Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 12., szombat 17:05

Mi lehet rajta hogy így nézegette? Hajháló? Fésű?
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 12., szombat 17:01

lahm megkapta a bevásárlólistát :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 12., szombat 16:47

reeed_ati írta:
ziro4vr írta: Ezért kell őt a helyén kezelni, Münchenben egy Robben, Ribery, Costa tömte labdákkal világéletében, a válogatottban meg Özil, Kroos stb.. Nélkülük félig halott.
Amúgy egyetértek veled, de azért az, hogy valakit Robben tömött labdákkal, azért az nekem erős. :mrgreen:
Jó a többiek passzoltak neki, Robben meg kapura lőtt aztán a lecsorgót bevágta Müller. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 12., szombat 16:47

ez a keret a kiesés ellen menekülő szerepet érdemelte nyáron. és most is mert nem bitang a keret. azért meglehet nézni a tökutolsó stuttgartot. itt valamire nagyon ráérzett dárdai és a játékosok nagyon csapatként játszanak élnek gondolkoznak. de hát megtapasztalhattuk ezt itthon is hogy egy dárdai mit ért a selejtezőben. jó alapokat hozott németből és azt a mentalitást is hozta magával.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 12., szombat 16:39

3-0. Remélem egy kis pénz áramlik majd a csapathoz, de ilyen eredmények után talán lehet rá számítani. Kíváncsi lennék mit alkotna jobb játékosokkal, mert ez a keret bizony ettől kevesebbre hivatott jóval szerintem. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 12., szombat 16:38

ziro4vr írta:Szerintem még így is az EL hely lehet reális, azért hosszabb távon a Wolfsburg vagy a Schalke, esetleg leverkusen előrébb lesz. De ki tudja.

Viszont Pali elég kapós lehet majd, a bundásban nagy az igény a hozzá hasolnó edzőkre egy komolyabb csapatnál is. Ugyanakkor szerintem a legjobb az lenne, ha maradnak, viszont a Hertha anyagi lehetőségei ugranának meg. A város adott, szerintem szponzorok is jönnek majd erre az eredményre.
A realis hely biztos hogy az EL helyezés, de fociban mindig történnek váratlan dolgok, és lehet most Paliék vannak soron. Ha hozza a kötelezőt és rangadókból ő jön ki jobban akkor itt mér "bármi" lehet. Én szorítok neki, hatalmas eredmény lenne egy BL selejtező/BL szereplés. De most nagyon nagyot ugrottam előre az időben. Tavasszal kell majd erről beszélni. De eddig álomszerű amit csinál egy ilyen kerettel. :)

Szerk: közben meg 0-3 :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. december 12., szombat 16:33

ziro4vr írta: Ezért kell őt a helyén kezelni, Münchenben egy Robben, Ribery, Costa tömte labdákkal világéletében, a válogatottban meg Özil, Kroos stb.. Nélkülük félig halott.
Amúgy egyetértek veled, de azért az, hogy valakit Robben tömött labdákkal, azért az nekem erős. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 12., szombat 16:27

és jövőhéten akár a mainz is meglehet. szép lenne a harmadik helyen karácsonyozni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 12., szombat 16:14

Szerintem még így is az EL hely lehet reális, azért hosszabb távon a Wolfsburg vagy a Schalke, esetleg leverkusen előrébb lesz. De ki tudja.

Viszont Pali elég kapós lehet majd, a bundásban nagy az igény a hozzá hasolnó edzőkre egy komolyabb csapatnál is. Ugyanakkor szerintem a legjobb az lenne, ha maradnak, viszont a Hertha anyagi lehetőségei ugranának meg. A város adott, szerintem szponzorok is jönnek majd erre az eredményre.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 12., szombat 16:04

sebydani írta:Darmstadt-Dárdai BSC 0-2 30 perc után :salute:
Amúgy arra lehet esély hogy a 4. helyet elérjék, de az is szenzációs eredmény lenne egy ilyen kerettel.
Valamit nagyon tud Pali, ez már biztos.

Mönchengladbach szerintem 3. helyre jó lesz a szezon végén. Paliék meg harcolnak majd a 4-5-6 helyért. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 12., szombat 16:03

sebydani írta:Darmstadt-Dárdai BSC 0-2 30 perc után :salute:
Nagyon komoly amit csinál. És mi lenne ha még kapna rendes összeget igazolásra. Pár magyart mondjuk vihetne oda simán.

A BM meg eléggé ellaposodott amióta nincs Costa, fura mód így Müller sem akkora ász, hogy nem teszik a feneke alá a lasztit. :lol:

Ezért kell őt a helyén kezelni, Münchenben egy Robben, Ribery, Costa tömte labdákkal világéletében, a válogatottban meg Özil, Kroos stb.. Nélkülük félig halott.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 12., szombat 15:58

Darmstadt-Dárdai BSC 0-2 30 perc után :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 9., szerda 18:04

Realista24 írta:Azt ki tudta, hogy Lizarazu a visszavonulása után Jiu Jitsu Európa bajnok lett? :mrgreen:
http://m.youtube.com/watch?v=voKvnfolfhY
:lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 9., szerda 16:44

Azt ki tudta, hogy Lizarazu a visszavonulása után Jiu Jitsu Európa bajnok lett? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 8., kedd 13:46

realistahuni írta:Én meg azt vezetném be a videobíró mellé, hogy aki 20 másodpercnél tovább szenved a pályán az már többet nem játszhat. Ha van csere lecserélik, hanem így jártak. Ezeknek a szenvedéseknek 99%-a kamu színészkedés, hogy időt húzzanak, a hányás jön rám mikor az ilyen alvesek meg neymarok 20 métert gurulnak, 2 percet jajveszékelnek mintha törésük lenne, aztán a következő pillanatban semmi bajuk nincs.
Mondjuk ezzel tuti több idő megy el mint visszanézni egy-egy kétes esetet. :mrgreen:

De amúgy tényleg bosszantó.
Nekem ez a kamu 11-es az egyik kedvencem. :lol:
Nem tudom hogy agyonverném inkább vagy csak szánalmasan kinevetném, ha az ellenfele/csapattársa lettem volna. :mrgreen:

Off vége.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 8., kedd 13:34

Én meg azt vezetném be a videobíró mellé, hogy aki 20 másodpercnél tovább szenved a pályán az már többet nem játszhat. Ha van csere lecserélik, hanem így jártak. Ezeknek a szenvedéseknek 99%-a kamu színészkedés, hogy időt húzzanak, a hányás jön rám mikor az ilyen alvesek meg neymarok 20 métert gurulnak, 2 percet jajveszékelnek mintha törésük lenne, aztán a következő pillanatban semmi bajuk nincs.
Love football, hate antifa.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 8., kedd 13:33

Nem tudom eldönteni hogy a szűklátókörűség/konzervatív gondolkodás maximuma ez, vagy a bundázási lehetőségek szűkítésének elkerülése miatt nincs még videóbíró.

A legcsóróbb topligás csapatnak is lenne erre pénze.

Olyan szinten fejlett a technika már, hogy ez kb kihívásnak abszolút nem nevezhető feladat.

Remélhetőleg hamar lecserélődik az a buta, konzervatív bagázs akik ezt keményen befolyásolják/akadályozzák.

Azzal takarózni hogy régen sem volt, akkor most miért legyen.... annak meg azt üzenem, hogy menjen költözzön ki az erdőre aztán vadásszon az állatokra és boldoguljon egyedül. Ne élvezze a technológia vívmányait. Régen is megvoltak az emberek ezek nélkül.

Komolyan döbbenet hogy a realitás az, hogy még évek múlva se biztos hogy lesz videóbíró. Talán még megélem...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 8., kedd 13:02

http://index.hu/sport/kezilabda/2015/12 ... ta_a_golt/

Itt egy kicsit máshogy van előadva.

Én is a videóbíró mellett vagyok, engem egy kcsit sem zavarna, ha lassítaná a játékot. Engem az idegesít, amikor valaki úgy adja elő, mintha akármelyik falusi alkesz is kiszúrná az 5 centin múló leshelyzeteket, meg csak a hatodik lassított visszajátszásnál látható kontaktot.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. december 8., kedd 12:50

Ha jól vettem ki, nem csak a bírákat rúgták ki, de a videórendszert is. :lol:
nso.hu írta:A férfi világbajnokságon és a női világbajnokság első napjaiban sikeresen működő Video Proof System használatát a torna további részében nem engedélyezzük, mivel az eset rámutatott, hogy nem lehet százszázalékosan kizárni a hibát.
Szóval emberi mulasztás miatt a rendszer rossz. :-*

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 8., kedd 12:09

CS0ki írta:
én meg eltiltanám az összes sporit ha elfúj egy meccset vagy elnéz 1-2 tizit.
És miután pár hónapon belül az összes profi bíró elfogyna, akkor ki vezetni a meccseket, Te?

A lenti cucc meg nálam sem fér bele, amellett, hogy a rúgó is észrevehette volna talán.
erre mond azt hogy nem érdemelték meg :lol:

bocs az offért. de ez pont a beszélgetéshez jött.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég