Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 21., csütörtök 18:12

A taxi driver who drove 120KM to give Manuel Neuer his lost wallet back is disappointed after Neuer gave him a single jersey in return.

Az önzetlen segítség :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. július 21., csütörtök 16:44

Pad'em írta:
LiamGallagher írta: Pedig valamelyik BM-es fórumarc megmondta, hogy Alaba egy fos, én neki hiszek :lol:
"Fejben reccs a nagy meccseken" :lol:
Siman benne van hogy 10+ ev utan valakinek új kihívás kell. Azért alaba messze jobb szezont hozott mint munchenben az elmúlt 2-3 évben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7306
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 21., csütörtök 16:11

LiamGallagher írta: Pedig valamelyik BM-es fórumarc megmondta, hogy Alaba egy fos, én neki hiszek :lol:
"Fejben reccs a nagy meccseken" :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 21., csütörtök 16:10

LiamGallagher írta: Pedig valamelyik BM-es fórumarc megmondta, hogy Alaba egy fos, én neki hiszek :lol:
Meg azt is hallottam tőlük, hogy pénzéhes :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2022. július 21., csütörtök 16:02

Pedig valamelyik BM-es fórumarc megmondta, hogy Alaba egy fos, én neki hiszek :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 21., csütörtök 15:15

Bayern Sporting Director Hasan Salihamidzic: "We offered Alaba a lot of money to renew. During a meeting with David’s agents, we gave him an ultimatum to make a decision, Looking back now, it wasn't right to give a player of David’s quality an ultimatum."

Szeretem, amikor a BM megbánja egy játékosának elengedését. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 19., kedd 21:45

drágábban vették anno
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. július 19., kedd 20:51

Realista24 írta:
Kerlon írta:

De Ligt? Tul van tolva, nem hiaba engedi el a Juve is.
80 millioert hülyék lennének nem elengedni.
67+10 millió lett a vége, és négy év alatt törleszti a Bayern. Ez számukra nagyon kedvező konstrukció.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 19., kedd 8:53

Hallernek mielőbbi jobbulást..

Remélem nem csak felépül, focizni is fog még..
Nekem Yeray ugrott most be a bilbao-ból, takkra 5 éve derült ki nála is, újévkor első meccsen már a padon volt, februárban már játszott és happy ever after (remélem így is marad)..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 19., kedd 7:39

Kerlon írta:
Realista24 írta:

CR-t mindig is az egója hajtotta, de ezt már kimaxolta nálunk és szerintem azóta ez az egó inkább hátrány, mint előny.
A BL-ben még fontosabb a védelem, mint a bundásban. Persze, lehet, hogy kapufa lesz De Ligt is, de szerintem benne több van, mint amit a Juvéban mutatott.
De Ligt? Tul van tolva, nem hiaba engedi el a Juve is.
80 millioert hülyék lennének nem elengedni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. július 19., kedd 7:24

Kerlon írta:
halamadrid írta:

A kurva életbe. Pedig most jött volna a karrierje legszebb része. Nem vagyok jártas a témában, de ez könnyebben kezelhető, mint a többi kollégája, ugye? :'(
Ha nem átétes, akkor bőven éldegélhet egy golyóval, az a para, ha mindkettőt ki kell venni.

Érdekes, hogy egy egy sportorvosi vizsgálat ilyen drága játékosoknál mennyire primitív, hogy pl. egy vérvétel sincs, amin már rég kiütött volna vagy valami.

Hallernel jobbulást, reméljük a legjobbakat.
Miért hiszi mindenki, hogy "egy vervétel" mindent is kimutat? Srácok, az alap laborban egy heretumor semmi eltérést nem okoz...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. július 19., kedd 7:06

Realista24 írta:
gutihaz14 írta: nem is a bundesliga miatt kene nekik CR7 hanem a BL miatt de ez csak szerintem. oriasi pluszt tud adni egy gyoztes CR
CR-t mindig is az egója hajtotta, de ezt már kimaxolta nálunk és szerintem azóta ez az egó inkább hátrány, mint előny.
A BL-ben még fontosabb a védelem, mint a bundásban. Persze, lehet, hogy kapufa lesz De Ligt is, de szerintem benne több van, mint amit a Juvéban mutatott.
De Ligt? Tul van tolva, nem hiaba engedi el a Juve is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. július 19., kedd 7:03

halamadrid írta:
Remy írta:

Bazd....
A kurva életbe. Pedig most jött volna a karrierje legszebb része. Nem vagyok jártas a témában, de ez könnyebben kezelhető, mint a többi kollégája, ugye? :'(
Ha nem átétes, akkor bőven éldegélhet egy golyóval, az a para, ha mindkettőt ki kell venni.

Érdekes, hogy egy egy sportorvosi vizsgálat ilyen drága játékosoknál mennyire primitív, hogy pl. egy vérvétel sincs, amin már rég kiütött volna vagy valami.

Hallernel jobbulást, reméljük a legjobbakat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 19., kedd 0:11

Remy írta:
A Borussia Dortmund hivatalos oldalain közölte, hogy Sébastien Haller sürgősen elhagyta a csapat edzőtáborát, miután az orvosi vizsgálatok során heredaganatot diagnosztizáltak nála.
Bazd....
A kurva életbe. Pedig most jött volna a karrierje legszebb része. Nem vagyok jártas a témában, de ez könnyebben kezelhető, mint a többi kollégája, ugye? :'(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. július 18., hétfő 23:58

A Borussia Dortmund hivatalos oldalain közölte, hogy Sébastien Haller sürgősen elhagyta a csapat edzőtáborát, miután az orvosi vizsgálatok során heredaganatot diagnosztizáltak nála.
Bazd....
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. július 18., hétfő 11:10

raul 4 ever írta: Sztem a juve, mint csapat/az egész keret szar. Nem mondom, hogy bármelyik kh-nkat elcserélném rá (nyilván Vallejo kivétel), de nem volt kutyaütő. De az egész csapat gyenge.. Kíváncsi vagyok a bundásban mi lesz vele, a bm védelme így:
Mazra/Pavard - deLigt - Hernandez/Upa - Davies azért nem néz ki rosszul.
Igen,a Juvéval sok gond volt egész keretet tekintve,de amikor épp stabilabban működött,akkor is hullámzott DeLigt, néha óriási egyéni bakikkal. Idén kcsit stabilabb volt,meglátjuk a Bayernben hogy megy,és vezér lesz-e,mert az kell nekik. Szerintem ezért is mentek rá, mert Alaba óta főleg nincs senki hátul aki vezér.

3/5 védő lesz vélhetően amúgy,nem 4.

Firmino jutot eszembe,ő még korrekt fit lehetne. Nem 40gólos arc,de letámadásban használható,és segíthetné Manét meg a másik szélsőt/Müllert.
Poolban úgyis padra szorult, Jota is tud középen játszani,lehet,hogy el tudnák hozni. Amíg nem tűnik fel valami fiatal arc.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 18., hétfő 10:45

Sztem a juve, mint csapat/az egész keret szar. Nem mondom, hogy bármelyik kh-nkat elcserélném rá (nyilván Vallejo kivétel), de nem volt kutyaütő. De az egész csapat gyenge.. Kíváncsi vagyok a bundásban mi lesz vele, a bm védelme így:
Mazra/Pavard - deLigt - Hernandez/Upa - Davies azért nem néz ki rosszul.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 18., hétfő 10:01

gutihaz14 írta: nem is a bundesliga miatt kene nekik CR7 hanem a BL miatt de ez csak szerintem. oriasi pluszt tud adni egy gyoztes CR
CR-t mindig is az egója hajtotta, de ezt már kimaxolta nálunk és szerintem azóta ez az egó inkább hátrány, mint előny.
A BL-ben még fontosabb a védelem, mint a bundásban. Persze, lehet, hogy kapufa lesz De Ligt is, de szerintem benne több van, mint amit a Juvéban mutatott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 18., hétfő 9:57

nem is a bundesliga miatt kene nekik CR7 hanem a BL miatt de ez csak szerintem. oriasi pluszt tud adni egy gyoztes CR
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 18., hétfő 9:53

Anthony írta:
illgner írta:

Szerinted a Bayernnek a 37,5 éves CR-re kéne most elkölteniük egy halom pénzt? Aki amúgy abszolút nem illik hozzájuk semmilyen tekintetben, sem az egója alapján, sem pedig a játékstílusával.
Mekkora halom pénzt? Az átigazolási díja minimális, a fizetése kb visszajön a marketingből amit generál. A Bayern elvesztett évi 40-50 gólt, az a nem mindegy. És vesznek méreg drágán egy védőt, aki minden csak nem jó.
Maximum nem öt hat góllal verik a kicsiket, csak kettővel, de mellette stabilabb lesz a védelmük jó eséllyel.
Én sem ugranék fel egy nagy csapat helyében sem a Cé szerelvényre...és nem véletlenül nem teszi meg senki egyelőre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég