Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 6., vasárnap 13:19

illgner írta:Mit értesz az alatt, hogy egyszerű játékos?
Azt hogy sokszor nem tud labdat kezelni, esetlen. Nem a golpasszait vitattam, vagy a melojat hanem azt hogy egy real madridba nem valo. Es szivbol remelem hogy soha nem is lesz. Aztan lehet rajta rohogni, de en a kedvenc csapatomba akarmennyi golpassz ide vagy oda nem ilyen jatekost akarok. Ha ilyet akarnek akkor szurkolnek a nemeteknek.
raul 4 ever írta:
halamadrid írta: A szerbnél elsősorban az a baj, hogy nem játszik. Ha játszik is akkor meg alig kap labdát. Nem olyan gyenge ő mint, ahogy sokan azt hiszik.

ANDS mondja mindig, hogy Jovicból csak a belé vetett bizalom hiányzik.. Szerintem sok minden más is.. Szerintem pont olyan gyenge, mint amilyennek sokan hiszik :D
Ha minden meccsen ő kezdene, sem jutna szvsz 15 gólnál tovább, az ennek a kecskeformában lévő "öreg" Benznek jelenleg egy gyengébb fél év.


De mindegy, itt a lényeg Müller, meg hogy egy falábú hiba a mátrixban ---> :lol:
Neked meg a szokasos ertelmes hozzaszolasod ebben a temaban is meg volt, lenyeg hogy ehhez is hozza szoltal. :)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 6., vasárnap 8:52

halamadrid írta: A szerbnél elsősorban az a baj, hogy nem játszik. Ha játszik is akkor meg alig kap labdát. Nem olyan gyenge ő mint, ahogy sokan azt hiszik.

ANDS mondja mindig, hogy Jovicból csak a belé vetett bizalom hiányzik.. Szerintem sok minden más is.. Szerintem pont olyan gyenge, mint amilyennek sokan hiszik :D
Ha minden meccsen ő kezdene, sem jutna szvsz 15 gólnál tovább, az ennek a kecskeformában lévő "öreg" Benznek jelenleg egy gyengébb fél év.


De mindegy, itt a lényeg Müller, meg hogy egy falábú hiba a mátrixban ---> :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 6., vasárnap 0:40

raul 4 ever írta:
Galacticos írta:
Mullert? Egy real madridba? Az az ember annyira egy suta, faek egyszeru tamado jatekos hogy nezni is faj. Robotol meg melozik, maximum a stadion epitesnel vettuk volna hasznat.

A blek is pont azert jottek mert a hozza hasonlo higuain fele balfekek kilettek pucolva a tamadosorbol.
Igen, fogadok az ő szülinapján is pang a topikja :mrgreen: :mrgreen:

Ha a Realba nem is való, de ha zsákJovic helyett őt rakod be, abból a 10 helyzetből, amit kapufára/kapusba lőtt, lett is volna 10 gól, mert róla bemegy..
A szerbnél elsősorban az a baj, hogy nem játszik. Ha játszik is akkor meg alig kap labdát. Nem olyan gyenge ő mint, ahogy sokan azt hiszik.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. február 5., szombat 23:57

Galacticos írta: Higuain szarra nyerte magat, csak a legmagasabb polcon folyamatosan emberhatrany volt a benazasaival. Tokeletesen bemutatja az egesz palyafutasat a vb dontos golja ahol vegre lott egy fontosat, fel percig unnepel amikor mar reg behuztak a lest. :lol:

Senki nem mondta hogy szegyelnie kell magat, de ilyen egyszeru jatekos nem valo a real csatarsora kozelebe se. Es nem ertem hogy egy joerzesu real szurkolo hogy vagyakozhat Thomas muller(!!!) utan?! Amikor tele a kozel es tavoli mult es all time top tamadokkal, pont egy mullerrel van hianyerzet? Jo helyen van ott ahol van. Nem veletlen hogy egesz karrierjet ott huzta le. Ott egy jo lancszem.

Egy schweini, egy lahm vagy a maiak kozul goretzka es kimmich oke, barmikor hoznam. De mullert meg bolondok napjan, viccbol se.
Mit értesz az alatt, hogy egyszerű játékos? Mert ugye az előkészítésben zseniális, vezér típus, a csapat motorja, gólokat is lő szép számmal, a labdáinak szeme van, nagyon jól érzi a labda nélküli játékot is, letámadásban a legfontosabb láncszem. Ez nálam pont nem egyszerű, hanem egy rendkívül komplex játékos. Nem egy szépfiú, viszonylag esetleg a testfelépítése és a mozgása, ez az, ami sok embert megtéveszt vele kapcsolatban.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 5., szombat 22:14

Galacticos írta:
ikarus93 írta: Müller all time legalulértékeltebb játékos.

Ha valakit, akkor őt elnéztem volna Madridba.
Mullert? Egy real madridba? Az az ember annyira egy suta, faek egyszeru tamado jatekos hogy nezni is faj. Robotol meg melozik, maximum a stadion epitesnel vettuk volna hasznat.

A blek is pont azert jottek mert a hozza hasonlo higuain fele balfekek kilettek pucolva a tamadosorbol.
Igen, fogadok az ő szülinapján is pang a topikja :mrgreen: :mrgreen:

Nem a legélesebb kés a fiókban, nem a klasszikus zseni, viszont amikor oltották be a csatárokat, hogy mennyire pattanjon be róluk a laszti, 3szor állt sorba (2020-ban is volt valami gólja: jött be balról a kereszt, a jobblábával meg rárúgta a balra és úgy lett gól :lol: :lol: ).

Ahogy Ziro írta, a BM-ben a helyén van, teszi a dolgát, mindig ott van ahol lennie kell: Raumdeuter.
Ha a Realba nem is való, de ha zsákJovic helyett őt rakod be, abból a 10 helyzetből, amit kapufára/kapusba lőtt, lett is volna 10 gól, mert róla bemegy..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. február 5., szombat 20:56

Remy írta: Mondjuk nem tudom... Müller sokszor vicc tárgya, de a mentalitása pont a Realba való. Suta, kiszámíthatatlan, de győztes típus. Szerintem vele jobban jártunk volna, ha anno Bale helyett ő jön. Egy top teamben, kiváló fogaskerék lett volna.
Igen, jobban járt volna a csapat, ha a jobbszélre Bale helyett jön egy árnyékék/tkp, aki arra a posztra nem való, mert se nem gyors, se cselezni nem tud. Miközben egy hozzá hasonló stílusú, de jobb Benzema le volt korlátozva, míg ő a Bayernben mindig is központi szerepben tudott játszani.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. február 5., szombat 20:36

Egyébként tényleg alulértékelt, elég az asszisztjait megnézni, illetve nagyon jól helyezkedik, jól olvassa a játékot. A másik meg, hogy 10+ éve csak ott van a bm kezdőjében, az se kis szó.

Ettől még nem madridba való, de elismerni el lehet, mégha nekem sem az a foci amit ő tud.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 5., szombat 20:31

szerintem sem realba valo, de nem azert, mert ne lenne meghatarozo alakja az elmult bo evtizednek, hanem mert karakterben, technikai tudasban mas a forma.
nalunk sem tudtam volna soha elkepzelni pedig en nagyon is elismerem.

ha nem bayern legenda lenne, kb egy poolban, unitedben, interben, juventusban vagy atletiben kepzelnem el inkabb mintsem nalatok.

iden az a 16 assziszt azert eleg impozans tole a bundesligaban.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 5., szombat 20:30

:D Muller ha nem az egesz palyafutasat egy tokeletes gepezetbe jatsza (mind nemet valogatott az o idejeben volt csucson, es a bayern is uralja nemetorszagot egyszer-ketszer meg europat is) kepessegeit tekintve kb egy evertonba lehetne hasznos kezdojatekos. Fejben igen ott van, de en egy real tamadojatekosatol nem azt akarom hogy csak fejben legyen ott.
Kerlon írta: Egy 2szeres Bl és egyszeres VB győztes emberről beszélsz, csak szólok.
Es most tenyleg ezzel? Ennel toled jobb ervet vartam volna. Amugy meg Khedira is az, megis kopkotted te is. Akkor hogy is van ez? :)
Materazzi is az, attol meg meglehet rola a velemenyem es elmondhatom hogy egy ilyen stilusu fazont soha nem akarok a csapatom kozelebe.

Olyan ez mintha egesz eletemben ferrarival jarnek, aztan sajnalkoznek hogy sose volt fiat puntom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2022. február 5., szombat 20:31-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 5., szombat 20:30

Remy írta: Mondjuk nem tudom... Müller sokszor vicc tárgya, de a mentalitása pont a Realba való. Suta, kiszámíthatatlan, de győztes típus. Szerintem vele jobban jártunk volna, ha anno Bale helyett ő jön. Egy top teamben, kiváló fogaskerék lett volna.

Nem sírok utána, de rosszul tuti nem jártunk volna.
Maximum a mostani Bale helyett lenne jó. Az akkori Bale baszo volt hosszú ideig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. február 5., szombat 20:28

csúnyán le van ő nézve, pedig tipikusan csapatjátékos, akinek jó szeme/esze van a focihoz.
mellette hatalmas figura.

annyi, hogy egyedül soha nem tudna egy nagyobb csapatot a hátán cipelni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 5., szombat 20:27

Galacticos írta: Higuain szarra nyerte magat, csak a legmagasabb polcon folyamatosan emberhatrany volt a benazasaival. Tokeletesen bemutatja az egesz palyafutasat a vb dontos golja ahol vegre lott egy fontosat, fel percig unnepel amikor mar reg behuztak a lest. :lol:

Senki nem mondta hogy szegyelnie kell magat, de ilyen egyszeru jatekos nem valo a real csatarsora kozelebe se. Es nem ertem hogy egy joerzesu real szurkolo hogy vagyakozhat Thomas muller(!!!) utan?! Amikor tele a kozel es tavoli mult es all time top tamadokkal, pont egy mullerrel van hianyerzet? Jo helyen van ott ahol van. Nem veletlen hogy egesz karrierjet ott huzta le. Ott egy jo lancszem.

Egy schweini, egy lahm vagy a maiak kozul goretzka es kimmich oke, barmikor hoznam. De mullert meg bolondok napjan, viccbol se.
Egy 2szeres Bl és egyszeres VB győztes emberről beszélsz, csak szólok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. február 5., szombat 20:23

Mondjuk nem tudom... Müller sokszor vicc tárgya, de a mentalitása pont a Realba való. Suta, kiszámíthatatlan, de győztes típus. Szerintem vele jobban jártunk volna, ha anno Bale helyett ő jön. Egy top teamben, kiváló fogaskerék lett volna.

Nem sírok utána, de rosszul tuti nem jártunk volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 5., szombat 20:11

Higuain szarra nyerte magat, csak a legmagasabb polcon folyamatosan emberhatrany volt a benazasaival. Tokeletesen bemutatja az egesz palyafutasat a vb dontos golja ahol vegre lott egy fontosat, fel percig unnepel amikor mar reg behuztak a lest. :lol:

Senki nem mondta hogy szegyelnie kell magat, de ilyen egyszeru jatekos nem valo a real csatarsora kozelebe se. Es nem ertem hogy egy joerzesu real szurkolo hogy vagyakozhat Thomas muller(!!!) utan?! Amikor tele a kozel es tavoli mult es all time top tamadokkal, pont egy mullerrel van hianyerzet? Jo helyen van ott ahol van. Nem veletlen hogy egesz karrierjet ott huzta le. Ott egy jo lancszem.

Egy schweini, egy lahm vagy a maiak kozul goretzka es kimmich oke, barmikor hoznam. De mullert meg bolondok napjan, viccbol se.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 5., szombat 20:10

Lewa: "Messi azt mondta hogy nekem adná az Aranylabdat, de mégsem rám szavazott."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 5., szombat 20:06

Galacticos írta:
ikarus93 írta: Müller all time legalulértékeltebb játékos.

Ha valakit, akkor őt elnéztem volna Madridba.
Mullert? Egy real madridba? Az az ember annyira egy suta, faek egyszeru tamado jatekos hogy nezni is faj. Robotol meg melozik, maximum a stadion epitesnel vettuk volna hasznat.

A blek is pont azert jottek mert a hozza hasonlo higuain fele balfekek kilettek pucolva a tamadosorbol.
Mondjuk a német fejben sokkal erősebb játékos, mint Higuaín és ő is szarrá nyerte magát, mint a nem Higuaín Real játékosok, szóval kicsit mellé mentél barátom.

Ezek ellenére sem való Madridba Müller, pont ott van, ahol lennie kell. A karrierjét pedig nem kell szégyelnie, mert a játék stílusa faék egyszerű.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. február 5., szombat 20:06

Bárcsak én lennék olyan suta. :kalapos:

50 góllal a BL-ben.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 5., szombat 20:00

ikarus93 írta: Müller all time legalulértékeltebb játékos.

Ha valakit, akkor őt elnéztem volna Madridba.
Mullert? Egy real madridba? Az az ember annyira egy suta, faek egyszeru tamado jatekos hogy nezni is faj. Robotol meg melozik, maximum a stadion epitesnel vettuk volna hasznat.

A blek is pont azert jottek mert a hozza hasonlo higuain fele balfekek kilettek pucolva a tamadosorbol.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. február 5., szombat 19:23

Müller all time legalulértékeltebb játékos.

Ha valakit, akkor őt elnéztem volna Madridba.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 5., szombat 19:18

ikarus93 írta: BM 5 támadóval állt fel. :ozil:
3szelsőhátvédjük sérült vagy Afrika kupán van/volt.
Coman egyébként már játszott jobbszélső hátvédet a válogatottban. Adott is 2 vagy 3 gólpasszt.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég