Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 24., péntek 18:51

ANDS írta:
dzsi91 írta: Hát remélem a cityn valahogy tovább vergődnek aztán majd mi kiejtjük őket :D
Tuchel lett a BM új edzője. Jó lesz az a csapat.
Ilyen mikor volt utoljára, hogy állt a nemzetközi porondon 1 csapat, nem is rosszul, de új edző jött? Tavasszal?? (Houllier ugrik be, de hát őt se kitették, hanem a szíve mondatta le)

Nagy sz@rkeverő ez a Salihamidzic...
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. március 24., péntek 13:01

ez is egy ut. de nem a real madridnal. itt, ha hozhatoak a legjobbak, akkor hozni kell őket, es az edzo hozza ki a legjobbat a rendelkezesre allo keretbol, a real madrid focijat jatszatva.
nekunk megvan a stilusunk, csakugy mint a barcanak, ezert volt idegen es sohasem igazan elfogadott - es vegül nem is tul sokat nyero - pl egy murinnyo.
A probléma az, hogy már évek óta nem működik az a terv, hogy majd idehozzuk a világ legjobb játékosait, aztán majd valamelyik edző megnyer nekünk mindent. rendre C opciók jönnek hosszú ideje.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 12:57

nálam:
1. carlo
2. xabi
3. klopp
4. körömember :mrgreen:
Fordítva kéne ezt. Először kéne találni egy edzőt, aki elmondja milyen formációban, milyen stílusban tervez játszani és ehhez milyen játékosokra van szüksége.
ez is egy ut. de nem a real madridnal. itt, ha hozhatoak a legjobbak, akkor hozni kell őket, es az edzo hozza ki a legjobbat a rendelkezesre allo keretbol, a real madrid focijat jatszatva.
nekunk megvan a stilusunk, csakugy mint a barcanak, ezert volt idegen es sohasem igazan elfogadott - es vegül nem is tul sokat nyero - pl egy murinnyo.
thereisonly1ronaldo

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. március 24., péntek 12:56

Bar meg mindig tartom, kar barkiben gondolkodni, amig nincs frissitve a keret.
Fordítva kéne ezt. Először kéne találni egy edzőt, aki elmondja milyen formációban, milyen stílusban tervez játszani és ehhez milyen játékosokra van szüksége.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 24., péntek 12:51

ZZ max akkor, ha az osszes haverja kikopik vegre, es Militaoval hosszabbitunk 6 evre.

De toljuk at ezt a megfelelo topikba. Bar meg mindig tartom, kar barkiben gondolkodni, amig nincs frissitve a keret.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: cart » 2023. március 24., péntek 12:39

Olyan ember kell aki fel tud valamit építeni a Modric, Kroos, Benzema sor nélkül. Klopp már csinált hasonlót a Liverpoolban, Zidane pedig nem
Mondjuk nekem Klopp se kéne, stílusra nem illik a Realba

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. március 24., péntek 12:37

Kerlon írta: Szerintem egy Nagelsmann előbb ideillik, mint a Klopp Tuchel vonal.
Szerintem meg ZZ (minden hibájával) esetleg ha kockáztatni van kedvünk akkor Xabi. Olyan kell aki vagy dörzsölt rutinos róka eredményekkel és tekintélyel vagy Xabi aki kívülről-belülről ismeri a klubbot, vannak biztató eredményei nívós bajnokságban (szóval nem egy Raul) és ezen felül meg mint karakter is illik a klubhoz, tud spanyolul :mrgreen: .
Nagelsmann amúgy jó edző de még nagy falat lenne neki a Real Madrid szerintem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. március 24., péntek 12:30

Szerintem egy Nagelsmann előbb ideillik, mint a Klopp Tuchel vonal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 24., péntek 12:28

Raul rendes keretfrissitessel, vagy Klopp a szokasos igazolasi politikankkal? :kalapos:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 24., péntek 12:27

Értem a logikát, de Rault egyikhez sem tudom hasonlítani csak ha nagyon hunyorgok és leegyszerűsítem a korábbi játékos és legenda vonalra..szerintem az kevés, főleg jelen helyzetben amikor a keretet is frissíteni kell, és nem spanyolokkal, mert ott nincs nagyon értelmes opció.
Nem illik.

ghost
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2023. március 22., szerda 14:17

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ghost » 2023. március 24., péntek 12:15

ziro4vr írta: Raul miért jobb opció? Mer spanyol és akkora tekintélye van mint a mol campus?
szerintem a realnál ez sokat számít, zz se volt egy taktikai atyaúristen, annak a realnak a játékstílusa is hagyott kívánni valót, de a játékosok mégis tűzbe mentek érte. akárcsak ancelottiért tavaly. szerintem egy ilyen karakterre van szükség, az utóbbi nagyjából 20 évben csak az ilyen arcok értek el komoly sikereket. klopp is ezért lehetne befutó, egy középszar dortmundból bl döntős + címvédő bundesliga bajnokot épített, ami azért a bayern mellett nem egyszerű. liverpoolból szintén komoly csapatot fabrikált, nálam ez a két név jönne szóba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 24., péntek 12:07

ghost írta: nem hiszem, hogy egy 35 éves zöldfülű kéne ide, aki tavaly egy villarreal ellen is sikeresen kiesett a bl-ből, idén meg volt olyan, hogy az union berlin is előttük volt a bundásban. egy lipcse szintű csapatba biztosan tökéletes az ember, de egy realhoz baromi kevés. ide tényleg ilyen zz-ancelotti féle arcok kellenek, ezért ha elmegy esetleg az olasz, én rault próbálnám meg. esetleg klopp, mást nem nagyon.
Raul miért jobb opció? Mer spanyol és akkora tekintélye van mint a mol campus?
Nem illik.

ghost
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2023. március 22., szerda 14:17

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ghost » 2023. március 24., péntek 12:01

nem hiszem, hogy egy 35 éves zöldfülű kéne ide, aki tavaly egy villarreal ellen is sikeresen kiesett a bl-ből, idén meg volt olyan, hogy az union berlin is előttük volt a bundásban. egy lipcse szintű csapatba biztosan tökéletes az ember, de egy realhoz baromi kevés. ide tényleg ilyen zz-ancelotti féle arcok kellenek, ezért ha elmegy esetleg az olasz, én rault próbálnám meg. esetleg klopp, mást nem nagyon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 11:45

hogy nem tudod ki volt reyes, vagy nem latod mire kepes es mit tud zakaria adni, azon nem tudok segiteni.
te a statokat nezed, hogy ki mit nyert, hany golt rugott, stb.
en meg látom is a meccseket, nem csak nézem.
thereisonly1ronaldo

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 24., péntek 11:42

hehetheoriginal írta: plane hogy mikor joaquin, reyes pl semmi szint, de azert brahim elferne nala :lol: :lol:
komolytalan kis figura.
Az a komolytalan, hogy a Brahim mint keretember állítást összemosod azzal, hogy Reyes erősítés lenne a kezdőn :lol:

De végülis Kimmich is egy átlag, nem mint Zakaria, hogy témánál maradjunk.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. március 24., péntek 11:25

Amugy sztem golrick is wyxz csak 26.kiadasban, a reinkarnacio mestere.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 24., péntek 10:57

ziro4vr írta: Megint egy hét alatt eljutottunk onnan, hogy a BM a méltó rivális és tiszteletreméltó klub oda, hogy mindenki hülye, balfasz és ide kevés náluk. :mrgreen: :mrgreen: Madridom for the win. :lol:

Realmadrid95 jár a pacsi hogy te legalább utánaolvastál, én is ezeket hallottam. Neuer-nél billegett a történet miután síelt, de most már Nagelsmann a főellenség hogy el merte küldeni a haver kapusedzőt. És igen, az a 3 német játékos irányítja az öltözőt, akikből 2 már túl van a csúcson, egy meg válogatott szinten pl semmit nem ért el. Ehhez jön a Kahn, szalihami féle vezetőség, hát megnézem Tuchel meddig fog ott maradni.

Nekem kicsit sántít ez a mindig is őt akarták dolog, Nagelsmannt kivásárolták sok millióért, 5 éves szerződésért, és akkor a projekt közepén hirtelen rájönnek hogy Tuchelt akarták?

Számomra Nagelsmann jó opció lenne, tetszik a filozófiája (sicc), hogy nem a sablon kontrafocit játszatja, több féle formáció, játékost is tud fejleszteni, szóval szerintem egy jó közép-hosszú távú megoldás lehetne, pláne ha frissítjük a keretet is, mert anélkül tökmindegy.
Nem mindig, hanem mindenkeppen. És most mint új edző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 24., péntek 10:24

Berti írta: Nagelsmann azon kevés edzők közé tartozik aki többnyire legalább egy 10-est játszat a pályán, de sokszor kettőt is (Musi-Muller). Mivel mi kipicsáztuk az összes játékosunkat, akik itt tolják, így Asünsao és Brahim lenne itt opció, amit nem akarok látni. :lol:
Fullbackre sem alkalmas kb senki tőlünk, ami ugyan csak szinte mindig alkalmazva van nála.

Én nem látom jelen esetben, hogy nálunk mit alkotna, kivéve ha játszatni tudná a 433-at vagy igazolnánk a kedvére legalább 4 játékost.

necces
Őt inkább úgy képzelném el Real edzőként, hogy Mendyből kh-t csinál, Rodrygo és Asensio a szélsőhátvédek, Alaba középpályás, Vinicius a csatár.
Vagy csak azt értem, hogy ők sem adják el a lelküket vagy vesznek bírókat, és mégis folyamatosan ott vannak a bl élmezőnyében?
De ezzel mit szeretnél mondani azon kívül, hogy kimutogatsz a Barcára?
Tavaly ez a Negelsmann csapat leszerepelt a BL-ben, kiestek Emery Villarrealja ellen, úgy hogy játékban sem voltak jobbak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 24., péntek 10:19

ziro4vr írta: Vagy csak azt értem, hogy ők sem adják el a lelküket vagy vesznek bírókat, és mégis folyamatosan ott vannak a bl élmezőnyében?

Kiforgatás, valótlan állítás, görcsös ellentmondás, chatGPT hsz tőled szokásosan. :lol:
plane hogy mikor joaquin, reyes pl semmi szint, de azert brahim elferne nala :lol: :lol:
komolytalan kis figura.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 24., péntek 10:17

Vagy csak azt értem, hogy ők sem adják el a lelküket vagy vesznek bírókat, és mégis folyamatosan ott vannak a bl élmezőnyében?

Kiforgatás, valótlan állítás, görcsös ellentmondás, chatGPT hsz tőled szokásosan. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég