Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. december 31., csütörtök 14:08

M1Ö írta:
Nagyon belassult. Asszem ziro is írta korábban, csak akkor nem reagáltam, de egyet értek vele. Mert én is azt látom, hogy ez a Yaya már nem AZ a Yaya. Persze most is elfocizgat, meg nem egy B kategória, de én már nem építeném rá a k.pályát. Sokkal inkább egy Verratti/Gündogan féle játékosra.
Hát nem tudom.. Lassúnak biztos az, de mikor megindul akkor ez egyáltalán nem jön ki rajta. Én általában csak sajnálni szoktam mikor félkegyelműek vannak mellette a kpn mint fernandinho, v fernando. Van még benne egy két hasznos év.
Realista24 írta: Ha kedve tartja.... Sokszor kedvetlen akkor.
Nah igen, ez nagyon igaz. Nekem is feltűnt hogy mintha baszna rá a játékra néha, de ez se idén kezdődött hanem 1-2 éve.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 31., csütörtök 13:48

M1Ö írta: Én úgy tudom, hogy az összes bevétel és kiadás kell egyensúlyban legyen. Ami érthető is lenne, mert így fair. A nagy fizetés is sokat számít az igazolásnál, aminél ha nincsenek "korlátok", akkor egy City, PSG megtehetné fogy fizet akár dupla annyi pénzt is, mint egy másik.
Barcánál ugye épp ez van, hogy majdnem elérték a fizetés maximumot tehát tuti beleszámít.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 31., csütörtök 13:39

Norbii írta:
M1Ö írta:
Lehetséges, mert Fernandinho-kal nem lehet BL-t nyerni, Yaya meg már inkább hátrány, mint előny. Csak Isco-t ne "piszkálják"... :mrgreen:
Yayat miért tartod hátránynak? Még mindig forintos labdái vannak és bealáz bármikor egy egész kpt ha kedve tartja. Ill ha a támadósorból valaki hiányzik akkor bevethető tkpnak. Idén is mentette már meg párszor a city seggét.
Ha kedve tartja.... Sokszor kedvetlen akkor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 31., csütörtök 13:38

BBeno írta:FFP-ben tudtommal nincs benne a fizetés. de lehet rosszul emlékszem.
Én úgy tudom, hogy az összes bevétel és kiadás kell egyensúlyban legyen. Ami érthető is lenne, mert így fair. A nagy fizetés is sokat számít az igazolásnál, aminél ha nincsenek "korlátok", akkor egy City, PSG megtehetné fogy fizet akár dupla annyi pénzt is, mint egy másik.
Yayat miért tartod hátránynak? Még mindig forintos labdái vannak és bealáz bármikor egy egész kpt ha kedve tartja. Ill ha a támadósorból valaki hiányzik akkor bevethető tkpnak. Idén is mentette már meg párszor a city seggét.
Nagyon belassult. Asszem ziro is írta korábban, csak akkor nem reagáltam, de egyet értek vele. Mert én is azt látom, hogy ez a Yaya már nem AZ a Yaya. Persze most is elfocizgat, meg nem egy B kategória, de én már nem építeném rá a k.pályát. Sokkal inkább egy Verratti/Gündogan féle játékosra.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. december 31., csütörtök 13:33

M1Ö írta:
Lehetséges, mert Fernandinho-kal nem lehet BL-t nyerni, Yaya meg már inkább hátrány, mint előny. Csak Isco-t ne "piszkálják"... :mrgreen:
Yayat miért tartod hátránynak? Még mindig forintos labdái vannak és bealáz bármikor egy egész kpt ha kedve tartja. Ill ha a támadósorból valaki hiányzik akkor bevethető tkpnak. Idén is mentette már meg párszor a city seggét.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 31., csütörtök 13:29

FFP-ben tudtommal nincs benne a fizetés. de lehet rosszul emlékszem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 31., csütörtök 13:23

Lenne távozó is, Yaya pl kétlem, hogy maradni fog, ha Pep odamegy. Szerintem is lesznek komolyabb érkezők oda a középpályára, a Verratti-Gündogan és a Pogba-Isco duókból tippelnék 1-1 játékosra.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 31., csütörtök 13:18

hehe írta:pep a szitiben sztem egy pogba-gündogan kp-val fog nyitni.
Lehetséges, mert Fernandinho-kal nem lehet BL-t nyerni, Yaya meg már inkább hátrány, mint előny. Csak Isco-t ne "piszkálják"... :mrgreen:
MesQueUnClub írta:Szerintem annyi is lenne az FFPnek akkor az ő részükről, mert, hogy nem úsznák meg 150 milla alatt az tuti, és amilyen betegek ez fontban lenne.
Plusz számold hozzá a fizetésüket. Mert Pogba sem 5 milliót fog keresni ekkora hype-pal, meg ziro írta korábban, hogy a kebabos haverja is eléggé pénz éhes. Pluszba ugye ott van még de Bruyne, kicsi Sterling :mrgreen: , meg gondolom Yayá, Silva és Agüero sem apróért játszik. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 31., csütörtök 13:12

hehe írta: pep a szitiben sztem egy pogba-gündogan kp-val fog nyitni.
Szerintem annyi is lenne az FFPnek akkor az ő részükről, mert, hogy nem úsznák meg 150 milla alatt az tuti, és amilyen betegek ez fontban lenne.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 31., csütörtök 13:10

MesQueUnClub írta:
És hogy mennyi pénz kell az átigazolásához? Erről a torinóiak vezetősége dönt, de úgy vélem, százmillió euró már kevés lesz…” – tette hozzá az ügynök
Na takarodj, azt hiszi Mendesi magasságokba tud emelkedni, de aki ennyit kiad érte az agyilag beteg, reálisan ha ér 40 millát, eladási érték pedig ugye más kérdés, de 100 milla kevés lesz? Akkor ott fog szépen ragadni a bunda ligában, ahogy azt illik.
pep a szitiben sztem egy pogba-gündogan kp-val fog nyitni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 31., csütörtök 13:09

És hogy mennyi pénz kell az átigazolásához? Erről a torinóiak vezetősége dönt, de úgy vélem, százmillió euró már kevés lesz…” – tette hozzá az ügynök
Na takarodj, azt hiszi Mendesi magasságokba tud emelkedni, de aki ennyit kiad érte az agyilag beteg, reálisan ha ér 40 millát, eladási érték pedig ugye más kérdés, de 100 milla kevés lesz? Akkor ott fog szépen ragadni a bunda ligában, ahogy azt illik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 31., csütörtök 12:28

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... mpaign=fut

100 millió már kevés lesz... Kíváncsi vagyok, hogy végül ki fog érte robbantani. Nem lepődnék meg egy Barca, Chelsea, City, PSG versenyen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 30., szerda 13:21

BBeno írta:mario :lol: :lol: :lol:
Az olaszok Fekete Pákója, mikor még Cityben játszott, rendőr megállította, megkérdezte miért van annyi lóvé az anyósülésen, és ez a sokeszű annyit válaszolt, hogy gazdagvagyok megtehetem. :D :D :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. december 30., szerda 12:16

BBeno írta:mario :lol: :lol: :lol:
Ez az ember... katasztrófa. Hogy lehet valaki ennyire nagyképű?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 30., szerda 11:47

mario :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 22., kedd 14:48

Volt egy jó szezonja a Milanban, azonkívül semmi. Mentálisan tényleg gyenge, de elég ranezni, hogy egy bundes közép csapatba se kellett már. Biztos több volt benne, de na...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 22., kedd 13:38

Pontosan... csak éppen az alázat hiányzott belőle. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 22., kedd 13:34

A szart, tipikusan osszejott neki néha néha, aztán ennyi.
Akkor nézz vissza pár videot mikor a Milanban játszott 2010 környékén. Megvolt minden benne, tiszta Vidal alapanyag. Amikor kkp, vagy vkp volt simán top volt, aztán lőtt pár gólt, sztár lett és elszállt fejben, majd berakták támadó kp-nak aztán már többé nem volt kedve védekezni. Pedig rohadtul agresszív, ütköző, brusztoló játékos volt, felfutásokkal és pazar lövőtechnikával.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 22., kedd 13:04

realistahuni írta:Boateng visszamegy a Milanhoz.
Ebben a gyerekben is több volt, ha nem ilyen fgy világklasszis kp-s lehetett volna.
A szart, tipikusan osszejott neki néha néha, aztán ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 22., kedd 12:28

Boateng visszamegy a Milanhoz.
Ebben a gyerekben is több volt, ha nem ilyen fgy világklasszis kp-s lehetett volna.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég