Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
miro.
Hozzászólások: 1254
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 14., péntek 16:43

Marky írta:
gyokketto szintu PL vedekezes. Klopp es Guardiola elott csak fel-ala rohangalt a liga nagy resze
Ezeken annyira megtudok lepodni.
Hogy lehet igy valamit leegyszerusiteni,ami tobb tiz eve minimum top 3-ba van a bajnoksagok kozott.
A serie a lassu vedekezos szar,a plbe csak futkosnak.
A la ligaba tologatjak a labdat.
Mi van a tobbi ligaba? :lol: nb1,szlovak,osztrak stb. :lol:
Rokkantak jatszanak? :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. július 14., péntek 14:46

Yaya-t a cityben én is borzalmasan imádtam. Viszont akiről nem érdemes megfeledkezni az David Silva. Szerintem ő egy fokkal kiemelkedőbb játékosa volt a citynek ha pont nem a legfontosabb láncszeme a csapatnak. Olyan labdákat osztott meg butította az embereket, hogy öröm volt nézni.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. július 14., péntek 14:29

Szerintem nem kell messze menni, Guti a legjobb eveiben (honapjaiban) siman a vilag legjobbja volt, de ezt nem tudta soha konzisztensen hozni. Sokszor nem rajta mult, beraktak 6-osba, vagy 8-asba, a karrierje kezdeten meg csatar is volt, de kesobb, amikor Capello es Schuster felrakta 10-be.... nyamm. Keves jatekos tudott olyan gyilkos passzokat osztogatni akar hattal allva is, mint o.
realistahuni írta:
nmate írta: Oh Yaya, nagyon csíptem, dinamikus játékban lubickolt nagyon, ez a spanyol fingreszelés nem jött be, kellett neki a tempó, a lendület, kicsit nehezen lódult meg, de utána meg tank volt. Hiányzott belőle hogy véres szájjal felhúzzon mindenkit, pedig az fájt volna mindenkinek.
Szerintem pont az volt a gond, hogy nem volt jó csapatban. Angolok 10 évvel ezelőtt nagyon le voltak maradva a Real-Barca-BM-Juve négyes mögött, aki nagyot akart dobbantani akkoriban annak a 4 top csapat valamelyikében kellett játszania.
Ahova meg a legjobb idoszakaban is nehezen fert volna be. Jo volt az oreg Yaya, de ehhez a jo teljesitmenyhez kellett a gyokketto szintu PL vedekezes. Klopp es Guardiola elott csak fel-ala rohangalt a liga nagy resze, ahol egy Yaya szintu intelligens jatekos lubickolt.

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 14., péntek 14:27

Legtöbb ember a 13/14-es szezonnal azonosítja, de emlékszem sokszor volt súlyproblémája is. Arra a szezonra fizikumra is összeszedte magát, a youtube videókban is a megmozdulások 90 százaléka onnan van osszevagva. Amúgy meg emlékszem az utolsó néhány szezonban iyen 100+ kilósan sétálgatott a pályán.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2023. július 14., péntek 14:31-kor.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 14., péntek 14:16

tipikusan a "streets will never forget" kategoria egyebkent, kb mindenkinek egy idilli kep maradt meg rola es szerintem mindenki csipte.

persze kepessegeket es prime eveiket illetoen kulonbozo polcokon, de azert mindig eszembe jut par ilyen forma.
kevin-prince boateng, balotelli, adriano, berba, nani, okocha, riquelme, stb, akikre lehet nem aranylabdas extra klassziskent de par odabaccarintos idoszak miatt jo szivvel emlekszik vissza az ember.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. július 14., péntek 14:08

nmate írta: Oh Yaya, nagyon csíptem, dinamikus játékban lubickolt nagyon, ez a spanyol fingreszelés nem jött be, kellett neki a tempó, a lendület, kicsit nehezen lódult meg, de utána meg tank volt. Hiányzott belőle hogy véres szájjal felhúzzon mindenkit, pedig az fájt volna mindenkinek.
Szerintem pont az volt a gond, hogy nem volt jó csapatban. Angolok 10 évvel ezelőtt nagyon le voltak maradva a Real-Barca-BM-Juve négyes mögött, aki nagyot akart dobbantani akkoriban annak a 4 top csapat valamelyikében kellett játszania.
Love football, hate antifa.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 14., péntek 14:07

csababarca írta:
cart írta: Guardiola jól értett hozzá már akkor is :lol:
kb csak végszükségben rakta oda, konkrétan a bl döntő rémlik, meg az elődöntő visszavágó, ahol más nem volt bevethető.
de szép mondás volt.

Nekem nagy kedvencem volt, azóta is megesz az ideg, hogy Busquets miatt ki lett paterolva.
Ez viszont már valóban Pep sara volt.
Nem tudott volt Busquets posztján kiteljesedni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. július 14., péntek 13:57

prime-ot nézve, Yaya nálam is all time box-to-box játékos.
Ha az egész karriert nézem, akkor top5-10 be se fér bele igazán.

Nálam pl mindig ott van az all-time álomcsapatomban, mert ott az legjobb időszakát veszem az adott játékosnak. :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 14., péntek 13:51

szerintem feluton van igazsag.

kepessegekre, a prime szezonjaiban nyujtott extrak miatt en is magas polcra teszem, talan a valaha volt legintelligensebb afrikai jatekos, de biztos top3.

de nem volt eleg konzisztens a teljesitmenye az ilyen kroos/modric szintu kozeppalyasokhoz kepest es azert meg ha a messi-roni duot ki is vesszuk, akkor is lettek volna elotte jo paran.

de abban azert egyezzunk meg, hogy zakaria nem ez a tortenet. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 14., péntek 13:43

Nehez ez a 'mi lett volna ha', de en azert osszeirtam egy listat (2010-tol): Iniesta, Xavi, Sneijder, Ribery, Robben, Neuer, Buffon, Neymar, Ibra, Ramos, Lewa, Griezmann, Suarez, Bale, Van Dijk, Mane, Salah, De Bruyne, Mbappe (ha az idei szezont is nezem, akkor Haaland) + Benzema, Modric

En kedveltem Yaya Toure jatekat, de azert ismerve a szavazok preferenciait, sokkal inkabb ezek a nevek kerultek volna a top3-ba. Igy visszagondolva a valogatott tornakra, meg hogy melyik szezonban nagyjabol milyen csapatok voltak dominansak, kik voltak a huzoembereik, ok azok, akiknek kijohetett volna ugy a lepes, aminek akar Aranylabda lehetett volna a vege.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. július 14., péntek 13:37

Oh Yaya, nagyon csíptem, dinamikus játékban lubickolt nagyon, ez a spanyol fingreszelés nem jött be, kellett neki a tempó, a lendület, kicsit nehezen lódult meg, de utána meg tank volt. Hiányzott belőle hogy véres szájjal felhúzzon mindenkit, pedig az fájt volna mindenkinek.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. július 14., péntek 13:20

cart írta: Guardiola jól értett hozzá már akkor is :lol:
kb csak végszükségben rakta oda, konkrétan a bl döntő rémlik, meg az elődöntő visszavágó, ahol más nem volt bevethető.
de szép mondás volt.

Nekem nagy kedvencem volt, azóta is megesz az ideg, hogy Busquets miatt ki lett paterolva.
Ez viszont már valóban Pep sara volt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 14., péntek 13:09

Guardiola jól értett hozzá már akkor is :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 14., péntek 13:07

cart írta: Soha nem játszott vkp-t a Cityben. Először De Jong utána meg Fernandinho volt a vkp mellette
De 10-esbe viszonylag későn tették fel, nem beszélve a Barcás időszakról, amikor asszem még kh is volt. Pazarlás a négyzeten!

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 14., péntek 13:04

Soha nem játszott vkp-t a Cityben. Először De Jong utána meg Fernandinho volt a vkp mellette

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 14., péntek 12:58

Sierra írta: az tény h baromi jó játékos volt, Cityben is kiemelkedett, de nem véletlenül nem került soha még csak az aranylabda közelébe se.
Valóban nem véletlen, hanem azért, mert nemzetközi szinten nem nyert semmit a Cityvel és Elefántcsontparttal is nehéz lett volna a VB-ken labdába rúgni. Akkor virágzott ki, amikor Pellegrini a Citynél feltette 10-esbe. Egy korábban vkp-nak hitt játékos rúgott 20 bajnoki gólt, és élményszámba ment minden megmozdulása. Szerintem zseniális volt, egyik kedvenc nem Arsenal-játékosom. Korábban el kellett volna kezdeni használni támadóbb szerepkörben, igaz hozzáállás szempontjából ő sem a Modric féle vonalat képviselte. De igen, ahogy hehe mondja, képességek, adottságok alapján szűk elit.

https://www.youtube.com/watch?v=Z_ir3sHnk8k

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 14., péntek 12:58

Realista24 írta: De lattad focizni? Nem ferne oda egy normalis vilagban a top10be?
Én nem sokszor, de azok a nálam kompetensebb személyek biztos, akik az Aranylabdára szavaztak akkoriban. A nagytöbbség meg úgy gondolta, hogy nem fér a legjobb 10 futballista közé. Képességekre lehet bomba volt a faszi, de ugye az Aranylabdánál nem csak azt nézik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 14., péntek 12:52

Sierra írta:
Realista24 írta: Csak nem kell teliberohogni a masikat ilyen modon, mert neked mas a feltetelezesed.
hát pedig elég vicces kijelentés volt egy olyan játékosról, aki a közelében nem volt az említett díjnak. de még csak a top10-ben sem. számomra ez vicces. :)

azt meg senki nem írta, hogy nem volt jó a pali. Aranylabdáról volt szó.
De lattad focizni? Nem ferne oda egy normalis vilagban a top10be?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 14., péntek 12:51

Realista24 írta: Csak nem kell teliberohogni a masikat ilyen modon, mert neked mas a feltetelezesed.
hát pedig elég vicces kijelentés volt egy olyan játékosról, aki a közelében nem volt az említett díjnak. de még csak a top10-ben sem. számomra ez vicces. :)

azt meg senki nem írta, hogy nem volt jó a pali. Aranylabdáról volt szó.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 14., péntek 12:45

Sierra írta:
Realista24 írta: De honnan tudod, hogy hogyan szavaztak volna azok, akik CR-re es Messire nyomtak? Vagy automatikusan megy minden vote a kovetkezore?
csupán feltételezés, de ha olyan jó lett volna a pali, akkor szerintem többen szavaznak rá alapból. ettől függetlenül nem tudni, a Messi-CR szavazók kire voksoltak volna.
Hat az a pali bizony olyan jo volt szeirntem is, de lathatjuk maskeppen a dolgot nyilvan.
Csak nem kell teliberohogni a masikat ilyen modon, mert neked mas a feltetelezesed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég