Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 5., péntek 13:34

Marci77 írta: Most látom,hogy Kostic vélhetően mégis érkezik a Juvéba. Na ő nagyon kell,őt akartam leginkább,tökéletes fit.
Akkor szerdáig lépjen csak szépen :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 5., péntek 12:18

Most látom,hogy Kostic vélhetően mégis érkezik a Juvéba. Na ő nagyon kell,őt akartam leginkább,tökéletes fit.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 5., péntek 10:20

Nem mondtam, hogy utolsó hulladék. De, hogy 80 millió egészen nevetséges összeg volt érte, az tuti, azért mert kijött neki egy jó szezon egy középcsapatban. Már a mozgása eléggé nevetséges, sztem pár év és megy vissza az olasz középmezőnybe, Jovics után szabadon.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 5., péntek 9:29

Pad'em írta: Akarod mondani Bremer.

Kp-juk Pogba nélkül halál. Viszik még Paredest Párizsból, kész lesz a totál sótlan zsoldos sor Zakaria, Paredes, Rabiot, Locatelli.

Támadósoruk szinten elég gyér, még egy Juventushoz képest is ez a Vlahovic, Maria, Chiesa sor ami kb a legjobbjuk, hát nem egy nagy eresztés.

Védelem két széle Danilóval, rég leeresztett Alex Sandro, Cuadrado vonal, szerintem közelébe nem lesznek az első helynek. Milanóban fog megint eldőlni, AC viszonylag simán behúzhatja, nem ment el húzónév Kessien kívül. Tippre vén hülye Zsozé beviszi a Rómát dobogóra és a bajnoki címért is versenyben lesznek sztem sokáig.
Szerintem egészségesen a támadósor rendben lehet,bár ugye DM is jobboson jobb meg Chiesa is,kicsit ütik egymást. Néha szerintem megnézném hátrébb,a kpn is DiMariat akar..
Különben az olasz bőven jó,egészségesen a csapat legjobbja volt,vele nincs gond,Vlahovic se egy utolsó hulladék, ahogy kb utalsz rá,és még fejlődhet bőven. Gólok kb jöttek,jönni is fognak szerintem.(Bár 80 sok volt azért)
Kean 0,már a visszahozatalát se értette senki.
Danilo szerintem 3 védősben sokszor lesz rcb,ott egész jó volt. Alex Sandro 3 éve kuka. Cuadrado már nem fiatal,nem bírja végig,kéne még oda valaki,de nem érkezik,mert DeSciglio is ott van,meg ugye Pellegrinit is kéne még próbálgatni.
Zakaria borzasztó volt tavaly,de talán összeszedi még magát. Locatelli oké. McKinnie hullámzó,Arhurt ki akarjáák söpörni. Rabiot ki lett volna dobva,ha Pogba nem sérül meg.
Rugani vicc,hogy még mindig a csapatban van,bár volt hír,hogy a Galata 10 milláért vinné,ami azért durva,mert még a Juvétól kérnék pénzt,hogy menjen..
Bonuccitól félek,ő ha nem maxon pörögnek körülötte (azaz nincs különösebb tét), seriaB szintet hoz nem egyszer már jóideje..
Én kapuscserének is örültem volna..

Örülök,ha a 4. hely meglesz,én bajnoki harcot egyáltalán nem várok. ahhoz még 3-4 ember kéne. Inter sokkal jobb.és S.Inzaghi jó edző,Roma is jobb szerintem mint a Juve,talán 2-3 poszton erősebb utóbbi. Védelembe,szélekre,kpra is elfogadnék embereket jelenleg...Chiesa,Bremer,Pogba,talán Locatelli akik fixen kezdenének a Romaban.(Meg Vlahovicot is egyelőre Abraham elé tenném én)
Milan is jobb szerintem. De Katalare talán támadókpn segít,Brahim padra talán elfér,lehet hogy szélre szorul cserének,mert szerintem ez az Adli srác is jobb. Elől Origi oda bőven jó lehet.

Én 4. helyet várok max,már annak is örülnék. Atalanta is visszatérhet simán egy gyengébb szezon után. Napolit se várom rossznak,volt egy vérfrissítés,fiatalítás,az idősebb sztárok távozásával valamennyire a teher is lekerült szerintem. Ha az újakkal összeáll a védelem,esetleg valakit még igazolnak ők is bezavarhatnak.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. augusztus 4., csütörtök 22:36

Pad'em írta:
alexoxladjackoxi írta: Bár Di María is fog rajtuk dobni, illetve Demiral is jobban illik a képbe, mint De Ligt.
Akarod mondani Bremer.

Kp-juk Pogba nélkül halál. Viszik még Paredest Párizsból, kész lesz a totál sótlan zsoldos sor Zakaria, Paredes, Rabiot, Locatelli.

Támadósoruk szinten elég gyér, még egy Juventushoz képest is ez a Vlahovic, Maria, Chiesa sor ami kb a legjobbjuk, hát nem egy nagy eresztés.

Védelem két széle Danilóval, rég leeresztett Alex Sandro, Cuadrado vonal, szerintem közelébe nem lesznek az első helynek. Milanóban fog megint eldőlni, AC viszonylag simán behúzhatja, nem ment el húzónév Kessien kívül. Tippre vén hülye Zsozé beviszi a Rómát dobogóra és a bajnoki címért is versenyben lesznek sztem sokáig.
Ja persze, Bremer, nem tudom miért írtam Demiralt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 4., csütörtök 22:00

alexoxladjackoxi írta: Bár Di María is fog rajtuk dobni, illetve Demiral is jobban illik a képbe, mint De Ligt.
Akarod mondani Bremer.

Kp-juk Pogba nélkül halál. Viszik még Paredest Párizsból, kész lesz a totál sótlan zsoldos sor Zakaria, Paredes, Rabiot, Locatelli.

Támadósoruk szinten elég gyér, még egy Juventushoz képest is ez a Vlahovic, Maria, Chiesa sor ami kb a legjobbjuk, hát nem egy nagy eresztés.

Védelem két széle Danilóval, rég leeresztett Alex Sandro, Cuadrado vonal, szerintem közelébe nem lesznek az első helynek. Milanóban fog megint eldőlni, AC viszonylag simán behúzhatja, nem ment el húzónév Kessien kívül. Tippre vén hülye Zsozé beviszi a Rómát dobogóra és a bajnoki címért is versenyben lesznek sztem sokáig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. augusztus 4., csütörtök 21:19

Tekintve a Napoli valószínűsíthető visszaesését, és hogy Serie A szinten jó neveket húzott be a Roma, illene egy TOP4-et fogniuk, de Mourinhoval kizártnak tartom, hogy bajnoki címért menjenek. Sőt, annál cikibb lesz ha a BL sem lesz meg. :D

A Juventus izmos lehetett volna. Mármint értsd jól, Allegri féle dögunalom focival biztos nyerik majd a meccseket, vagy nyerték volna, de Pogba kiesése hatalmas érvágásnak tűnik annak a sótlan középpályának. Bár Di María is fog rajtuk dobni, illetve Demiral is jobban illik a képbe, mint De Ligt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 4., csütörtök 20:19

Nem mintha a Milan, Inter vagy Juve kerete olyan bika lenne. Egy kétezres évek Mourinhója simán Serie A-t nyerne ezzel a Roma kerettel.

Védelmük olasz szinten jó, Spinazzola egyik legjobb balbekk Európában, most vitték el Wijnaldumot, ott van Zaniolo + Lorenzo Pellegrini mint kreatív olasz tehetségek, elől lett egy Dybala. Abraham meg van olyan mint mondjuk Vlahovic (érthetetlen, hogy adhatott ki a Juve is 80 millát egy szerb botra).

Szerintem versenyben lehetnek a dobogóért, egy modernebb edzővel többért is mehetnének.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. augusztus 4., csütörtök 20:05

szerintem mind taktikailag, mind karizmajat tekintve visszaesett mourinho az utobbi evekben.
elobbi meg orvosolhato, athidalhato, de utobbi szerintem nagyobb veszteseg, nincs mar meg az az onbizalomtol duzzado, igazi nyertes tipus jose, akinek ezt el is hiszi az oltozo.

de jah, a keret semmikeppen sem aranyerem material.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 4., csütörtök 19:32

Szerintem pont, hogy megvan Mourinhoban az ami kell a sikerekhez, csupán a keret nem elég erős. A 2 Milan és a Juve mellett nagyon nehéz lesz a 3-ba kerülni + ott van még a nem gyenge Nápoly is.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. augusztus 4., csütörtök 19:22

'shutterisland írta: kertesz geza. :lol:

egyebkent ha valoban beesik egy dybala-wijnaldum-belotti pakk plusz a jo mou katona matic, azzal lehetne mar a fix top 3-ert kaparni.
a bajnoki cimert azert szerintem nem, ahhoz azert nem feltetlen eleg ez a keret es mourinhoban sem latom mar, hogy ekkorat alkot.
Mourinho elég lenne hozzá - mármint a bajnoki címre, de a csapat, a keret mélysége még nem elég hozzá. Elsődleges cél most a top4 lesz szerintem, fix, stabil BL helyeken végzés.
Abraham volt tavaly a fő gólveszély-forrás, most Dybala személyében lett még egy. Ez már most elérelépés. de Belotti is jó lehet még oda (Eddig Shumodorov volt a cserecsatár, de ő nem az a szint, nem is tudom minek vitték oda, semmi előszele nem volt).

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. augusztus 3., szerda 16:46

kertesz geza. :lol:

egyebkent ha valoban beesik egy dybala-wijnaldum-belotti pakk plusz a jo mou katona matic, azzal lehetne mar a fix top 3-ert kaparni.
a bajnoki cimert azert szerintem nem, ahhoz azert nem feltetlen eleg ez a keret es mourinhoban sem latom mar, hogy ekkorat alkot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 3., szerda 12:06

Napoli owner Aurelio De Laurentiis has said he wouldn't sign any more African players unless they agreed to not take part in the Africa Cup of Nations.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. augusztus 1., hétfő 21:16

Én nagyon bírtam mindig is a púpost. Nem egy őstehetség, de folyamatosan megy és darál. Olvastam egyszer róla egy hosszabb riportsorozatot, nagyon elismerően nyilatkoztak róla

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 1., hétfő 20:52

Toti írta:
Remy írta: Elvileg Mou megszerezte Kertész Gézát is.
Az ki?
Belotti. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. augusztus 1., hétfő 20:42

Remy írta: Elvileg Mou megszerezte Kertész Gézát is.
Az ki?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 1., hétfő 20:35

Elvileg Mou megszerezte Kertész Gézát is. + Wijnaldum is képben van náluk.

Azért elnézve a Roma erősítését + Mou-t, még ha utóbbi már nem is a szűk elit. Simán versenyben lehetnek a bajnoki címért. Nyilván nem elvárás, de a top 4 igen. A riválisok meg nem világverő alakulatok, messze nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 27., szerda 12:58

szegeny ember (serie A) azzal főz, amilye van :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. július 27., szerda 11:51

flori írta: Mi lemaradtunk róla, hogy Dybala világklasszis? :lol: Mi a jóisten ez a bemutató?

https://twitter.com/XavsFutbol/status/1 ... 9132981248
Batistutát leszámítva (aki 31 volt akkor) ki volt a történetük során (vagy az utóbbi 30 évben) aki még aránylag peak években érkezett, és soso sztárnak nevezhető? Senki. Kb a legnagyobb nevű igazolásuk. Még Cafú se volt ekkora nevű akkoriban. Dzeko lehetne válasz,de ő kölcsönben volt először,és kb leselejtezték. De a hypeja és a neve neki se volt ekkora. Cassano csak 19 volt. Montellanak se volt ekkora neve a Sampdoriából.

Dybalának amikor összeálltak a dolgok,sztár volt,a gond az,hogy ez 2 évente volt,és max fél évre... Sok sérülés,óriási hullámzás. Mindezt úgy,hogy a Juvéban tölött idejének nagy részében nem volt posztja,mert se nem szélső,se nem középcsatár. Leginkább egy csatár melletti poszt fekszik neki secondary/visszavont támadóként. Interbe lett volna a legjobb,csak ugye Lukaku visszament, Romaban nekem erősen kérdéses,ha kirakják szélre. 442,4411,4231 kéne neki,vagy 352.

Persze ez nekem is erős :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 26., kedd 22:17

flori írta: Mi lemaradtunk róla, hogy Dybala világklasszis? :lol: Mi a jóisten ez a bemutató?

https://twitter.com/XavsFutbol/status/1 ... 9132981248
Gondolom beetették őket, hogy Batistuta mutatja be :mrgreen: :mrgreen:

Komoly... :ozil:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég