Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 28., kedd 17:58

Pad'em írta:
Persze, egyértelmű, hogy nem lehet komolyan venni direkt kötekszik, ha R24 felnéz a fórumra első dolga lesz kirakni gondolom,
Ezt csak most latom, de milyen igazad volt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Reteti
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2021. április 16., péntek 20:47
Kedvenc játékosaid: Toni kroos
Kedvenc csapatod: Bayern

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Reteti » 2023. február 28., kedd 17:57

Pad'em írta:
illgner írta:

Szerintem ő nem beszél semmiről, csak írogatja a fasságait. Az egész vita azzal indult, hogy Musialát fitymálta, amit azóta sem tud megindokolni.

Én az xg-s táblázatot meg azért linkeltem be, mert abból az állapítható meg, hogy nemcsak gólkülönbségben, a lőtt gólok számában, hanem xg-ben is magasan vezeti a Bayern a Bundesligát. Túl komolyan azért nem kell venni őt, mert arra képtelen, hogy elolvasson egy bajnoki tabellát, és abból megállapítsa, hogy hány pontja van a RB Leipzignek (szerinte 43, minden hivatalos forrás szerint meg 42).
Persze, egyértelmű, hogy nem lehet komolyan venni direkt kötekszik, ha R24 felnéz a fórumra első dolga lesz kirakni gondolom, de a 43 az abból a linkből jött neki amit küldtél, expected pont a Lipcsének xg alapján, tehát 1 ponttal kéne több legyen nekik a mutató szerint, azért hajtogatta azt.
Az nem lehet hogy nem a Bayern lett rosszabb a bundásban hanem a többi német csapat jobb :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 28., kedd 2:22

illgner írta:
Pad'em írta: Atesz xPts-ről beszél, Illgner meg a valósról. Mondjuk én sem értem Musiala ennél, hogy tudna többet csinálni ebben a szezonban 20 évesen.
Szerintem ő nem beszél semmiről, csak írogatja a fasságait. Az egész vita azzal indult, hogy Musialát fitymálta, amit azóta sem tud megindokolni.

Én az xg-s táblázatot meg azért linkeltem be, mert abból az állapítható meg, hogy nemcsak gólkülönbségben, a lőtt gólok számában, hanem xg-ben is magasan vezeti a Bayern a Bundesligát. Túl komolyan azért nem kell venni őt, mert arra képtelen, hogy elolvasson egy bajnoki tabellát, és abból megállapítsa, hogy hány pontja van a RB Leipzignek (szerinte 43, minden hivatalos forrás szerint meg 42).
Persze, egyértelmű, hogy nem lehet komolyan venni direkt kötekszik, ha R24 felnéz a fórumra első dolga lesz kirakni gondolom, de a 43 az abból a linkből jött neki amit küldtél, expected pont a Lipcsének xg alapján, tehát 1 ponttal kéne több legyen nekik a mutató szerint, azért hajtogatta azt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 28., kedd 0:27

Pad'em írta: Atesz xPts-ről beszél, Illgner meg a valósról. Mondjuk én sem értem Musiala ennél, hogy tudna többet csinálni ebben a szezonban 20 évesen.
Szerintem ő nem beszél semmiről, csak írogatja a fasságait. Az egész vita azzal indult, hogy Musialát fitymálta, amit azóta sem tud megindokolni.

Én az xg-s táblázatot meg azért linkeltem be, mert abból az állapítható meg, hogy nemcsak gólkülönbségben, a lőtt gólok számában, hanem xg-ben is magasan vezeti a Bayern a Bundesligát. Túl komolyan azért nem kell venni őt, mert arra képtelen, hogy elolvasson egy bajnoki tabellát, és abból megállapítsa, hogy hány pontja van a RB Leipzignek (szerinte 43, minden hivatalos forrás szerint meg 42).

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 28., kedd 0:21

Ne etessetek a trollt.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 28., kedd 0:19

attesz írta: Úgy hogy 43 pontja van a Lipcsének :lol:
Atti kérlek be ba...ál már fel, nézz már meg egy hivatalos Bundesliga táblázatot, de a kedvedért egyet beidézek:

https://www.bundesliga.com/de/bundesliga/tabelle

Hol látsz te itt 43 pontot a Lipcsénél?

Vagy nem tudod őket az Union Berlintől megkülönböztetni? :smile:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. február 27., hétfő 23:31

attesz írta: Aranyos, hogy a gúnyolódásba próbálsz mást belemagyarázni utólag
Én már csak ilyen aranyos vagyok, majd megszokod te is idővel
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. február 27., hétfő 23:29

Ziro ebből az egy mondatból már képes lenne azt érteni, hogy jósolsz

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 27., hétfő 23:21

Ha ennyi itt a hülye minek gyarapítod a soraikat?

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. február 27., hétfő 23:16

Aranyos, hogy a gúnyolódásba próbálsz mást belemagyarázni utólag

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. február 27., hétfő 23:12

attesz írta: Hoz a gyerek egy xg tabellát, válaszolok arra. Erre ő válaszol nekem a normál tabellával.
És még megérkezik a másik zseni, hogy ő nem talál olyan normál tabellát amiben az van amit én írtam az xg-s tabelláról, mindezt gúnyolódva.

Ennyi hülyét :lol:
… hogy írjam le neked legközelebb másképp, hogy én értettem félre valószínűleg mert tényleg nem találok olyan tabellát? Hát bele is írtam a kommentbe.

Csak, hogy legközelebb ne legyek hülye, ugye :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. február 27., hétfő 23:08

Hoz a gyerek egy xg tabellát, válaszolok arra. Erre ő válaszol nekem a normál tabellával.
És még megérkezik a másik zseni, hogy ő nem talál olyan normál tabellát amiben az van amit én írtam az xg-s tabelláról, mindezt gúnyolódva.

Ennyi hülyét :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 27., hétfő 22:57

Atesz xPts-ről beszél, Illgner meg a valósról. Mondjuk én sem értem Musiala ennél, hogy tudna többet csinálni ebben a szezonban 20 évesen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. február 27., hétfő 22:51

Rohadjak meg ha nem percek óta olyan tabellát keresek, egyelőre sikertelenül. Viszont biztos vagyok benne, hogy én értettem félre és neked van igazad.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. február 27., hétfő 22:41

Úgy hogy 43 pontja van a Lipcsének :lol:

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 27., hétfő 22:20

attesz írta: Ebben 3 ponttal vezetnek a Lipcse előtt. Hát ez tényleg kiemelkedés :lol:

Mi köze az idei szezonhoz, hogy hányszoros bajnokok?

Azért vannak itt bajok :lol:
Ha a Bayernnek van 46 pontja, a Lipcsének 42, akkor neked hogy jött ki a három pont? Amúgy mi a bajod, mit szeretnél, hogy már a 22. fordulóban nyerjék meg a bajnokságot? Nem ráérnek vele még? :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 27., hétfő 21:57

attesz írta: Ebben 3 ponttal vezetnek a Lipcse előtt. Hát ez tényleg kiemelkedés :lol:

Mi köze az idei szezonhoz, hogy hányszoros bajnokok?

Azért vannak itt bajok :lol:
Ugyanannyira semmi köze, mint a blődség, amivel kezdted, hogy Musiala egy semmi, mert nem vezet 20 ponttal a bayern a második előtt.
illgner írta: Most megnéztem Musiala statjait, a bajnokságban 21 meccsen 11 gól és 8 gólpassz, de az összesített statja sem sokkal rosszabb, 31 meccsen 15 gól 11 gólpassz. Mindezt nem csatárként hanem támadó középpályásként. Tulajdonképpen mi a bajod vele?*
Szóval mi a bajod vele?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. február 27., hétfő 21:48

Ebben 3 ponttal vezetnek a Lipcse előtt. Hát ez tényleg kiemelkedés :lol:

Mi köze az idei szezonhoz, hogy hányszoros bajnokok?

Azért vannak itt bajok :lol:

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 27., hétfő 21:05

ANDS írta:
attesz írta: ….

Azt írtam, a nagy bl esélyes Bayern Musiala vezetésével még a saját ligájában se tud kiemelkedni.

….
Ezt az állításodat alá is tudod támasztani valami objektív bizonyítékkal? xG- vel, vagy bármivel?

Azért a Bayern 30- szor nyerte meg a bajnoki címet, most zsinórban 10- szer egymás után, ez miért nem kiemelkedő eléggé?
Egészen pontosan 32-szer.

https://understat.com/league/Bundesliga

Ez csemege a számok szerelmeseinek. Jól bizonyítja, hogy mennyire nem emelkednek ki, főleg a gólkülönbségük gyenge, de az xg-jük sem toronymagasan a legjobb a ligában :lol:

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 27., hétfő 20:51

attesz írta: Sikerült hozni a hétvégi meccset és visszahozták a 0 pontos különbséget a Dortmunddal szemben.
Hát most nagy bajban vagyok :lol:

Bele sem merek gondoni mi lesz velem a következő egy a sok közül gyenge német ellenfél elleni meccs után, amelyiken az összes támadójuk csinálja a stat paddinget. :lol:
Most megnéztem Musiala statjait, a bajnokságban 21 meccsen 11 gól és 8 gólpassz, de az összesített statja sem sokkal rosszabb, 31 meccsen 15 gól 11 gólpassz. Mindezt nem csatárként hanem támadó középpályásként. Tulajdonképpen mi a bajod vele? Miért pont őt vetted elő?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég