Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 3., péntek 20:07

"João Cancelo úgy döntött, hogy elhagyja a Cityt, szóba került, hogy spanyol klubok, köztük a Real Madrid is ajánlatot tesznek neki. A Barcelona számára ez szinte lehetetlen volt a játékos fizetése miatt, míg a Real Madrid úgy döntött, hogy januárban nem szerződtet játékosokat.
A Bayern ezután megkereste Cancelót, és a játékos nagyon akarta a váltást. Meggyőzte őt az, ahogy a Bayern tervez vele ebben a szezonban, és a nyáron túl is."
Fabrizio Romano

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 1., szerda 21:24

Realista24 írta: Cancelo első golpasszara alig negyed orat kellett várni. Pedig nem Pep az edző.
Akkor Soros.. majd megmondja, hogy Dalot 5 perc alatt 2-t osztott volna :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 1., szerda 21:16

Cancelo első golpasszara alig negyed orat kellett várni. Pedig nem Pep az edző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 31., kedd 16:14

Isco and Union Berlin deal, on the verge of collapsing after medical tests in the morning with the German club

“Conditions of the deal have changed compared to initial discussions”, as player’s camp tells Transfermarkt.

:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. január 30., hétfő 23:59

Isco -> Union Berlin

Hát érdekes igazolás, technikailag ki fog emelkedni a csapatból, na de hogy ez mire lesz elég a kocogós tempója mellett, arra kiváncsi leszek.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 30., hétfő 22:23

haszi írta: Mivel még nem hivatalos, nincs rá egy szemernyi esély sem, hogy Perezék bekopogtassanak egy utolsó perces ajánlattal a Cityhez? Nem tudunk vonzóbb ajánlatot adni? Kihagyott ziccerek ide, betonmendy oda, azért látható, hogy ha nagyon akarjuk a BHV posztot, csatár posztot meg tudjuk oldani házon belül. Viszont a jobbhátvéd poszton évek óta van egy hatalmas nagy lyuk a kezdőben, padon egyaránt... Mi a bajoroknál jobban rá vagyunk szorulva :roll:

Szerintem senki se gondolt arra, hogy mozdítható lenne. Legalábbis bennem fel sem merült. Igaz nem követem a Cityt, viszont mivel top 3-as JHV a franc gondolta, hogy a City hajlik az elengedésére... :kivagyhe:
https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1 ... 6461765639

Ha a Bayern orvosi rendelőjéből el tudja rángatni Perez, akkor tényleg varázsló.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 30., hétfő 20:28

Isco elvileg megy az Union Berlinhez. :ozil: fél év +1 éves opcióval.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 15:47

A hirek szerint 70m lesz a kivasarlasi ara, az mar annyira nem volt csabito, gondolom.
Mondjuk nem mintha felmerult volna szerintem komolyabban nalunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 30., hétfő 15:46

Több hír is volt hogy megromlott Guardiolával a kapcsolata, plusz nem is játszatta mostanában. Még velünk is szóbahozták párszor, csak senki nem hitte, hogy mozdítható lesz nyáron. Erre már télen költözik :lol:

Hatalmas ziccer lett volna nekünk, portugálként meg senki ne mondja hogy München csábítóbb lett volna mint Madrid. Na mindegy, hamarost felépül LV és minden ok :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 30., hétfő 15:18

___Samy___ írta: Ezt tenyleg nem ertem en sem. Honapok, sot evek ota kuszkodunk a jobbhatved poszttal, erre itt lenne egy tokeletes, raadasul univerzalis jatekos, es meg csak fel sem merul a neve.

Oriasi fekete pont Perezeknek.
Elvilef 6-7 jatekos sem erzi jol magat Guardiolaval es o koztuk volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 15:17

hehetheoriginal írta:
ziro4vr írta: Mondjuk a vb-n szerintem elég gyenge volt, meg mostanság is, de akkor is nagy deal ez így.

Lehet amúgy csak a fanokat akarták csitítani, mert előtte meg az volt a hír h csupa mócsinggal terveznek hosszabb távon mint kezdő center. :mrgreen:
mondjal 1 db portugal jatekost (az elmult 100 evbol), aki jobb a valogatottban, mint a klubjaban
:lol:


Nani, William Carvalho, Felix, Sanchez( o volt a 18 as ebn a legjobb fiatal.) Moutinho. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 30., hétfő 15:15

Joao Felix. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 30., hétfő 15:07

ziro4vr írta: Mondjuk a vb-n szerintem elég gyenge volt, meg mostanság is, de akkor is nagy deal ez így.

Lehet amúgy csak a fanokat akarták csitítani, mert előtte meg az volt a hír h csupa mócsinggal terveznek hosszabb távon mint kezdő center. :mrgreen:
mondjal 1 db portugal jatekost (az elmult 100 evbol), aki jobb a valogatottban, mint a klubjaban
:lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 30., hétfő 14:31

Mondjuk a vb-n szerintem elég gyenge volt, meg mostanság is, de akkor is nagy deal ez így.

Lehet amúgy csak a fanokat akarták csitítani, mert előtte meg az volt a hír h csupa mócsinggal terveznek hosszabb távon mint kezdő center. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 14:20

Anthony írta:
___Samy___ írta: Ezt tenyleg nem ertem en sem. Honapok, sot evek ota kuszkodunk a jobbhatved poszttal, erre itt lenne egy tokeletes, raadasul univerzalis jatekos, es meg csak fel sem merul a neve.

Oriasi fekete pont Perezeknek.
Szeptemberben az volt a szöveg itt a fórumon hogy rövid az ősz, megnézzük ki mit tud, aztán télen javítjuk a hiányosságokat a keretben, jönnek a vb felfedezettek, stb.
Ez így visszagondolva nagyon vicces :lol:
Nem volt kit felfedezni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 30., hétfő 14:19

___Samy___ írta: Ezt tenyleg nem ertem en sem. Honapok, sot evek ota kuszkodunk a jobbhatved poszttal, erre itt lenne egy tokeletes, raadasul univerzalis jatekos, es meg csak fel sem merul a neve.

Oriasi fekete pont Perezeknek.
Szeptemberben az volt a szöveg itt a fórumon hogy rövid az ősz, megnézzük ki mit tud, aztán télen javítjuk a hiányosságokat a keretben, jönnek a vb felfedezettek, stb.
Ez így visszagondolva nagyon vicces :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 14:17

realistahuni írta: Úgy igazolnak még egy jobbhátvédet hogy nyáron jött Mazraoui és ott van Pavard.

Mi meg nézzük Carvajalt meg a félmegoldásokat. :taps:
Azt irjak azert mert Mazraoui serult, Pavard meg nyaron eselyes, hogy megy a Barcaba.

Mindenesetre ezt mondom mindig, hogy lehet igazolgatni 100 milliokert, meg fel milliardokert, tularazott kozepszeru (se) jatekosokat. Es lehet ugy csinalni, mint ezt a BM pl., zsenialis huzas volt.

Sokszor nem szeretem a bajorok atigazolasi politikajat, de ezert komoly bonuszt adnek annak, aki behuzta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 14:06

haszi írta: Mivel még nem hivatalos, nincs rá egy szemernyi esély sem, hogy Perezék bekopogtassanak egy utolsó perces ajánlattal a Cityhez? Nem tudunk vonzóbb ajánlatot adni? Kihagyott ziccerek ide, betonmendy oda, azért látható, hogy ha nagyon akarjuk a BHV posztot, csatár posztot meg tudjuk oldani házon belül. Viszont a jobbhátvéd poszton évek óta van egy hatalmas nagy lyuk a kezdőben, padon egyaránt... Mi a bajoroknál jobban rá vagyunk szorulva :roll:

Szerintem senki se gondolt arra, hogy mozdítható lenne. Legalábbis bennem fel sem merült. Igaz nem követem a Cityt, viszont mivel top 3-as JHV a franc gondolta, hogy a City hajlik az elengedésére... :kivagyhe:

A jatekos mar megegyezett a BM-mel, a ket klub is megegyezett mar szinte mindenben, illetve Carlo is elmondta, se erkezo, se tavozo nem lesz.

Kicsit nicetry erzesem van. BM-nel gondoltak racsorognek a jatekosra, hogy hogyan erzi magat, amiert dobva van a VB ota, es az uzlet meg is volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 14:06

haszi írta: Mivel még nem hivatalos, nincs rá egy szemernyi esély sem, hogy Perezék bekopogtassanak egy utolsó perces ajánlattal a Cityhez? Nem tudunk vonzóbb ajánlatot adni? Kihagyott ziccerek ide, betonmendy oda, azért látható, hogy ha nagyon akarjuk a BHV posztot, csatár posztot meg tudjuk oldani házon belül. Viszont a jobbhátvéd poszton évek óta van egy hatalmas nagy lyuk a kezdőben, padon egyaránt... Mi a bajoroknál jobban rá vagyunk szorulva :roll:

Szerintem senki se gondolt arra, hogy mozdítható lenne. Legalábbis bennem fel sem merült. Igaz nem követem a Cityt, viszont mivel top 3-as JHV a franc gondolta, hogy a City hajlik az elengedésére... :kivagyhe:

Nem is akarunk szerintem, ami nagy hiba.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. január 30., hétfő 14:04

Mivel még nem hivatalos, nincs rá egy szemernyi esély sem, hogy Perezék bekopogtassanak egy utolsó perces ajánlattal a Cityhez? Nem tudunk vonzóbb ajánlatot adni? Kihagyott ziccerek ide, betonmendy oda, azért látható, hogy ha nagyon akarjuk a BHV posztot, csatár posztot meg tudjuk oldani házon belül. Viszont a jobbhátvéd poszton évek óta van egy hatalmas nagy lyuk a kezdőben, padon egyaránt... Mi a bajoroknál jobban rá vagyunk szorulva :roll:

Szerintem senki se gondolt arra, hogy mozdítható lenne. Legalábbis bennem fel sem merült. Igaz nem követem a Cityt, viszont mivel top 3-as JHV a franc gondolta, hogy a City hajlik az elengedésére... :kivagyhe:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég