Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. március 2., szerda 23:30

Remy írta: 1500 perccel van 8 gol 6 gólpassza. Az azért nem rossz középpályásként.
Támadót játszik, nem középpályást.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. március 2., szerda 23:15

Sallai közben szépen továbblőtte a Freiburgot a kupában.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. március 2., szerda 23:14

Közben Sallai 120. percben lövi tovább a Freiburgot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. március 2., szerda 23:14

Egy posztra palyazik Szoboszlai, Forsberg es Olmo. Az edzo Olmot favorizalja, jonnek az eredmenyek is es Olmo se jatszik rosszul.
Nyaron Olmo eselyesen tavozik, Forsberg pedig kifele megy, szoval boven lesz helye a csapatban, csak el kell fogadnia, hogy nagy a konkurencia es a nala tapasztaltabbak vannak favorizalva.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. március 2., szerda 22:04

1500 perccel van 8 gol 6 gólpassza. Az azért nem rossz középpályásként.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. március 2., szerda 21:59

Remy írta: Szerintem Dominiknak lefőtt, amíg ez az edző van ott. Ami érthetetlen, mikor jók a számai...
Hát nem tudom mennyire jók a számai de amiket én láttam meccset nem volt meghatározó/ nem lógott ki a többiek közül. Általában amikor lecserélték a cseréi többé tudtak hozzátenni mint ő. Nem nyújtott sosem rossz teljesítményt viszont az extra az a többiektől jött, így meg valahol jogos, hogy kevesebb percet kap.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. március 2., szerda 20:02

Szerintem Dominiknak lefőtt, amíg ez az edző van ott. Ami érthetetlen, mikor jók a számai...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. március 2., szerda 19:15

ha megtartjak nkunkut az valami csoda lesz.

ujabb dupla a kupaban, iden van osszesen 25 golja es 8 golpassza, pedig nem is feltetlen tipik csatart jatszik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 21:10

Senki nem mondta hogy váltania kellett volna.
Mindössze arra reagáltam, amire szoktam.
Általában jössz és eldurransz, hogy éppen két gólt vert valami nemet falusi csapatnak és elkepeszto hogy lesz 400 gólja.

Erre írtam, hogy maradt a tutiban, mert így volt neki a legjobb, legkenyelmesebb és legegyszerubb. A kvalitasai alapján szintet kellett volna lennie csapat és egyénileg is.
S Z E R I N T E M.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. február 21., hétfő 20:43

Realista24 írta:
Halfkey írta: A bucira verne nyilván erõs, de hogy 2022-ben a La Liga nem képvisel a Bundesligánál sokkal magasabb színvonalat, az szerintem tény. Abszolút el lehet vitatkozni rajta sajnos melyik a jobb. Ezért (is) kéne Bapihali és ezért kellene hogy a Barca is visszataláljon magára.
Az egész abból indult, hogy azt mertem írni, hogy Lewa sosem mert váltani, maradt a legkényelmesebb megoldásban.

Ezáltal jutottunk el megint oda, hogy most az ezer sebből vérző nagyokat, meg mindenkit bucira verné a mostani Bayern. Ezért írtam, hogy az elmúlt tíz évben mindent csináltak, csak nem vertek mindig mindenkit bucira az egyenes kieséses szakaszban, főleg nem minket.
Én azt nem értem, hogy miért kellett volna váltania? Most azon lehet vitatkozni, hogy a Bayern hol áll Európában, de amióta ott van náluk, azóta nyertek egy döntőt, játszottak három elődöntőt, meg van egy negyed- és nyolcaddöntős kiesésük. Ennél jobb mérlege csak a Realnak van, és slussz. De pont ezt írtam, hogy a Real lett volna az egyetlen előrelépés a számára, ahol pedig CR volt a szupersztár, rá épült a csapat. Arra esetleg nem gondolsz, hogy ő nem akart második számú csatár lenni a világ akkori legjobbja mögött? A Bayernben halomra nyeri magát, gólrekordokat dönt, szinte biztos, hogy durván 400 gólig eljut, ha még két és fél szezont lehúz ott. Most minek ment volna egy vergődő MU-ba, egy Juvéva, vagy Poolba, vagy bárhova? Egyik sem nyújt nagyobb lehetőséget, mint a Bayern. Mittudom én, hogy miért nem olvadt el a PL varázsától, de pl. a City most az egyeduralkodó náluk, hol van az a csapat presztízsben egy Bayernhez képest, életükben még BL-döntőt sem nyertek soha.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 19:18

ThePilgrim írta:
Realista24 írta: Akkor sem voltunk tényezők Európában.
A hideg kiráz Khedirától és Higuanitól, de azért az a 11-12-es aranymezes csapat az igencsak b@szó volt. Ha Mou nem fogja vissza őket 2:0-nál az elődöntő visszavágóján, nagyon csúnyán meg lett volna pakolva az a Bayern a Bernabeuban... Meggyőződésem, hogy ha ott továbbmegyünk, akkor a Chelsea sem állhatott volna a 10. útjában. Nyilván sok a "ha" és a "volna" , de az erős, hogy abban a szezonban ne lettünk volna tényezők Európában. Ha van valami, amit Mou-nak nem tudok megbocsátani, akkor az az a meccs.
Én nem egy évre adom a korszakos csapat jelzőt, vagy a tényezőt, mint pl. a Pool drukkerek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2022. február 21., hétfő 19:05

Realista24 írta: Akkor sem voltunk tényezők Európában.
A hideg kiráz Khedirától és Higuanitól, de azért az a 11-12-es aranymezes csapat az igencsak b@szó volt. Ha Mou nem fogja vissza őket 2:0-nál az elődöntő visszavágóján, nagyon csúnyán meg lett volna pakolva az a Bayern a Bernabeuban... Meggyőződésem, hogy ha ott továbbmegyünk, akkor a Chelsea sem állhatott volna a 10. útjában. Nyilván sok a "ha" és a "volna" , de az erős, hogy abban a szezonban ne lettünk volna tényezők Európában. Ha van valami, amit Mou-nak nem tudok megbocsátani, akkor az az a meccs.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. február 21., hétfő 19:00

Galacticos írta: En nem tudom mit nem ertetek ezen. Lewa egy nagyon jo csatar, mai viszonylatba klasszis, de egesz eleteben a bundesba tolta es alajatszottak. Sosem probalt egy premier leaguet vagy egy laligat akár. Prime eveit egy kiemelkedo bayernbe tolta, ahol o a jeghegy csucsa, a tobbi csapat meg kanyarba sincs a ligan belul.
Valószínűleg nem véletlen ő a jéghegy csúcsa, és nem véletlenül játszanak alá. Elfogadom, ha nektek ez a véleményetek, de azt nem szeretem, amikor kicsit is le van nézve valakinek a teljesítménye.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. február 21., hétfő 18:41

el magico írta:
Realista24 írta:

Az a baj, hogy még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk ide, vagyis de. Ez az egyetlen érv, amit Lewa MÚLTBELI döntésének védelmében fel lehet hozni, hogy a MOSTANI Bayern jobb, mint a MOSTANI Real.

Fuck logic.
És aki nem igazol a Real-ba azt jelenti, hogy sosem hagyja el a komfortzónáját? Én ezt nem értem.
Szinte egesz felnott palyafutasat a bundesligaba jatszotta, annak is ket kiemelkedo csapataba. Aztan tobbek kozt az o atigazolasaval, oriasi szakadek lett a ket nagy kozt is. Es innentol a kerdes az hogy melyik honapba lesznek bajnokok.

En nem tudom mit nem ertetek ezen. Lewa egy nagyon jo csatar, mai viszonylatba klasszis, de egesz eleteben a bundesba tolta es alajatszottak. Sosem probalt egy premier leaguet vagy egy laligat akár. Prime eveit egy kiemelkedo bayernbe tolta, ahol o a jeghegy csucsa, a tobbi csapat meg kanyarba sincs a ligan belul.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. február 21., hétfő 18:30

Realista24 írta:
el magico írta:

Nem a múltról beszéltem, hanem a jelenről. Az elmúlt pár évet figyelembe véve pedig bőven sokkal jobb csapat a Bayern, mint a Real/Barca/ATMA. Nem tudom mi ezen a hülyeség.
Az a baj, hogy még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk ide, vagyis de. Ez az egyetlen érv, amit Lewa MÚLTBELI döntésének védelmében fel lehet hozni, hogy a MOSTANI Bayern jobb, mint a MOSTANI Real.

Fuck logic.
És aki nem igazol a Real-ba azt jelenti, hogy sosem hagyja el a komfortzónáját? Én ezt nem értem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 21., hétfő 17:19

Mondjuk, ha Mourinho nem cseszi el azt a Bayern elleni hazai meccset, akkor a KHÖD is Bl-t nyer.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. február 21., hétfő 17:07

Szerintem meg abban Heynkessnek van nagy szerepe, meg hogy rájöttek, költeni kell hogy tudják tartani a lépést. Az a Jupp féle bl győztes csapat nagyon fasza focit tolt.

A khödös korszakunkat meg én nem tartanám semmiképp sem a csúcsnak, viszont a szükséges lépésnek a csúcs előtt. Ahogy az is szükséges volt, hogy a sallangot elküldjük.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. február 21., hétfő 17:02

azzal egyetertek, hogy a bundesligaban van kb eselye csak ilyen mennyisegben termelni, ebbol a szempontbol lehet komfortzonanak hivni.

de azert a bayern nem volt ennyire egyeduralkodo mindig.
14-ben ment oda, asszem' azota 8 ligat nyertek zsinorban, de az azt megelozo 8 szezonban 4x mas nyert.
lehet veletlen egybeeses is, de nagy szerepe van abban, hogy ilyen szinten van a bayern.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 21., hétfő 16:56

füst írta:
Realista24 írta: KHÖD, csak ennyit írok.
Erre azt tudom válaszolni, hogy khöd alatt volt a legtöbb lőtt gólos és nyert meccses szezonunk. :D
Akkor sem voltunk tényezők Európában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 21., hétfő 16:55

Realista24 írta: KHÖD, csak ennyit írok.
Erre azt tudom válaszolni, hogy khöd alatt volt a legtöbb lőtt gólos és nyert meccses szezonunk. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég