Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 5., szerda 8:46

alexoxladjackoxi írta: Az Mourinhonak miért bók, hogy egy kb. kezdő edző, Solskjear, nem csinált egyből csodát az utódjaként? Ha egy Pochettino vagy Allegri jön a helyére, lehet azóta már bajnokok is lehettek volna, mert a keret és a pénz szerintem adva van. Emlékszem a 2. helyükre is, De Gea védte be őket oda, de majd a MU-s kollega rámcáfol. Az a gáz, hogy az ember arra verte a mellét, hogy ő 3, azaz HÁROM trófeát nyert a Uniteddel. EL, ligakupa és angol szuperkupa, amit a saját drukkereik csicska triplának neveztek el, és ők szégyellték magukat, hogy erre habzik a szája. Pep meg rekordokat döntögetett és hozta a bajnoki címeket, plusz kupákat szintén nyert ő is. A BL-ben mindig elcsúszták idáig, ez igaz. Egyébként nyugodtan keress rá, kb. hasonlóan szórta Mourinho alatt a pénzt a United is, csak ő semmi érdemlegest nem tudott ebből kihozni. Egy 100 millás Pogbával ne az EL győzelem legyen már a cél szerintem... És akkor most csak a kézzel fogható dolgokról beszéltem, abba ne is menjünk bele, hogy játékban mekkora szakadék volt a két csapat között.
Mourinho már akkor kerek perec megmondta, hogy neki nem kell pogba. Nem véletlenül. rettentően hangulatember. Gondolom a MU vezetőség akarta helyrerakni a korábbi hibáját, hogy visszahozzák, de ugye azt mind tudjuk, hogy az érte kiadott pénz is embertelen volt (ár/érték arányban).
Egy lepukkadt MU-val, első évében három, HÁROM trófeát szerzett, nehogymár ezt meg kelljen magyarázni, hogy miért nem a bajnokságot, BL-t nyerte meg :lol: :lol: bőven erőn felüli teljesítmény volt ez akkoriban, ezt csak a vak nem látta, azok, meg akik csicskatriplának nevezték el, jó nagy idióták.
Mourinho a MU-nál kért belső védőt, nem kapott. Azt meg azért mindenki tudja, hogy Smalling, sérülékeny Rojo, meg ilyen félékkel nem lehet levédekezni minőségi támadókat (hosszútávon).

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 5., szerda 6:51

Hagyjuk Mourinhot, toxikus légkört alakít ki mindenhol, leveszi az életről a játékosokat. Kinek kell ez?
Guardiola olyan amilyen, de úgy néz ki szeretnek vele dolgozni a játékosok, és sok pénzt költött el, de azért eléggé hozza az eredményeket is.
Most éppen elég nagy esélye van a BL-re (sajnos).

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 4., kedd 23:54

dzsi91 írta: Az a united mióta elzarvarták mourinhot semmit nem lépett előre, mennek az el-ért és liga másodikok. Ezt hozták Mourinhoval is, a city meg nyert bajnokságokat gvardiola nélkül is.

Nyilván jelenleg pep van előrébb, de hát ezt a körutat Zidane is megcsinálhatná. Elmenne a juveba nyerni pár ligát,aztán bayern aztán a psgvel még pár ingyen kupa és már csak a nagy számok törvénye miatt is jönne egy bl döntő 10 év alatt.
Az Mourinhonak miért bók, hogy egy kb. kezdő edző, Solskjear, nem csinált egyből csodát az utódjaként? Ha egy Pochettino vagy Allegri jön a helyére, lehet azóta már bajnokok is lehettek volna, mert a keret és a pénz szerintem adva van. Emlékszem a 2. helyükre is, De Gea védte be őket oda, de majd a MU-s kollega rámcáfol. Az a gáz, hogy az ember arra verte a mellét, hogy ő 3, azaz HÁROM trófeát nyert a Uniteddel. EL, ligakupa és angol szuperkupa, amit a saját drukkereik csicska triplának neveztek el, és ők szégyellték magukat, hogy erre habzik a szája. Pep meg rekordokat döntögetett és hozta a bajnoki címeket, plusz kupákat szintén nyert ő is. A BL-ben mindig elcsúszták idáig, ez igaz. Egyébként nyugodtan keress rá, kb. hasonlóan szórta Mourinho alatt a pénzt a United is, csak ő semmi érdemlegest nem tudott ebből kihozni. Egy 100 millás Pogbával ne az EL győzelem legyen már a cél szerintem... És akkor most csak a kézzel fogható dolgokról beszéltem, abba ne is menjünk bele, hogy játékban mekkora szakadék volt a két csapat között.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 4., kedd 23:44

Az a united mióta elzarvarták mourinhot semmit nem lépett előre, mennek az el-ért és liga másodikok. Ezt hozták Mourinhoval is, a city meg nyert bajnokságokat gvardiola nélkül is.

Nyilván jelenleg pep van előrébb, de hát ezt a körutat Zidane is megcsinálhatná. Elmenne a juveba nyerni pár ligát,aztán bayern aztán a psgvel még pár ingyen kupa és már csak a nagy számok törvénye miatt is jönne egy bl döntő 10 év alatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 4., kedd 23:39

'shutterisland írta:
az edzozsemi folyamag beleul a tutiba meg a feneketlen penztarcaba
anelkul hogy belemennek ebbe a pep vs mou dologba, mert egyreszt sokszor lefutott korok masreszt off is.

...de pep is a 14. szezonjat huzza topcsapat elen, es ahogy irja remy, hogy juve vagy psg, vagy esetleg spanyol szovetsegi kapitanyi pozicio is benne van a folytatasban.

biztos vagyok benne, hogy mou is szivesebben ulne ezeken a padokon, ha meg mindig hivnak, ahogy pep is nyilvan ezt valasztja valenciak vagy evertonok helyett.

szerintem jobban eljart az ido a portugal felett es megujulasra is kevesbe latom fogekonynak.

a sok tehetseges (foleg nemet) edzok meg jonnek felfele.
Pep felett szerintem egyáltalán nem járt el az idő, sőőt... Tavaly már kezdték leírni, aztán megint csúnyán odadurrantott idén az egész PL-nek, és végre nem szerencsétlenkedték el a BL-t sem, mert az ahogyan mondjuk a Spurs ellen kiestek 2 éve, bohózat volt, és szimpla lúzerség, de nem az edző sara. Egyszerre mentek asszem Mourinhoval Manchesterbe, aztán meg lehet nézni, hogy az egyik kb. annyi bajnoki címet nyert, ahányszor azóta a másikat kirúgták. Ég és föld a két edző már évek óta, és nem a portugál javára dől el a mérleg, hogy finoman fogalmazzak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 4., kedd 23:35

'shutterisland írta:
az edzozsemi folyamag beleul a tutiba meg a feneketlen penztarcaba
anelkul hogy belemennek ebbe a pep vs mou dologba, mert egyreszt sokszor lefutott korok masreszt off is.

...de pep is a 14. szezonjat huzza topcsapat elen, es ahogy irja remy, hogy juve vagy psg, vagy esetleg spanyol szovetsegi kapitanyi pozicio is benne van a folytatasban.

biztos vagyok benne, hogy mou is szivesebben ulne ezeken a padokon, ha meg mindig hivnak, ahogy pep is nyilvan ezt valasztja valenciak vagy evertonok helyett.

szerintem jobban eljart az ido a portugal felett es megujulasra is kevesbe latom fogekonynak.

a sok tehetseges (foleg nemet) edzok meg jonnek felfele.
Mourinho azért majdnem egy évtizeddel előbb kezdte. Nyilván jobban eljárt felette az idő. De míg a portugál azért bevállalt elég merész váltásokat addig a kókler legnagyobb kihívása a barsza volt. És ha vannak tökei bevállalja a barszát a city után, lássuk mitkezd egy csődközeli barszával messi után.

Mourinhot sokan lenézik pedig akárhonnan nézem a tottenhamig maxolta a klubjait. Porto,chelsea,inter... minket is a béka segge alól húzott ki,aztán visszament a chelseabe gyorsan ynert megint egy pl-t, a uniteddel is hozott el-t asszem fa kupát is. A spursel meg soha senki nem fog semmit nyerni. Nyilván a saját baromságai miatt bukik egy idő után mindenhol de nem mondanám sikertelennek egyik állomását sem,amit meg az első 10 évében hozott az embertelen kategória.

Amúgy az ő nagy baja hogy nem áll meg, egyik melóból a másikba szünet nélkül. A második chelsea korszaka után kicsit pihennie kellett volna. Olaszország meg neki hazai pálya bár Romaval túl nagyot azért nem lehet alkotni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 4., kedd 22:23

sonic írta:
El Sie7e írta:

amíg CR válogatott, nem lesz szövkap.
Miert? Osszebalheztak?
Már a manutd-s korszakában is voltak pengevaltasai cr-nek mouval, aztán egy ideig Madridban elviseltek egymást, de túl nagy ego mindkettő. Nem lett szép vége, azóta is megy néha a sardobalas
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 4., kedd 22:01

Jim írta: 58 éves idén Mourinho
simán lehetne már portugál szövetségi kapitány is
nem úgy néz ki, hogy klubcsapatnál lenne még nagy dobása...

érdekesség, del Bosque 58 évesen lett spanyol szövkap
Csak 58 volt vdb, amikor leult a spanyolok padjara?!
Siman egy bo 10 20 evvel idosebbnek hatott, mint Jose
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 4., kedd 21:56

El Sie7e írta:
Jim írta: 58 éves idén Mourinho
simán lehetne már portugál szövetségi kapitány is
nem úgy néz ki, hogy klubcsapatnál lenne még nagy dobása...

érdekesség, del Bosque 58 évesen lett spanyol szövkap
amíg CR válogatott, nem lesz szövkap.
Miert? Osszebalheztak?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 4., kedd 21:47

Jim írta: 58 éves idén Mourinho
simán lehetne már portugál szövetségi kapitány is
nem úgy néz ki, hogy klubcsapatnál lenne még nagy dobása...

érdekesség, del Bosque 58 évesen lett spanyol szövkap
amíg CR válogatott, nem lesz szövkap.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 4., kedd 21:02

58 éves idén Mourinho
simán lehetne már portugál szövetségi kapitány is
nem úgy néz ki, hogy klubcsapatnál lenne még nagy dobása...

érdekesség, del Bosque 58 évesen lett spanyol szövkap

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 4., kedd 20:39

az edzozsemi folyamag beleul a tutiba meg a feneketlen penztarcaba
anelkul hogy belemennek ebbe a pep vs mou dologba, mert egyreszt sokszor lefutott korok masreszt off is.

...de pep is a 14. szezonjat huzza topcsapat elen, es ahogy irja remy, hogy juve vagy psg, vagy esetleg spanyol szovetsegi kapitanyi pozicio is benne van a folytatasban.

biztos vagyok benne, hogy mou is szivesebben ulne ezeken a padokon, ha meg mindig hivnak, ahogy pep is nyilvan ezt valasztja valenciak vagy evertonok helyett.

szerintem jobban eljart az ido a portugal felett es megujulasra is kevesbe latom fogekonynak.

a sok tehetseges (foleg nemet) edzok meg jonnek felfele.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 4., kedd 20:22

Csak a hype a portugálnál már eltűnt, Pepnél ugyanúgy megvan, sőt... Amit kapni fog, ha nyeri a BLt, pfff. Jobban fogják isteniteni, mint mikor a katalánoknál volt.

Ha meg véletlen nem jönne össze és valamikor vált a jövőben, még egy Juve és vagy PSG kaland ott lehet neki. Aztán a számok mellette lesznek, és több kupája lesz mint a többi edzőnek összesen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 4., kedd 20:18

Galacticos írta: Engem csak az zavar hogy guardiola felett majdnem ugyanennyire eljart az ido meg a filozofiaja mellett csak ugye az edzozsemi folyamag beleul a tutiba meg a feneketlen penztarcaba.
Egy gyengebb csapattal ahol nem igazolgat a padra 80ert, ugyanigy bukna a zsenialis pep is.
Ezt csak az nem látja, aki nem ért hozzá. Mondjuk José költött is szarokra, de az ő focija már rég halott, a kopaszé kevésbé, de azt látjuk, hogy kiegyensúlyozott ellenfélen kívül semmi sem kell hozzá, hogy megverjék őket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. május 4., kedd 18:30

Engem csak az zavar hogy guardiola felett majdnem ugyanennyire eljart az ido meg a filozofiaja mellett csak ugye az edzozsemi folyamag beleul a tutiba meg a feneketlen penztarcaba.
Egy gyengebb csapattal ahol nem igazolgat a padra 80ert, ugyanigy bukna a zsenialis pep is.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 4., kedd 17:07

füst írta: Én örülök ennek a frigynek, remélem jól fog működni. Bírom Mout, sajnáltam volna ha lekerül a térképről.
Már egy ideje nem ő a kakaóscsiga közepe, de megvan még neki a helye a foci világában, szóval örülünk, Vincent.
Szerintem olasz kupa le fog neki esni, meg azt is érzem, hogy egyszer elviszi a Romát a BL-be 2 év alatt, a harmadikat meg ugye hagyjuk. :D
Kíváncsi leszek rá én is, bár nem is tudom mikor néztem utoljára meccsüket, valószínűleg sűrűn továbbra sem fogom. De majd odafigyelek rájuk, talán.

BL helyezésre hátha bezavarja őket.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 4., kedd 16:42

BlancoMark írta: Tényleg egyre lejjebb és lejjebb csúszik, kívácsi vagyok mi lesz a mélypont vagy mikor unja meg a folyamatos sikertelenséget.
lehet ketfelekeppen nezni.

edzette a portot, intert, realt, unitedet, chelseat, spursot es most a romat, ez akar hogy nezzuk 7 a mondjuk 20-25 legnevesebb csapatbol es ekozben szvsz annyit kaszalt itt a sok vegkielegitessel egyutt, mint senki mas.

meg ugy is lehet nezni, hogy evek ota csak rombolja a nimbuszat, erolteti a kb 10 eve lejart focijat es megbukik mindenhol.

nezopont kerdese, mivel sosem csiptem, en inkabb a masodik felol nezem. :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. május 4., kedd 16:09

Nem olyan rossz csapat az a Roma amúgy. Védelmük közepe nagyon fiatal, de bőven jó játékos mindegyik. A középpálya sem annyira gyenge, főleg ha Zaniolo nem megtörve tér majd vissza a sérülésből. Elől kellene erősíteniük szerintem, aztán akár be is viheti őket az első 4-be újra.

Jah persze a nem rossz csapatot és "jó" keretet olasz szinten értem csak. Mielőtt valaki rám ugrana :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3864
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 4., kedd 16:04

Én örülök ennek a frigynek, remélem jól fog működni. Bírom Mout, sajnáltam volna ha lekerül a térképről.
Már egy ideje nem ő a kakaóscsiga közepe, de megvan még neki a helye a foci világában, szóval örülünk, Vincent.
Szerintem olasz kupa le fog neki esni, meg azt is érzem, hogy egyszer elviszi a Romát a BL-be 2 év alatt, a harmadikat meg ugye hagyjuk. :D

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4922
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 4., kedd 15:48

Tényleg egyre lejjebb és lejjebb csúszik, kívácsi vagyok mi lesz a mélypont vagy mikor unja meg a folyamatos sikertelenséget.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég