Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gkovi » 2015. január 17., szombat 15:05

NSO :fpalm:

"Robben a tegnap délelőtti edzést bekötözött kézzel abszolválta: "Amikor billiárdozás közben kiakartam venni a lyukból egy golyót, megharapott egy krokodil." - viccelődött.
Egyébként az edzés során egy akadályba ütközve sérült meg komolyabban a hüvelyk-, a középső illetve a gyűrűsujja. Természetesen ez sem hátráltatta abban, hogy folytassa a tréninget.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 17., szombat 14:57

Robbent edzes kozben megharapta egy krokodil :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. január 10., szombat 19:59

Nyugodjon békében! :( :( :(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 10., szombat 18:53

most akartam én is írni.

szegény gyerek akkor lett középpontban mikor két meccsen egymásután top1-es ziccert hagyott ki. ettől függetlenül nagy tehetség volt. RIP
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 10., szombat 18:51

Malanda, a Wolfsburg 20 éves játékosa autóbalesetben életét vesztette. Nyugodjon békében!
http://www.bild.de/sport/fussball/junio ... .bild.html

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 16:52

Nem ismerem őket, de most is éppen a csapatedzést nézem YouTube-on, ezért talán többet látok belőlük.
Én azt gondolom az undorító az egész ember, és az undorítónak tartom a viselkedése alapján az nem ugyanaz. Az egyik egy kategorikus (és lehet megalapozatlan) kijelentés, a másik pedig egy általam formált vélemény, az általam látottak alapján.

Más emberek vagyunk mindannyian. Nyilván lehet utálni valakit, ettől függetlenül nem szeretem ezt a hozzáállást. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 16:39

mia san mia írta:Én meg nem szeretem azokat, akik ismeretlenül gyűlölködnek. (Nem Te) Célozgatás nem volt, csak úgy éreztem mintha helyettem döntötted volna melyik játékost mennyire kedvelem.
Lehet írni valakire, hogy undorítónak tartom a játékát, és azért utálom, de amíg egy embert nem ismerünk addig ne ítéljük el...
Te viszont úgy véded őket, mintha ismernéd őket. Miért ne utálhatna valaki olyan embert, akit nem ismer, csak azokat a dolgokat, amiket tesz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 16:38

Szénné lett offolva a topik, elnézést.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 16:34

Én meg nem szeretem azokat, akik ismeretlenül gyűlölködnek. (Nem Te) Célozgatás nem volt, csak úgy éreztem mintha helyettem döntötted volna melyik játékost mennyire kedvelem.
Lehet írni valakire, hogy undorítónak tartom a játékát, és azért utálom, de amíg egy embert nem ismerünk addig ne ítéljük el...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 16:14

mia san mia írta:Milyen szemellenző ? Dante az egyik legszerethetőbb figura a csapatban. Imádom a fazont. Folyamatosan vigyorog, olyan mint egy nagyra nőtt ötéves. Nem tudom milyen szemellenzőről beszélsz. De biztos igazad van elvégre ez itt a Te hazai pályád.
Ahogy írod, és nem szeretem az arrogáns ellendrukkereket, főleg azokat nem, akik célozgatnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 16:12

pátkán írta:Nem szeretnék beleszólni de ezt örökítse meg valaki. :lol:
Állítólag azért vagyunk férfiak, hogy felálljunk a padlóról.
hát ez kész, szebbé tetted az unalmas napom :lol:
Már megérte

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 16:11

Milyen szemellenző ? Dante az egyik legszerethetőbb figura a csapatban. Imádom a fazont. Folyamatosan vigyorog, olyan mint egy nagyra nőtt ötéves. Nem tudom milyen szemellenzőről beszélsz. De biztos igazad van elvégre ez itt a Te hazai pályád.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. január 7., szerda 16:10

Nem szeretnék beleszólni de ezt örökítse meg valaki. :lol:
Állítólag azért vagyunk férfiak, hogy felálljunk a padlóról.
hát ez kész, szebbé tetted az unalmas napom :lol:
joabulicsak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 16:05

Azóta volt ilyen eset ? Fogalmad sincs. Ahogy nekem sem.
Jól van, roló le, szemellenző fel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 16:02

Realista24 írta:
A többiek sem rinyáltak a '12-es hazai döntő után, hanem lehajtották a fejüket és megküzdöttek érte, hogy ne ezen kelljen rágódniuk.
Lehet nem cseszegették őket? :ozil:
Nem védem ebben a szituban Müllert, mert Dantét is nagyon szeretem. Ha megkérte értelmesen, hogy ne b.sztassák és mégis megteszi Thomas, akkor bunkó. Vihar a biliben ez az egész történet.
Ha? Nyilatkozta, hogy szólt neki...
Azóta volt ilyen eset ? Fogalmad sincs. Ahogy nekem sem.

És nem nem cseszegették őket, ettől még túl kell tennie magát az embernek a múltban történt dolgokon. Danténak ez nem sikerült. Árnyéka önmagának a VB óta. Állítólag azért vagyunk férfiak, hogy felálljunk a padlóról. Ha a munkahelyemen basztatnak nem kezdek el hisztizni, hogy jajj a csúnyabácsi bánt, hanem bizonyítok és elfeledem azt amiért bántanak. Lenyelem a békát még ha nem könnyű, akkor is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mia san mia 2015. január 7., szerda 16:05-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 15:51

A többiek sem rinyáltak a '12-es hazai döntő után, hanem lehajtották a fejüket és megküzdöttek érte, hogy ne ezen kelljen rágódniuk.
Lehet nem cseszegették őket? :ozil:
Nem védem ebben a szituban Müllert, mert Dantét is nagyon szeretem. Ha megkérte értelmesen, hogy ne b.sztassák és mégis megteszi Thomas, akkor bunkó. Vihar a biliben ez az egész történet.
Ha? Nyilatkozta, hogy szólt neki...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 15:48

Ez nem más mint a múlton való picsogás. Mindamellett, hogy a csapat berkein belül történő dolgok kitálalása.
Adja vissza Müllernek és kész. Akár a következő adandó alkalommal, akár edzésen. A többiek sem rinyáltak a '12-es hazai döntő után, hanem lehajtották a fejüket és megküzdöttek érte, hogy ne ezen kelljen rágódniuk.
Nem védem ebben a szituban Müllert, mert Dantét is nagyon szeretem. Ha megkérte értelmesen, hogy ne b.sztassák és mégis megteszi Thomas, akkor bunkó. Vihar a biliben ez az egész történet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 15:35

Éppen ez az. Senki nem tudja milyen formában és hányszor cinkelték ezzel Dantét.
Most ezen mit nem lehet érteni szerinted?
„Bármivel lehet viccelődni, de ezzel nem. Fel sem tudják fogni, mennyire komoly trauma ez nekünk” – mondta Dante, aki egy németre különösen pipa, Thomas Müllerre.
„Thomas élcelődik legtöbbet. Mondtam is neki, hogy »ne űzz tréfát abból, ami nekem fájdalmat okoz, mert egyszer el fog szakadni a cérna, és akkor robbanok«” – tette hozzá Dante.
Ne legyél MU drukker szindrómás :/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. január 7., szerda 15:34

palesz77 írta:
mia san mia írta:Müllerről azt azért tudni kell, hogy egy egyszerű bajor parasztgyerek. (nem pejoratív értelemben)
Nincs éppenséggel kifinomult humora. Viszont tele van érzésekkel és ezeket azonnal ki is nyilvánítja. Ami a szívén a száján.
Most ezt komolyan nem kötözködésből kérdezem, de te mint München drukker, szereted Müllert? Csak mert a "külsősök" közül szerintem a világ 99%-a számára totál antipatikus a figura - nekem Schürrle is ez a kategória -, és kíváncsi vagoyk, hogy egy Bayern drukker hogy látja az ürgét..
Én szeretem. Minden meccsen megdöglik ezért a címerért, neki ez a klub az élete.
Egy egyszerű és őszinte embernek tűnik nekem. Önmagát adja. Se több se kevesebb.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 15:30

mia san mia írta:Müllerről azt azért tudni kell, hogy egy egyszerű bajor parasztgyerek. (nem pejoratív értelemben)
Nincs éppenséggel kifinomult humora. Viszont tele van érzésekkel és ezeket azonnal ki is nyilvánítja. Ami a szívén a száján.
Most ezt komolyan nem kötözködésből kérdezem, de te mint München drukker, szereted Müllert? Csak mert a "külsősök" közül szerintem a világ 99%-a számára totál antipatikus a figura - nekem Schürrle is ez a kategória -, és kíváncsi vagoyk, hogy egy Bayern drukker hogy látja az ürgét..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég