Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. május 6., szombat 20:21

kiserik írta:
Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Szerintem Camavingát is simán ide lehet sorolni. Nagyon komoly teljesítményt hoz le azon a poszton.
Ide lehetne, de a többi évek óta játssza ezt a posztot, ő meg fél éve kezdte el, nem fer. :mrgreen:

Amúgy az alapvonal mellett nem jön ki cama szeleburdisága, középen sokkal nehezebb játszani, amikor bármelyik oldalról érkezhet egy letamádó ellenfél. Jól áll neki a szél szerintem, akár hosszabb távon is. Lendületből úgy tud megverni bárkit mint a prime Marcelo.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 6., szombat 20:17

Kerlon írta: Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
Szerintem Camavingát is simán ide lehet sorolni. Nagyon komoly teljesítményt hoz le azon a poszton.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 6., szombat 20:13

Davies, Robertson, Zinchenko, Cancelo, de szerintem a Barcas Balde is komoly alapanyag. Aztan a hasonlo kategoriat, mint Theoka, na azt lehetne sorolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 6., szombat 20:09

ferni írta: Maradjunk annyiban, hogy Theo megtalálta a kis közegét, ahol élhet.

Nálunk egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, az a legnagyobb momentuma mikor Isco meg Asensio lebaszta őt a pódiumról, mikor épp a fasz tudja hányadik BL serleget emelgették a fiúk.

Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.
2017(?)-ben hoztuk el. 19 eves volt.
Azota eltelt 6 ev es nem tudok 3 balhatvedet mondani aki jobb nala.
Egy szoval nem irtam hogy elhoznam,de maradjunk inkabb annyiban,hogy milanoban extra lett.
Akartam mondsno, hogy támadni sem tud igazán csak gyors és, ha van terület akkor lensületből megoldja. Amúgy ki is fújt ennyivel.
Egy balhatvednek ha van terulete es megoldja,mert gyors,akkor egy jo balhatvedrol beszelunk. Milanoban meg nagyon okosan nyitnak neki,illetve csinalnak emberelonyos szitukat.
Illetve a lovoje is rendben van.
Mendy is gyors,csak epp nem oldja meg.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. május 6., szombat 20:03

ferni írta: az a legnagyobb momentuma mikor Isco meg Asensio lebaszta őt a pódiumról, mikor épp a fasz tudja hányadik BL serleget emelgették a fiúk.
Ez érv? Ez csak arra érv, hogy gyökér Isco meg Asensio. Ettől független nem kell visszahozni, de nem emiatt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 6., szombat 20:01

chronic írta:
ferni írta: Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.
Én bátran.
A meccsek túlnyomó többségében úgysincs szükségünk egy védekezni jobban tudó szélsőhátvédre,bár a felállt védelem elleni focira nem ő lenne a megoldás nyilván.

Az a helyzet,hogy cama tökéletes kis bhv, nehogy aztán ott ragadjon. :D

Kp csucsi-fede-belli hossztávra. csucsi védekező,fede btb, belli kreatív,támadóbb.
Akartam mondsno, hogy támadni sem tud igazán csak gyors és, ha van terület akkor lensületből megoldja. Amúgy ki is fújt ennyivel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. május 6., szombat 19:36

ferni írta: Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.
Én bátran.
A meccsek túlnyomó többségében úgysincs szükségünk egy védekezni jobban tudó szélsőhátvédre,bár a felállt védelem elleni focira nem ő lenne a megoldás nyilván.

Az a helyzet,hogy cama tökéletes kis bhv, nehogy aztán ott ragadjon. :D

Kp csucsi-fede-belli hossztávra. csucsi védekező,fede btb, belli kreatív,támadóbb.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 6., szombat 19:31

Maradjunk annyiban, hogy Theo megtalálta a kis közegét, ahol élhet.

Nálunk egy egyeneset nem tudott a labdába rúgni, az a legnagyobb momentuma mikor Isco meg Asensio lebaszta őt a pódiumról, mikor épp a fasz tudja hányadik BL serleget emelgették a fiúk.

Én félve hoznám vissza, bár a mostani állapothoz képest fix előrelépés lenne.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 6., szombat 18:40

Milanba sajnos nem Brahim Diaz a jo jatekos,hanem Theo lett az egyik legjobb balhatved.
Leaoval ok elvannak nagyon azon a baloson.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 5., péntek 10:04

'shutterisland írta: ha mar unneples...kozben tobb, mint 200 serult es 1 halott egyelore.
még mindig jobb, mint egy átlagos szerb hetköznap a suliban
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 5., péntek 9:28

ha mar unneples...kozben tobb, mint 200 serult es 1 halott egyelore.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 5., péntek 4:37

https://twitter.com/MadridismoreaI/stat ... s6fLQ&s=19

Azért ez nem gyenge. :)
Grat. nekik gyakorlatilag végig darálták az egész szezont. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 4., csütörtök 23:49

kvara es oshimenek mar sokszor ki lettek targyalva, de spalletti ezt honnan huzta elo, az jo kerdes.
elegge el-eltunogetett a futballterkeprol az elmult 10 evben, de ezt most odatette.
kar, hogy pont a bl-ben nem jott ki nekik a lepes, megneztem volna oket akar ellenetek akar a city ellen a dontoben, mindketto baromi jo meccs lehetett volna.


Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 4., csütörtök 23:37

Végére nagyon leeresztettek, de így is le a kalappal előttük, tényleg nagyot mentek.
CS0ki írta: jó, hogy végre nem juventus van állandóan, hanem folyton változik a bajnok. Érdekesebb. Jövőre egy jó roma bajnoki cím? Vagy egy lazio?
Egyébként igen, 3. szezon, hogy nem a Dzsúve nyeri. Végre egy kis változatosság.
Roma nem hiszem hogy célba érne, főleg Mourinhoval. :D De egy Lazionak akár leeshet kisebb szerencsével.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. május 4., csütörtök 23:20

Na ma este felgyujtjak Nápolyt. :) örülök neki, hogy nyertek, nagy idenyuk volt, jó, hogy végre nem juventus van állandóan, hanem folyton változik a bajnok. Érdekesebb. Jövőre egy jó roma bajnoki cím? Vagy egy lazio? :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 4., csütörtök 0:17

Anthony írta: Ha már Serie A. Az Inter nagyon egyben van most, én őket tenném meg esélyesnek a másik ágon, és a döntőben sem lesznek könnyű ellenfél.
Nagyon levannak sajnálva. Én is felültem a milan vonatra pedig tavaly a kupadöntőben is lerendezték őket. Mondjuk a jóisten óvjon meg minket egy inter elleni döntőtől :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 3., szerda 22:06

Ha már Serie A. Az Inter nagyon egyben van most, én őket tenném meg esélyesnek a másik ágon, és a döntőben sem lesznek könnyű ellenfél.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 3., szerda 19:58

Ha már juve. Most van juve-lecce, nem valami színvonalas, de hajtós kis meccs.. Baszki, ez a Cuadrado.. 1000éves.kb, de rengeteg perce van, bírja, 90 percig fut, rakhatod jh, jsz-be, szárnyvédőnek, bárminek, tök jó.

Nem a legek-legje az ember, de tiszteletre méltó, amit még ennyi idősen nyújt, meg amilyen pályafutása végül lett. Kedvelhető karakter..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 3., szerda 13:04

realmadrid95 írta: Angel Di Maria is.Utóbbi még arra is hajlandó volt, hogy sérülést színleljen, miután megtudta, a mester nem akarja a kezdőbe nevezni a Bologna ellen, állítja a La Gazzetta dello Sport.
mennyire szánalmas istenem. :lol: profihoz méltó hozzáállás... ja nem. mondjuk az se az eszéről híres.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 3., szerda 12:58

Massimiliano Allegri helyzete egyre bizonytalanabbá válik a Juventusban.

Az olasz mesterre több játékos is megorrolt, köztük Duhan Vlahovic, Federico Chiesa és Angel Di Maria is.Utóbbi még arra is hajlandó volt, hogy sérülést színleljen, miután megtudta, a mester nem akarja a kezdőbe nevezni a Bologna ellen, állítja a La Gazzetta dello Sport.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég