Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 19., csütörtök 11:56

Anthony írta:Lesznek ott még komoly mozgások. Eleve nem számoltak CR érkezésével, és az azzal járó pénzügyi kérdésekkel.
https://www.football-italia.net/124707/ ... mer-profit
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 19., csütörtök 6:27

H.E.H.E. írta:Napoli csinaltatott ceronaldos wc papírt, jaaajistenem miket fog ott kapni olaszban, halvany lila fogalma sincs :lol:
Mármint a nápolyi turista boltok. De náluk ez alap. Roma es Juves papír fixen kapható. Higuain is elsődleges célpont :lol:
De volt Realos retyopapir is. Elég drága, 3 euró.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 19., csütörtök 6:24

Napoli csinaltatott ceronaldos wc papírt, jaaajistenem miket fog ott kapni olaszban, halvany lila fogalma sincs :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2018. július 18., szerda 23:32

Szerintem már nem rosszabb mint a mi keretünk.
azert szerintem igy is erezheto a kulonbseg, hiaba jo a juventus kerete es kelloen mely is.

a ramos, varane, marcelo, carvajal, modric, kroos tengely mind szuk vilagelit a posztjan, a juventusnal cr-en kivul ez szerintem maximum pjanicrol, dybalarol mondhato el, vagy a senior kategoriaban chiellinirol. :D
a matuidi, mandzukic, khedira, marchiso vonal persze stabil a vezerek moge, de szerintem azert mas kavehaz.

emellett kapus poszton jobbak vagytok, padon is minimum egal es ebbe meg nincsen belekalkulalva a cr utod, legyen az hazard, neymar, bappe vagy akarki, aki szinten vilagklasszis lesz.

ettol fuggetlenul en is az egyik legnagyobb eselyesnek tartom a juvetust, ha atletico modjara fel tudjak huzni a katonakat az uj vezeruk moge.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 18., szerda 22:01

Schmeihel meg Keylor már 32 évesek lesznek, nagyon nem hiszem, hogy áldoznának értük sokat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 18., szerda 21:51

Schmeichel alulértékelt.
Alissont nem láttam sokat, de amikor igen, bizonytalan volt a kijöveteleknél és jöttek ki róla olyan labdák amiket illett volna megfogni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 18., szerda 21:47

Schmeichel talán még olcsobb is lenne nekik, es ar/ertekben nem is biztos hogy sokkal rosszabb valasztas lenne mint allison. De a helyukben tuti keylorert mennék.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 18., szerda 21:46

BBeno írta:dehat akkor meg nem volt a repteren.
én mondtam a rohadt fényképészeidnek, hogy menjenek ki este a reptérre a bdsrtstnt bzmg! :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 18., szerda 21:42

dehat akkor meg nem volt a repteren.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 18., szerda 21:38

BBeno írta:olaszok feltettek egy videot hogy alisson a repteren van es poolba tart.

akkor a chelseanek marad kasper. meg cech.
ezt megírtam már 5:50kör
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 18., szerda 20:28

olaszok feltettek egy videot hogy alisson a repteren van es poolba tart.

akkor a chelseanek marad kasper. meg cech.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 18., szerda 20:09

R. Carlos írta:
Kerlon írta:Jó a Juve, de szerintem CR sem dob azon már túl sokat. Dybala eddig a nagy meccseken rendre kevés volt. Cuadrado meg Costa meg egy poszt, Pjaca még a Schalkeban se remekelt, szerintem el is adják.

És a Juvenak 1 világsztárja lett, nálunk meg még így is van 10 a kezdőben. :)
Hát, azért kirakható egy világklasszis kezdő nekik most már a keretből, ami bika.

Szczesny egy öreg Cech kiszorította- Canceloaligbizonyított valamit, Benatiaő viccnek is rossz volt, Chiellinikivénhedt, Alex Sandro ok, legyen- Can, Matuidi, PjanicPajnic vk, Matuidi robot mester, Can megítélése kétes - Dybala, Mandzukic, Ronaldoez a 3as meg így együtt szerintem nem életképes, Mandzukic meg messze nem világklasszis, Dybalanak is van bizonyítani valója még bőven.

Lehet a szélsőket is rotálni nekik, mert ott van Costa, Cuadrado. Még Higuaín is csatárba, bár arról van szó most, hogy távozik. Középpályára Khedira, Marchisio, Bentancur. Védelembe Rugani, De Sciglio, Barzagli. Jo csapat. Szerintem már nem rosszabb mint a mi keretünk. Kérdés az, hogy vannak-e olyan klasszisok is ezek a játékosok, hogy elérjék a mi szintünket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. július 18., szerda 19:48

Kerlon írta:Jó a Juve, de szerintem CR sem dob azon már túl sokat. Dybala eddig a nagy meccseken rendre kevés volt. Cuadrado meg Costa meg egy poszt, Pjaca még a Schalkeban se remekelt, szerintem el is adják.

És a Juvenak 1 világsztárja lett, nálunk meg még így is van 10 a kezdőben. :)
Hát, azért kirakható egy világklasszis kezdő nekik most már a keretből, ami bika.

Szczesny - Cancelo, Benatia, Chiellini, Alex Sandro - Can, Matuidi, Pjanic - Dybala, Mandzukic, Ronaldo.

Lehet a szélsőket is rotálni nekik, mert ott van Costa, Cuadrado. Még Higuaín is csatárba, bár arról van szó most, hogy távozik. Középpályára Khedira, Marchisio, Bentancur. Védelembe Rugani, De Sciglio, Barzagli. Jo csapat. Szerintem már nem rosszabb mint a mi keretünk. Kérdés az, hogy vannak-e olyan klasszisok is ezek a játékosok, hogy elérjék a mi szintünket.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 18., szerda 19:48

Kerlon írta:Jó a Juve, de szerintem CR sem dob azon már túl sokat. Dybala eddig a nagy meccseken rendre kevés volt. Cuadrado meg Costa meg egy poszt, Pjaca még a Schalkeban se remekelt, szerintem el is adják.

És a Juvenak 1 világsztárja lett, nálunk meg még így is van 10 a kezdőben. :)
Azert a barcat szepen elintezte 2 eve. Costa meg tud mind a ket oldalt jatszani.
Es dybalanak is jot tehet hogy nem o az elso szamu sztar es nem tole varjak a megvaltast.
Kpra még ott van meg khedira, betancour es marchisio is. Azert padnak nem rossz az.
Szerk es igen mar can is ott van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2018. július 18., szerda 19:49-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 18., szerda 19:41

Jó a Juve, de szerintem CR sem dob azon már túl sokat. Dybala eddig a nagy meccseken rendre kevés volt. Cuadrado meg Costa meg egy poszt, Pjaca még a Schalkeban se remekelt, szerintem el is adják.

És a Juvenak 1 világsztárja lett, nálunk meg még így is van 10 a kezdőben. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. július 18., szerda 19:19

hunmadridista írta:
Galacticos írta:Sajnalom hogy buffon elment a juvebol, bitang csapat lehetne. Allitom ha akkor tudja vagy sejt valamit crrol, maradt vna.
---------pjanic----matuidi---------
Costa-------dybala-----cuadrado
---------------- :goat: ----------------
Es akk meg ott van mandzukic is, bernardeschi, pjaca..
Nálam a BL most következő szezonjának az esélyese a Juve. Idáig is a tűzközelben voltak, de Ronaldoval megugorhatják a következő lépcsőfokot is.
A lonak a faszát.
A beell a mienk, amig azt nem mondom, hogy allj most mar elég lesz.

Mekkora fricska lenne, tobbek kozott ceronaldonak is :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. július 18., szerda 19:13

Galacticos írta:Sajnalom hogy buffon elment a juvebol, bitang csapat lehetne. Allitom ha akkor tudja vagy sejt valamit crrol, maradt vna.
---------pjanic----matuidi---------
Costa-------dybala-----cuadrado
---------------- :goat: ----------------
Es akk meg ott van mandzukic is, bernardeschi, pjaca..
Nálam a BL most következő szezonjának az esélyese a Juve. Idáig is a tűzközelben voltak, de Ronaldoval megugorhatják a következő lépcsőfokot is.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 18., szerda 19:02

Sajnalom hogy buffon elment a juvebol, bitang csapat lehetne. Allitom ha akkor tudja vagy sejt valamit crrol, maradt vna.
---------pjanic----matuidi---------
Costa-------dybala-----cuadrado
---------------- :goat: ----------------
Es akk meg ott van mandzukic is, bernardeschi, pjaca..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 17., kedd 11:50

Poén, de én Giroudra is azt mondtam télen, hogy ennyiért ide is jó lett volna cserének.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 17., kedd 11:38

Mandzsu a lehető legjobb 12-13. ember. Mindig kell egy keménytökű melós. Azért nem egy Mayoral :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég