Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. július 15., szombat 13:43

M1Ö írta:Mert nézd már meg, hogy kik azok a védők. Értem én, hogy nem minden a név,

Nem a Real Madridhoz kell mérni ezeket a játékosokat, a saját szintjükön, a saját bajnokságukon belül ezek az igazolások igen is előrelépést jelentenek. Moreno a PSV legjobb játékosa volt, ahogy lentebb írták a hollandoknál az év védője volt. Fazio meg a Serie A legjobb védője volt a tavalyi évben. Monchi tudja hogy mit csinál a Sevillánál is nagyon jó kereteket hozott össze.

RaúlCF-nek pedig megy egy hatalmas +1. Engem is zavar ez a hozzáállás.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 15., szombat 13:23

el kéne szakadni a top3 által megszerezhető játékosoktól. egy Roma-Milan-Dortmund-az angolok meg úgy a többi csapat aki ugyan jó csapatok de sehol se vezérbikák ők honnan és kiket igazoljanak. az hogy a Real-Barca-Bayern a krémet leszedik az egy nagyon nagyon szűk réteg, a többi csapatnak is kellenek játékosok és nyílván a topok nem oda mennek. például a Milan kifejezetten jó nyarat csinál jó játékosokat vesznek normális áron semmi baj nincs velük. de ott a Roma. most egy rómába melyik top ember menne el? semelyik ergo egy szinttel lejjebb keresnek. azért mert nem világsztár még lehet jó játékos meg jó csapat csak a helyén kell kezelni és kibújni a Real búrából

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. július 15., szombat 13:10

M1Ö írta:
Mert nézd már meg, hogy kik azok a védők. Értem én, hogy nem minden a név, de ilyen Faziokkal, meg PSV-s arcokkal miat akarnak? Nem értem. Legalábbis én nem lennék nyugodt a helyükben, nekem nem tetszik amit csinálnak. Főleg ha majd a végén elbúcsúznak még Naingolantól is meg mondjuk Manolas sem biztos, hogy marad.

Moreno tavaly az Eredivisie legjobbja volt a posztján, és alapember Eindhovenben. Egy Romának honnan kéne igazolnia? Gyanítom nem sokszor láttad a mexikóit játszani. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 15., szombat 13:03

Fazio pl a liga egyik legjobb hátvédje volt tavaly, de top3 az biztos... és a legtöbb fejpárbajt ő nyerte az egész bajnokságban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 15., szombat 12:37

Veidt írta:Azt meg nem értem, hogy hátul miért állnának rosszul.
Mert nézd már meg, hogy kik azok a védők. Értem én, hogy nem minden a név, de ilyen Faziokkal, meg PSV-s arcokkal miat akarnak? Nem értem. Legalábbis én nem lennék nyugodt a helyükben, nekem nem tetszik amit csinálnak. Főleg ha majd a végén elbúcsúznak még Naingolantól is meg mondjuk Manolas sem biztos, hogy marad.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 15., szombat 12:27

M1Ö írta:Nézzétek már meg, hogy per pill hogy állnak hátul meg elöl. Ha az nyugodalomra ad okot, akkor milyen mikor gyenge a keret?
Még van másfél hónap a mercatóból... Monchi már elmondta, hogy legalább egy szélső fog még érkezni (egy fiatal srácot már így is igazoltak oda, a török Dybalaként emlegetik). És ahogy mondtam, Dzekónak is biztosan lesz cseréje (ha Tumminello nem győzi meg az edzőt, akkor oda is igazolnak vkit). Ez bőven több, mint ami tavaly volt. Azt meg nem értem, hogy hátul miért állnának rosszul. Megvan a négy belső védőjük, érkezett egy új jobbhátvéd (pluszban ott van Peres és Florenzi). A balosra jelenleg egy szem Emerson van, az igaz, de ő nagyon penge játékossá vált, és még simán igazolhatnak oda. Az a Pellegrini, akit az előző posztban emlegettem mint szalagszakadásos, na ő is balhátvéd pl, lehet hogy ő lett volna az alternatíva. Egyáltalán nem állnak rosszul. A tavalyi szezont 14-15 emberrel tolta végig Spalletti, most lesz közel 20.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 15., szombat 12:17

Nézzétek már meg, hogy per pill hogy állnak hátul meg elöl. Ha az nyugodalomra ad okot, akkor milyen mikor gyenge a keret?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 15., szombat 11:58

M1Ö írta:Főleg, hogy a Roma is elég szépen össze fog esni. Mindenki örült Monchinak, erre már eladta szinte az összes kulcsjátékost, pótolni meg csak párat pótolt, azokat se jól.
What? :D Egyetlen alapember távozott eddig. Rüdiger csak azért volt a kezdőben a szezon végén, mert Florenzi nagyon okosan elintézte, hogy ne léphessen pályára a szezonban, Bruno Peres meg elfelejtett futballozni. Így kellett valaki jobboldalra. Rüdiger amúgy is az egyik legtúlértékeltebb védő egész Európában, s bár Roma-szimpatizánsként kicsit sajnálom a távozását, mert romanista volt, abszolút nem pótolhatatlan. Paredes ígéretes tehetségként jött és ígéretes tehetségként is távozott. Tényleg ígéretes volt, de semmi több. Spalletti lényegében meg volt lőve, ha a DDR-Strootman-Ninja középpályás hármasból sérült volt valaki, de ez innentől már máshogyan lesz. A középpálya brutál módon meg lett erősítve. Mario Rui távozása nem sok vizet fog zavarni, ő marha jó volt 2015/16-ban az Empoliban, toszkán játékos lévén meg is halt a pályán minden egyes meccsen, de neki is sikerült eltörnie a lábát még szeptember körül, a felépülése után meg csak kóválygott a pályán, nyilván a sérülése miatt. Az alapember Salah meg egyáltalán nem olyan nagy veszteség, mint hiszik az emberek... egyetlen kiemelkedő tulajdonsága van, a sebessége, de azt leszámítva kifejezetten önző és buta játékos, aki öt helyzetből egyet képes gólra váltani. És marha jó pénzt kapott érte a csapat.
És akkor nézzük az érkezőket. Karsdorp személyében jött egy normális jobbhátvéd (így Florenzi akár még vissza is mehet az eredeti posztjára), Gonalons tökéletes lesz DDR tehermentesítésére, Moreno személyében jött egy igazi ball-playing védő (ez eddig nagyon hiányzott), Pellegrini meg az olasz futball legnagyobb középpályás tehetsége (Gagliardini mellett), ráadásul saját nevelés. Én abszolút pozitívan értékelem ezeket az átigazolásokat. Amúgy is, mire számítottak a kritikusok Monchitól? Ő mindig is arról volt híres, hogy elad néhány komolyabb játékost és a helyükre szinte noname embereket hoz. A Sevillánál eltöltött egy évtizedében már bebizonyította, hogy rohadtul érti a dolgát, így a magam részéről én vakon bízom benne. Azt is rebesgetik, hogy végre lesz helyettese Dzekónak is (Tumminello, a Primavera legjobb csatára), és hogy még legalább egy-két játékos érkezik majd. Az egészet csak az árnyékolja be, hogy a szintén saját nevelésű Luca Pellegrini keresztszalag-szakadást szenvedett tegnap...
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 15., szombat 10:55

alexoxladjackoxi
Így igaz, Biglia nagyon valószínű, hogy kezdő lesz.

Conti pedig szintén az, a jobb oldalon.

Illetve Bonaventuraval is kezdő számolok, előző szezon alapján.


Szerintem nem fognak átállni a 3 védős rendszerre.
Odaát is ezt mondogatják.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Budo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:54
Kedvenc játékosaid: R9, Totti, Figo, Cafú
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Budo » 2017. július 15., szombat 10:33

M1Ö írta:Mindenki örült Monchinak, erre már eladta szinte az összes kulcsjátékost, pótolni meg csak párat pótolt, azokat se jól.
A FFP miatt muszáj volt eladnia játékosokat. Két kezdőt ment el, Salah és Rüdiger, rajtuk kívül meg Paredes és Mário Rui. Így legalább megtarthatják Manolast és Nainggolant, apróért meg vettek fiatalokat (Karsdrop, Ünder, Pellegrini) meg rutinos játékosokat (Gonalons, Héctor Moreno). Eddig szerintem nem rosszak az igazolásai, meg amúgy is még csak két hét telt el az átigazolási szezonból.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2017. július 15., szombat 9:45

M1Ö írta:Most nézem, hogy hátul össze állhatna a Milannál egy Musacchio-Bonucci-Romagnoli hármas. Az úgy elég kemény lenne 3-5-2-ben ha Susonak is megtalálnák a helyét középen.

------------Donnarumma------------
--Musacchio-Bonucci-Romagnoli--
Abate------------------------Rodriguez
------------Kessie---???-----------------
----------------Suso---------------------
--------Calhanoglu--Silva-------------

Belotti helyett kellene nekik még egy kkp, mert Montolivoval már nem lehet számolni, a többi meg már nem szint. Aztán oda lehetne csapni jövőre akár a bajnoki címért is.
Biglia gondolom a kezdőbe érkezne, tehát a kérdőjelek helyére őt is be lehet illeszteni. Bonaventurát azért ne felejtsük el, ő azért előrébb lehet a sorban, mint Suso. De az az érdekes, hogy lehet, hogy jövőre sem az olasz, sem a spanyol nem fog beférni az "alapcsapatukba", mert állítólag még érkezik a Belotti/Aubameyang párosból is valaki. Abate helyén pedig alighanem Conti fog játszani. :)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 15., szombat 9:26

BBeno írta:igy nevekre eleg jol hangzik de aztan a gyakorlat altalaban mas.
Nyílván, de Montella egész jó munkát végez. Így, hogy már minőség is van (mert a tavalyi csapat vicc volt ilyen Palletta-kal meg Poli-kal) össze teheti őket egy bajnok esélyes csapattá. Főleg, hogy a Roma is elég szépen össze fog esni. Mindenki örült Monchinak, erre már eladta szinte az összes kulcsjátékost, pótolni meg csak párat pótolt, azokat se jól.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 15., szombat 9:12

igy nevekre eleg jol hangzik de aztan a gyakorlat altalaban mas. emlekszem mikor 08 09 kornyeken bl favoritok voltunk a fogadoirodaknal aug vegen aztan semmi nem lett.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 15., szombat 9:06

Most nézem, hogy hátul össze állhatna a Milannál egy Musacchio-Bonucci-Romagnoli hármas. Az úgy elég kemény lenne 3-5-2-ben ha Susonak is megtalálnák a helyét középen.

------------Donnarumma------------
--Musacchio-Bonucci-Romagnoli--
Abate------------------------Rodriguez
------------Kessie---???-----------------
----------------Suso---------------------
--------Calhanoglu--Silva-------------

Belotti helyett kellene nekik még egy kkp, mert Montolivoval már nem lehet számolni, a többi meg már nem szint. Aztán oda lehetne csapni jövőre akár a bajnoki címért is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 14., péntek 23:24

Úgy fest, Biglia is érkezik .

17m ojro körül írnak.

3 évre ír alá.





Bonucci pedig 5 évre ír alá.
42m ojró.

Ha igaz, csk is ő lesz.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 14., péntek 22:22

A Leonardo Bonucci eladásával érkező komoly bevételt a Real Madrid világbajnok középpályására, a német Toni Kroos megszerzésére fordítanák (Sportmediaset)
Kis aranyosak :) Olyan jó érzés egyébként, hogy lehetetlen tőlünk igazolni. Az azért elég sokat jelent, hogy senkinek esze ágában sincs távozni. Mármint persze a kulcsjátékosok közül. De arra sem vennék mérget, hogy James menni akart, hogy Morata menni akar, vagy akár Kovacic/Llorrente Ceballos miatt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 14., péntek 18:40

A kárörvendést leszámítva engem érzelmi szinten abszolút hidegen hagy Bonucci transzfere, de ezt azért érdemes elolvasni: https://www.facebook.com/ruj2005/posts/1390493591064203
Még szerencse, hogy nem itt kötött ki...
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. július 14., péntek 18:35

Marci77 írta:Bonucciban meg csalodtam. Oke,hogy Allegrivel osszeveszett,de Milan.. Gondolom orszagon belul akart maradni,vagy minel jobban fajditani a Jubet szeretok szivet.
Az egyik fianak van valami betegsege. Az EB utan, mikor ez kiderult, majdnem abba is hagyta a focit. Azt nem tudom, hogy azota meggyogyult, vagy folyamatos kezelesekre jarnak vele, de voltak olyan hirek, hogy miatta nem akar kulfoldre koltozni.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. július 14., péntek 18:13

Annyit is er. Tucat jatekos valt de sicgliobol.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 14., péntek 18:11

Marci77 írta: Bonucciban meg csalodtam.
Olaszba láttunk már nem egy ilyent, egész komoly játékosok keringőztek már a Juve-Milan-Inter triónál, Pirlo, Baggio, stb.

A Milan viszont odaadja de Scigliot, máris nem akkora deal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég