Serie A

Foci a Real Madridon túl...
VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 4., hétfő 9:31

habár ha Falcao lesz a legnagyobb név a halpiacon,
Emberünk évek óta a BL-ről álmodik, a MU-nak köze nincs hozzá, majd elmegy a Milanba aminek szintén nem sok keresnivalója van ott, de még az EL-ben sem. Egy európai közép csapat, nagy névvel, semmi több. Persze, ha a realitásokat nézzük és nem Falcao saját magáról kialakított képét, akkor akár egymásra is találhatnak. Egyébként a Milannak a saját stadionja is csak papíron van még kész, a szurkolói bérleteseik mélyponton (19 ezer körül), Berlusconi elvisz 1-200 milliót Bee pénzéből, az adósságtörlesztésre meg elmegy a másik fele. Szóval nem értem a nagy hurráhangulatot, egyelőre sehol nem kell velük számolni. Az Internél is új tulaj van, aztán ugyanolyan szarok, mint voltak.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2015. május 4., hétfő 9:11

Toti írta:ami a nagyobb baj, h inzaghi kijelentette, h továbbra is ő a megfelelő ember a milan vezetőedzői posztjára. :D
ezzel semmi gond nincs, addig amíg a vezetőségnek más a véleménye :shifty:
de ha Mr.Bee is benne látja a potenciált, akkor :-*
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 4., hétfő 9:07

Kercsó írta:Bee.

jó lenne egy ütőképes Milan, habár ha Falcao lesz a legnagyobb név a halpiacon, akkor nem kell sokat várni jövőre sem tőlük.
ami a nagyobb baj, h inzaghi kijelentette, h továbbra is ő a megfelelő ember a milan vezetőedzői posztjára. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2015. május 4., hétfő 9:04

Bee.

jó lenne egy ütőképes Milan, habár ha Falcao lesz a legnagyobb név a halpiacon, akkor nem kell sokat várni jövőre sem tőlük.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 3., vasárnap 22:33

Jó látni ezt a Milant, remélem Mr Bee ide vagy oda, jó 10 évig még sehol nem lesznek!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 3., vasárnap 1:32

Na Juvénak is már csak a BL-re kell koncentrálnia (akárcsak Bayernnek), zsinórban a negyedik bajnoki címüket nyerték. Aggasztó a helyzet az olaszoknak, a többi csapatuk egy nagy szar, ez a -többi nagy csapathoz képest- harmatgyenge Juventus utcahosszakkal nyeri évek óta a fos Serie A-t, nem irigylem őket.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 3., vasárnap 1:26

Pirlo nem CR....ha ő lő 2-3 szabadot jó helyről, akkor ott lehet mind a 2-3 beakad... de 1 minimum!
Brutál jól lövi.... és mivel nem lesz Pogba az első meccsen szinte tuti kezdeni fog.

Ezért lenne jó ha lenne Modric mert gyorsasággal verhetőek. Ezt Juvés haverom is beismerte, főleg Pirlo kegyetlen lassú...

Szóval nagyon okosan kell játszani kedden.

Szerintem megint Ramos-szal a középpályán kezdünk 4-4-2ben. Ugyan úgy mint a Sevilla ellen, csak Coentraoval és lehet Arbeloa-ával.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 2., szombat 12:34

Gondolom majd úgy fogja szórni a pénzt mint az a faszi, aki megvette az Intert :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 2., szombat 12:28

A Sky szerint Berlusconi rábólintott a thai ajánlatra, holnap megkötik az egyezséget Mr. Bee-vel. A lap úgy tudja, hogy 51 % helyett a klub részvényeinek 60 százaléka kerülhet új tulajdonba. Berlusconi mindenképpen szerette volna biztosítani, hogy a csapat visszatérjen az európai elitbe, ezért a vevő kész 70-100 millió eurót befektetni a nyári mercatón. A Sky 2 nevet említ, akik a Doyen Sport révén érkezhetnek a csapathoz: Falcao és Felipe Anderson. A Sky szerint a Berlusconi-Bee üzlet összértéke 1,4 milliárd dollár.
Hogy a retekbe költenének 70-100 milliót a digók úgy, hogy 92 milliót vesztettek az elmúlt évhez képest a következőben sem lesznek sehol és ffp van. Szokásos digóféle nagyot mondás.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 2., szombat 12:12

ezekben az órákban veszi meg a milan 60%-t Mr. Bee.

A Sky szerint Berlusconi rábólintott a thai ajánlatra, holnap megkötik az egyezséget Mr. Bee-vel. A lap úgy tudja, hogy 51 % helyett a klub részvényeinek 60 százaléka kerülhet új tulajdonba. Berlusconi mindenképpen szerette volna biztosítani, hogy a csapat visszatérjen az európai elitbe, ezért a vevő kész 70-100 millió eurót befektetni a nyári mercatón. A Sky 2 nevet említ, akik a Doyen Sport révén érkezhetnek a csapathoz: Falcao és Felipe Anderson. A Sky szerint a Berlusconi-Bee üzlet összértéke 1,4 milliárd dollár.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 29., szerda 23:03

R.M.C.F írta:Azért a juve fio-ra érdemes odafigyelni. :lol:
Ott is volt egy nem kicsi szabigól. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 29., szerda 21:20

Azért a juve fio-ra érdemes odafigyelni. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. április 29., szerda 16:26

2012-es cikk:
http://www.espnfc.com/story/1139262/ita ... ubstitutes

Italian clubs allowed 12 subs

Aurelio De Laurentiis:
"I made the proposal while ago because I thought it was important to give more choice to the coaches for changes during games, but also because it was unfair to send called up players to the stands as it threatened to see their value plummet.

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. április 29., szerda 15:37

Oroszoknál is 12 játékos ül ott. az okát én sem tudom. :(

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. április 28., kedd 22:12

Amúgy tudja valaki, hogy olaszoknál miért van 12 csere a padon?
Máshol miért nem lehet ilyet? Mennyivel egyszerűbb lenne 1-1 meccs. :D

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 28., kedd 22:03

Rocchi nem bír a vérével ma. :mrgreen:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 26., vasárnap 22:13

BBeno írta:nem de engem az érdekel hogy iker készüljön fel mivel ellenünk játszanak majd. ha nem játszanánk ellenünk nem is érdekelne pirlo
De erre nem lehet felkészülni.
Egyszerre egyik kapus sem tud ott lenni mind a két oldalon.
Sorfal feláll, aztán mehet az ima.
Ahogy írod, Pirlo nem az a játékos aki ész nélkül izomból küldi. Mindig sarokra, nincs az a kapus, aki azokra odaér. Kerülni kell a szabálytalanságokat amennyire csak lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 26., vasárnap 22:11

nem de engem az érdekel hogy iker készüljön fel mivel ellenünk játszanak majd. ha nem játszanánk ellenünk nem is érdekelne pirlo
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 26., vasárnap 20:14

BBeno írta:hát bazzeg. iker megtanulhat szabit védeni mert pirlo max centiket téveszt. hihetetlen.
Mert csak Ikernek rúgott szabi gólt Pirlo karrierje során, vagy mi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 26., vasárnap 16:53

hát azért nem mindegy, hogy egy 185 centis iker vagy egy 193 magas neuer. és ugye már a reflexek sem a régiek. de az zombori tény, hogy ha nincs szabálytalanság akkro nincs szabi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég