Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. február 23., péntek 22:15

holnap akkor hajrá Lipcse, 11 pont különbség jó alázás lenne :mrgreen:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3837
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 23., péntek 21:56

"Karius" :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 23., péntek 21:55

nzooli93 írta: Lever eléggé szenved. Több nagyobb helyzet is kimaradt,itt is, ott is. Nincs annyi lever helyzet,mint szokott. Feszült,izgalmas meccs
Persze mert megfogadtam őket :lol:
Azért ott a 2-1.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2024. február 23., péntek 21:56-kor.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. február 23., péntek 21:54

Lever eléggé szenved. Több nagyobb helyzet is kimaradt,itt is, ott is. Nincs annyi lever helyzet,mint szokott. Feszült,izgalmas meccs

Szerk: mekkora kapus hiba :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nzooli93 2024. február 23., péntek 21:55-kor.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 23., péntek 12:27

Persze, mert a bajorok benyalták a sok kamuszart, hogy ő mekkora edző :lol:

Egy BL győztes, legjobb korban lévő brigádból csinált egy 2 évig semmire nem jó piszipaszis fost, majd mire harmadik évére tényleg végre működött amit elképzelt (de ugye öregedett mindenki 2+ évet addigra....), az Atletico gyönyörűen kitette őket a BLből... :lol:
Ezen a gólon mai napig röhögök mennyire hintába ültette az egész Bayernt Saúl Ñíguez :lol:

Amit Pep a Bayernnél művelt abból a csapatból amit átvett, az a futball elleni egyik legnagyobb merénylet volt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. február 23., péntek 11:51

ferni írta:
'shutterisland írta: xavi meddig birna a nulla nemet tudasaval es alkalmazkodo keszsegevel ezt a kozeget es nyomast ? :mrgreen:
Amekkora fail volt ott Pep azt sztem Xavi is lehozná :lol:
mondjuk az is sokat elmond, hogy az elso hitzfeld era ota (1998-2004) a bl kudarcok ellenere is az akkoriban meg makacsabb es testidegen pep maradt toronymagasan a legtovabb a padjukon az 1095 nappal.

ebben az elmult 20 evben pedig 15 edzovaltas volt, szezon vegen jon a 16.
pedig hat nem is egy sikertelen csapat es nem is nyeretlen ketevesek voltak ott a padon ebben az idoszakban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 23., péntek 11:22

'shutterisland írta: xavi meddig birna a nulla nemet tudasaval es alkalmazkodo keszsegevel ezt a kozeget es nyomast ? :mrgreen:
Attol fugg, hogy milyen a funyirojuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 23., péntek 11:14

'shutterisland írta: xavi meddig birna a nulla nemet tudasaval es alkalmazkodo keszsegevel ezt a kozeget es nyomast ? :mrgreen:
Amekkora fail volt ott Pep azt sztem Xavi is lehozná :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 23., péntek 10:52

'shutterisland írta: xavi meddig birna a nulla nemet tudasaval es alkalmazkodo keszsegevel ezt a kozeget es nyomast ? :mrgreen:
Jobb edzo, mint gvardiola? :kalapos:
Allandoan belengeti a tavozasat, amikor osszekap valamelyik edzovel, igy zsarolva a vezetoseget.
de eladnak vmi bundes kozepcsapatba, eszre se venned bazmeg :lol: semmi
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 23., péntek 10:47

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:

Ez sok helyen mukodik, de egy Bayernnel nem fog. Ott az edzonek sosem lesz ilyen hatalma.
hát akkor nekik marad az hogy előbb utóbb lesz egy edző aki tetszik a játékosoknak vagy a primadonnak kopnak ki az öltözőből
A Realnal sem volt mas a helyzet. Vagy a vezetoseg furta meg az edzot, vagy a kapitanyok, vagy az egesz csapat/stab.

Edzot meg mindig konnyebb cserelni, mint fel csapatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. február 23., péntek 10:45

xavi meddig birna a nulla nemet tudasaval es alkalmazkodo keszsegevel ezt a kozeget es nyomast ? :mrgreen:

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. február 23., péntek 10:44

Pad'em írta: Lehet kamu, de tény hogy, két nagyra taksált német edző bukik meg rövid úton ott zsinórban. Ide érződik hogy vmi bűzlik ott az öltözőben.
+ Carlo, Niko Kovac. Negy edzot buktattak meg ilyen viszonylag rovid ido alatt. Kimmich mar a masodik edzobuktatasaban veszi ki kokemenyen a reszet. Allandoan belengeti a tavozasat, amikor osszekap valamelyik edzovel, igy zsarolva a vezetoseget.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 23., péntek 10:42

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Én most a bayern helyében benyelnék pár év csúnya focit, rosszabb eredményt és leültetném Mout. Rendet vágna az öltözőben, valószínűleg lennének nagyobb áldozatok is, de utána visszatérne a régi bayern
Ez sok helyen mukodik, de egy Bayernnel nem fog. Ott az edzonek sosem lesz ilyen hatalma.
hát akkor nekik marad az hogy előbb utóbb lesz egy edző aki tetszik a játékosoknak vagy a primadonnak kopnak ki az öltözőből

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. február 23., péntek 10:31

Lehet kamu, de tény hogy, két nagyra taksált német edző bukik meg rövid úton ott zsinórban. Ide érződik hogy vmi bűzlik ott az öltözőben.
Tegyük hozzá, hogy Tuchel, azért külön eset, mert a csávónak elég extrém stílusa van, mint mondjuk Conte-nak is. Chelsea meg dortmundi korszakból is voltak olyan hangok, hogy sokaknak baja van vele. Ettől függetlenól amúgy szerintem jó edző, és, ha a teljes keret beáll a sorba, akkor működhet vele a dolog, de nem meglepő, ha többeknek nem tetszik a stílusa.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 23., péntek 10:31

miro. írta:
Pad'em írta:

Kimmich és Goretzka fúrta Tuchelt mert akart még egy vkpt hozni a nyakukra. Valami ilyesmit olvastam.
Ja en ezeknek nem hiszek. Szora sem erdemes. Mas ha valaki nyilatkozik errol,vagy konkretan idezve van,vagy valamit csinal.
De amelyik ugy kezdodik,hogy allitolag,meg xy informacioja szerint..
Media minden csapatot,jatekost megtalal,akivel el lehet adni barmit is. A sok hulye meg ugrik is ra.
Ez lehet az elitfoci egyik legnehezebb resze,hogy ebbol a szarbol kimaradj a mai vilagban.
A 99% kamu,mindennapos hulyeseg.
Remek dolog homokba dugni a fejed, amikor minden evben tucatszamra zajlik edzobuktatas, kezdve a Fraditol a BM-en at egeszen Madridig.

Az okok meg cifrabbnal cifrabbak, es attol, hogy Muller nem kuldi el neked sms-ben, hogy ez van, attol meg az ilyen sztorik igazak az esetek tobbsegeben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. február 23., péntek 10:27

Pad'em írta: Lehet kamu, de tény hogy, két nagyra taksált német edző bukik meg rövid úton ott zsinórban. Ide érződik hogy vmi bűzlik ott az öltözőben.
Valami biztos van.Valami.

Inkabb arra vagyok kivancsi,hogy milyen lesz a stadionban a hangulat a hetvegere. Lehet,hogy Tuchel utolso meccset vegignezem. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 23., péntek 10:25

Lehet kamu, de tény hogy, két nagyra taksált német edző bukik meg rövid úton ott zsinórban. Ide érződik hogy vmi bűzlik ott az öltözőben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. február 23., péntek 10:16

Pad'em írta:
miro. írta: De amugy csinalt vagy mondott valamit? En annyit lattam tole videon,hogy csapkod az oltozobe ha kikapnak.
Mondjuk ettol karos nem lett nalam.
Kimmich és Goretzka fúrta Tuchelt mert akart még egy vkpt hozni a nyakukra. Valami ilyesmit olvastam.
Ja en ezeknek nem hiszek. Szora sem erdemes. Mas ha valaki nyilatkozik errol,vagy konkretan idezve van,vagy valamit csinal.
De amelyik ugy kezdodik,hogy allitolag,meg xy informacioja szerint..
Media minden csapatot,jatekost megtalal,akivel el lehet adni barmit is. A sok hulye meg ugrik is ra.
Ez lehet az elitfoci egyik legnehezebb resze,hogy ebbol a szarbol kimaradj a mai vilagban.
A 99% kamu,mindennapos hulyeseg.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 23., péntek 10:13

wZoLee7 írta: Én most a bayern helyében benyelnék pár év csúnya focit, rosszabb eredményt és leültetném Mout. Rendet vágna az öltözőben, valószínűleg lennének nagyobb áldozatok is, de utána visszatérne a régi bayern
Ez sok helyen mukodik, de egy Bayernnel nem fog. Ott az edzonek sosem lesz ilyen hatalma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 23., péntek 10:03

miro. írta: De amugy csinalt vagy mondott valamit? En annyit lattam tole videon,hogy csapkod az oltozobe ha kikapnak.
Mondjuk ettol karos nem lett nalam.
Kimmich és Goretzka fúrta Tuchelt mert akart még egy vkpt hozni a nyakukra. Valami ilyesmit olvastam.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég