Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 14., péntek 18:09

Igen, őket el is felejtettem.
Milannal nem tudom mi lesz, még elvárható a top 4 tőlük is, de nagyon rohamosan mennek alá ők is. Ilyen kukázós igazolásokkal csak még mélyebbre fognak süllyedni.
Love football, hate antifa.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 14., péntek 18:03

Kp már más, ott azért már Kovacic és Hernanes már jelentenek egyfajta minőséget, a kis horvát remélem fejlődik szépen csöndben mert megvan benne a potenciál. MVilanak nem tett jót az orosz kiruccanás, roppant lassú és körülményes.
guarín és medel duóját még idevenném, szerintem guarín nagyon komplex középpályás, medel pedig nem egy klasszis, de a pitbull stílusa rengetegszer jöhet majd jól.

valóban nem egy világverő keret egyébként, de ahogy a milan esetében, így itt is illene betolni a szekeret a táblázat első negyedébe.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 14., péntek 17:55

Kíváncsi vagyok beadja-e a derekát a 3-5-2 divatnak. Bár tényleg kicsit farnehéz ez az Inter (ööööhm..inkább úgy mondom "orrkönnyű" :D ).

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 14., péntek 17:24

Jól van, nem kell túllihegni, meglátjuk, mindenesetre kellett a váltás, mert Mazzari nagyon nem érezte ezt a csapatot, kíváncsi vagyok hol folytatja ő is, Napolival azért művelt szép dolgokat. Mancini már címeket nyert ott, ismeri a közeget, nagyon más választás nem volt.
Milyen kerettel? Én kérdezem csak, le vagyok maradva most az olasz focival, pedig anno szívesen néztem a juve, milan, inter meccseit pl, mert volt taktika, voltak nagy nevek, és színvonal is volt.
Nagyon nagy nevek most nincsenek, viszont egy ilyen színvonalú olasz bajnokságban egy Inter féle kerettel jogos, sőt talán kötelező elvárás egy harmadik hely, ami BL-be visz.
Van egy jó kapusuk, Handanovic, utolsó 4 büntetőt amit lőttek neki mind megfogta és azon kívűl is magabiztosan véd.
Védelemben Juan Jesus és Vidic viszonylag stabilnak mondható, Ranocchia és Andreolli már nem annyira. Szélsők felől nem állnak annyira jól, bár azt mondják ez a brazil Dodó még viheti valamire. Nagatomoék meg elég középszerek.
Kp már más, ott azért már Kovacic és Hernanes már jelentenek egyfajta minőséget, a kis horvát remélem fejlődik szépen csöndben mert megvan benne a potenciál. MVilanak nem tett jót az orosz kiruccanás, roppant lassú és körülményes.
Elől meg van egy Osvaldo-Icardi-Palacio hármas, nem nagy nevek viszont nagy reményeket fűztek hozzuk, egyelőre egyikük sem hoz még elfogadható formát sem, pedig nem annyira kutyaütők, persze nem is világklasszisok. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a Mancini tervből.
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 14., péntek 16:34

pl. egy zlatannal olaszban garantált a bajnoki cím.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 14., péntek 16:13

realistahuni írta:Mancini az Interrel ért el sikereket azért, szóval meglátjuk. Nem tartom nagy edzőnek, de az Interrel jól járhat és talán nem megy tovább a lejtőn. Ilyen kerettel azért a harmadik helyet illene megcsípni.
Milyen kerettel? Én kérdezem csak, le vagyok maradva most az olasz focival, pedig anno szívesen néztem a juve, milan, inter meccseit pl, mert volt taktika, voltak nagy nevek, és színvonal is volt.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 14., péntek 16:12

realistahuni írta:Mancini az Interrel ért el sikereket azért, szóval meglátjuk. Nem tartom nagy edzőnek, de az Interrel jól járhat és talán nem megy tovább a lejtőn. Ilyen kerettel azért a harmadik helyet illene megcsípni.
mit csinált? a bundabotrány után a legerősebb kerettel rendelkezett, abból hozott össze talán a Róma előtt 3 bajnoki címet, de a BL-ben épp úgy felsült, mint a Citynél... Semmi extrat nem tud a csapatainak adni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 14., péntek 15:21

Mancini az Interrel ért el sikereket azért, szóval meglátjuk. Nem tartom nagy edzőnek, de az Interrel jól járhat és talán nem megy tovább a lejtőn. Ilyen kerettel azért a harmadik helyet illene megcsípni.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 14., péntek 14:49

akkor már csak balotellit kell visszacsábítani, és meg is van a csodacsapat :lol:

Olaszba' már csak az megy aki kiégett 30as és lötyögni akar némi zsozsóért, vagy aki nem bírja a stresszt és ott kiskirálykodhat (khm Gonzalo :mrgreen: )
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. november 14., péntek 14:44

ziro4vr írta: ez melyik csapat? mindenesetre sok sikert mancinivel :lol: a nemzetközi kupákkal kár lesz foglalkozniuk a szurkolóknak

Mazzari, ha jól tudom eddig az Inter edzője volt.
Szóval Mancini hazatér :salute: :lol: :lol: :agree:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 14., péntek 14:40

BBeno írta:kirúgták mazzarrit.

helyette: mancini. :lol: :lol: nagyon rossz edző szerintem
ez melyik csapat? mindenesetre sok sikert mancinivel :lol: a nemzetközi kupákkal kár lesz foglalkozniuk a szurkolóknak
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 14., péntek 12:47

kirúgták mazzarrit.

helyette: mancini. :lol: :lol: nagyon rossz edző szerintem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 9., vasárnap 23:11

Morata lett a hónap játékosa Októberben.... :lol: :lol: :mrgreen:

Tevez szólógólja szép volt

Szegény Medelt meg ilyen indokkal küldték le..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 9., vasárnap 17:39

ziro4vr írta:ott a Morata dupla a juvéban!!!!négy. igaz 5-0 után, csereként beállva, de akkor is!!!négy. lehetne a neve a kivégző, ehhez ért a fiú :lol:
erre jó lesz ott is. ugyanazt fogja csinálni 3-4 nulláknál lő majd pár gólt

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 9., vasárnap 17:34

ott a Morata dupla a juvéban!!!!négy. igaz 5-0 után, csereként beállva, de akkor is!!!négy. lehetne a neve a kivégző, ehhez ért a fiú :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 8., szombat 22:59

A Milan témához :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 5., szerda 13:57

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Hát azért a Napolinál Benitez se kis kontár. A Juvenak meg nem éri meg a BL, mert nem tud bundázni és nyerni egyszerre. :mrgreen:
ja, bár ott inkább az országon belüli kiskirályokat akartam kiemelni, mint Pipita :lol:

a Juvén meg löktünk még egyet Morata beépítésével :D
amikor elbotlik ziccerben az nem lesz annyira gyanús :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 5., szerda 13:48

Kerlon írta:Hát azért a Napolinál Benitez se kis kontár. A Juvenak meg nem éri meg a BL, mert nem tud bundázni és nyerni egyszerre. :mrgreen:
ja, bár ott inkább az országon belüli kiskirályokat akartam kiemelni, mint Pipita :lol:

a Juvén meg löktünk még egyet Morata beépítésével :D
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 5., szerda 13:35

Hát azért a Napolinál Benitez se kis kontár. A Juvenak meg nem éri meg a BL, mert nem tud bundázni és nyerni egyszerre. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 5., szerda 13:11

Érdekes egyébként, hogy a PSG azért komolyabb tényezőnek mondható a bl-ben pl, mint a Man. City. Mondjuk itt látszik, hogy Carlo szakmai munkája mit jelentett ott, a City meg nem képes egy olyan edzőt szerezni, aki valamiféle koncepciót követ. Látszik gyakorlatilag, ahogy Mancini meg Pellegrini is elbújt a játékosok mögött, hogy oké vannak klasszisok meg van zsé, aztán lesz valami.

Olaszoknál meg, Napoli, Róma ezek pl kellemes kis csapatok, de komolyan nem lehet velük számolni, mert vagy a játékuk nem haladja meg a mai modern foci követelményeit, vagy tele vannak olyan emberekkel, akik országon belül még kiskirályok, de nemzetközi szinten már kevesek. A Juve azért más talán, mert Conte alatt szerintem kijöhetett volna egy komolyabb eredmény, de aztán valahogy mégsem. Most meg odakerült Allegri, aki egy full közepes edző, ő nem fog olyan extrán adni, ami a bl-ben elég lesz valami érdemleges eredményre. Csak az olasz sablont tolja.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég