Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 25., kedd 9:05

kodo írta:
Mike Maignan, a Lille francia kapusa orvosi vizsgálatokra érkezett Milánóba.
Ha ez igaz, akkor Gigio távozik.
Barca kapcsán olvastam róla, hogy pénzé teszik ter Stegent ....és helyette jöhet Donnarumma .
De láttam hogy a Juve is komolyan érdeklődik.

Mindenesetre még mindig szemtelenül fiatal kapus/játékos , durva fizikuma van és igazán komoly karriert futhat be. Kíváncsi leszek, hogy alakul a sorsa.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 25., kedd 8:55

Mike Maignan, a Lille francia kapusa orvosi vizsgálatokra érkezett Milánóba.
Ha ez igaz, akkor Gigio távozik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 24., hétfő 23:47

Mandzukic instan elkoszont a Milantol. Nem is ez az erdekes, mert sok mindent nem csinalt ott, viszont meglepve olvasom, hogy amikor marciusban serult volt, lemondott a fizeteserol. :agree: Ritka az ilyen gesztus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 24., hétfő 8:33

Sierra írta:
realistahuni írta: Gattuso nem való edzőnek, csak visszahoznám oa bagóst a helyükben.
Pedig szépen felhozta ezt a Napolit, igaz hogy nem indult könnyen a közös karriert, de elég ütős csapatot hozott össze a szezon második felére. Sok gólt lőttek.
Offoltak is Gattusot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. május 23., vasárnap 23:10

el magico írta: Persze, egyenesen jobban jártak volna ha be se jutnak :lol: :lol:
Nem jól fejeztem ki magam, nyilván örülnek, mint majom a farkának, csak arra utaltam, hogy ez nem fejezi ki hűen a valós játéktudásukat, mármint a bajnoki helyezésük. Nagyon könnyen fújták be nekik a büntetőket, semmi sem indokolja, hogy ennyivel többet lőhettek, mint a többi csapat.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 23., vasárnap 23:08

Szerintem is elég középszerű ez a Milan, mind a játékuk, mint a játékosállomány, de küzdeni nagyon tudnak. És úgy tűnik nyerni is. Csapat benyomását keltik na.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. május 23., vasárnap 23:07

Persze, egyenesen jobban jártak volna ha be se jutnak :lol: :lol:
Nekik is sok az adósságuk, jól jön nekik az extra zsozsó, meg mindjárt más kategóriájú játékosokat lehet vásárolni, ha BL induló a csapat, a presztízsről nem is beszélve... ja meg Donnarumma is nagyobb valószínűséggel marad így.
Hiányoznak a nagy olasz csapatok az európai labdarúgásnak, örülök, hogy mindhárman bejutottak.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 23., vasárnap 23:06

illgner írta: A Milan 20 büntetőt kapott. Az a helyzet, hogy ennek ők isszák meg a levét, mert ez a csapat még az olaszoknál sincs benne a legjobb ötben, Európában meg teljesen súlytalanok lesznek.
De legalább kapnak lóvét, nem is keveset. Annyiból jó nekik. De hát ki akarna abba a csapatba menni? Teljesen leesett az ázsiója az elmúlt 8-10 évben. Kisebb csoda ez a 2. hely tőlük, azzal a kerettel.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. május 23., vasárnap 23:02

A Milan 20 büntetőt kapott. Az a helyzet, hogy ennek ők isszák meg a levét, mert ez a csapat még az olaszoknál sincs benne a legjobb ötben, Európában meg teljesen súlytalanok lesznek.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 23., vasárnap 23:01

Mondjuk ez a Milan nem sok sót fog megenni a BL-ben jövőre, sztem már a csoportból is kizúgnak.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 23., vasárnap 22:59

Sierra írta:
realistahuni írta: Gattuso nem való edzőnek, csak visszahoznám a bagóst a helyükben.
Pedig szépen felhozta ezt a Napolit, igaz hogy nem indult könnyen a közös karriert, de elég ütős csapatot hozott össze a szezon második felére. Sok gólt lőttek.
Ezt mondom én is. Ez a csapat focizott, játékban bőven a Juventus és a Milan előtt jártak. Osimhen meg tavasszal épült fel, érdekes módon, akkor kezdtek el újra jönni az eredmények. Tavaly megnyerték a kupát. Én biztosan hagynám Gattusot dolgozni, de én is úgy tudom, hogy távozik, méghozzá a Fiorentinába. Egyébként anno a Milannal is talán 1 ponttal maradt le a BL-ről. Nagyon peches egyelőre, de szvsz kifejezetten jó munkát végez.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 23., vasárnap 22:57

Neten volt egy hír, képpel, hogy Bergámóban tüntettek az Atalanta fanok, hogy a csapat veszítsen a Milan ellen, így kiejtve a Juvét, amolyan bosszúból. ez össze is jött, de a Napoli elbénázta a dolgot. Kár érte, mert így CR sorsa a saját kezében van, nem a Juve sorsától függ. Kérdés, hogy mit akar, mert ilyen szedett-vedett csapattal nem hogy BL döntőre, jóformán még csoportból való továbbjutásra se lesz esély.

Viszont a Milan előtt le a kalappal. Utolsó 5 bajnokin nem kaptak gólt. Sokáig Ibra tartotta őket, de megtanultak nélküle is küzdeni, hozni a meccseket. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy minimum 16 büntetőt kaptak a szezonban, ha jól tudom olaszban kb mindenre 11es jár, amit a szabályok előírnak. Spanyoloknál meg ha úgy látják 11es, ha nem, akkor meg nem adják meg. Fura dolgok ezek.

A top 7 a legerősebb 7 csapat lett, semmi meglepetés. Max a sorrend. Nem mint Angliában, ahol befurakodott pl a Leicester, West Ham.

Legalább CR gólkirály lett, végre valahára összejött neki!! :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 23., vasárnap 22:55

realistahuni írta: Gattuso nem való edzőnek, csak visszahoznám a bagóst a helyükben.
Pedig szépen felhozta ezt a Napolit, igaz hogy nem indult könnyen a közös karriert, de elég ütős csapatot hozott össze a szezon második felére. Sok gólt lőttek.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2021. május 23., vasárnap 22:55

illgner írta:
alexoxladjackoxi írta: Ezt nem hiszem el... Azért bejátszottak valami kétes szitut, hogy Mertens ellen szabálytalankodtak a boxon belül, persze semmit nem ítéltek. Nehogy véletlen a Juve kiszoruljon a 4-ből. Ettől a Napoli magának köszönheti. Tök jó csapat, kulturált focival, fasza kis kerettel, és egy jó edzővel, de hihetetlen milyen balfaszok.

Nem hinném, hogy sok Napoli meccset láttál a szezonban.
Már olyan pletykákat olvasok, hogy Gattuso jövőre a Juve edzője lesz, ezért nem nyertek.
En par hete azt olvastam hogy gattuso fix Fiorentina edzo lesz jövőre

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. május 23., vasárnap 22:54

alexoxladjackoxi írta: Ezt nem hiszem el... Azért bejátszottak valami kétes szitut, hogy Mertens ellen szabálytalankodtak a boxon belül, persze semmit nem ítéltek. Nehogy véletlen a Juve kiszoruljon a 4-ből. Ettől a Napoli magának köszönheti. Tök jó csapat, kulturált focival, fasza kis kerettel, és egy jó edzővel, de hihetetlen milyen balfaszok.
realistahuni írta: Gattuso nem való edzőnek, csak visszahoznám a bagóst a helyükben.
Nem hinném, hogy sok Napoli meccset láttál a szezonban.
Már olyan pletykákat olvasok, hogy Gattuso jövőre a Juve edzője lesz, ezért nem nyertek.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 23., vasárnap 22:51

Kis érdekesség, Olaszországban Milánó vette át a hatalmat (első és második hely), Angliában Manchester, Spanyolországban pedig Madrid. :mrgreen: Ilyen együttállás se nagyon volt még sztem.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 23., vasárnap 22:50

Ezt nem hiszem el... Azért bejátszottak valami kétes szitut, hogy Mertens ellen szabálytalankodtak a boxon belül, persze semmit nem ítéltek. Nehogy véletlen a Juve kiszoruljon a 4-ből. Ettől a Napoli magának köszönheti. Tök jó csapat, kulturált focival, fasza kis kerettel, és egy jó edzővel, de hihetetlen milyen balfaszok.
realistahuni írta: Gattuso nem való edzőnek, csak visszahoznám a bagóst a helyükben.
Nem hinném, hogy sok Napoli meccset láttál a szezonban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 23., vasárnap 22:46

Akkora bunda volt mint a szar. :lol:
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 23., vasárnap 22:45

Nem gondoltam volna, hogy a Napoli bénázza el, azt hittem, hogy ők simán behúzzák, és az Atalanta-Milanon születik olyan eredmény, ami miatt a Milan csúszik ki.

Kár érte, de legalább a Lille behúzza a franciát.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 23., vasárnap 22:44

Milan B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég