Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 3., szombat 17:29

A sok instabil, kiszámíthatatlan csapattal szemben sokat érhet Dárdai munkája és filozófiája, jó úton jár. Grat neki, valakire végre büszkék lehetünk.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 3., szombat 17:14

Sok van még vissza, de na... brutál amit eddig lenyom Dárdai. Ibisevic-et is visszarakta a térképre. Másfél évig (?) nem lőtt gólt, most meg 4 meccs 4 gól?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 3., szombat 17:11

Jól bemutat az itthoni edzőknek...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 3., szombat 17:05

Dárdaiéknál lassan a bl helyek lesznek a célok :D paráde a faszi
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. szeptember 27., vasárnap 23:46

számomra meglepő, hogy ennyire megragadt ezen a poszton. év elején azt hittem ez csak egy ideiglenes megoldás lesz, de úgy néz ki működni fog hosszútávon is csatárként. annyi, hogy a helyzetkihasználásán javíthatna. az most, hogy ment neki?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 27., vasárnap 23:05

nmate írta: Egyre inkább komálom én is a gyereket. Most felállt védelem ellen is vert kettőt, kellemeset csalódtam.
Nem csak gyors, hanem jól helyezkedett többször is a védők között, sőt fejjel is veszélyes volt.
Lám, van még benned jóság. :)
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 27., vasárnap 22:57

ziro4vr írta:Dortmund kiadott a kezéből két könnyű pontot. Kár érte, az ilyenek miatt nem lesznek ott a BM mellett. Auba viszont nagyon komoly idén, hoznám továbbra is.
Egyre inkább komálom én is a gyereket. Most felállt védelem ellen is vert kettőt, kellemeset csalódtam.
Nem csak gyors, hanem jól helyezkedett többször is a védők között, sőt fejjel is veszélyes volt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 27., vasárnap 19:39

Dortmund kiadott a kezéből két könnyű pontot. Kár érte, az ilyenek miatt nem lesznek ott a BM mellett. Auba viszont nagyon komoly idén, hoznám továbbra is.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. szeptember 27., vasárnap 15:09

ziro4vr írta:https://www.youtube.com/watch?v=K_JFnA01mRU

Na ez az igazi Müller. :lol:
direkt így akarta ezt is

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 27., vasárnap 14:56

https://www.youtube.com/watch?v=K_JFnA01mRU

Na ez az igazi Müller. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 26., szombat 16:10

Korrekt ez a Gladbach az új? edzővel :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. szeptember 25., péntek 18:46

ziro4vr írta:Továbbra sem érzem ezt tisztán máknak. Van benne szerencse is, de nem csak az. Nem arról van szó, hogy ő szerencsés, pl Ter Stegen meg nem.
De miért nem? Mármint biztos jobb százalékban jön ki jól Neuer, de mondjuk amikor talán a Bilbao elleni meccsen felszabadított Ter Stegen és bebaszták neki majdnem a félpályáról, ott már nem a kapus személye számított. Neuer sokszor megúszott már ilyet, de attól a pilanattól, hogy nem rajta és a saját képességein múlik a dolog, onnantól bizony szerencse, hogy gól lesz-e vagy sem.

Egyébként a Bayern Real meccsen is csinált hajmeresztő dolgokat, ott is csupán mázlija volt CR és Bale lövésénél is, és ha mondjuk egy elődöntőben kapott volna 2 ilyen gólt is máris a fél világ arról beszélt volna, hogy mennyire idióta. Igen, tudom, feltételes mód, de ahogy mondom, az már nem tőle függött, csak imádkozhatott.

Veletek is egyetértek részben, sokszor nagyon hasznos dolog, de sentrynek meg igaza van abban, hogy sokszor túl kockázatos és inkább a közönségnek és a médiának akarja megmutatni, hogy ő milyen faszagyerek.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 25., péntek 18:36

Továbbra sem érzem ezt tisztán máknak. Van benne szerencse is, de nem csak az. Nem arról van szó, hogy ő szerencsés, pl Ter Stegen meg nem.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 25., péntek 16:38

palesz77 írta:
ziro4vr írta:Nekem is bejön ez a stílus, és ezt is lehet rosszul csinálni, lásd Ter Stegen. Bár lábbal ő is fasza, csak a kimozdulásokat nem érzi úgy.
Mondjuk a Bilbao elleni fejese, és ez között a Neuer akció között annyi különbség volt, hogy a Bilbaos kaput talált. A Roma elleni gólnál meg ki se jött nagyon, csak a csávó beverte élete gólját - szerintem nem túlzás kijelenteni. Nem azt mondom, hogy Neuer szinten van kifutásokban MAtS, mert nem, de hogy ilyen szerencsétlen hogy lehet valaki, hogy egymás után nyeli be a szebbnél szebb gólokat.. Szerintem meg van átkozva jelenleg. :lol:
El jön ez az idő majd Neuernek is, hogy nem mákolja be mindig azt, hogy eszetlenül kifut 30-40 méterekre.
Nem átok ez, hanem őrültség, amit a média meg a fanok felturboznak, hogy jaj de durva. Ter Stegenen meg röhögnek, hozzáteszem jogosan. De majd lesz Neuer is vicc tárgya.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 25., péntek 16:33

ziro4vr írta:Nekem is bejön ez a stílus, és ezt is lehet rosszul csinálni, lásd Ter Stegen. Bár lábbal ő is fasza, csak a kimozdulásokat nem érzi úgy.
Mondjuk a Bilbao elleni fejese, és ez között a Neuer akció között annyi különbség volt, hogy a Bilbaos kaput talált. A Roma elleni gólnál meg ki se jött nagyon, csak a csávó beverte élete gólját - szerintem nem túlzás kijelenteni. Nem azt mondom, hogy Neuer szinten van kifutásokban MAtS, mert nem, de hogy ilyen szerencsétlen hogy lehet valaki, hogy egymás után nyeli be a szebbnél szebb gólokat.. Szerintem meg van átkozva jelenleg. :lol:
dannen írta:van még egy rekord; douglas costa 9 gólpassznál jár 6 forduló után, ez még senkinek nem sikerült előtte a bundásban.
Az meg mondjuk nem semmi, lehet mégse az év buktája lesz az ő leigazolása..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 24., csütörtök 13:49

A Schalkéban sok az ügyes gyerek, Draxler most ment el, de ott van Sané vagy Max Meyer is pl.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 23., szerda 20:49

Szimpátiáról én sem beszélhetek, az a legjobb látvány, mikor egy bekapott gól után peckesen veszi ki a labdát azonnal a hálóból és rúgja előre mintha meg se történt volna. :lol: :lol: Ettől függetlenül ő a legjobb nálam.

Közben a Dortmund vesztésre áll...Ilkay csak csere...ha értitek. :coffee:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 23., szerda 20:42

De az én szememben - és kérlek ezt fogadjátok el - sokkal több veszélyt kockáztat azzal hogy kifut és mindent egy lapra feltéve megindul a labda felé. Példának hoztam fel: ha ezen menne el egy BL döntő, akkor talán felfogná más is hogy milyen veszélyekről beszélek. Orosz rulett ez a szememben.

Oké, én elfogadom, szerintem az idényenkénti mondjuk 5 gól megmentése fontosabb, mint hogy kapott egyet, szerintem matematikailag is indokolt nálam a dolog. De mindenki ahogy gondolja. :)
Én értem miért látjátok ezt előnynek. Sőt azt is, hogy igen ezzel megmentette a góltól már a csapatát. De szerintem míg Ti pont a szimpátiátok - én nem utálom, én azt utálom amit a média művel vele,
:lol: Szimpátia! :lol: Lehet, hogy te nem gyűlölöd, de én utálom mint a szart, nem sok sportoló hülye fejét utálom jobban neuerénál, és iszonyú boldog lennék, ha minden meccsen kapnának 3 gólt a hibájából...

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. szeptember 23., szerda 20:36

ziro4vr írta:Tökutolsó Gladbach néggyel megy most...just Bundesliga. :lol: :lol:
Még pont jókor fogadtam ellenük. Hétvégén. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 23., szerda 20:26

Kerlon írta:most akkor a gladbach edzőt buktatott vagy edzőt buktatott? :lol: :lol:

Neuer meg egy büdös kókler, Ziro meg bizonyította hozzá nem értését Lewa leszólásával, ne adjatok a szavára :Đ
Tökutolsó Gladbach néggyel megy most...just Bundesliga. :lol: :lol:

Csak nekem akart bizonyítani, ha megcsinálja majd a bl elődöntőben a Barcelona ellen, akkor írok neki egy bocsánatkérő levelet. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég