Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 13:49

Nem a Romarol beszéltem Gala, szóval nem tudom miről van szó. :mrgreen:
Realista 24
:)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 13:45

Mickey írta: Amit leírtak már itt mások.
:)
Ez igen...köszi, jot dumaltunk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. január 17., szerda 13:43

En nem ertem mit vergodtok ezen.

Zseni volt a pali ehhez ketseg nem fer. De az inter ota mindenhonnan kirugtak, annak mar majusban lesz 14 eve. Azota volt a realnal, chelseanel, munal, spursnel es most a romanal. A realban osszessegeben szerintem jo volt, es a kesobbi siker csapat alapjait o rakta le, a munal is nyert tobb kupat tehat ezek osszessegeben nem csak bukasok, a vege az altalaban viszont csunya volt mindenhol.

Viszont a romanal kenye kedve szerint rakhatta ossze a csapatot, ehhez kepest ket szezon alatt a bajnoksagban 2db 6.helye van. Mellette a jatek szo szerint mondom: nezhetetlen. Igen megnyerte a konferenciat meg majdnem az europaligat is az tok oke, meg ujra megtoltotte az olimpicot tehat voltak pozitiv hozadekai is. Plusz valoszinuleg dybala kaliber soha nem irt volna ala oda ha egy di francesco az edzo.
De az eleg erosen ellene szol hogy olasz szinten ilyen kiemelkedo tamadokkal egy oltari nagy semmi a tamadojatek es konkretan a romasok mar alig vartak hogy kivagjak.

Ugyhogy mck en nem tudom mit nem ertesz a tobbieken, mert senki nem azt mondja hogy vilag eleteben kokler volt. Ha igy folytatja mint a real ota, akkor viszont tobbek koreben lesz kokler mert eleg sok ido eltelt a magy kupai ota.
Mickey írta: Amit leírtak már itt mások.
:)
de mi? Mert nekem erosem az az erzesem hogy te csak a neve es legendaja miatt mondod ezerr en inkabb azt kerdeznem hany roma meccset lattal az elmult egy evben az elejetol a vegeig? Nekem eloben is volt hozzajuk szerencsem es mondom a jatek nulla.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 13:37

Amit leírtak már itt mások.
:)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 13:33

Mickey írta:
MVPP írta:

Jól van Miklós, tegyél még pár smiley-t, és írjál mindent szót külön sorba hátha értelmesebbnek fogsz tűnni. 12 éves gyermekkel jobban szót lehet érteni, mint veled Miklós.
Köszi Miklós
ideje volt már, hogy kibújjon a szög a zsákból...mikor már nincs más hátra.
:mrgreen: :-*
Mi szol Mourinho mellett az elmult 5 evben?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 13:13

MVPP írta:
Mickey írta: Látom, nem értetted meg, pedig többször, elég világosan le lett írva, miről van szó.
De most megint máshogy írod le, nehéz rajtad eligazodni.
De tekerd még meg párszor, aztán majd kijön a végén a kókler. :mrgreen:

szrk
ja igen,
és a foci is elhaladt már mellette, hagynia kellene már ezt a játékot.
ugye?
Hogy írtad?
Tán a végén még az eredményeire sem fognak emlékezni
:mrgreen:
Jól van Miklós, tegyél még pár smiley-t, és írjál mindent szót külön sorba hátha értelmesebbnek fogsz tűnni. 12 éves gyermekkel jobban szót lehet érteni, mint veled Miklós.
Köszi Miklós
ideje volt már, hogy kibújjon a szög a zsákból...mikor már nincs más hátra.
:mrgreen: :-*
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realfan » 2024. január 17., szerda 13:09

Mickey írta:
realfan írta:

olasz szinten az top 4-5-ös keret, cityvel meg csak akkor találkozott volna, ha képes bl helyre vinni a Romát :D nála gyengébb csapatok simán előzték, mellé a játék nézhetetlen, nulla támadójáték, az igazánól csak Dybala, közben Lukaku, Pellegrini, Dybala elég korrekt játékosok, hogy lehessen velük valami támadásépítési dolgokat csinálni.úgy érzem, aki védi, az csak a múlt miatt védi és nem szenvedettg végig kb egys Roma bajnokit sem mióta ő az edző, azzal konkrétan vallatni lehetett, amit produkáltak...

Mi az hogy védi?
Kevered a szezont a fazonnal.
Olvass vissza miről volt szó, egyébként meg a fától az erdőt szinten mentek.
mi az hogy védi?például az, hogy kutyaszorozzák itt a Romát mikor az a keret picit sem az és még valaki azt is kóihozza, hogy túl teljesített velük, ha ez nem védés, akkor nem tudom kinek nevezzem :D a többinél nem értem mire gondolszh, főleg, hogy nem is a te írásodra reagáltam (mondjuk azok egy része simán elfogult, arra nem is reagálnék, mert értelme nincs, mivel nem vita lenne belőle így), csak arra, hogy a Roma kerete gyenge. itt értelmezési problémák lehettek vagy rossza embert idéztél, I don't know :)

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 17., szerda 13:02

Mickey írta: Látom, nem értetted meg, pedig többször, elég világosan le lett írva, miről van szó.
De most megint máshogy írod le, nehéz rajtad eligazodni.
De tekerd még meg párszor, aztán majd kijön a végén a kókler. :mrgreen:

szrk
ja igen,
és a foci is elhaladt már mellette, hagynia kellene már ezt a játékot.
ugye?
Hogy írtad?
Tán a végén még az eredményeire sem fognak emlékezni
:mrgreen:
Jól van Miklós, tegyél még pár smiley-t, és írjál mindent szót külön sorba hátha értelmesebbnek fogsz tűnni. 12 éves gyermekkel jobban szót lehet érteni, mint veled Miklós.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 12:37

Látom, nem értetted meg, pedig többször, elég világosan le lett írva, miről van szó.
De most megint máshogy írod le, nehéz rajtad eligazodni.
De tekerd még meg párszor, aztán majd kijön a végén a kókler. :mrgreen:

szrk
ja igen,
és a foci is elhaladt már mellette, hagynia kellene már ezt a játékot.
ugye?
Hogy írtad?
Tán a végén még az eredményeire sem fognak emlékezni
:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 17., szerda 12:18

Mickey írta:
realfan írta:

olasz szinten az top 4-5-ös keret, cityvel meg csak akkor találkozott volna, ha képes bl helyre vinni a Romát :D nála gyengébb csapatok simán előzték, mellé a játék nézhetetlen, nulla támadójáték, az igazánól csak Dybala, közben Lukaku, Pellegrini, Dybala elég korrekt játékosok, hogy lehessen velük valami támadásépítési dolgokat csinálni.úgy érzem, aki védi, az csak a múlt miatt védi és nem szenvedettg végig kb egys Roma bajnokit sem mióta ő az edző, azzal konkrétan vallatni lehetett, amit produkáltak...

Mi az hogy védi?
Kevered a szezont a fazonnal.
Olvass vissza miről volt szó, egyébként meg a fától az erdőt szinten mentek.
Fától az erdő nálad van. Mivel volt 10 jó éve, utána 10 évig kirúgták mindenhonnan, és mivel leírtam ha nem engedi el a klubcsapatokat a következő 10 is csak szenvedés lesz, akkor felmerül a munkásságára egy jelző. De nem, ő 10 évig király volt, így szent és sérthetetlen. Ha valaki leírja, hogy sokkal jobb lehetőségei voltak az elmúlt években az előttük végzett csapatoknál (idén is ugyanez a szitu), akkor nem lát, hülyeségeket beszél.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 11:48

realfan írta:
lestat írta:

Fizetèsre van pènz azt èrtem. De azèrt nem olyanok a költekezèsi lehetösegek mint egy Citynèl. Èn erre gondoltam. :kivagyhe:
olasz szinten az top 4-5-ös keret, cityvel meg csak akkor találkozott volna, ha képes bl helyre vinni a Romát :D nála gyengébb csapatok simán előzték, mellé a játék nézhetetlen, nulla támadójáték, az igazánól csak Dybala, közben Lukaku, Pellegrini, Dybala elég korrekt játékosok, hogy lehessen velük valami támadásépítési dolgokat csinálni.úgy érzem, aki védi, az csak a múlt miatt védi és nem szenvedettg végig kb egys Roma bajnokit sem mióta ő az edző, azzal konkrétan vallatni lehetett, amit produkáltak...

Mi az hogy védi?
Kevered a szezont a fazonnal.
Olvass vissza miről volt szó, egyébként meg a fától az erdőt szinten mentek.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realfan » 2024. január 17., szerda 9:29

lestat írta:
joel írta:
Többet költenek fizetésre, mint az előző két bajnok :ike:
Ugye volt az állitás, hogy Mourinho azért is jó, mert az ő neve miatt jönnek nagyobb nevű játékosok. Kurvára nem, jó fizukat ad a klub.
Fizetèsre van pènz azt èrtem. De azèrt nem olyanok a költekezèsi lehetösegek mint egy Citynèl. Èn erre gondoltam. :kivagyhe:
olasz szinten az top 4-5-ös keret, cityvel meg csak akkor találkozott volna, ha képes bl helyre vinni a Romát :D nála gyengébb csapatok simán előzték, mellé a játék nézhetetlen, nulla támadójáték, az igazánól csak Dybala, közben Lukaku, Pellegrini, Dybala elég korrekt játékosok, hogy lehessen velük valami támadásépítési dolgokat csinálni.úgy érzem, aki védi, az csak a múlt miatt védi és nem szenvedettg végig kb egys Roma bajnokit sem mióta ő az edző, azzal konkrétan vallatni lehetett, amit produkáltak...

joel
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2024. január 16., kedd 22:37

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: joel » 2024. január 17., szerda 9:25

Egyik olasz csapatnál sincs olyan, és nem is velük kellett versenyeznie. Hanem például egy Lazioval, amely csapat a múlt szezonban bejutott a Bl-be, ezüstöt szereztek a bajnokságban, és most is előttük vannak a tabellán Bl16-os szereplés mellett. Jelentősen kevesebb pénzzel és játékosanyaggal.

Minden adott lett volna neki, hogy sikeres legyen, csinált helyette a Rómából egy Fiorentina szintű csapatot.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. január 17., szerda 9:06

joel írta:
lestat írta:
Irtatok hogy elhaladt mellette a foci..megis miben? Szerintem ezt a Romat is kimaxolta. Nyilvan ott eleg szukosek az anyagi lehetosegek.
Többet költenek fizetésre, mint az előző két bajnok :ike:
Ugye volt az állitás, hogy Mourinho azért is jó, mert az ő neve miatt jönnek nagyobb nevű játékosok. Kurvára nem, jó fizukat ad a klub.
Fizetèsre van pènz azt èrtem. De azèrt nem olyanok a költekezèsi lehetösegek mint egy Citynèl. Èn erre gondoltam. :kivagyhe:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. január 17., szerda 4:04

dzsi91 írta:Kirúgni meg mindenkit kirúgnak csak gvardiolát nem mert ő inkább elmegy alkotói szünetre pont amikor 100pontal leszünk bajnokok.
Amúgy az mekkora szezon volt, az a 100 pont akkor nagyon nagy dolognak számított. Hát nem lehozta a nyomorult barca a kövi szezonban? :lol: fú emlékszem de szidtam őket, mondom nem hiszem el h eddig tartott a rekord. De legalább a 121 szerzett gól még mindig rekord. B-) Mondjuk az kb egész Európában.

MVPP
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 17., szerda 0:23

ELSiete írta: Roma, before José Mourinho:

• 15 years trophyless
• 1 European final, 0 European trophies
• Half empty stadium

Roma, now:

• 3 European finals, 1 European trophy
• 40 consecutive sold out matches at the Olimpico
• Passion revived

Job done.
Milyen 3 európai döntő?

Amúgy Joel jól írja, rég volt ennyi pénz a Romanál. Van olasz szinten két top csatáruk és semmi, lófaszt játszanak. Én nem a 20 évvel ezelőtt berobbant Mout basztatom, aki alkotott a Portonál, Chelseanél, Internél és aztán itt is, hanem azután ami lett belőle. Néhol leesett pár trófea, de mindenhonnan elkergették, mert nem képes megújulni és a Romanál feltette az i-re a pontot, hiába a mikiegér kupa, 50% alatt teljesített a bajnokságban, ami nem mostanában volt a csapatnál. A kókler jelző pedig akkor lesz aktuális ha még a következő csapatoknál is ezt hozza, de ezt nehéz itt felfogni, mindenki a 2003-2013 Moura esküszik, de azóta az ember nem tud megújulni, semmit se tud hozzátenni az európai futballhoz.

joel
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2024. január 16., kedd 22:37

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: joel » 2024. január 17., szerda 0:13

lestat írta:
Irtatok hogy elhaladt mellette a foci..megis miben? Szerintem ezt a Romat is kimaxolta. Nyilvan ott eleg szukosek az anyagi lehetosegek.
Többet költenek fizetésre, mint az előző két bajnok :ike:
Ugye volt az állitás, hogy Mourinho azért is jó, mert az ő neve miatt jönnek nagyobb nevű játékosok. Kurvára nem, jó fizukat ad a klub.

El kellett volna érni a bajnokságban a bl helyeket. Kétszer nem sikerült, idén is távolinak tűnik a dolog, miközben a játék kritikán aluli.

A két kisebb nemzetközi kupa körülbelül a szar cukrozásával ér fel. Főleg a Konferencia Liga győzelem, mint nagy eredmény. Vicc kategória. Bodo/Glimt, Vitesse, Feyenoord, ilyen ellenfelek voltak a kieséses szakaszban. A Leicestert kellett igazaból megverni tornagyőzelemhez. Ennek jól mutatja az értékét az is, hogy a jelentősen gyengébb állományú Fiorentina döntőzött rá egy évre.

Nem is értem azokat akik szerint Mourinho felrakta a csapatot az európai térképre.
Fonsecát El elődöntő után cserélték le rá.
Előtte Di Francesco Bl elődöntőzött. A Barcát kiverve a negyeddöntőben, a csoportkörben a Chelseat és az Atleticot megelőzve. Hol van ehhez képest egy El döntő, meg a Konfetti liga ilyenekkel, mint a Vitesse, Bodo/Glimt, Leicester?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 16., kedd 22:47

Akkor úgy mondom, nem tud kilépni a korábbi sémákból.
Egyszer elkaptuk a barcát a kupadöntőn azzal az 1szemCR, Peperombol, totálvédekező taktikával, utána tök sokáig fullugyanúgy próbálta megverni őket megint.

MU-nál is, ment keményen a parkthebus

Ugyanez a roma. Első évében egész jó kis focit játszottak, de mostanra vallatni lehetett a meccseikkel. Mert ha kiesik "pár" játékosa (tény, most nagyon sok volt a sérült), inkább meg sem próbál focizni a maradékkal.

Szvsz ez a roma nélküle sem lesz sokkal jobb. Pont annyival lesznek jobbak, ahány sérült a jobb játékosokból visszatér és úgy elcsíphetik majd az utolsó, vagy az utolsó előtti európai helyet. De ennyi.

Ez a mostani helyzet nem Mou (meg a kóklersége) miatt ilyen most a csapatnál, ha kicsit innovatívabb, bevállalósabb lett volna, max nem térdig, hanem bokáig érne náluk az anyag.. Egyébként nem is állnak nagyon rosszul, 4 pontra a lazio és még csak féltáv van.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 16., kedd 22:05

Melyik edző tudott valaha is megújulni? Talán Carlo. De a 90%uk ugyanazt tolja is mind eredményes ha megfelelő játékosok vannak alatta. Mourinho alatt utoljára nálunk bmvolt baszó keret.

Kirúgni meg mindenkit kirúgnak csak gvardiolát nem mert ő inkább elmegy alkotói szünetre pont amikor 100pontal leszünk bajnokok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 16., kedd 22:03

Roma, before José Mourinho:

• 15 years trophyless
• 1 European final, 0 European trophies
• Half empty stadium

Roma, now:

• 3 European finals, 1 European trophy
• 40 consecutive sold out matches at the Olimpico
• Passion revived

Job done.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég