Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. január 18., csütörtök 10:30

raul 4 ever írta:Sajnálom, hogy nem ismeritek fel a jó játékosokat.
Nem tudtam hogy a szemelyedben egy vezeto scouttal van dolgunk.
Jo paros voltak tomorival de a szezon elejen ranezve a milan keretere azt mondtad hogy huu egy ilyen thiaw hianyzik a romabol? :lol:
raul 4 ever írta: MIndegy, én már leírtam, hogy szerintem miért nem volt top4 kerete a romanak. Hogy lehetett-e volna jobb? (Biztos. Ezt is írtam, hogy Mou tett bőven érte, hogy ne legyen) De hogy sokkal jobb lehetett-e volna, abban bizts vagyok hogy nem.
Top5 vagy top6 se volt? Mert azt se sikerult elerni. A lazios parhuzam felett viszont atsiklottal.

joel
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2024. január 16., kedd 22:37

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: joel » 2024. január 18., csütörtök 10:27

Galacticos írta: Ott van peldaul a lazio, gyengebb kerettel vegetnek folyamatosan elottuk
A Lazionál márciusa óta csak bajnokikat kellett játszani!

Ő rakta össze a keretet is az előtte kinevezett, most vele távozó portugál sportigazgatóval.
100 millió feletti összeget kaptak az első nyáron. Ők csinálták meg következő szezontól, hogy feltöltötték a keretet ingyen igazolható vagy kölcsönözhető, de magas bérigényű top csapatos múltú játékosokkal. Matic, Wijnaldum, Paredes, Dybala, stb. Ezek azok a játékosok akik állítólag azért váltak megszerezhetővé, mert Mourinho az edző.

Még ha tényleg annyira rosszak is lennének a játékosok, az se mentené fel, mert benne van ebben is a keze.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 18., csütörtök 10:11

Nem kell messze menni, hogy sokat kereső, gyenge játékosokat találjon az ember (Jovic, Mariano (LV), hogy csak a saját házunknál sepregessek). A mi cégünknél is helyből tudok 4 embert, aki a semmire keres qva sokat :kalapos:

Ja, a 35 éves Mertens biztos hatalmas erősítés lett volna tavaly. A bajnoki cím persze meglepi volt (kellett hozzá az inter+milan is, hogy nem voltak konkurencia), de (nem akarom a saját tökömet nyalogatni) már Spalletti kinevezésekor is írtam, hogy szerintem jó döntés volt odavinni, mert a focijához smakkoló keret áll rendelkezésére.

Thiawon mit pörögtök?.. Sajnálom, hogy nem ismeritek fel a jó játékosokat. Tavaly Tomorival iszonyú jó páros voltak, akkor is, amikor Pioli év elején behúzta a féket és 3 kh-val játszott, mert inogott a pad, meg amikor kicsit stabilizálódott a helyzet és visszaálltak 4 védőre.

MIndegy, én már leírtam, hogy szerintem miért nem volt top4 kerete a romanak. Hogy lehetett-e volna jobb? (Biztos. Ezt is írtam, hogy Mou tett bőven érte, hogy ne legyen) De hogy sokkal jobb lehetett-e volna, abban bizts vagyok hogy nem.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. január 18., csütörtök 9:23

raul 4 ever írta: Ezt a top3-4 keretet meg már nem is tudom hova tenni. Az utóbbi évek bajnokai: inter, milan, napoli, meg a juve voltak a top3-4 keretek. Ebbe a tavalyi inter-milan év közbeni hullámvölgy, juve pontlevonás szezonba szólt bele a lazio (akiknek március óta csak bajnoki volt).
A bajnoksagban a 3.legtobb fizetest a roma adta a jatekosainak. Ket szezon 2db 6.hely ugyhogy ebbol a legutobbi 7.lett volna teljesitmeny alapjan ha a juvet nem meszelik el.
Ott van peldaul a lazio, gyengebb kerettel vegetnek folyamatosan elottuk vagy peldaul a szamukra szezon legfontosabb meccse a lazio elleni elozo 4 meccs 4 buko rugott gol nelkul.
Ezt a napoli eros keretet meg a milant sem tudom hova tenni toled csak utolagos megmagyarazasnak. A bajnok napoli ugy ment neki a szezonnak hogy eladtak a legjobb vedojuket koulibalyt, elment insigne, mertens, fabian ruiz. Ezek ketseg kivul osimhen mellett a legfontosabb jatekosaik voltak. Szezon eleji eroserrendben europai kupakat sem josoltak nekik, ki szamitott arra hogy egy kvaratskhelia ekkorat fog menni vagy szalai attila akkori csapattarsa kim min jae? Az hogy ott abba az evben nekik minden osszeallt es hulyere vertek olaszorszagot az minden volt csak varhato nem.
Milannal meg azt kerdezed hogy van a romaban egy malick thiaw? Nem az nincs de helyette van mondjuk egy smallingjuk, es thiawrol is mindent lehetett mondani csak azt nem h klasszis.
Olasz szinten azerta smalling, mancini, spinazzola, pellegrini, aouar, dybala, lukaku, el sharawy, abraham fele jatekosokra lehetne alapozni. De varom hogy sorold a laziobol azokat akik szerinted ezeknel jobbak es ami indokolja hogy folyamatosan elottuk vegeznek. Vagy az idei juventus kerete sem tul acelos, csak van egy allegri fele hozza adott ertek es ha mar a jatek szar de legalabb hozzak a meccseiket.
Ez a roma kerete minden olaszorszagban csak nem a 7.legerosebb, de plane nem a 9.ahol most allnak.

joel
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2024. január 16., kedd 22:37

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: joel » 2024. január 17., szerda 20:14

Direkt még a jobbak közé tartozó, legtöbbet jatszók közül írtam neveket.
De lehet az volt a rossz játék oka a Rómánál, hogy Mourinhonak nem voltak Thiaw szintű játékosai.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 17., szerda 19:03

joel írta: Milanban például olyan játékosok tudnak kezdők lenni, mint Reijnders, Pulisic, Hudson-Odoi, Pulisic, Calabria. A 37 éves Giroud a kezdő csatár.
Ez jobb a Roma kereténél?
Minden csapatból fel lehet sorolni a rosszabb, meg a jobb neveket is. Kezdem én. Jó? (mondjuk Calabria nálam a jobbféle játékos, de hát pap és paplan)

Milanban van pl. egy Theo, Tomori, Thiaw is brutál stabil volt tavaly, aztán nyáron passzolták el betkingTonalit, de ott pengetett Brahim is. Az internél volt Brozovic, de még mindig van egy Barella, olasz szinten Skrinyár is a felső polc volt..

MINDEN másik csapatban van-volt 5-6 (olasz szinten minimum) kiemelkedő játékos, a romaban nincs ennyi.

Azt nem mondom, hogy Mou egy zseni, mert nem esett ki velük, de hasraesni max Lukakutól kell (mert még ha fekszik is, nehéz átugrani :kalapos: ) (nem kell)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

joel
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2024. január 16., kedd 22:37

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: joel » 2024. január 17., szerda 18:34

Igaz, Loftus-Cheek lesz az. Összekevertem egy másik duplanevű Chelsea neveléssel.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 17., szerda 18:29

Gondolom Loftus-Cheekre gondolt.

Amúgy szerintem is simán tarthatna előrébb ez a Roma, egyaltalán nincs szar keretük olasz szinten.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. január 17., szerda 18:26

joel írta: Milanban például olyan játékosok tudnak kezdők lenni, mint Reijnders, Pulisic, Hudson-Odoi, Pulisic, Calabria. A 37 éves Giroud a kezdő csatár.
Ez jobb a Roma kereténél?
Hudson odoit valakivel kevered, sose jatszott a milanban.

joel
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2024. január 16., kedd 22:37

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: joel » 2024. január 17., szerda 18:16

Milanban például olyan játékosok tudnak kezdők lenni, mint Reijnders, Pulisic, Hudson-Odoi, Pulisic, Calabria. A 37 éves Giroud a kezdő csatár.
Ez jobb a Roma kereténél?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. január 17., szerda 17:23

Inkább több, mint kevesebb közepes játékossal közepes focit tolt a csapat..

Ezt a top3-4 keretet meg már nem is tudom hova tenni. Az utóbbi évek bajnokai: inter, milan, napoli, meg a juve voltak a top3-4 keretek. Ebbe a tavalyi inter-milan év közbeni hullámvölgy, juve pontlevonás szezonba szólt bele a lazio (akiknek március óta csak bajnoki volt).

Azt nem mondom, hogy nem hibázott, de ebbe sokkal több nálam nem volt.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. január 17., szerda 16:57

TheBull6 írta: Tolt pár olyan fasza meccset a Romával, hogy csak lestem, mellette x millió év után európai kupagyőzelem majd a kövi évben egyből újra európai döntő.
tolt par fasza meccset? Kozel 3 ev alatt? Es a tobbin? Vagy az veletlen hogy a roma szurkolok alig vartak hogy elmenjen vegre? Ugyanugy ahogy itt is a 3.szezonba..
Ez a megnyerte a konfod kupat is tok jo erv amugy , csak elotte nem volt 3.szamu kupa ami azert az o karrierjet tekintve inkabb szerintem visszaeses hogy egy konferencias csapafnal edzoskodik. Az el dontot meg hagyjuk is inkabb mert konkretan egy percet nem akart focizni csak tulelni.

Mondom en nem ellene vagyok, a porto, chelsea, inter es real zseni idoszaka volt, tobbibe is voltak sikeres dolgai de szerintetek az veletlen hogy egyre gyengebb csapatoknal kap csak melot?

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2024. január 17., szerda 16:18

Nem akartam beleszállni a dologba, mert nem ér annyit, de mi az hogy konkrétan nézhetetlen foci meg 14 éve nem tényező? :lol:

Tolt pár olyan fasza meccset a Romával, hogy csak lestem, mellette x millió év után európai kupagyőzelem majd a kövi évben egyből újra európai döntő.

MU utolsó valamire való eredményeit is vele érte el a csapat.

A Spursről meg ne is beszéljünk, hát amíg meg nem sérült Kane, konkrétan a legjobb angol csapat voltak abban a szezonban. Aztán meg kidobták egy kupadöntő előtt :lol:

De tényleg nem is akarok jobban belefolyni a dologba, mert nem ér annyit.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 17., szerda 15:02

Olyan ez a topik most, mint a Serie A es az oreg Zsoze. Regen jo volt, mara egy kalap szart nem er. :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 14:52

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... os-2998533
Meg is van ki lett Mourinho utódja.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 14:50

Mickey írta: ez van R24.
Te sem vitted túlzásba a fejlődést, madridom óta.
:mrgreen:
Csak a legaljarol neked konnyebb lenne fejlodni :-(
Aztan az offolasnak itt veget is vethetunk, tobbszor nem irom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 14:48

ez van R24.
Te sem vitted túlzásba a fejlődést, madridom óta.
:mrgreen:

szrk
madridista óta, sorry. :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 14:47

Mickey írta: Jó ha ráérsz, Te is unalmas vagy Realista. ( uhh, most jól megmondtuk egymásnak ) :mrgreen:
Így van, írtam a Romarol.
Nem kell kommentalnod, azt gondolom, amit írtam. Akinel kókler, az....leírtam.
Még mindig nem romazok és th zok, így van.
Én sem tudom miről írok.

Én nem szedtem úgy szét ,mint Te. Bocsika.

Jól van R24.
most jól telehánytad a topicot. Kellett neked ismételni engem. Mindenki láthatja így is.
Az a kulonbseg Raisen es kozted, hogy o legalabb mutat valami fejlodest neha.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 17., szerda 14:44

Jó ha ráérsz, Te is unalmas vagy Realista. ( uhh, most jól megmondtuk egymásnak ) :mrgreen:
Így van, írtam a Romarol.
Nem kell kommentalnod, azt gondolom, amit írtam. Akinel kókler, az....leírtam.
Még mindig nem romazok és th zok, így van.
Én sem tudom miről írok.

Én nem szedtem úgy szét ,mint Te. Bocsika.

Jól van R24.
most jól telehánytad a topicot. Kellett neked ismételni engem. Mindenki láthatja így is.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 17., szerda 14:44

Na álljon meg a menet kóklerünk már van, az maradjon csak Guardiola. Wishes kókler a ten Hag. A villanykörtés kókler az Arteta. Mourinho lehet a kókler one. :mrgreen:

Kókler dictionary over.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég