Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2022. február 21., hétfő 19:05

Realista24 írta: Akkor sem voltunk tényezők Európában.
A hideg kiráz Khedirától és Higuanitól, de azért az a 11-12-es aranymezes csapat az igencsak b@szó volt. Ha Mou nem fogja vissza őket 2:0-nál az elődöntő visszavágóján, nagyon csúnyán meg lett volna pakolva az a Bayern a Bernabeuban... Meggyőződésem, hogy ha ott továbbmegyünk, akkor a Chelsea sem állhatott volna a 10. útjában. Nyilván sok a "ha" és a "volna" , de az erős, hogy abban a szezonban ne lettünk volna tényezők Európában. Ha van valami, amit Mou-nak nem tudok megbocsátani, akkor az az a meccs.

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. február 21., hétfő 19:00

Galacticos írta: En nem tudom mit nem ertetek ezen. Lewa egy nagyon jo csatar, mai viszonylatba klasszis, de egesz eleteben a bundesba tolta es alajatszottak. Sosem probalt egy premier leaguet vagy egy laligat akár. Prime eveit egy kiemelkedo bayernbe tolta, ahol o a jeghegy csucsa, a tobbi csapat meg kanyarba sincs a ligan belul.
Valószínűleg nem véletlen ő a jéghegy csúcsa, és nem véletlenül játszanak alá. Elfogadom, ha nektek ez a véleményetek, de azt nem szeretem, amikor kicsit is le van nézve valakinek a teljesítménye.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 21., hétfő 18:41

el magico írta:
Realista24 írta:

Az a baj, hogy még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk ide, vagyis de. Ez az egyetlen érv, amit Lewa MÚLTBELI döntésének védelmében fel lehet hozni, hogy a MOSTANI Bayern jobb, mint a MOSTANI Real.

Fuck logic.
És aki nem igazol a Real-ba azt jelenti, hogy sosem hagyja el a komfortzónáját? Én ezt nem értem.
Szinte egesz felnott palyafutasat a bundesligaba jatszotta, annak is ket kiemelkedo csapataba. Aztan tobbek kozt az o atigazolasaval, oriasi szakadek lett a ket nagy kozt is. Es innentol a kerdes az hogy melyik honapba lesznek bajnokok.

En nem tudom mit nem ertetek ezen. Lewa egy nagyon jo csatar, mai viszonylatba klasszis, de egesz eleteben a bundesba tolta es alajatszottak. Sosem probalt egy premier leaguet vagy egy laligat akár. Prime eveit egy kiemelkedo bayernbe tolta, ahol o a jeghegy csucsa, a tobbi csapat meg kanyarba sincs a ligan belul.

el magico
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. február 21., hétfő 18:30

Realista24 írta:
el magico írta:

Nem a múltról beszéltem, hanem a jelenről. Az elmúlt pár évet figyelembe véve pedig bőven sokkal jobb csapat a Bayern, mint a Real/Barca/ATMA. Nem tudom mi ezen a hülyeség.
Az a baj, hogy még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk ide, vagyis de. Ez az egyetlen érv, amit Lewa MÚLTBELI döntésének védelmében fel lehet hozni, hogy a MOSTANI Bayern jobb, mint a MOSTANI Real.

Fuck logic.
És aki nem igazol a Real-ba azt jelenti, hogy sosem hagyja el a komfortzónáját? Én ezt nem értem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 21., hétfő 17:19

Mondjuk, ha Mourinho nem cseszi el azt a Bayern elleni hazai meccset, akkor a KHÖD is Bl-t nyer.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. február 21., hétfő 17:07

Szerintem meg abban Heynkessnek van nagy szerepe, meg hogy rájöttek, költeni kell hogy tudják tartani a lépést. Az a Jupp féle bl győztes csapat nagyon fasza focit tolt.

A khödös korszakunkat meg én nem tartanám semmiképp sem a csúcsnak, viszont a szükséges lépésnek a csúcs előtt. Ahogy az is szükséges volt, hogy a sallangot elküldjük.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 21., hétfő 17:02

azzal egyetertek, hogy a bundesligaban van kb eselye csak ilyen mennyisegben termelni, ebbol a szempontbol lehet komfortzonanak hivni.

de azert a bayern nem volt ennyire egyeduralkodo mindig.
14-ben ment oda, asszem' azota 8 ligat nyertek zsinorban, de az azt megelozo 8 szezonban 4x mas nyert.
lehet veletlen egybeeses is, de nagy szerepe van abban, hogy ilyen szinten van a bayern.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 16:56

füst írta:
Realista24 írta: KHÖD, csak ennyit írok.
Erre azt tudom válaszolni, hogy khöd alatt volt a legtöbb lőtt gólos és nyert meccses szezonunk. :D
Akkor sem voltunk tényezők Európában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 21., hétfő 16:55

Realista24 írta: KHÖD, csak ennyit írok.
Erre azt tudom válaszolni, hogy khöd alatt volt a legtöbb lőtt gólos és nyert meccses szezonunk. :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 21., hétfő 16:51

Csucsreal nalam egyertelmuen a higuain ozil felek eltakarodasa utan volt.
Jottek is a blek szepen sorban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 16:47

KHÖD, csak ennyit írok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 21., hétfő 16:44

Hát szerintem igencsak az volt, irtóerős keretünk volt, nüanszokon múlt hogy nem jutottunk döntőbe, egyszer a tizenegyeseken múlt, máskor pedig pont Lewa volta a nüansz. :D
2011-17 között szerintem csúcsreal volt. Azon csodálkozok hogy szerinted nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 16:37

füst írta: Mondjuk az nem esett jól amikor Lewa 4-et vert a csúcsrealnak. :D
Csak úgy margón. :D
Nem tudtam hogy 2013ban a csúcs Realt láthattuk már.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 21., hétfő 16:35

Mondjuk az nem esett jól amikor Lewa 4-et vert a csúcsrealnak. :D
Csak úgy margón. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 16:32

géza írta:
Realista24 írta: Az a baj, hogy még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk ide, vagyis de. Ez az egyetlen érv, amit Lewa MÚLTBELI döntésének védelmében fel lehet hozni, hogy a MOSTANI Bayern jobb, mint a MOSTANI Real.

Fuck logic.
Amikor mi voltunk jobbak, akkor meg nem jatszott volna nalunk egy percet sem, mert Benzema jobb nala. Ezert is maradt.
Erre mondom, hogy maradt a komfortzonaban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
géza
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: géza » 2022. február 21., hétfő 16:28

Realista24 írta: Az a baj, hogy még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk ide, vagyis de. Ez az egyetlen érv, amit Lewa MÚLTBELI döntésének védelmében fel lehet hozni, hogy a MOSTANI Bayern jobb, mint a MOSTANI Real.

Fuck logic.
Amikor mi voltunk jobbak, akkor meg nem jatszott volna nalunk egy percet sem, mert Benzema jobb nala. Ezert is maradt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 16:15

Reteti írta:
Galacticos írta: Pont ezert mar kiderult az elmult jo par evbol hogy amikor mindket csapat a csucson volt ki a jobb.
Elozo evben triplazott bayerneket is vertunk romma munchenben.
Ez igaz de ahogy már az is hogy a Bayern is megverte a Realt mikor az verhetetlennek tünt (igaz tizikkel)de az tény hogy mindig nagyon jo izgalmas meccsek voltak bármelyik bármelyik csapat is nyert
Klasszikus párosítás, parázs meccsek, nagy feszkó. Mindig extra ez a párosítás, és ahogy írod, sosem tudni mi lesz a kimenetel.

Viszont tény, amit Gala írt hogy aki beárazta Európát az elmúlt időszakban, az a Real Madrid volt, Bayernestül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Reteti
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2021. április 16., péntek 20:47
Kedvenc játékosaid: Toni kroos
Kedvenc csapatod: Bayern

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Reteti » 2022. február 21., hétfő 16:07

Galacticos írta:
Reteti írta: pont ezert már jo lenne a következő bl körben egy Bayern Real már ugy is rég volt es akkor eldölne ki a jobb (ja es kivernétek a psg mi meg a salzburgot
Pont ezert mar kiderult az elmult jo par evbol hogy amikor mindket csapat a csucson volt ki a jobb.
Elozo evben triplazott bayerneket is vertunk romma munchenben.
Ez igaz de ahogy már az is hogy a Bayern is megverte a Realt mikor az verhetetlennek tünt (igaz tizikkel)de az tény hogy mindig nagyon jo izgalmas meccsek voltak bármelyik bármelyik csapat is nyert

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 16:04

el magico írta:
Realista24 írta: Persze, a Bayern mindenkit bucira verne, minket is. Jóságos ég, ahogy bucira vertek minket az elmúlt 10 évben minden alkalommal, amikor találkoztunk.

Tavaly a francia farmerligás PSG is megállította őket tavaly, előtte nyerték.
18-19-ben lelépte őket a Pool. Előtte két évig minket annyira bucira vertek, hogy ki is estek.
Előtte az Atma, azelőtt a Barca ejtette őket ki, előtte megint mi voltunk a végállomás. Ha jól tudom, a Barca és Atma is spanyol, akiket bucira vernének minden alkalommal.

Kiégek tőletek.
Nem a múltról beszéltem, hanem a jelenről. Az elmúlt pár évet figyelembe véve pedig bőven sokkal jobb csapat a Bayern, mint a Real/Barca/ATMA. Nem tudom mi ezen a hülyeség.
Az a baj, hogy még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk ide, vagyis de. Ez az egyetlen érv, amit Lewa MÚLTBELI döntésének védelmében fel lehet hozni, hogy a MOSTANI Bayern jobb, mint a MOSTANI Real.

Fuck logic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 21., hétfő 15:45

Reteti írta: pont ezert már jo lenne a következő bl körben egy Bayern Real már ugy is rég volt es akkor eldölne ki a jobb (ja es kivernétek a psg mi meg a salzburgot
Pont ezert mar kiderult az elmult jo par evbol hogy amikor mindket csapat a csucson volt ki a jobb.
Elozo evben triplazott bayerneket is vertunk romma munchenben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég