Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a következő bajnok?

A szavazás 2019. augusztus 22., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Arsenal
3
3%
Chelsea
1
1%
Liverpool
25
27%
Manchester City
53
58%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
7
8%
Más csapat
3
3%

Szavazatok száma: 92

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 29 perccel ezelőtt

#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ziro4vr » Tegnap, 10:07

Nemtom lassan 30 évesen hogy fogja a PL tempót bírni, de a védekezése kifejezetten sokat fejlődött Münchenben.
Nem illik.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 9:46

Pad'em írta: Liverpool are said to be very close to completing the signing of Thiago Alcântara.
Bayern Munich are demanding €35m for the midfielder & negotiations are in advanced stage.

Úgy néz ki tényleg beestek az árak. Csak nekünk nem akarnak :lol:
Téltől szabadon tárgyalhat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » Tegnap, 9:34

Liverpool are said to be very close to completing the signing of Thiago Alcântara.
Bayern Munich are demanding €35m for the midfielder & negotiations are in advanced stage.

Úgy néz ki tényleg beestek az árak. Csak nekünk nem akarnak :lol:
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

markmadrid
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale

HozzászólásSzerző: markmadrid » Tegnap, 9:16

Tegnap belenétem a City-Pool meccsbe. Hát Kloppék jól kezdtek, de kicsit túlságosan is magabiztosak voltak aminek meglett az eredménye. Pep City-je átrobogott rajtuk és ez a 4-0 is elég hízelgó lett végűl a Poolnak...

Nehéz lesz a visszavágó majd a City ellen. Idén a Bayern mellett őket érzem a legesélyesebbnek idén a Bl címre. Nekünk Hazard formáva lendülése úgy kellene mint egy falat kenyér a City ellen. Egyelőre masszívak vagyunk és jól védekezünk, de legalább két gólt kellene szereznünk ami jelenleg elég elképzelhetetlen ezzel a támadósorral...

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. július 2., csütörtök 22:56

Átkapcsoltam félidőben, azt mondja az ember, "azt továbbra is tartom, hogy ez a világ két legjobb csapata". :ozil:
Okejó
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 2., csütörtök 22:15

Minden meccs mas. A Pool felvallalt egy nyilt sisakos utkozetett, mert nincs semmi veszteni valojuk, a bajnoksagot mar megnyertek. Tulzottan magabiztosak, most ugy nezki ez okozza a vesztuket.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Reguilón-Valverde,Kroos,Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. július 2., csütörtök 22:10

nem örülök a city formájának... jó meccs lesz a visszavágó B-)
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 2., csütörtök 21:53

Nézem a city-pool meccset.

Olyan mint ha sok kis vinicius rohangálna a pályán. Úgy futnak. :kalapos: Van itt iram.

A city 2.gólja elég szép játék volt.

Jó kis alapozó meccs az igazi focóra, ami 22:00-kor kezdődik :kalapos:

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 2., csütörtök 20:51

Realista24 írta:
'shutterisland írta: en lehet kicsit elfogult vagyok, de ha az elmult evtized legjobb edzoit nezzuk, a top 5-be nalam beferne pep.

kloppo es zizou elotte lenne.
de a tobbiek mint simeone, ponchettino, carlo, mou, conte, allegri...sok fajta top 10-et lehetne kihozni, sokmindent figyelembe veve.
aztan meg lehet, hogy van, akit ki is felejtettem.

ja, setien. :kalapos:
Nalam ZIDANE, Klopp, Mourinho, Jupp, Cholo a TOP5.
Első hely fix, többi nem érdekel. És jól látni, hogy nem csak a trófea számít.

:agree:

Haha nálam is egy az egyben ez a névsor, de nálam a sorrend is azonos.

Azért, amit ZZ letett és letesz azt nehéz nem első helyre tenni még egy olyannak is, aki utálja a Realt. Klopp uez, csak kevesebb hatékonysággal eddig. A többi, meg ilyen-olyan stílusa miatt óriási motivátorok.

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2020. július 2., csütörtök 19:46

Hagyjuk már Pep-t, komolyan :lol: Legjobb edző, meg top3, jah :lol: :lol: :lol: ...

Ha szubjektíven nézem, én röhellem mint a sz*rt, nálam sosem lesz top5-ben sem.

Ha objektíven nézem:
-Barcánál hatékonyan alkalmazta a tiki-takát. Ezt becsülendő, mert szétoboázták a világot vele néhány évig. Azt viszont hozzá kell tenni, hogy talán sose lesz olyan generációja a Barca-nak, mint ami akkor volt.
-Ehhez a tikken-takkenhez nagyon ért az öreg, gondolom ehhez keres megfelelő embereket. Azonban, ha váltani kell, más szisztémában játszani, már vége a dalnak.
-Citynél szinte minden évben eltapsikolt több száz millát, kis túlzással volt egy teljes cseresora. Ezt kb. a PSG-n túl egyik csapat se tudná megtenni következmények nélkül.
-Sosem volt kis csapatnál, nem lennének meg a megfelelő emberei, lebőgne kegyetlenül, nem tudna változtatni a felfogásán.

Az olyanokat meg hagyjuk már, hogy melyik edző mennyit költött, meg nyerte a bajnokságokat, meg a leghatékonyabb támadófocit játsza minden csapatnál. Ezeknek egyetlen egy oka van - a kitalált szisztémán kivül - hogy elbaszott módon felvásárolt minden épkézláb embert. Mindenhol beleült a tutiba, igy azért nem nehéz bajnokságot, meg eredményes focit tolni. Nálam ezért nem lesz sose top5, max top10. Aki ezt, vagy amit a többiek irtak nem látják, hát nem tudom. :mrgreen:

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Özil, Koscielny, Xhaka
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 2., csütörtök 18:36

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Simeone legalább annyira táplálkozik a múltjából, mint Guardiola. 2014 óta nem sok közük volt a bajnoki címhez, pedig nekem ne mondja már senki, hogy az egy munkáskeret, és 3. hely vele a max. mindig. Kapott játékosokat, és volt egy erős mag is, amire lehetett volna építeni, de évek óta egy helyben toporognak. A BL-döntők meg bravúrok, de mégsem nyerte meg sem ő, sem Allegri egyiket sem.
Mikor volt az Atletico kerete jobb, mint a Realé vagy a Barcáé? Azzal az Atleticoval max a 3. hely a reaális, ennek ellenére egyszer behúzták és volt még ezüstjük is, ha jól emlékszem.

A 2 BL döntő? Mondhatjuk akár úgy is, hogy a világ legszerencsétlenebb edzője Simeone. 2x bukta el úgy a BL-t, hogy konkrétan fél kézzel már fogta a kupát. És egyik sem rajta múlt.

Egy hajszállal több makkja van, akkor most ő 2x BL győztes.

Pep a barca óta lényegében a kötelezőket hozta, azt sem mindig. Nem egy rossz edző, de annyira kényelmes helyzetben volt/van egész karrierje alatt, ami senki másnak nem adatott meg. És a Citytől is lépni fog szerintem hamarosan, aztán megint leül egy kényelmes helyre. Juve vagy PSG. Annyira meg nem fogalmatlan, hogy ezeken a helyeken bebukjon.
Nem volt jobb keretük, de azért csak volt nekik egy Oblak, Godin, Gimenez, Koke, Saul, Thomas, Griezzmann gerinc, szerintem nem feltétlen volt kőbevésve, hogy ilyen maggal ne lehetne reálisan harcba szállni a bajnoki címért. Másfelől meg Pepről mindig elmondjuk, hogy mennyi pénzt szórt el rossz védőkre, akkor Simeonénál is meg lehetne említeni, hogy kb. minden támadó besül a keze alatt. Félix Lemar pakk cirka 200 millióba fájt nekik, és a padon koptatja őket, meg nem tud mit kezdeni velük. De lehetne még mondani, Moratát , Costát, akiket 50-60 millióért vettek. Nem mondanám nagy üzletnek egyiket sem. Aubameyang se került ennyibe... Bár én nem is azt tartom gáznak, hogy megvették őket ennyiért, hanem hogy pl. sem Félixet , sem Lemart nem tudja használni, pedig van bennük potenciál. Illetve Simeone játékfelfogása végett sok pontot is buktak, nem az hogy meglőnék a 2.-at, inkább ülnek az 1 gólos előnyükön.

Amúgy én Flickre leszek kíváncsi hosszútávon, eddig nagyon jó, konkrétan pontot se buknak, és zseniálisan játszanak.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 2., csütörtök 18:22

'shutterisland írta: en lehet kicsit elfogult vagyok, de ha az elmult evtized legjobb edzoit nezzuk, a top 5-be nalam beferne pep.

de a tobbiek mint simeone, ponchettino, carlo, mou, conte, allegri...sok fajta top 10-et lehetne kihozni, sokmindent figyelembe veve.

Nalam ZIDANE, Klopp, Mourinho, Jupp, Cholo a TOP5.
Első hely fix, többi nem érdekel. És jól látni, hogy nem csak a trófea számít.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 2., csütörtök 17:49

en lehet kicsit elfogult vagyok, de ha az elmult evtized legjobb edzoit nezzuk, a top 5-be nalam beferne pep.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 2., csütörtök 17:40

alexoxladjackoxi írta:
Pad'em írta:

Az én szememben igenis nagyobb tett egy Juvet 2x, egy Atletit 2-szer, vagy egy Spurst BL döntőbe vezetni 5-öd olyan kerettel mint a mindenkori Guardiola csapat. Nálam ők jobb edzők Pep-nél. Simeone egy középcsapatból csinált kétszeres BL döntőst, Poch szintúgy. És akkor ráadásul Zidanet meg nehéz megítélni? :lol: Komolytalan. Az ember olyat tett amiről Pep csak álmodozik max. Nehogymár, egy Reálos oldalon kelljen magyarázni, hogy Zidane miért a jelenkor legnagyobb edzője, egy Guardiolával szemben aki 10 éve nem járt BL döntő közelében.
De nem csak a BL számít basszus. Nem értem, hogy lehet ennyire lenézni a bajnoki címeket, holott ott sokkal konstansabb teljesítményt kell nyújtani, és nem elég az ha bemákolsz 2 meccset, mint a Spurs tavaly a BL-ben. Ezt nem Zidane miatt mondom, hanem Pochettino, Allegri és Simeone miatt elsősorban, mert szerintem ők a bajnokságban akkora extrát nem hoztak. Juventussal bajnokságot nyerni nem nagyobb tett, mint a Bayernnel. Pochettino mint mondtam jó munkát végzett a Spurssel, de bajnokságot ők sem nyertek, pedig a Leicesteres szezonban lett volna rá esélyük. Meg ha megnézed a keretüket, szerintem a TOP4-es helyezéseik egyáltalán nem akkora bravúr kategóriák voltak. Teljesen jó, versenyképes kerettel dolgozhatott. A BL-döntőjük, ha figyelted hogy jutottak el odáig, egy vicc volt. Semmi keresnivalójuk nem volt ott, sem a City, sem az Ajax ellen nem érdemeltek továbbjutást. Nem vitatom, hogy Pochettino jó edző, akivel lehet építkezni, de szinte semmilyen indok nem szól mellette, ha Guardiolával vetem össze. Simeone legalább annyira táplálkozik a múltjából, mint Guardiola. 2014 óta nem sok közük volt a bajnoki címhez, pedig nekem ne mondja már senki, hogy az egy munkáskeret, és 3. hely vele a max. mindig. Kapott játékosokat, és volt egy erős mag is, amire lehetett volna építeni, de évek óta egy helyben toporognak. A BL-döntők meg bravúrok, de mégsem nyerte meg sem ő, sem Allegri egyiket sem. Persze mindenki azt mond amit akar, de azért flori rátapintott a lényegre. Amikor szinte minden szakértő, akár külföldi, akár hazai (bőven vannak itthon is normálisak) elismeri Pep munkásságát, akkor furcsa számomra ez a nagy széllel szembeni vizelés, de mondom elfogadom a véleményedet, ugyanakkor egy cseppet sem értek veled egyet.
Én elismerem, top 10-es edző. És igen, a legtúlértékeltebbnek is tartom. Amolyan burzsuj divat edző, aki eddig érdekes mód csak a legelitebb keretekkel dolgozott. A fentebb szidott edzők a semmiből csináltak valamit. Simeone is már azért költekezhetett, mert elérte azt amit. Nem alátették, meg kapott egy feneketlen pénztárcát. Zidane most egy határszar keretből fogja kihozni a maxot ha bajnokságot nyerünk, nyudíjassokkal, tinikkel, kiégett motiválatlan semmirekellőkkel, erre más nem lenne képes. Pochettino előtt se volt sehol a Spurs, nemhogy "bemákolt" BL döntő közelében. Remélem érthető mire akarok kilyukadni, nálam emiatt Pep nincs a legfelsőbb polcon, de ha valakinek a korlátlan lehetőségek közt elért bajnoki címek a top, azt is elfogadom
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Robert Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 2., csütörtök 17:14

alexoxladjackoxi írta: Simeone legalább annyira táplálkozik a múltjából, mint Guardiola. 2014 óta nem sok közük volt a bajnoki címhez, pedig nekem ne mondja már senki, hogy az egy munkáskeret, és 3. hely vele a max. mindig. Kapott játékosokat, és volt egy erős mag is, amire lehetett volna építeni, de évek óta egy helyben toporognak. A BL-döntők meg bravúrok, de mégsem nyerte meg sem ő, sem Allegri egyiket sem.
Mikor volt az Atletico kerete jobb, mint a Realé vagy a Barcáé? Azzal az Atleticoval max a 3. hely a reaális, ennek ellenére egyszer behúzták és volt még ezüstjük is, ha jól emlékszem.

A 2 BL döntő? Mondhatjuk akár úgy is, hogy a világ legszerencsétlenebb edzője Simeone. 2x bukta el úgy a BL-t, hogy konkrétan fél kézzel már fogta a kupát. És egyik sem rajta múlt.

Egy hajszállal több makkja van, akkor most ő 2x BL győztes.

Pep a barca óta lényegében a kötelezőket hozta, azt sem mindig. Nem egy rossz edző, de annyira kényelmes helyzetben volt/van egész karrierje alatt, ami senki másnak nem adatott meg. És a Citytől is lépni fog szerintem hamarosan, aztán megint leül egy kényelmes helyre. Juve vagy PSG. Annyira meg nem fogalmatlan, hogy ezeken a helyeken bebukjon.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Özil, Koscielny, Xhaka
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 2., csütörtök 16:46

Pad'em írta:
alexoxladjackoxi írta: Már nem azért, de most kajak Allegrivel kell példálózni? Mert ő mit ért el? Bajnokságokat nyert a Juventussal? Na az mivel nagyobb érdem, mint a Bayernnel? És akkor dupla0 , nézhetetlen focival. Pochettino se nyert még semmit, szépen dolgozott a Spurssel, de ő sem nyert semmit. Zidanet én kicsit nehezen tudom megítélni
Az én szememben igenis nagyobb tett egy Juvet 2x, egy Atletit 2-szer, vagy egy Spurst BL döntőbe vezetni 5-öd olyan kerettel mint a mindenkori Guardiola csapat. Nálam ők jobb edzők Pep-nél. Simeone egy középcsapatból csinált kétszeres BL döntőst, Poch szintúgy. És akkor ráadásul Zidanet meg nehéz megítélni? :lol: Komolytalan. Az ember olyat tett amiről Pep csak álmodozik max. Nehogymár, egy Reálos oldalon kelljen magyarázni, hogy Zidane miért a jelenkor legnagyobb edzője, egy Guardiolával szemben aki 10 éve nem járt BL döntő közelében.
De nem csak a BL számít basszus. Nem értem, hogy lehet ennyire lenézni a bajnoki címeket, holott ott sokkal konstansabb teljesítményt kell nyújtani, és nem elég az ha bemákolsz 2 meccset, mint a Spurs tavaly a BL-ben. Ezt nem Zidane miatt mondom, hanem Pochettino, Allegri és Simeone miatt elsősorban, mert szerintem ők a bajnokságban akkora extrát nem hoztak. Juventussal bajnokságot nyerni nem nagyobb tett, mint a Bayernnel. Pochettino mint mondtam jó munkát végzett a Spurssel, de bajnokságot ők sem nyertek, pedig a Leicesteres szezonban lett volna rá esélyük. Meg ha megnézed a keretüket, szerintem a TOP4-es helyezéseik egyáltalán nem akkora bravúr kategóriák voltak. Teljesen jó, versenyképes kerettel dolgozhatott. A BL-döntőjük, ha figyelted hogy jutottak el odáig, egy vicc volt. Semmi keresnivalójuk nem volt ott, sem a City, sem az Ajax ellen nem érdemeltek továbbjutást. Nem vitatom, hogy Pochettino jó edző, akivel lehet építkezni, de szinte semmilyen indok nem szól mellette, ha Guardiolával vetem össze. Simeone legalább annyira táplálkozik a múltjából, mint Guardiola. 2014 óta nem sok közük volt a bajnoki címhez, pedig nekem ne mondja már senki, hogy az egy munkáskeret, és 3. hely vele a max. mindig. Kapott játékosokat, és volt egy erős mag is, amire lehetett volna építeni, de évek óta egy helyben toporognak. A BL-döntők meg bravúrok, de mégsem nyerte meg sem ő, sem Allegri egyiket sem. Persze mindenki azt mond amit akar, de azért flori rátapintott a lényegre. Amikor szinte minden szakértő, akár külföldi, akár hazai (bőven vannak itthon is normálisak) elismeri Pep munkásságát, akkor furcsa számomra ez a nagy széllel szembeni vizelés, de mondom elfogadom a véleményedet, ugyanakkor egy cseppet sem értek veled egyet.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 2., csütörtök 16:32

Az "egyik" lemaradt. Meg különben is ellensúlyozni akartam itt a nagy Pep imádatot

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 2., csütörtök 16:27

Azert az h ZZ lenne a jelenkor legnagyobb edzoje is tulzas. Lehet, elerheti, de ahhoz ki kell javitania par komoly hianyossagot.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 2., csütörtök 15:58

alexoxladjackoxi írta: Már nem azért, de most kajak Allegrivel kell példálózni? Mert ő mit ért el? Bajnokságokat nyert a Juventussal? Na az mivel nagyobb érdem, mint a Bayernnel? És akkor dupla0 , nézhetetlen focival. Pochettino se nyert még semmit, szépen dolgozott a Spurssel, de ő sem nyert semmit. Zidanet én kicsit nehezen tudom megítélni

Vissza: “Labdarúgás”