Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 6., szombat 21:02

realmadrid95 írta:

Robertsonnak lehet rossz eve van, de ettol meg valaki siman vilagklasszis lehet, hogy egy egy eve nem ugy sikerul, ahogy elvarjuk. Modric bemutatkozo eve peldaul? Vagy Benzema 17/18 as idenye, ahol 32 meccsen 5 golt lott a bajnoksagban?

Davies vilagklasszis vedo, ahogyan Robertson is. Balde is azza fog valni, Zinchenko egy nagyon megbizhato vedo, de ot nem mondanam annak. Cancelo tamadasban messze a legjobb szelsovedo, viszont vedekezesben iszonyat gyenge. Theo hasonlo beallitottsagu, mint a luzitan, o is tamadasban brutal, mig vedekezesben sokszor csak az nem veri meg, aki nem akarja. Nekem a kanadai a fav azon a poszton, mind vedekezesben, mind tamadasban kiemelkedo.
Ja en nem ezekre gondolok,hogy kinek milyen kvalitasai illetve papiron vilagklasszis-e,vagy mikor volt az,vagy mikor lesz az.
Hanem egyszeruen hogy-hogy jatszik.
Theo utolso par eve nagyom jol sikerult.
A felsoroltak kozul meg van olyan aki a masodik csapataban sem kezdo ebben az evben.
Vagy pl Robertson,aki a kozepmezonyben szenvedo poolban docog.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 6., szombat 20:54

miro. írta:
Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Davies a vb ota gyenge,de ot en is odatennem.
Robertson? Extra eve van aha,mint a csapatanak.
Balde komoly alapanyag,csak nemzetkozibe meg semmit nem mutatott.
Cancelonak meg 5 egymaskoveto meccsen kezdonek kene lennie valahol. :lol:
Zinchenkot en is jonak tartom.
A francia meg tavaly az egyik legjobb jatekosa volt a milannak ,aki bajnoksagot nyert,mostmeg bl elodontos.
De Fifaba jok akiket irtal.

Robertsonnak lehet rossz eve van, de ettol meg valaki siman vilagklasszis lehet, hogy egy egy eve nem ugy sikerul, ahogy elvarjuk. Modric bemutatkozo eve peldaul? Vagy Benzema 17/18 as idenye, ahol 32 meccsen 5 golt lott a bajnoksagban?

Davies vilagklasszis vedo, ahogyan Robertson is. Balde is azza fog valni, Zinchenko egy nagyon megbizhato vedo, de ot nem mondanam annak. Cancelo tamadasban messze a legjobb szelsovedo, viszont vedekezesben iszonyat gyenge. Theo hasonlo beallitottsagu, mint a luzitan, o is tamadasban brutal, mig vedekezesben sokszor csak az nem veri meg, aki nem akarja. Nekem a kanadai a fav azon a poszton, mind vedekezesben, mind tamadasban kiemelkedo.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 6., szombat 20:54

Theo jó kis játékos lett a vb-n is elég jó volt. Nem szarja már össze magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tomidzsi 2023. május 6., szombat 20:54-kor.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 6., szombat 20:46

Kerlon írta:

Micsoda reply, majdnem le is fostam a bokam tole. Theonak milyen komoly europai tapasztalata van? Idei gyenge BL agat tedd felre, mielott komolyan valaszolsz.

FIFAt amugy kb 10 eve nem nyitottam meg, szoval komolyabbat irjal.
A top ligakat nezve az utolso 4 evben 3x legtobb gol-golpassz a balhatvedek kozul. Ebben az evben harmadik.

Akiket leirtal,miben jobbak most mint a francia?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. május 6., szombat 20:37

Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Azért beszarás a néhány jelenlegi és ex-játékosunkkal szemben tanúsított indokolotlan gyűlölet. Eleget bizonyított Milánóban, de valaki még így sem tudja kellően elismerni, közben meg úgy kellene a csapatba, mint egy falat kenyér.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 6., szombat 20:30

miro. írta:
Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Davies a vb ota gyenge,de ot en is odatennem.
Robertson? Extra eve van aha,mint a csapatanak.
Balde komoly alapanyag,csak nemzetkozibe meg semmit nem mutatott.
Cancelonak meg 5 egymaskoveto meccsen kezdonek kene lennie valahol. :lol:
Zinchenkot en is jonak tartom.
A francia meg tavaly az egyik legjobb jatekosa volt a milannak ,aki bajnoksagot nyert,mostmeg bl elodontos.
De Fifaba jok akiket irtal.
Micsoda reply, majdnem le is fostam a bokam tole. Theonak milyen komoly europai tapasztalata van? Idei gyenge BL agat tedd felre, mielott komolyan valaszolsz.

FIFAt amugy kb 10 eve nem nyitottam meg, szoval komolyabbat irjal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 6., szombat 20:24

Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Davies a vb ota gyenge,de ot en is odatennem.
Robertson? Extra eve van aha,mint a csapatanak.
Balde komoly alapanyag,csak nemzetkozibe meg semmit nem mutatott.
Cancelonak meg 5 egymaskoveto meccsen kezdonek kene lennie valahol. :lol:
Zinchenkot en is jonak tartom.
A francia meg tavaly az egyik legjobb jatekosa volt a milannak ,aki bajnoksagot nyert,mostmeg bl elodontos.
De Fifaba jok akiket irtal.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. május 6., szombat 20:21

kiserik írta:
Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Szerintem Camavingát is simán ide lehet sorolni. Nagyon komoly teljesítményt hoz le azon a poszton.
Ide lehetne, de a többi évek óta játssza ezt a posztot, ő meg fél éve kezdte el, nem fer. :mrgreen:

Amúgy az alapvonal mellett nem jön ki cama szeleburdisága, középen sokkal nehezebb játszani, amikor bármelyik oldalról érkezhet egy letamádó ellenfél. Jól áll neki a szél szerintem, akár hosszabb távon is. Lendületből úgy tud megverni bárkit mint a prime Marcelo.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 6., szombat 20:17

Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Szerintem Camavingát is simán ide lehet sorolni. Nagyon komoly teljesítményt hoz le azon a poszton.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 6., szombat 20:13

Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 6., szombat 20:09

ferni írta: Maradjunk annyiban, hogy Theo megtalálta a kis közegét, ahol élhet.

Nálunk egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, az a legnagyobb momentuma mikor Isco meg Asensio lebaszta őt a pódiumról, mikor épp a fasz tudja hányadik BL serleget emelgették a fiúk.

Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.
2017(?)-ben hoztuk el. 19 eves volt.
Azota eltelt 6 ev es nem tudok 3 balhatvedet mondani aki jobb nala.
Egy szoval nem irtam hogy elhoznam,de maradjunk inkabb annyiban,hogy milanoban extra lett.
Akartam mondsno, hogy támadni sem tud igazán csak gyors és, ha van terület akkor lensületből megoldja. Amúgy ki is fújt ennyivel.
Egy balhatvednek ha van terulete es megoldja,mert gyors,akkor egy jo balhatvedrol beszelunk. Milanoban meg nagyon okosan nyitnak neki,illetve csinalnak emberelonyos szitukat.
Illetve a lovoje is rendben van.
Mendy is gyors,csak epp nem oldja meg.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. május 6., szombat 20:03

ferni írta: az a legnagyobb momentuma mikor Isco meg Asensio lebaszta őt a pódiumról, mikor épp a fasz tudja hányadik BL serleget emelgették a fiúk.
Ez érv? Ez csak arra érv, hogy gyökér Isco meg Asensio. Ettől független nem kell visszahozni, de nem emiatt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 6., szombat 20:01

chronic írta:
ferni írta: Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.
Én bátran.
A meccsek túlnyomó többségében úgysincs szükségünk egy védekezni jobban tudó szélsőhátvédre,bár a felállt védelem elleni focira nem ő lenne a megoldás nyilván.

Az a helyzet,hogy cama tökéletes kis bhv, nehogy aztán ott ragadjon. :D

Kp csucsi-fede-belli hossztávra. csucsi védekező,fede btb, belli kreatív,támadóbb.
Akartam mondsno, hogy támadni sem tud igazán csak gyors és, ha van terület akkor lensületből megoldja. Amúgy ki is fújt ennyivel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. május 6., szombat 19:36

ferni írta: Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.
Én bátran.
A meccsek túlnyomó többségében úgysincs szükségünk egy védekezni jobban tudó szélsőhátvédre,bár a felállt védelem elleni focira nem ő lenne a megoldás nyilván.

Az a helyzet,hogy cama tökéletes kis bhv, nehogy aztán ott ragadjon. :D

Kp csucsi-fede-belli hossztávra. csucsi védekező,fede btb, belli kreatív,támadóbb.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8428
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 6., szombat 19:31

Maradjunk annyiban, hogy Theo megtalálta a kis közegét, ahol élhet.

Nálunk egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, az a legnagyobb momentuma mikor Isco meg Asensio lebaszta őt a pódiumról, mikor épp a fasz tudja hányadik BL serleget emelgették a fiúk.

Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 6., szombat 18:40

Milanba sajnos nem Brahim Diaz a jo jatekos,hanem Theo lett az egyik legjobb balhatved.
Leaoval ok elvannak nagyon azon a baloson.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 5., péntek 10:04

'shutterisland írta: ha mar unneples...kozben tobb, mint 200 serult es 1 halott egyelore.
még mindig jobb, mint egy átlagos szerb hetköznap a suliban
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 5., péntek 9:28

ha mar unneples...kozben tobb, mint 200 serult es 1 halott egyelore.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 5., péntek 4:37

https://twitter.com/MadridismoreaI/stat ... s6fLQ&s=19

Azért ez nem gyenge. :)
Grat. nekik gyakorlatilag végig darálták az egész szezont. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 4., csütörtök 23:49

kvara es oshimenek mar sokszor ki lettek targyalva, de spalletti ezt honnan huzta elo, az jo kerdes.
elegge el-eltunogetett a futballterkeprol az elmult 10 evben, de ezt most odatette.
kar, hogy pont a bl-ben nem jott ki nekik a lepes, megneztem volna oket akar ellenetek akar a city ellen a dontoben, mindketto baromi jo meccs lehetett volna.



Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég