak nagyon vegso esetben igazolunk, a kezdo a szar perpill, semmi ertelme partizmilliot padert fizetni
thereisonly1ronaldo

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. január 28., szombat 10:27

Volt itt egy olyan játèkos korábban, akitől mezőnyben a fejemet fogtam sokszor, de a lövèsei, szabik, meg a keresztlabdák a legfelsőbb polcon voltak..
Bár nála nagyobb volt a hype, èrthető okok miatt..
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy igazoljuk le, mert egyèbkènt szerintem is kevès az ide, ha valaki tud lőni, meg pontrùgásokban baszò..
Legjobb helyen van most jelenleg, legyen kezdő ott pár èvig, aztán meglátjuk tud-e fejlődni mèg a játèka, vagy ez a max.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 28., szombat 9:53

Szolitottal, jottem. :kalapos:

Lövője, rugotechnikaja foleg jobbal kiemelkedo, mondanam atlag felettinek.
A jatek tobbi elemeben erzem tamado típusu jatekoskent kevesnek: 1v1-ek, kreativ, védelmet atbaszo megoldasok, most a bundesben neha lo golt, akkor felkapjuk a fejunket, mert magyar, de a jatek kepeben nem meghatarozo, extrat nyujtani kepes, fizikalisan, technikailag is nemzetkozi atlagnak latom, aki ha elmegy egy spanyol vagy olasz kozepcsapatba, akkor szepen beleolvad a mezonybe, teszi a dolgat, de nem miatta lesz jobb a csapat.
Magyarul a madridhoz keves, ha párhuzamot vonnek, akkor egy gyengebb kiadasu valverde ugy eyetestre.

Műtét még nem kell R, sztem jol latok :kalapos:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég