Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 18., szombat 20:03

Lassú a Juve és rémesen szar futballt játszanak. CR nagyon akart, kiváncsi vagyok meddig tart ez ki nála. A mentalitásával sokat nyerhetnek, de már ott is kb. állandóan őt keresték.

BL-ben ez bőven kevés lehet, aki áttörést és lendületet hozhatna, az meg nem tud kitörni a középszerűségből.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 18., szombat 19:57

Nem lehet a két játékost összehasonlitani támadásban szerintem :)

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Nincs » 2018. augusztus 18., szombat 19:56

Nézhetetlen olasz foci, viszont a spanyolhoz képest jó bíráskodás! CR miatt megnéztem, de ez volt az utolsó! Ha CR a foci miatt ment olaszba nem tudom, ez mennyire fog tetszeni neki??? :roll:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. augusztus 18., szombat 19:53

Sandro most is sablon volt? :hmmm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. augusztus 18., szombat 19:43

Igen, az alapszint nem magas, brusztolos, bekkelos. En mar megszoktam, meglatom benne a "szepet", de megertem azt aki nem borja nezni, teljes mertekben. De ezt a meccset meg elvezem is, ebbol latszik, hogy maskor milyen egy olasz meccs, vagy egy meddo folenyes Juve meccs :D

Idei szezonban meg a bajnoki cim megszerzese meg a BL miatt szerintem tobbet fog hajtani mint a Realban, meg mert tobb kell tole. De amiert 3 vedo fogja rendszeresen, max jovo evre biztos el fog menni a kedve :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. augusztus 18., szombat 19:36

Marci77 írta:Olasz bajnoksaghoz kepest ez meg teljesen jo meccs :D Ha nem kellett volna CRrel golt lovetni es menni elore, ez a meccs 0-1gyel lecsorog valoszinuleg :D

Klubmodell meg akad jo, a Juvee teljesen jo, Roma is rendben van soso meg a Napoli, Atalanta es Lazio is, csak penz nincs annyi mimt a PLben. A kiscsapatokkal mar tobb gond van ez igaz. Atalanta ezert is emelkedett ki, sok fiatallal.
Jól írták előttem, ha átkapcsolsz egy PL vagy egy spanyol meccsre, ég és föld. És azt mondod, ez még egy jobb meccs? :lol: Ez a meccs olyan mintha egy magyar bajnokit néznék, csak kicsit ügyesebb futballistákkal, de kb ugyanaz az érzése van az embernek. Na mindegy. Belenéztem CR miatt, de ennyi volt. :roll:
:goat:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 18., szombat 19:36

Marci77 írta:
RaúlCF írta:azért az érdekes lesz hogy mit csinál a Juve mert ami eddig ment az most megy a kukába, Ronaldot ki kell szolgálni különben csapkod és boldogtalan. nem állhatnak rá 1-0ra mint eddig plusz mezőnyben minusz 1 ember. párszor megégnek majd emiatt.
Nezed a meccset? Csak mert magahoz kepest egyelore meg sokat mozog. Idenre talan meg kitart a hajtasa, hogy sokaig jussanak. Maskerdes, hogy nincs eleg tarsa akivel eljatszhat.
viszi a hajrá de te is tudod hogy ezt meccseken keresztül már nem csinálja. nálunk is néha még olyan kedve volt de leginkább nem, kivétel bl meccsek. de hétről hétre nem fog így dolgozni.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. augusztus 18., szombat 19:33

RaúlCF írta:azért az érdekes lesz hogy mit csinál a Juve mert ami eddig ment az most megy a kukába, Ronaldot ki kell szolgálni különben csapkod és boldogtalan. nem állhatnak rá 1-0ra mint eddig plusz mezőnyben minusz 1 ember. párszor megégnek majd emiatt.
Nezed a meccset? Csak mert magahoz kepest egyelore meg sokat mozog. Idenre talan meg kitart a hajtasa, hogy sokaig jussanak. Maskerdes, hogy nincs eleg tarsa akivel eljatszhat.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2018. augusztus 18., szombat 19:32

Azért remélem valaki tököt növeszt a támadók közül nálunk, és átveszi Ronaldo mentalitását. Mert egyelőre hiányzik az, amit ma is csinál.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 18., szombat 19:31

azért az érdekes lesz hogy mit csinál a Juve mert ami eddig ment az most megy a kukába, Ronaldot ki kell szolgálni különben csapkod és boldogtalan. nem állhatnak rá 1-0ra mint eddig plusz mezőnyben minusz 1 ember. párszor megégnek majd emiatt.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. augusztus 18., szombat 19:28

Olasz bajnoksaghoz kepest ez meg teljesen jo meccs :D Ha nem kellett volna CRrel golt lovetni es menni elore, ez a meccs 0-1gyel lecsorog valoszinuleg :D

Klubmodell meg akad jo, a Juvee teljesen jo, Roma is rendben van soso meg a Napoli, Atalanta es Lazio is, csak penz nincs annyi mimt a PLben. A kiscsapatokkal mar tobb gond van ez igaz. Atalanta ezert is emelkedett ki, sok fiatallal.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 18., szombat 19:21

5 percet bírtam. Színvonaltalan, lassú, dadogó, öreg az egész liga.

Korszerűtlen stadionok, rossz klubmodellek, korrupt vezetők amúgy is. Ha megint erre vágyok majd kimegyek Nyíregyháza meccsre :lol:

Nincs az a játékos akiért erre ráveszem magam mégegyszer :mrgreen:
Párhuzamosan kezdtem el a chelsea arsenallal. Hát mintha más sportágat néznék.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. augusztus 18., szombat 19:16

Minden tisztelettel, de már értem, miért haldoklik az olasz foci, és miért ilyen gyengék a nemzetközi porondon. Ez valami förtelem. CR-nek meg fura lehet ilyen csapattársakkal. :lol: :lol: :lol: :lol: Jézusom.

Így utólag, kicsit nem bánom, hogy idén történt a szakítás a portugállal. Igazi legenda lett Madridban, de az ő csillaga már lefelé száll, szóval jó helyre került, és jó pénzt kaptunk érte. :)
:goat:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. augusztus 18., szombat 18:52

Cuadrado nagyon keves lesz fejben egy BLhez CR melle, max jovo nyaron el kell takaritani valaki kicsit agyban jobb szelsoert. Egyetlen elonye, hogyha Cancelo felldp, akkor visszazar moge, de osszjatek nem megy neki, es rossz domteseket hoz. (Mondjuk ez nekem nem uj, de egy CRre jatszo rendszerben a Real utan nagyon kiutkozik.) Ahogy egy masik jol passzolo kp se artana Pjanicon kivul. De majd telen.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. augusztus 18., szombat 18:49

V. Mester 77 írta:Én simán benne lennék egy Alex Sandro - Marcelo cserében. Nyilván nem 1az1ben.
Még fizetnék is érte pár milliárdot, kategóriákkal jobb játékos sajnos. :(

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 18., szombat 18:43

Juventusnál igen a Realnál nem mondanám biztosra.Párszor láttuk már mennyi kreativitás volt a játékosainkban Marci nélkül.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. augusztus 18., szombat 18:41

És védő lévén talan jobb, ha a védekezés megy jobban nem?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 18., szombat 18:37

V. Mester 77 írta:Én simán benne lennék egy Alex Sandro - Marcelo cserében. Nyilván nem 1az1ben.
Nekem nem tetszik a játéka.Védekezésben biztos jobb de támadásban nagyon sablon szerintem

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. augusztus 18., szombat 18:34

Én simán benne lennék egy Alex Sandro - Marcelo cserében. Nyilván nem 1az1ben.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 18., szombat 18:33

Ez még 1 barátságos meccsnek se menne el :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég