Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 30., kedd 11:21

hja grizman az kell mindenkepp, omg mennyire atlagszar jatekos, ki is jött belőle barcelonaban :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 30., kedd 11:20

Pad'em írta:
ziro4vr írta:
Csucsu, Camavinga, Dembele, MBappé, Benzema, elég bika sor.
Jaja aztán majd Didier felvágja a Rabiot, Kamara, Guendouzi, Griezmann kp-t, Benzema és átkos Mbappé meg pislog elől, hogy mi van :lol:
Giroud Gignac párossal Karim és Mbappé helyén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 30., kedd 11:18

ziro4vr írta:
Csucsu, Camavinga, Dembele, MBappé, Benzema, elég bika sor.
Jaja aztán majd Didier felvágja a Rabiot, Kamara, Guendouzi, Griezmann kp-t, Benzema és átkos Mbappé meg pislog elől, hogy mi van :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. augusztus 30., kedd 11:18

A négerek meg a Deshi, figyeld meg Rabiot, Griezmann meg Giroud fog játszani. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 30., kedd 11:15

en mondom ezek a négerek kibasznak karimmal, pedig papirforma vébégyőzelem lehetne :mrgreen:
gyakorlatilag eltekintve 1-2 poszttól mindenütt top3-top5 jatekosuk van, csak ugye az ego meg az ész.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. augusztus 30., kedd 11:10

Franciáknál sok a viharfelhő, pedig ha a talentet nézzük, simán meg kéne nyerniük a vbt.

Csucsu, Camavinga, Dembele, MBappé, Benzema, elég bika sor.

Pogba meg most már teljesen off, pedig amikor odatette magát, csoda dolgokat művelt.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. augusztus 30., kedd 10:56

Vihar a biliben, a tesó megbolondult, próbál pénzt kizsarolni, mert egy ingyenélő senkiházi.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 30., kedd 10:50

azt en se ertem mi ez az egesz, miert pont kisköcsögre kell átkot szórni. bar amilyen idegesito kis fasz lehet, valahol megertem.
de pogba amugy se fér be a valogatottba, kezdőbe pláne nem, elmultak azok az idők, a sokéves totyogás meg alibi a muban elintézte neki.
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. augusztus 30., kedd 10:46

ez még jó is a válogatottnak, Pogbat kigolyózzák és egy nehéz természettel kevesebb, de erre nem is tudom mi a reakció...elmentek otthonról ott már teljesen :lol:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. augusztus 30., kedd 10:45

De en azt nem ertem miert pont Mbappera akart atkot tenni, akivel egyutt vbt nyert es meg az lenne a celjuk hogy legyenek kozos sikereik a valogatottnal? :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 30., kedd 10:42

De mennyire tipikus néger dolog mar ez a boszorkanykodas meg atkot teszek rad dolog :lol:
Van baj 1750ben a gyarmatokon boven :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 30., kedd 10:40

Franciknál jó a buli így a vb előtt, jót tesz ez majd a csapategységnek. Amúgy itt a magyarázat Mbappé Párizsban maradására/meghülyülésére, beütött Pogba vajákos kezelése :lol:

Talk of video evidence of Paul Pogba's alleged Kylian Mbappé witch doctor curse is circulating within the France squad. (L'Éq)

Didier Deschamps fears a major France camp split at the World Cup amid allegations Paul Pogba tried to 'curse' Kylian Mbappé via a witchdoctor. (L'Éq)

Kylian Mbappé & his entourage are “keeping a close eye from a distance” on the Paul Pogba affair - if video evidence emerges of Pogba using a witch doctor to curse Mbappé, L’Équipe believe that there may be a problem between Pogba & Mbappé & Deschamps may have to make a decision.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

zsuninnyo
Hozzászólások: 1216
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. augusztus 30., kedd 10:07

hehetheoriginal írta: mindig csak a baj van ezekkel a feketekkel :mrgreen:
Ezek a negerek allandoan csak haboruznak!

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 29., hétfő 23:44

Realista24 írta:
Caraway írta: Amugy a Pogbas sztori megvan mindenkinek? Nagyon beteg, en nem is ertem az egeszet.

The French authorities are investigating a case of “attempted extortion by an organized gang” with regards to Paul Pogba.

Pogba has told police that he was trapped by childhood friends and two hooded men with assault rifles, who demanded €13m from him.

Apart from childhood friends, one of the alleged gang members is his brother Mathias Pogba.

They have attempted to intimidate him on various occasions, even visiting him at Juventus’ training center.

Paul Pogba claims the gang told him they would leak that the Juventus player asked a witch doctor in his family circle to cast a spell on Kylian Mbappé, in an attempt to put pressure on him to give in to their €13m blackmail attempts.

Azota meg Pogba tesoja folyamat irogatja ki a dolgokat twitterre, de en mar ennel az Mbappe samanbuvolesnel teljesen elvesztem. :lol:
Nekem mindegy, csak Karimnak ne legyen kazettája róla.
:lol: :lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 29., hétfő 23:26

Caraway írta: Amugy a Pogbas sztori megvan mindenkinek? Nagyon beteg, en nem is ertem az egeszet.
Guy Ritchie évek óta próbál kiizzadni magából egy ilyen sztorit :lol:

Pogba tesó úgy látszik fejébe vette, hogy kicsinálja az öcsit, ott is jó lehet egy családi ebéd.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 29., hétfő 10:22

Caraway írta: Amugy a Pogbas sztori megvan mindenkinek? Nagyon beteg, en nem is ertem az egeszet.

The French authorities are investigating a case of “attempted extortion by an organized gang” with regards to Paul Pogba.

Pogba has told police that he was trapped by childhood friends and two hooded men with assault rifles, who demanded €13m from him.

Apart from childhood friends, one of the alleged gang members is his brother Mathias Pogba.

They have attempted to intimidate him on various occasions, even visiting him at Juventus’ training center.

Paul Pogba claims the gang told him they would leak that the Juventus player asked a witch doctor in his family circle to cast a spell on Kylian Mbappé, in an attempt to put pressure on him to give in to their €13m blackmail attempts.

Azota meg Pogba tesoja folyamat irogatja ki a dolgokat twitterre, de en mar ennel az Mbappe samanbuvolesnel teljesen elvesztem. :lol:
Ez olyan kicsit a rontásos résznél,mint Adebayor esete a saját anyjával még 7-8 éve :lol:

Persze maga az ügy azért nem vicces
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 29., hétfő 10:22

Caraway írta: Amugy a Pogbas sztori megvan mindenkinek? Nagyon beteg, en nem is ertem az egeszet.

The French authorities are investigating a case of “attempted extortion by an organized gang” with regards to Paul Pogba.

Pogba has told police that he was trapped by childhood friends and two hooded men with assault rifles, who demanded €13m from him.

Apart from childhood friends, one of the alleged gang members is his brother Mathias Pogba.

They have attempted to intimidate him on various occasions, even visiting him at Juventus’ training center.

Paul Pogba claims the gang told him they would leak that the Juventus player asked a witch doctor in his family circle to cast a spell on Kylian Mbappé, in an attempt to put pressure on him to give in to their €13m blackmail attempts.

Azota meg Pogba tesoja folyamat irogatja ki a dolgokat twitterre, de en mar ennel az Mbappe samanbuvolesnel teljesen elvesztem. :lol:
Nekem mindegy, csak Karimnak ne legyen kazettája róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 29., hétfő 10:19

mindig csak a baj van ezekkel a feketekkel :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. augusztus 29., hétfő 10:17

Amugy a Pogbas sztori megvan mindenkinek? Nagyon beteg, en nem is ertem az egeszet.

The French authorities are investigating a case of “attempted extortion by an organized gang” with regards to Paul Pogba.

Pogba has told police that he was trapped by childhood friends and two hooded men with assault rifles, who demanded €13m from him.

Apart from childhood friends, one of the alleged gang members is his brother Mathias Pogba.

They have attempted to intimidate him on various occasions, even visiting him at Juventus’ training center.

Paul Pogba claims the gang told him they would leak that the Juventus player asked a witch doctor in his family circle to cast a spell on Kylian Mbappé, in an attempt to put pressure on him to give in to their €13m blackmail attempts.

Azota meg Pogba tesoja folyamat irogatja ki a dolgokat twitterre, de en mar ennel az Mbappe samanbuvolesnel teljesen elvesztem. :lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 21., vasárnap 22:41

Wijnaldum elvileg sípcsonttörést szenvedett...
Nagyon sajnálom. A hírek alapján márciusig sérült, pedig Mou alatt nagyot mehetett volna. Mielőbbi visszatérést!
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég