Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 18., kedd 14:28

igazi potyazo kapus. evente 4-5 olyan lepket szed be hogy orom nezni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 18., kedd 13:45

nem rossz igazolás. olcsó, Buffont úgyse tudja pótolni senki, olaszban meg elég jól ment neki. nem világverő de áthidaló pár évnek nem rossz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 18., kedd 13:30

Szczesny a Juvénál, ofisöl.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 16., vasárnap 20:02

Veidt írta:En ugy tudom hogy kivasarolta önmagat (meg egy ev volt hátra a szerzodesebol). Balherol nem tudok, sztem inkabb annak lehet koze hozza, hogy most vittek oda egy új tízest, Belhandat. Gondolom Sneijder nem akar padozni, igy inkabb vált. Sampban vagy egy MLS-csapatban siman kezdo lehet meg.
igen en is ezt olvastam hogy 4.5 millio eurot rakott le hogy eljojjon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 16., vasárnap 19:32

Biglia hivatalos, Milanban.

2020 nyaráig írt alá.


10. igazolás volt.

Még érkezik egy támadó, és kész is a komplett,új kezdő 11.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 16., vasárnap 1:26

En ugy tudom hogy kivasarolta önmagat (meg egy ev volt hátra a szerzodesebol). Balherol nem tudok, sztem inkabb annak lehet koze hozza, hogy most vittek oda egy új tízest, Belhandat. Gondolom Sneijder nem akar padozni, igy inkabb vált. Sampban vagy egy MLS-csapatban siman kezdo lehet meg.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. július 16., vasárnap 1:07

BBeno írta:a jo oreg sneijder visszaterhet olaszba. samp nagyon vinne es tegnap oriasi meglepetesre szerzodest bontott a galataval. valszeg kozrejatszhatott benne az is hogy szegyenszemre kikaptak a selejtezoben de szerintem itt valami mas sztori van a hatterben. lehet veidt vagja a szitut.
Galaxyrol voltak meg hirek,akik Ibra mellett ot is vinnek.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 15., szombat 23:22

a jo oreg sneijder visszaterhet olaszba. samp nagyon vinne es tegnap oriasi meglepetesre szerzodest bontott a galataval. valszeg kozrejatszhatott benne az is hogy szegyenszemre kikaptak a selejtezoben de szerintem itt valami mas sztori van a hatterben. lehet veidt vagja a szitut.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. július 15., szombat 20:50

Bellottit oda fogja adni a Toro. Es onnantol Montellan a sor mert Fassoneek megoldottak a részük.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 15., szombat 20:10

Na igen, talán még érkezik egy támadó szellemű játékos, előre.

Egyébként már kb. 90% -ban kész a kezdő. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 15., szombat 18:51




A.C. Milan have completed the signing of Lazio midfielder Lucas Biglia for £15m.


lassan kesz a kezdo.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. július 15., szombat 14:10

7 gólt szerzett a bajnokságban CB létére (pont annyit mint Ramos - nyilván a holland 1 nem La Liga, de akkor is...) és kirobbanthatatlan alapember volt. Értem én hogy nem hallottál róla, (Bár egy majd' 80x-os mexikói válogatottról beszélünk...) de egy kiemelkedő szezonnal a háta mögött több mint jó deal a Romának. Lindelöfről persze hogy cikkeztek, mert fiatal, (és ő is jó) és mindenkiről írnak aki 24 év alatti és van egy jó szezonja, hogy Ő a következő Ibra-Pelé-Maradona-Zidane. Egy 29 éves játékos jó teljesítményére senki nem kapja fel a fejét, ez mindig így működött.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 15., szombat 14:01

[/quote]Moreno tavaly az Eredivisie legjobbja volt a posztján, és alapember Eindhovenben. Egy Romának honnan kéne igazolnia? Gyanítom nem sokszor láttad a mexikóit játszani. :hmmm:[/quote]
Tény, de ha annyira jó lett volna, akkor találkoztam volna a nevével, mert felkapták volna. De ilyenről szó sincs. Lindelöfről pl már korábban is cikkeztek, hogy milyen jól járna vele az United. Ez a Moreno srác meg már nem fiatal, gondolom nem véletlen volt még mindig egy PSVben.
Veidt írta:Fazio pl a liga egyik legjobb hátvédje volt tavaly, de top3 az biztos... és a legtöbb fejpárbajt ő nyerte az egész bajnokságban.
Hát nem tudom, én inkább a szememnek hiszek. Az alapján meg középszer.
ravenite írta:Nem a Real Madridhoz kell mérni ezeket a játékosokat, a saját szintjükön, a saját bajnokságukon belül ezek az igazolások igen is előrelépést jelentenek. Moreno a PSV legjobb játékosa volt, ahogy lentebb írták a hollandoknál az év védője volt. Fazio meg a Serie A legjobb védője volt a tavalyi évben. Monchi tudja hogy mit csinál a Sevillánál is nagyon jó kereteket hozott össze.
Nem azt írtam, hogy Ramosokat, Modricokat meg Ronaldokat kell igazoljanak, de nekem csalódás ez a nyaruk, Pellegrinin kívül.

Lényeg a lényeg, hogy SZERINTEM a köv szezonra vissza fognak esni és már csak a BL helyezésért fognak küzdeni. Mert a Juve egyértelműen 2 szinttel felettük van, én a Napolit is jobbnak érzem, a Milan meg szerintem már idén "robbanni" fog olasz szinten. Aztán majd meglátjuk, lehet stabil 2-ak lesznek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. július 15., szombat 13:43

M1Ö írta:Mert nézd már meg, hogy kik azok a védők. Értem én, hogy nem minden a név,

Nem a Real Madridhoz kell mérni ezeket a játékosokat, a saját szintjükön, a saját bajnokságukon belül ezek az igazolások igen is előrelépést jelentenek. Moreno a PSV legjobb játékosa volt, ahogy lentebb írták a hollandoknál az év védője volt. Fazio meg a Serie A legjobb védője volt a tavalyi évben. Monchi tudja hogy mit csinál a Sevillánál is nagyon jó kereteket hozott össze.

RaúlCF-nek pedig megy egy hatalmas +1. Engem is zavar ez a hozzáállás.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 15., szombat 13:23

el kéne szakadni a top3 által megszerezhető játékosoktól. egy Roma-Milan-Dortmund-az angolok meg úgy a többi csapat aki ugyan jó csapatok de sehol se vezérbikák ők honnan és kiket igazoljanak. az hogy a Real-Barca-Bayern a krémet leszedik az egy nagyon nagyon szűk réteg, a többi csapatnak is kellenek játékosok és nyílván a topok nem oda mennek. például a Milan kifejezetten jó nyarat csinál jó játékosokat vesznek normális áron semmi baj nincs velük. de ott a Roma. most egy rómába melyik top ember menne el? semelyik ergo egy szinttel lejjebb keresnek. azért mert nem világsztár még lehet jó játékos meg jó csapat csak a helyén kell kezelni és kibújni a Real búrából

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. július 15., szombat 13:10

M1Ö írta:
Mert nézd már meg, hogy kik azok a védők. Értem én, hogy nem minden a név, de ilyen Faziokkal, meg PSV-s arcokkal miat akarnak? Nem értem. Legalábbis én nem lennék nyugodt a helyükben, nekem nem tetszik amit csinálnak. Főleg ha majd a végén elbúcsúznak még Naingolantól is meg mondjuk Manolas sem biztos, hogy marad.

Moreno tavaly az Eredivisie legjobbja volt a posztján, és alapember Eindhovenben. Egy Romának honnan kéne igazolnia? Gyanítom nem sokszor láttad a mexikóit játszani. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 15., szombat 13:03

Fazio pl a liga egyik legjobb hátvédje volt tavaly, de top3 az biztos... és a legtöbb fejpárbajt ő nyerte az egész bajnokságban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 15., szombat 12:37

Veidt írta:Azt meg nem értem, hogy hátul miért állnának rosszul.
Mert nézd már meg, hogy kik azok a védők. Értem én, hogy nem minden a név, de ilyen Faziokkal, meg PSV-s arcokkal miat akarnak? Nem értem. Legalábbis én nem lennék nyugodt a helyükben, nekem nem tetszik amit csinálnak. Főleg ha majd a végén elbúcsúznak még Naingolantól is meg mondjuk Manolas sem biztos, hogy marad.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 15., szombat 12:27

M1Ö írta:Nézzétek már meg, hogy per pill hogy állnak hátul meg elöl. Ha az nyugodalomra ad okot, akkor milyen mikor gyenge a keret?
Még van másfél hónap a mercatóból... Monchi már elmondta, hogy legalább egy szélső fog még érkezni (egy fiatal srácot már így is igazoltak oda, a török Dybalaként emlegetik). És ahogy mondtam, Dzekónak is biztosan lesz cseréje (ha Tumminello nem győzi meg az edzőt, akkor oda is igazolnak vkit). Ez bőven több, mint ami tavaly volt. Azt meg nem értem, hogy hátul miért állnának rosszul. Megvan a négy belső védőjük, érkezett egy új jobbhátvéd (pluszban ott van Peres és Florenzi). A balosra jelenleg egy szem Emerson van, az igaz, de ő nagyon penge játékossá vált, és még simán igazolhatnak oda. Az a Pellegrini, akit az előző posztban emlegettem mint szalagszakadásos, na ő is balhátvéd pl, lehet hogy ő lett volna az alternatíva. Egyáltalán nem állnak rosszul. A tavalyi szezont 14-15 emberrel tolta végig Spalletti, most lesz közel 20.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 15., szombat 12:17

Nézzétek már meg, hogy per pill hogy állnak hátul meg elöl. Ha az nyugodalomra ad okot, akkor milyen mikor gyenge a keret?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég