Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
illgner

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. május 18., hétfő 22:43

Én beengednék mindenkit már holnap. Aki fél a vírustól, az ne menjen sehova, aki meg szeretné élni az életét, az tegye, persze a kellő józansággal és odafigyeléssel. Egészséges emberre eleve nem veszélyes, vagy semmivel sem veszélyesebb, mint kocsiba ülni, vagy éppen kimenni egy veszélyesebb városnegyedbe. De hát nem mi döntünk erről, mi legfeljebb elmondjuk a véleményünket.

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. május 18., hétfő 22:39

A Bajnokok Ligája meccseket is sorsolással döntik el, mivel százszoros túljelentkezés van egy-egy meccsre.

Szóval ja, szerintem is meg lehetne oldani. Hogyha az étterembe be lehet menni, a strandra el lehet menni, a konditerembe, az irodába be lehet ülni, akkor a stadionba is hadd üljek már le három méterre a többitől.

#modernproblemsrequiremodernsolutions
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. május 18., hétfő 22:30

alexoxladjackoxi írta: Én azt nem értem, hogy miért nem lehet megoldani azt, hogy legalább pár ezer ember bemehessen a stadionokba. Mondjuk egy 80 ezres stadionban nehogymár ne lehessen úgy elhelyezni az embereket, hogy ne legyen belőle gebasz. Persze nyilván nem minden csapatnak van ekkora stadionja, de mondjuk arányosan lehetne csinálni. Pl. mittudomén a stadion befogadóképességének a 10%-a lehet kihasználva. Persze ami most van , az is jobb, mint a semmi, meg nem akarok telhetetlen lenni, de valljuk be nagyon sörmeccs szagú ez így, és nem csak azért mert formán kívül vannak a csapatok...
Szerintem azért nem lehet ezt megoldani, mert a németeknél általában nem 10 %-os a stadionok kihasználtsága (na jó, ez irónia volt), és most még nagyobb lenne az érdeklődés a meccsek iránt. Hogy döntöd el, hogy ki legyen az a kiváltságos 10 % része, aki bemehet a meccsre? Sorsolással kéne eldönteni? Nem tudsz igazságos megoldást alkalmazni, és akkor a be nem jutott tömegek csak még elégedetlenebbek lesznek.

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. május 17., vasárnap 22:34

alexoxladjackoxi írta: Én azt nem értem, hogy miért nem lehet megoldani azt, hogy legalább pár ezer ember bemehessen a stadionokba. Mondjuk egy 80 ezres stadionban nehogymár ne lehessen úgy elhelyezni az embereket, hogy ne legyen belőle gebasz. Persze nyilván nem minden csapatnak van ekkora stadionja, de mondjuk arányosan lehetne csinálni. Pl. mittudomén a stadion befogadóképességének a 10%-a lehet kihasználva. Persze ami most van , az is jobb, mint a semmi, meg nem akarok telhetetlen lenni, de valljuk be nagyon sörmeccs szagú ez így, és nem csak azért mert formán kívül vannak a csapatok...
Először is meg kellene érteni hogy a vírus leküzdése fontosabb mint a foci, bármennyire is bántja a lelked hogy halk a meccs...
Örüljünk hogy lassan, óvatosan újra indulhat minden.
Az hogy lement egy hétvége a bundesligában cirka 2 órája, hátradőlhetünk, fasza minden, nem esett össze egy játékos sem a pályán tüdőgyulladásban? Honnan tudjuk ez a hétvége rontott e a járványon németországban? Nem kellene megvárni egy pár hetet mielőtt a lelátók újranyitásáról értetlenkedünk?

Egyébként a stadionokban hiába lesz ültetve minden 4.székre ember (majd biztos pont betartják).
A szurkolói élet újraindítása hatalmas tömeget generál. 1 sradionban hány szurkolóra jut egy wc vagy büfé?
Ha beengedsz 10ezer embert ahhoz hány biztonsagi, takarito, pultos staff kell? Stadion körül is akkor elindul az élet, még nagyobb tömeg, árusok, szurkolok, turisták. Akik mind tömegközlekedéssel közelítik meg a stadiont....
Gondoljuk át ezt újra.
Örüljünk ha a következő szezonban lehetnek szurkolók...

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Özil, Koscielny, Xhaka
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 17., vasárnap 22:23

Én azt nem értem, hogy miért nem lehet megoldani azt, hogy legalább pár ezer ember bemehessen a stadionokba. Mondjuk egy 80 ezres stadionban nehogymár ne lehessen úgy elhelyezni az embereket, hogy ne legyen belőle gebasz. Persze nyilván nem minden csapatnak van ekkora stadionja, de mondjuk arányosan lehetne csinálni. Pl. mittudomén a stadion befogadóképességének a 10%-a lehet kihasználva. Persze ami most van , az is jobb, mint a semmi, meg nem akarok telhetetlen lenni, de valljuk be nagyon sörmeccs szagú ez így, és nem csak azért mert formán kívül vannak a csapatok...

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. május 17., vasárnap 20:30

Csabi írta: sehogy. nem lesz ebből bajnokság nem hogy májusban, de még júliusban sem. talán azt a pár bl meccset még meg lehet csinálni júl-augusztus hónapokban. de ennyi.
Rég nem néztem be ide, de ezen most nagyot nevettem :mrgreen:

Németek simán megoldják, nem lesz itt semmi gond. Amúgy azt nem értem, hogy ha a pályán lévő játékosokon és a vezetőedzőn nincs maszk, a többieken meg miért? Amikor mindenkit szűrnek hetente többször is, meg amúgy sincs benne semmi logika. Remélem ezt a maszkos baromságot hamarosan elfelejtik.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 16., szombat 16:00

a tobbi ligat elkaszaljak es haaland aranycipo :kalapos:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 16., szombat 15:53

Stadium Crowd Sound Effects | One Hour

Ezt toljátok be mellé. Egyből jobb. :D
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 16., szombat 10:33

Ennyire még sose vártam a Bundesligát, sőt... sose vártam a Bundesligát, de most nagyon is. :D
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 16., szombat 10:11

vegul ugy nez ki, ma elkezdodik, delutan mar csak nem fujjak le oket. :lol:

a dortmund - schalket megnezem majd, kivancsi leszek az iramra meg az egesznek a "feelingjere"

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. május 10., vasárnap 10:21

sehogy. nem lesz ebből bajnokság nem hogy májusban, de még júliusban sem. talán azt a pár bl meccset még meg lehet csinálni júl-augusztus hónapokban. de ennyi.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. május 10., vasárnap 10:20

NÉMETORSZÁG: KÉT POZITÍV TESZT, KARANTÉNBAN AZ EGÉSZ CSAPAT!
Jövő héten döntenek a Dynamo Dresden sorsáról, de az biztos, hogy két hétig nem tudnak játszani

Kezdődik.
Hogy lehet így bajnokságot lejátszani?

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 10., vasárnap 8:21

Bayern Munich and Manchester City are expected to agree a fee worth more than €40 million for Leroy Sane, according to The Athletic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 6., szerda 10:32

ziro4vr írta: R24 kebabosának még mindig hisztek? :mrgreen:

Nem fog odamenni, Sané a célpont meg Havertz.
Kussujjá :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 6., szerda 9:08

R24 kebabosának még mindig hisztek? :mrgreen:

Nem fog odamenni, Sané a célpont meg Havertz.
Nem illik.

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. május 6., szerda 8:45

Amúgy nem az lett kimondva BVB részről, hogy többet nem adnak játékosokat a BM-nek? Pláne nem féláron. Sancho többször mondta, hogy angliába vágyódik vissza. A MU lehet lecsúszik, mert nem tud BL-t biztosítani neki, de a napokban elég erős hírek voltak, hogy a Chelsea lehet a befutó. Na de fassetudja, szerintem PL-ben fog kikötni valahol.

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2020. május 6., szerda 8:39

Igen, az a 60 elég érdekes. Ha annyiért eladják, akkor a Bayern meg a Dortmund "összejátszik" és valami lehet a háttérben. Mert a MU pl a világ összes pénzét kifizetné érte és brutál fizut kapna.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 6., szerda 8:29

Hülye ez a Sancho. 60 millió nekem is gyanús, de ugye a Bayern maffia lehet megoldotta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Dupla D
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. május 6., szerda 8:19

Realista24 írta: BVB considering Real Madrid's Brahim Diaz to be Jadon Sancho's replacement if the latter leaves.

Sancho elvileg 60 millióért megy BMbe.
Sanchoért eddig 100 milliókat írtak. Angolok kiszálltak a buliból? 60-ért simán hoznám hozzánk is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. május 6., szerda 7:53

Realista24 írta: BVB considering Real Madrid's Brahim Diaz to be Jadon Sancho's replacement if the latter leaves.

Sancho elvileg 60 millióért megy BMbe.
Sancho 60, plusz Sane 60 körül (ha marad a BL büntetés, akkor elméletileg már 40 körül is engednék) és még Havertzet is biztosra veszik, aki megint 60 millió fölött lenne. Ezen kívül mondanak egy középvédőt és egy Neuer pótlékot.
Oké, hogy akar költekezni most a BM, de a politikájuk sosem a nagy költekezést követte. Pláne most a covid is bebasz. :hmmm:

Vissza: “Labdarúgás”