Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. április 5., szerda 9:06

Lukakunak mire van ekkora arca??

Arra régen is emlékszem,hogy sajtóban kikérte magának párszor, hogy őt nem ismerik el világklasszisnak,de tegnap is amit leművelt. Sokszor egy Interbe se kezdő már(tudom sérülések) ,nagy meccseken rendre leveri a lécet(olasz bajnoki szinten is már), erre tegnap belőtt egy 11-est ,aztán provokálta szurkolókat ,azt le is küldték második sárgával. Egyébként az a beállás nem tudom mire volt üzenet, de hatalmas fail a csávó. Ő nem tudom régen is ilyen volt-e, vagy mentálisan így szétment ,hogy se a Mu se a Chelsea nem tartott rá igényt.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. április 3., hétfő 13:35

ateeemadrid írta: Ezerszer inkább Brahim, mint Marco vagy Lucas, akarmikor is láttam. Lehet Asensional nem jobb képességekben, de nem egy lusta nagypofájú arc, meg legalább jobbszélső. Én nem bánnám, ha jönne, anno azon a pár madridi meccsén is jól nyomta.
Nem jobbszélső, nem is alkalmas rá hosszú távon. Kényszerből játszik a Milanban is ott.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. április 3., hétfő 13:12

Ezerszer inkább Brahim, mint Marco vagy Lucas, akarmikor is láttam. Lehet Asensional nem jobb képességekben, de nem egy lusta nagypofájú arc, meg legalább jobbszélső. Én nem bánnám, ha jönne, anno azon a pár madridi meccsén is jól nyomta.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 3., hétfő 11:28

A bl meccs az teljesen más lesz majd szerintem közöttük. Ott gondolom Pioli átvált valami 3kh-s rendszerre, és az év eleji óvatos/túlbiztosított/borzasztó taktikát veszi elő.

10 fordulóval a vége előtt van 16 pont előnye a napolinak, a lazio és még több a milan előtt, szerintem ez is benne volt a tegnapiban. Jó meccs volt, de nem támadt szerintem fel a milan és a napoli sem esett össze.

Ha választania kell Spallettinek szerintem próbálja majd úgy kevergetni a lapokat, hogy a bajnokságot mindenképp húzzák be. 64 lett idén, nyilván, ha szeretne, a napoli szívesen hosszabbít vele, de még nem volt olasz bajnok. Szerintem ha bevallottan nem is, de a háttérben ez ott motoszkál a fejében.

reeed_ati írta: Na most mi van a Brahim gyerekkel? :D
Azèrt az a gòl+gòlpassz nem volt csùnya.tőle..
Ettől függetlenül a fòrumokon nem igen marasztalták korábban..
Èn amikor nálunk volt, láttam benne potenciált, nem tudom mennyit fejlődött azòta??, de beugrònak simán jò lehetne, jobb támadònak is tudnánk használni.
Kèrdès mennyi lehetősèget kap majd az öregtől, mert ha annyit játszik, mint hazard, akkor totál felesleges visszarángatni.. :hmmm:
Küzd-hajt, ebben jobb, mint Asensio, nincs akkora bika lövője, kicsi, könnyű elnyomni, ebben gyengébb. Rodry perpill jobb játékos már, mint ő és ő se az a bika, mint egy R. James.

Ha marad Modric, Kroos és Cebával, esetleg még Ase-val is megegyezik a csapat, Brahim akkor már felesleges.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. április 3., hétfő 11:24

Na most mi van a Brahim gyerekkel? :D
Azèrt az a gòl+gòlpassz nem volt csùnya.tőle..
Ettől függetlenül a fòrumokon nem igen marasztalták korábban..
Èn amikor nálunk volt, láttam benne potenciált, nem tudom mennyit fejlődött azòta??, de beugrònak simán jò lehetne, jobb támadònak is tudnánk használni.
Kèrdès mennyi lehetősèget kap majd az öregtől, mert ha annyit játszik, mint hazard, akkor totál felesleges visszarángatni.. :hmmm:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. április 3., hétfő 10:48

kiserik írta:
ghost írta: ez a tegnapi 0-4 kísértetiesen hasonlít a mi tavalyi tavaszi klasszikusunkra. nagyon jó formában voltunk akkor mi is, mégis simán átgázoltak rajtunk, de a végén behúztuk a ligát. van ilyen, nem mindig jön ki a lépés.
Én is attól félek, hogy ez csak a bajnokságnak szólt. A BL-ben meg más lesz a helyzet. Azért egy Milan-Madrid döntő baromi nagy lenne.
És annyira adná magát, hogy a leggyengébb csapat ellen buknánk el a döntőt :lol:

De én nem álmodozok döntőről. Ha továbbmegyünk és a Bayern jön, akkor már törvényszerű, hogy ők menjenek tovább, mert annyiszor elpicsáztuk őket az elmúlt 10 évben. A City talán görcsös lenne a tavalyi miatt, de szerintem ők is erőből lenyomnának minket. Szóval ennek így vagy úgy, de szerintem az elődöntőben vége lesz számunkra.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. április 3., hétfő 10:39

ghost írta: ez a tegnapi 0-4 kísértetiesen hasonlít a mi tavalyi tavaszi klasszikusunkra. nagyon jó formában voltunk akkor mi is, mégis simán átgázoltak rajtunk, de a végén behúztuk a ligát. van ilyen, nem mindig jön ki a lépés.
Én is attól félek, hogy ez csak a bajnokságnak szólt. A BL-ben meg más lesz a helyzet. Azért egy Milan-Madrid döntő baromi nagy lenne.

ghost
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2023. március 22., szerda 14:17

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ghost » 2023. április 3., hétfő 8:45

ez a tegnapi 0-4 kísértetiesen hasonlít a mi tavalyi tavaszi klasszikusunkra. nagyon jó formában voltunk akkor mi is, mégis simán átgázoltak rajtunk, de a végén behúztuk a ligát. van ilyen, nem mindig jön ki a lépés.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. április 2., vasárnap 22:16

0:4, elmennek ezek is a fhaszomba :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. április 2., vasárnap 22:13

Már-már mondaná a berögzül focidrukker hogy bunda dehát.. :lol:

vannak ilyen anomáliák, mint az olaszok eb győzelme, közben meg valami parádésan szar csapatuk van most is.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. április 2., vasárnap 22:10

ziro4vr írta:
illgner írta: Ez a BL-negyeddöntő előtt elég jól jön a MIlannak, sokkal nagyobb önbizalommal fognak játszani.
Az lehet, de előbb-utóbb szembe fog jönni a valóság, ezek az olasz csapatok nagyon meh-k.
Elég parádésra sikerült ez a sorsolás, egyik ágon Real-Chelsea, City-Bayern, a másikon meg a maradék :smile:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. április 2., vasárnap 22:08

illgner írta: Ez a BL-negyeddöntő előtt elég jól jön a MIlannak, sokkal nagyobb önbizalommal fognak játszani.
Az lehet, de előbb-utóbb szembe fog jönni a valóság, ezek az olasz csapatok nagyon meh-k.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. április 2., vasárnap 21:59

Ez a BL-negyeddöntő előtt elég jól jön a MIlannak, sokkal nagyobb önbizalommal fognak játszani.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 2., vasárnap 21:19

Rikárdó, ki kell írni, ha vmit nem livescore-on nézünk?

Csaxólok, hogy nem úgy nézem a napoli-milant.. Egész jó. Jobb, mint a juve tegnap/idén bármikor :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 2., vasárnap 21:15

Ott a gól is, az se volt szar. Olvasta a Marcát biztos :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 2., vasárnap 21:08

Brahim komoly gólpasszt osztott a Nápoly ellen
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. április 2., vasárnap 10:58

Az nem lehet, hogy Danilonak azért jó a védő statja, mert egy védekező fociban játszik ahol egy rosszabb védő is tud akár működni, el lehet rejteni a hiányosságait :hmmm:

Tehát Miliket nem lehet osszehasonlítani Osimhennel, de azért focizzanak úgy vele :agree:

Vlahovic egy bójacenter, vele nem tudom hogyan lehetne kezdeményezni.

Talán éppen ez a különbség a kp-n, hogy míg a Nápolynál megvannak a kész közepes emberek, addig a Juventusnál Pogba sérült, a többiek rosszak, és a tartalékból kell keresgélni, építgetni embereket.

Di María egy csere lenne a Nápolyban, vagy esetleg egy iparos, mint kezdő, aki elsősorban mezőnymunkázna, nem a kreativitás fő felelőse lenne.

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. április 2., vasárnap 10:37

golrick írta: Nem akarom védeni Allegrit, mert nem kedvelem és nem tartom olyan sokra, de miért kellene a Juventusnak a Nápoly szintjén játszani helyettük?
Iszonyat nagy trash keretük van. Danilo játszik középhátvédet, a kpn tartalékból felhozott emberek kezdenek, De Sciglio a szélsőhátvéd, a béna Kean és a Nápolyból eladott Milik a csatár, a veterán Di María az egyik legfontosabb emberük, és még lehetne sorolni.

Danilonak az egyik legjobb a statisztikaja az egesz Seria Aban, stabilan vedekezik, bar tamadni tovabbra sem tud vilagklasszis szinten, emiatt tokeletes a kozephatved poszt szamara, nem veletlenul kezdo a Brazil valogatottban sem.

Osimhen idei szezonja elott le a kalappal, de a masik ket eve egyaltalan nem volt kiemelkedo.(10 es 14 gol.) Miliknek is volt ket olyan eve, mikor ezt a szamot meglotte a napoliban, ugy, hogy Mertens es Insigne rengeteg golt termelt mellette, o amolyan Giroudasan alajuk jatszott. Ettol fuggetlenul nyilvan az idei Osimhennel nem lehet osszehasonlitani, csak, hogy a Napoli Milik is kiemelkedo volt.

Az ifibol felhozott jatekosokkal nem ertem mi a baj, sokkal jobb, mint egy tulertekelt Paredes, vagy Pogba, akik futni sem futnak a meccsen. Dm meg barmelyik Seria a csapatban a legfontosabb ember lenne, azert ez az olasz liga erejet jol mutatja. Vlaho is 19 meccsen 8 golt eltett, 2 golpasszal.

Nem azt irtam, hogy a Juvenak kellene ennyi ponttal, ilyen szemet gyonyorkodteto jatekkal vezetnie a Seria At, hanem hogy 9 db nyogvenyelos 1-0 at hamarabb varhattunk a szezon elejen a Napolitol, mintsem a Juvetol.
Ez a Napoli borzasztoan ossze van rakva, Spaletti nagy varazslo, mert Kimen, Di Lorenzon, Kvaran es Osimhenen kivul a tobbi jatekos tucatjatekos.

MVPP
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. április 2., vasárnap 10:13

realmadrid95 írta:
chronic írta: Allegri szépen csendben nem végez szar munkát ezzel a közepes Juvéval, -100-ról lassan bl helyen, riszpekt a kopasz csődörnek. :D


9 db 1-0 as gyozelme van, nezhetetlen fostengert jatszat, nyilvan nekik minden gyozelem fontos most, de o pont azt jatszat egy Juveval, amit az ember talan egy Napolitol var el.
Blbol is szegyen szemre estek ki a csoportbol, Napolitol 5-1 re kaptak ki. Pontlevonas nelkul is 12 ponttal lennenek lemaradva, ugy, hogy a Napoli egy meccsel kevesebbet jatszott a bajnoksagban es bl terhelest kap, nem elt. Arrol nem beszelve, hogy tobbszor is mondta Allegri, hogy most mar nincs Ronaldo, igy bajnoki cimert fognak jatszani, mert visszater a Spirito…
Sokkal minőségibb a kerete a Napolinak. Juventusnál pedig nagyobb a terhelés, hiába, hogy nem BL, de már két kört mentek EL-ben plusz a kupában is érdekeltek még.

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. április 2., vasárnap 9:55

Nem akarom védeni Allegrit, mert nem kedvelem és nem tartom olyan sokra, de miért kellene a Juventusnak a Nápoly szintjén játszani helyettük?
Iszonyat nagy trash keretük van. Danilo játszik középhátvédet, a kpn tartalékból felhozott emberek kezdenek, De Sciglio a szélsőhátvéd, a béna Kean és a Nápolyból eladott Milik a csatár, a veterán Di María az egyik legfontosabb emberük, és még lehetne sorolni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég