Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 28., vasárnap 21:31

Én sajnálom, hogy kitették Őket, náluk csak jobbakat találnak valószínűleg akik majd nem üldözik hozzánk a jó játékosokat :lol: Viccet félre téve, egyre kevesebb a hagyományos elit klub ahol nem úsznak a pénzben és vesznek meg bárkit akit akarnak, kíváncsian várom milyen politikát folytatnak az új vezetők

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 28., vasárnap 21:15

flick is nyert veluk BL-t, sot triplazott veluk
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. május 28., vasárnap 20:07

Heidenheim bajnok, mennek a bundesligaba. Tortenetuk soran eloszor.

Hamburg az osztalyozon javithat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 28., vasárnap 14:22

ANDS írta: Salihamidzsic elküldését értem, mert állítólag már Hans-Dieter Flick is miatt került lapátra, és az volt a nagy hiba.

Kahn szerepét nem tudom, mi volt, mit tett.
2017 óta volt ő a sportig., a hazai sikereken kívül 1 bl döntő jött még össze, pedig 500+ millióért vettek (jó, persze adtak is el szépen) játékosokat, meg az edzőcserék.. Ja.. Volt okuk elégedetlennek lenni..

Kahn meg mint ceo az egészért a felelős volt, az ő jóváhagyásai is kellettek.. Na mindegy. Ha jön egy jó csatár, európában azért megint tényezők lehetnek.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. május 28., vasárnap 10:58

realbeckham írta: Musialanal mi volt az a labdaátvétel, lefordulás :ozil: ragadt a labda, vagy mi ez a gyerek?
http://livetv.sx/enx/showvideo/1190459_ ... rn_munich/

Ezen én is felszisszentem, ahogy simogatja a labdát.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. május 28., vasárnap 9:10

Musialanal mi volt az a labdaátvétel, lefordulás :ozil: ragadt a labda, vagy mi ez a gyerek?
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 28., vasárnap 7:43

ferni írta:
ikarus93 írta:

Ez azért durva.
A durva az hogy 26 éves és így van 11 bajnoki címe :lol: :lol:
sot, igazabol 12 bajnoki cime van mert a 15-16-os szezonban jatszott egy meccsen a juveban augusztusban majd kolcsonbe ment a bayernbe es a juve is bajnok lett es a bayern is tehat abban az evben ketszer lett bajnok :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

ferni
Hozzászólások: 8253
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 28., vasárnap 2:36

ikarus93 írta:
gutihaz14 írta: [talkSPORT] Kingsley Coman has won the league title in every season of his senior career. That's 11 in a row...
Ez azért durva.
A durva az hogy 26 éves és így van 11 bajnoki címe :lol: :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2023. május 28., vasárnap 0:23

De ha a bosnyáknak még nem is volt utódja, de már kirúgták, miért volt ott?
Ha őt is tegnap menesztették, utód ide vagy oda, nem volt ott semmi keresnivalója, ha Kahn-nak sem.

Mindegy egyébként, lehetett volna ezt az amúgy teljesen jogos váltást jobban tálalni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. május 27., szombat 23:51

gutihaz14 írta: [Official] Bayern announce Oliver Kahn and Hasan Salihamidžić have been dismissed with immediate effect. Jan-Christian Dreesen takes over as new CEO. Salihamidžić's successor has yet to be found
Perez mar felszemmel Munchent figyeli, hogyan fog osszeallni az uj vezetes, hatha nyitottabbak lesznek a Szuperligara B-)
:goat:

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. május 27., szombat 23:40

torjack írta:
illgner írta: Ez a Kahnt nem engedék elutazni történet annak fényében pikáns, hogy végül megnyerte a Bayern. Szerintem meg biztosak voltak benne, hogy a Dortmund behúzza otthon a Mainz ellen, mert az utóbbi hazai meccseken ilyen 4-5 gólokkal verték a Gladbachot, Wolfsburgot. Itt már senki nem számított arra, hogy a Bayern lesz a bajnok. A döntés tegnap megszületett, és már nem Kahn volt ma a vezérigazgató, ezért nem utazhatott el.

Ha ez igaz, az elég lúzer, klub hagyományaival és eredményeivel szembemenő hozzáállás. Nem hitték, hogy a BVB esetleg elbassza...de ha a tegnapi kirúgás miatt nem mehetett már Kahn, akkor a bosnyák mit keresett ott?
Azért lehetett ott Salihamidzic, mert új sportigazgatót még nem neveztek ki, tehát nincs meg a helyettese. Kahnt tegnap leváltották, és megválasztották Dreesen személyében az új vezérigazgatót, ezért Kahn lényegében már nem volt a Bayern tisztségviselője, mert a felügyelő bizottságban ő nincs benne, szemben Brazzoval.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2023. május 27., szombat 23:12

illgner írta: Ez a Kahnt nem engedék elutazni történet annak fényében pikáns, hogy végül megnyerte a Bayern. Szerintem meg biztosak voltak benne, hogy a Dortmund behúzza otthon a Mainz ellen, mert az utóbbi hazai meccseken ilyen 4-5 gólokkal verték a Gladbachot, Wolfsburgot. Itt már senki nem számított arra, hogy a Bayern lesz a bajnok. A döntés tegnap megszületett, és már nem Kahn volt ma a vezérigazgató, ezért nem utazhatott el.

Ha ez igaz, az elég lúzer, klub hagyományaival és eredményeivel szembemenő hozzáállás. Nem hitték, hogy a BVB esetleg elbassza...de ha a tegnapi kirúgás miatt nem mehetett már Kahn, akkor a bosnyák mit keresett ott?

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. május 27., szombat 23:06

Ez a Kahnt nem engedék elutazni történet annak fényében pikáns, hogy végül megnyerte a Bayern. Szerintem meg biztosak voltak benne, hogy a Dortmund behúzza otthon a Mainz ellen, mert az utóbbi hazai meccseken ilyen 4-5 gólokkal verték a Gladbachot, Wolfsburgot. Itt már senki nem számított arra, hogy a Bayern lesz a bajnok. A döntés tegnap megszületett, és már nem Kahn volt ma a vezérigazgató, ezért nem utazhatott el.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2023. május 27., szombat 22:58

Nyilván amit Kahn és Salihamidzic vezetőként leműveltek az egy tömény katasztrófa. Mondhatta volna klub szezon közben nekik hogy auf wiedersehen. Sőt, talán már a tavalyi idény után is. Ki hallott már olyat, hogy leváltod az edzőt, de nem bontasz vele szerződést, hanem felmented a munkavégzés alól fizetés folyósítása mellett, aztán most két vezetőedzőt fizetsz.

De ha már nem tették. Akkor nem így kell csinálni. Mert lehet, hogy megérdemelték, de azért a klub lehetett volna kicsit elegánsabb.

Amúgy meglehet, hogy sok mindent nem tudunk. Az, hogy Kahn nincs ott az utolsó fordulóban, mert saját bevallása szerint a klub nem engedte, Brazzo meg azért mehetett...nagy, klasszikus anyázós cirkusz mehetett a háttérben.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 27., szombat 22:36

torjack írta: Mondom még egyszer, tiszta sor. Én is páros lábbal rúgtam volna ki mindkettőt, korábbi játékosmúlt ide vagy oda. De kurvára nem így. Tartottam volna a pofám hétfőig legalább. Annyi mentség lehet, hogy valaki kiszivárogtatta a kirúgásuk tényét, aztán akkor már bejelentették hivatalosan is. Nagelsmannért meg nem olyan nagy kár, tavaly lehozta az elvárható minimumot, idén ez is veszélyben volt vele. Meg ki tudja mi volt még a háttérben, hallottam Juliról rasszista pletykákat, bár azért ezt nehezen hiszem el.
Erre mondja az angol, hogy megkóstoltatták velük a saját gyógyszerüket.

A hivatalos kommunikáció az volt, hogy szarul játszott a csapat, azért rakták ki Nagelsmannt. Aztán közben álltak a bl-ben, mint a cövek, a bajnokságot meg 3 döntetlennel kezdték a nyomorék téli vb után, de egyébként nagyobb baj nem volt (szerintem).

Szerintem bőven megérdemelték, hogy így tegyék ki őket, idén már lehet többet ártottak a csapatnak, mint használtak.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2023. május 27., szombat 22:17

Mondom még egyszer, tiszta sor. Én is páros lábbal rúgtam volna ki mindkettőt, korábbi játékosmúlt ide vagy oda. De kurvára nem így. Tartottam volna a pofám hétfőig legalább. Annyi mentség lehet, hogy valaki kiszivárogtatta a kirúgásuk tényét, aztán akkor már bejelentették hivatalosan is. Nagelsmannért meg nem olyan nagy kár, tavaly lehozta az elvárható minimumot, idén ez is veszélyben volt vele. Meg ki tudja mi volt még a háttérben, hallottam Juliról rasszista pletykákat, bár azért ezt nehezen hiszem el.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. május 27., szombat 22:03

torjack írta: Az tiszta sor, hogy menniük kellett. De mindkét fazon, különösen Kahn letett annyit játékosként az asztalra, hogy kicsit több tisztelettel kezeljék ezt.
Casillas vagy Raullal szemben ez a türelem madridban számomra már játékos korukban elfogyott.

Ez a két fasz majom(Kahn-Salih) amit idén leművelt a bayern élén maga volt a megtestesült tragikomédia, óriási mákjuk volt,hogy egyáltalán saláltatál volt a végén.

Menniük kellett , szvsz. :roll:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2023. május 27., szombat 21:58

Az tiszta sor, hogy menniük kellett. De mindkét fazon, különösen Kahn letett annyit játékosként az asztalra, hogy kicsit több tisztelettel kezeljék ezt.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. május 27., szombat 21:51

raul 4 ever írta: Musiala gólja viszont pure skill volt, ahogy átvette, majd kilőtte a hosszú alsót, parádé volt .
Hehe papa szerelme a Musi fiú. :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 27., szombat 21:45

chronic írta:
torjack írta:

Nem volt meglepetés a leváltásuk, de várhattak volna az egésszel a jövő hétig. Ez így elég hülyén néz ki.
Ahogyan intézték ezt a szezon(tavasz) közbeni edzőváltást, a lehető legjobban intézte ezt a bayern vezérkara. Nem tudhatták mi lesz az utolsó fordulóban, Salihami még a 88. percben a fejét fogta,hogy mi lesz, erre bemákolták Musiala miatt az aranyat. Ez nem sportszakmai munka, csak színtiszta mák volt.
Menniük kellett.
A németek nem szarakodnak sokat.
Az elejét adom, full-kretén húzás volt Nagelsmannt úgy kirakni, most visszakapták.. :lol:

Musiala gólja viszont pure skill volt, ahogy átvette, majd kilőtte a hosszú alsót, parádé volt ... De igen, xart érdemelt volna a bm, nem aranyat, de a dortmund csak magának köszönheti..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég