Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2016. január 12., kedd 10:40

Balogh itt a DVSC-be se tolja rosszul, igazából még fiatal nagyon 19 éves, szóval elötte a jövő, ez csak rajta múlik, hogy milyen karriert fut be, de tényleg lehet hozzá fűzni reményeket.

Ha Tajti meg a többi fiatal reménység beérnek majd, akár még lehet egy elég ütőképes kis válogatottunk a jövőben.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 12., kedd 9:50

„Balogh lesz az új Cavani, meglátjátok. Ötmillió eurót fizettem érte plusz a bónuszok, és rögtön nemet mondtam egy angol klubnak, amely tízmillió eurót ajánlott ezt követően” – fogalmazott Zamparini.


én egyáltalán nem követem az mb1-et de nyáron a loki selejtezőit követtem és feltűnt hogy ez a balogh kiemelkedik köztük. aztán utánanéztem és láttam hogy csak 19 éves. remélem jobb karrier fut be mint a többi olasz gyászhuszár akik kölcsönben az összes Serie c-b csapatban megfordultak már.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 11., hétfő 8:09

ziro4vr írta:Juventus ha nyer ma, már csak 2 pontra lesz az elsőtől. Szépen feljöttek. Ja és Khedira gól, adtunk az olasz ligának egy újabb sztárt. :coffee:
9/9.Fel is jottek rendesen.Khedira gol elmaradt.Volt helyette Pogba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 10., vasárnap 22:05

Juventus ha nyer ma, már csak 2 pontra lesz az elsőtől. Szépen feljöttek. Ja és Khedira gól, adtunk az olasz ligának egy újabb sztárt. :coffee:
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 10., vasárnap 16:27

Pipita szlalom és 18. bajnoki gól :coffee:

remélem idén összejön nekik a bajnoki cím. spanyol kontingens is rég ünnepelt már olyat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 10., vasárnap 12:16

Mihajlovic balosa még mindig ott van a szeren! :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=3XfwM1tAq1U
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. január 8., péntek 11:16

Norbii írta:
Marci77 írta:! ami fontos mert latjuk,hogy Higu ott mekkora kiraly,
Miért, a spanyol bajnokságban nem volt az? Mikor cr lesérült hosszabb időre akkor nem Higu volt a gólkirály? Ez csak az bizonyítja hogy alapjáraton igen is remek csatár. Vegyük pl Gomezt. Aki a bayernben rugdosta a gólokat bármelyik testrészével. Kiment olaszba és ott beégett. Higu nem. Ő a válogatottban, a spanyol bajnokságban és az Olasz bajnokságban is jó. Ráadásul ő komplettebb mint egy átlag center. Higu mentálisan volt béna. A szükség oráiban besült. Na de nem úgy hogy eltűnt, meg köze nem volt a meccshez..Helyzetei megvoltak..csak hát belevágta a kapus arcába.
Én még bízok abban hogy így a 28hoz érve rutinnal a háta mögött nem fog megremegni a lába a következő nemzetközi porondokon. Azt sajnálom hogy a Napoliban ragadt ahol nem igazán érzi jól magát. Menne ő ha tudna, ha engednék, ha lenne hova. :-(
Epp ezaz,amit irtal. Nem vitatom azt a reszet,hogy ma amugy jo csatarnak szamit,spanyolba se lott eppen keves golt. De mentalisan gyenge,BLben 0,es ezert mondtam,hogy a Seria A-ban jo neki.. Ott belefer jobban hogy nem epp nagy szazalekkal hasznalja ki a helyzeteit es tobbszor megremeg a laba.
Napolyban imadjak,ahogy Cavanit is imadtak... Emellett Cavanit inkabb hagyjuk.. Nem epp 60 millas jatekos.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. január 8., péntek 9:33

Pipita írta: Miért ne érezné jól magát, hova menne?
A játék megy neki, a közönség imádja...Nem hiszem hogy annyira szomorú lenne, jó helyen van ő ott.
Az a baj hogy már nem emlékszem a részletekre de olyasmi rémlik hogy Higu elakart volna menni, de a tulaj nem osztotta a nézeteit majd azt mondta hogy aki akarja higut az fizesse ki érte a 65m-t (nem vagyok benne biztos hogy ennyi v magasabb e a kivásárlási ára) máskülönben nem tárgyal.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 8., péntek 9:13

Azt sajnálom hogy a Napoliban ragadt ahol nem igazán érzi jól magát. Menne ő ha tudna, ha engednék, ha lenne hova. :-(
Miért ne érezné jól magát, hova menne?
A játék megy neki, a közönség imádja...Nem hiszem hogy annyira szomorú lenne, jó helyen van ő ott.
28hoz érve rutinnal a háta mögött nem fog megremegni a lába a következő nemzetközi porondokon.
Kétlem hogy ezt ilyen egyszerűen korosodással le tudná győzni. :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. január 8., péntek 8:32

Marci77 írta:! ami fontos mert latjuk,hogy Higu ott mekkora kiraly,
Miért, a spanyol bajnokságban nem volt az? Mikor cr lesérült hosszabb időre akkor nem Higu volt a gólkirály? Ez csak az bizonyítja hogy alapjáraton igen is remek csatár. Vegyük pl Gomezt. Aki a bayernben rugdosta a gólokat bármelyik testrészével. Kiment olaszba és ott beégett. Higu nem. Ő a válogatottban, a spanyol bajnokságban és az Olasz bajnokságban is jó. Ráadásul ő komplettebb mint egy átlag center. Higu mentálisan volt béna. A szükség oráiban besült. Na de nem úgy hogy eltűnt, meg köze nem volt a meccshez..Helyzetei megvoltak..csak hát belevágta a kapus arcába.
Én még bízok abban hogy így a 28hoz érve rutinnal a háta mögött nem fog megremegni a lába a következő nemzetközi porondokon. Azt sajnálom hogy a Napoliban ragadt ahol nem igazán érzi jól magát. Menne ő ha tudna, ha engednék, ha lenne hova. :-(

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. január 8., péntek 3:33

Ha olaszoktol akarnal tamadot venni,egyertelmuen Dybala. Oriasi tehetseg. Jol is nyomja :)

De teny,olasz szinten(! ami fontos mert latjuk,hogy Higu ott mekkora kiraly,de tavalyelott Toni is golkiraly volt) egesz korrekt.Majd ha europai kupameccseken is jobban fog villogni..
(Bar ott meg Dybalanak se sok meccse volt,az o jatekan jobban latszodik a tehetseg es hogy nagy jatekos lehet.)

(Mondjuk olasz szinten is akad olyan akin latni,hogy amugy nem csak olaszban menne neki a bugi. Mint tavaly Tevez. Sajnaltam,hogy elmen a Juvebol,jo volt,es amugy tobb volt benne,no m1)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 6., szerda 23:51

Insigne-t szokta valaki figyelni? Én nem nagyon nézek olasz focit, csak a statisztikákat, értékeléseket, összefoglalókat szoktam látni de azokon jól mutat. Kíváncsi vagyok valójában mi vele a helyzet, de ma is szép gólt rúgott.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 6., szerda 22:40

:lol: :lol: :lol:

én még azt sem érzem, hogy Higuaín szintjét megütné...

Dybalaban több van jóval szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. január 6., szerda 22:20

vagner love is jó volt fmbem, nálam még aranylabdás is volt real játékosként
őt is hoztad volna?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 6., szerda 22:07

tök jól leírtátok tulajdonképpen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 21:48

Szerintem a 18as finishing szintje miatt, de had hallgassam már meg a mestert hé!
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 21:47

ziro4vr írta:
BBeno írta:nem szabad a olaszoktól támadót venni. de nálam icardi lenne a nyerő.
És akkor ő miért is?
Még 2041-ben is lövi a gólokat az fm-ben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 21:46

BBeno írta:nem szabad a olaszoktól támadót venni. de nálam icardi lenne a nyerő.
És akkor ő miért is?
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 6., szerda 21:18

nem szabad a olaszoktól támadót venni. de nálam icardi lenne a nyerő.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 6., szerda 20:45

Dybala nálam is jöhetne bármikor :) Viszont a Juve ezt az évet is simán fogja behúzni a végén, már csak 3 pont az első Interhez képest a hátrányuk, főleg úgy, hogy a BL-ben idén nem hiszem, hogy már eljutnának akár a negyeddöntőig is.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég