Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 2., csütörtök 13:17

Pipita írta:
markmadrid írta: Ilyen elv alapján ZZ a legjobb edző. Zsinorban 3 Bl meg számtalan más kupagyőzelem. Bajnokság is 4/2 lesz úgy néz ki. Alig igazolt játékosokat, de akiket végül elhozott majd mind megérte az árát. De őt tartjuk Top edzőnek ?
Te nem?
Eredményei alapján nem is lehet kérdés, hogy az-e, de azért amikor meccsenként 50 beadással próbálkozott a csapat valamint a 80 percben cserél vagy épp nem cserél vagy néha úgy érezni, hogy találomra küldi fel a kezdőt akkor meg azt gondolom, hogy nem.

Lehet én vagyok vakon, de ZZ egy pokolian eredményes edző akinek az eredmények számítanak amit megcáfolni nem lehet. De a játék amit sokszor játszat az nekem sokszor nem tetszik. Olaszos Edzőnek tartom akinek a győzelem számít elsődlegesen és másodlagosan is.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 2., csütörtök 13:16

markmadrid írta:
Pad'em írta:
:lol: :lol: :lol:

Ne csináljuk már. Melyik edző költött még rajta kívül ennyit a védelmére pl?
Stones 55 m
Laporte 65 m
Mendy 58 m
Walker 53 m
Ederson 40 m
Danilo 30 m
Cancelo 65 m

Cirka 370 millió eurót elvert a védelmére 3 év alatt, és továbbra is bohóc az egész alakzat. Zizou vett egy szem Mendyt, és a tavaly szánalmas védelmünk egy csapásra Európa legkevesebb gólt kapó, legjobb vedelme lett. Egy Real Madridnál! Klopp költött 70 milliót, egy embert vett, de stabil BL győztes csapatot épített vele rögtön. Erre Pep? Sztem joggal röhöghetjük körbe, a világ legtúlértékeltebb fazonja. + még egy igazi kis álszent pojáca is.
Oké, ezt értem és nem is vitattam, hogy költött.

De amikor odament ez a védelem volt...

- Hart, Caballero
- Mangala, Kompany, Otamendi, Demichelis, Denayer, Kolarov, Clichy, Sagna, Zabaleta...

Azért ebből az tökéletesn látszik, hogy a fele már túl volt a Zeninten.

Hartot kivágta. Mangala bebukott azóta nagyjából mindenhol.
Kompany tavaly vonult vissza. Otamendi azóta is ott van. Demi, Denayer meg említésre sem méltó.
Szélsők szintén idősek voltak már és cserélni kellett őket.

Ederson megérte az árát. Danilo Canceloért cserébe jött és még ráfizetett a City.
Stones ígéret volt de nem hozta azt a szintet.
Walker, Laporte szintén nem volt rossz vétel bár tény, hogy egyik sem volt olcsó.

De a City nem is fog soha olcsón vásárolni. A védelmen igen komolyat erősített ez tény. Illetve ezenkívúl is költött rendesen, de a MU nem költött pl ?
Persze, lehet magyarázni, de egy igazi top 3-as edző aminek itt nevezve volt Guardiola, ennek az összegnek a harmadából csinál egy bitang védelmet, amivel megnyer mindent, erre próbáltam utalni. Támadójátékot tud építeni, de nem arról volt szó, hogy top 3 támadásépítés terén, hanem mint edző kompletten. Ami sztem távol áll a valóságtól, top 10-nek mondanám
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 2., csütörtök 13:12

Pipita írta:
markmadrid írta:

Oké, ezt értem és nem is vitattam, hogy költött.

De amikor odament ez a védelem volt...

- Hart, Caballero
- Mangala, Kompany, Otamendi, Demichelis, Denayer, Kolarov, Clichy, Sagna, Zabaleta...

Azért ebből az tökéletesn látszik, hogy a fele már túl volt a Zeninten.

Hartot kivágta. Mangala bebukott azóta nagyjából mindenhol.
Kompany tavaly vonult vissza. Otamendi azóta is ott van. Demi, Denayer meg említésre sem méltó.
Szélsők szintén idősek voltak már és cserélni kellett őket.

Ederson megérte az árát. Danilo Canceloért cserébe jött és még ráfizetett a City.
Stones ígéret volt de nem hozta azt a szintet.
Walker, Laporte szintén nem volt rossz vétel bár tény, hogy egyik sem volt olcsó.

De a City nem is fog soha olcsón vásárolni. A védelmen igen komolyat erősített ez tény. Illetve ezenkívúl is költött rendesen, de a MU nem költött pl ?
Ez egy hibás érvelés. Költött a MU is, és költött az összes többi csapat is, de nem az volt az állítás, hogy csak Pep költött a védelemre. Az volt az érvelés hogy Pep költötte a legtöbbet védelemre (meg egyébként komplett csapatra is), ezzel együtt viszont a nemzetközi sikerek elmaradtak. Ezt cáfold meg először, bár tényeket nehezen szoktak. :mrgreen:

Amúgy középutat keresnék itt. Hogyha bajnokságot akarnék nyerni, és van egy valag pénzem, akkor valószínűleg Pepet szeretném a csapatom élére (már hogyha Zidane nem elérhető opció). De a Bajnokok Ligája sikerért úgy tűnik máshol kell kopogtatni. És hát a Bajnokok Ligája még mindig a legértékesebb klubserleg. Szóval az elitedző címet nem venném el Peptől, mert szerintem ma simán benne van a top5-top10-ben, de mondjuk én Zidanet és Kloppot sokkal többre tartom nála személy szerint.
Tény, hogy nem tudom megcáfolni mert nem ért el az utóbbi jó pár évben semmit a Bl-ben.
:D Aminek én valahol örülök is mert én sem kedvelem, de attól még látni kell, hogy élvezhető focit játszat és ez eredményekben is meglátszott nem egyszer. Tény, hogy rengeteget költött és csak Top klubja volt ahol kb bárkit leigazolhatott. De a bajnokságokat szépen hozta mind a három csapatánál illetve a hazai kupákat. Bl-ben pedig mostanában égni megy bár most épp lehet minket ütnek el a továbbjutástól.

Mindenkinek más a szimpatikus illetve más értékek alapján értékel egy-egy játékost vagy edzőt. Én szerintem Pep top 3 edző. Nem a legjobb, de elitben van.

Allegri csapatai pl. szerintem soha nem játszottak jól. Illetve a hazai bajnokságon kívúl alig nyertek valamint. Bl-ben rendre bukott ő is. Jó edző sőt nagyon jó, de nem hinném, hogy Top 3 ba lehetne őt rakni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. július 2., csütörtök 13:09

Aki a kopaszt nem tartja top edzőnek, annak javaslom a lovaspólót, vagy az izlandi rönkhajítást.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. július 2., csütörtök 13:07

markmadrid írta: Ilyen elv alapján ZZ a legjobb edző. Zsinorban 3 Bl meg számtalan más kupagyőzelem. Bajnokság is 4/2 lesz úgy néz ki. Alig igazolt játékosokat, de akiket végül elhozott majd mind megérte az árát. De őt tartjuk Top edzőnek ?
Te nem?

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 2., csütörtök 13:05

Alapvetően ki Top ?

Az aki mindent megnyert már vagy akinek a csapatai rohadt jól játszanak ?

Mou mindent megnyert már többször is. Költött is nem keveset a klubjainál. Volt amikor okosan volt amikor pont nem nézte az összegeket. Ő Top edző ?

Simeone aki lassan 10 éve vezeti és emelte vissza a Ticot az elitbe, de rendre kikapott a BL döntőkbe és behúzott egy bajnokságot. Nem igazolt eszetlenűl, de nem is volt rá keret. A játékukkal többnyire vallatni lehetne.

Conte aki a Juve után első Pl idényében leverte a mezőnyt és az Intert is visszafogja vezetni idővel a Bl-be és bajnokságért is versenyben lesznek. A játék amit játszat kb nézhetetlen.

Kloppot nem említem tovább mert nálam ő az. Költött is de be is épített fiatalokat és kukázott is olcsón jó játékosokat. Továbbfejlesztett nem egy játékost. Nyert is és bukott is nem keveset.

Ilyen elv alapján ZZ a legjobb edző. Zsinorban 3 Bl meg számtalan más kupagyőzelem. Bajnokság is 4/2 lesz úgy néz ki. Alig igazolt játékosokat, de akiket végül elhozott majd mind megérte az árát. De őt tartjuk Top edzőnek ?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. július 2., csütörtök 13:03

markmadrid írta:
Pad'em írta:
:lol: :lol: :lol:

Ne csináljuk már. Melyik edző költött még rajta kívül ennyit a védelmére pl?
Stones 55 m
Laporte 65 m
Mendy 58 m
Walker 53 m
Ederson 40 m
Danilo 30 m
Cancelo 65 m

Cirka 370 millió eurót elvert a védelmére 3 év alatt, és továbbra is bohóc az egész alakzat. Zizou vett egy szem Mendyt, és a tavaly szánalmas védelmünk egy csapásra Európa legkevesebb gólt kapó, legjobb vedelme lett. Egy Real Madridnál! Klopp költött 70 milliót, egy embert vett, de stabil BL győztes csapatot épített vele rögtön. Erre Pep? Sztem joggal röhöghetjük körbe, a világ legtúlértékeltebb fazonja. + még egy igazi kis álszent pojáca is.
Oké, ezt értem és nem is vitattam, hogy költött.

De amikor odament ez a védelem volt...

- Hart, Caballero
- Mangala, Kompany, Otamendi, Demichelis, Denayer, Kolarov, Clichy, Sagna, Zabaleta...

Azért ebből az tökéletesn látszik, hogy a fele már túl volt a Zeninten.

Hartot kivágta. Mangala bebukott azóta nagyjából mindenhol.
Kompany tavaly vonult vissza. Otamendi azóta is ott van. Demi, Denayer meg említésre sem méltó.
Szélsők szintén idősek voltak már és cserélni kellett őket.

Ederson megérte az árát. Danilo Canceloért cserébe jött és még ráfizetett a City.
Stones ígéret volt de nem hozta azt a szintet.
Walker, Laporte szintén nem volt rossz vétel bár tény, hogy egyik sem volt olcsó.

De a City nem is fog soha olcsón vásárolni. A védelmen igen komolyat erősített ez tény. Illetve ezenkívúl is költött rendesen, de a MU nem költött pl ?
Ez egy hibás érvelés. Költött a MU is, és költött az összes többi csapat is, de nem az volt az állítás, hogy csak Pep költött a védelemre. Az volt az érvelés hogy Pep költötte a legtöbbet védelemre (meg egyébként komplett csapatra is), ezzel együtt viszont a nemzetközi sikerek elmaradtak. Ezt cáfold meg először, bár tényeket nehezen szoktak. :mrgreen:

Amúgy középutat keresnék itt. Hogyha bajnokságot akarnék nyerni, és van egy valag pénzem, akkor valószínűleg Pepet szeretném a csapatom élére (már hogyha Zidane nem elérhető opció). De a Bajnokok Ligája sikerért úgy tűnik máshol kell kopogtatni. És hát a Bajnokok Ligája még mindig a legértékesebb klubserleg. Szóval az elitedző címet nem venném el Peptől, mert szerintem ma simán benne van a top5-top10-ben, de mondjuk én Zidanet és Kloppot sokkal többre tartom nála személy szerint.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 2., csütörtök 12:58

Steve írta: Mitől Top3-as edző Pep?!

Ezt most totál komolyan kérdezem. Ha bárki is ezt mondja indokolja meg nekem légyszi, hogy megértsem.
Én is ezen lepődök meg mindig. Mert ha egy Zizout, Klopp-ot, Simeone-t, Allegri-t, Pochettino-t tart valaki top3-nak azt megértem, komoly edzői munkát tettek le, komoly eredményt értek el, de Pep... Beleült mindig a tutiba, világpénzét elköltötte és a BL-ben mindig az első komoly, félkomoly csapat kicsapta.

A csapatait ha kell ha nem átszablya a tiki taki seggbe kuki taktikájára, ezt persze remekül tudja, csak épp kontrából egy erős csapat akkor szedi szét amikor akarja
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 2., csütörtök 12:54

Pad'em írta:
markmadrid írta:Költött szépen, de melyik edző nem ?
:lol: :lol: :lol:

Ne csináljuk már. Melyik edző költött még rajta kívül ennyit a védelmére pl?
Stones 55 m
Laporte 65 m
Mendy 58 m
Walker 53 m
Ederson 40 m
Danilo 30 m
Cancelo 65 m

Cirka 370 millió eurót elvert a védelmére 3 év alatt, és továbbra is bohóc az egész alakzat. Zizou vett egy szem Mendyt, és a tavaly szánalmas védelmünk egy csapásra Európa legkevesebb gólt kapó, legjobb vedelme lett. Egy Real Madridnál! Klopp költött 70 milliót, egy embert vett, de stabil BL győztes csapatot épített vele rögtön. Erre Pep? Sztem joggal röhöghetjük körbe, a világ legtúlértékeltebb fazonja. + még egy igazi kis álszent pojáca is.
Oké, ezt értem és nem is vitattam, hogy költött.

De amikor odament ez a védelem volt...

- Hart, Caballero
- Mangala, Kompany, Otamendi, Demichelis, Denayer, Kolarov, Clichy, Sagna, Zabaleta...

Azért ebből az tökéletesn látszik, hogy a fele már túl volt a Zeninten.

Hartot kivágta. Mangala bebukott azóta nagyjából mindenhol.
Kompany tavaly vonult vissza. Otamendi azóta is ott van. Demi, Denayer meg említésre sem méltó.
Szélsők szintén idősek voltak már és cserélni kellett őket.

Ederson megérte az árát. Danilo Canceloért cserébe jött és még ráfizetett a City.
Stones ígéret volt de nem hozta azt a szintet.
Walker, Laporte szintén nem volt rossz vétel bár tény, hogy egyik sem volt olcsó.

De a City nem is fog soha olcsón vásárolni. A védelmen igen komolyat erősített ez tény. Illetve ezenkívúl is költött rendesen, de a MU nem költött pl ?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. július 2., csütörtök 12:50

Mitől Top3-as edző Pep?!

Ezt most totál komolyan kérdezem. Ha bárki is ezt mondja indokolja meg nekem légyszi, hogy megértsem.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 2., csütörtök 12:13

Pepes részre nem reagálnék nagyon, múltkor leírtam róla a véleményem, röviden annyi, hogy nálam is simán TOP3-as edző, meg annyit még, hogy az tényleg nettó hülyeség, hogy Robbent ő emelte klasszissá, már ne haragudj. Robben már 2009-10-ben is klasszis volt, mikor BL és VB döntőt játszott. Inkább Conte és Simeone, akik szemet szúrtak. Conte odament az Interhez, persze jobb lett a csapat, mint Spallettivel, de nekik bajnoki címért kéne küzdeni, közben meg lehet még a dobogó sem lesz meg, ami hatalmas kudarc lenne szerintem. Lazio és Atalanta sokkal rosszabb kerettel produkál hasonló vagy jobb szezont, pláne jobb focit. Az a baj Contével hogy képtelen változtatni a saját stílusán, annyira bele van buzulva ebbe a 3 védős rendszerébe is, ha nem megy a játék, akkor is csak posztra cserél. Taktikailag komoly hiányosságai vannak, de nyilván jó edző, csak nem szűk elit. Simeone is hasonló, hogy képtelen túl lépni saját árnyékán. Ilyen kerettel illene kulturáltabb focit letolni, tavaly a Juve ellen is a töketlensége miatt estek ki, teljesen visszaálltak. Na meg érdekes, mostanában minden kreatív, támadó szellemű játékos bukta a kezei alatt. Azért ez elég gáz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 2., csütörtök 12:02

markmadrid írta:Költött szépen, de melyik edző nem ?
:lol: :lol: :lol:

Ne csináljuk már. Melyik edző költött még rajta kívül ennyit a védelmére pl?
Stones 55 m
Laporte 65 m
Mendy 58 m
Walker 53 m
Ederson 40 m
Danilo 30 m
Cancelo 65 m

Cirka 370 millió eurót elvert a védelmére 3 év alatt, és továbbra is bohóc az egész alakzat. Zizou vett egy szem Mendyt, és a tavaly szánalmas védelmünk egy csapásra Európa legkevesebb gólt kapó, legjobb vedelme lett. Egy Real Madridnál! Klopp költött 70 milliót, egy embert vett, de stabil BL győztes csapatot épített vele rögtön. Erre Pep? Sztem joggal röhöghetjük körbe, a világ legtúlértékeltebb fazonja. + még egy igazi kis álszent pojáca is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 2., csütörtök 11:57

Galacticos írta:
markmadrid írta: Bayern-nek is brutális játékot játszatott. Robbent pl. világklasszis szintre emelte meg még oly sokakat.
Azzal a bayernnel amelyik elotte valo evben hulyere verte a vilagot, foleg a robben ribery szellel es amugy triplaztak is. Akkor mirol beszelsz h nala lett vilagklasszis robben? Mire o odament mar megnyertek mindent.

Melyik csapat volt az rajtunk kívűl akik egy tripla után még jobbak lettek ? Robben többször is nyilatkozott, hogy Pep volt a legjobb edzője és alatta lett igazi kész Klasszis. Én nem gondolnám, hogy bukás volt számára a Bayern-es szereplés. Azóta voltak ott már páran és láss csodát egyik sem tett le semmit az asztalra. Majd talán most Flick...

Jupp leköszönt a csúcson egy darálós futós Bayernt rakott össze akik kivégezték az ellenfelet. Pep pedig változtatott és labdatartós Barcás játékot kezdte tolni. Játékban szerintem jók voltak. Tico ütötte ki őket pl. a Bl-ből úgy, hogy volt 30+ kapuralövésük míg az Atleticonak jó, ha volt 5.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 2., csütörtök 11:56

Pep semmi olyat nem csinált a Barca után, amit egy atlagtól jobb edző ne tudott volna megcsinálni. Pep nem rossz edző, de nem is elit kategóriás. Viszont cserébe a legmakkosabb és leghypeoltabb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. július 2., csütörtök 11:40

markmadrid írta: Bayern-nek is brutális játékot játszatott. Robbent pl. világklasszis szintre emelte meg még oly sokakat.
Azzal a bayernnel amelyik elotte valo evben hulyere verte a vilagot, foleg a robben ribery szellel es amugy triplaztak is. Akkor mirol beszelsz h nala lett vilagklasszis robben? Mire o odament mar megnyertek mindent.
markmadrid írta:Költött szépen, de melyik edző nem ?
Mutass mar egy edzot aki elkoltott tobb milliardot az elmult evekben rajta kivul.
Allitom hogy mondjuk 2013 ota a legtobbet koltott edzok rangsoraba a masodikhoz kepest legalabb 2x annyit elkoltott pep. Es ezek ellenere csak hazai kupai vannak.
Amik a citynek is es a bayernnek is megvoltak elotte is, es a bayernnek azota beugro edzokkel is.

Szerk.: illetve szerintem oriasi mazlija hogy akarhova ment a legnagyobb rivalisok lefele meno agba voltak, barcahoz akkor ment amikor mi az elmult 15evbe messze a leggyengebbek voltunk minden tekintetbe, a bayernhez akkor ment amikor mar szetszedtek a dortmundot(raadasul ok erosodtek az onnan tavozokkal) angliaba meg a top6 mar reg csak nevebe top6. Egyedul a pool a kivetel akikkel most "rivalizalnak is" de ok ki is vertek oket a blbol is..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 2., csütörtök 11:31

Addig olvastam hogy Robbent vilagklasszis szintre emelte :lol: szerintem Guardiolanak ahhoz a bayernhez semmi kozebnem volt, csak leepitette. A top3 hoz meg kanyarban sincs az az ember :lol:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 2., csütörtök 11:13

Pep-et én lényegesen többre tartom akkor itt mint sokan mások.

Tény, hogy csak olyan csapatai voltak ahol a játékosállomny elit volt valamint az anyagi rész sem volt probléma egyik csapatánál sem.

De ne felejtsük, hogy játékban mindig erős csapatot tudott összerakni. Mindenhol nyert bajnokságokat és azok nem éppen, hogy meglett sikerek voltak. Barca-nál töltött időszaka miatt én sem szeretem mert nem egyszer ütött ki minket és a nyilatkozatai sem voltak sosem túl kedvesek... De szerintme elkell ismerni, hogy TOP edző. Bayern-nek is brutális játékot játszatott. Robbent pl. világklasszis szintre emelte meg még oly sokakat.

City-nél is azért több bajnokságot is behúzott. Költött szépen, de melyik edző nem ?
Játékban mindegyik csapatára rátette a kézjegyét. Mindegyik pokolian jó játékot tudott előhúzni. Persze voltak nagy zakók. Pl. a Tőlünk is kapott a Bayern edzőjeként vagy épp Klopp is leiskolázta nem egyszer, de minden edző kapott már nagy pofonokat.

Klopp is belesétált már nem egybe és jó pár döntőt elbukott. Bayern, Sevilla vagy épp mi ellenünk.

Szerintem Pep Top 3 edző már évek óta. Klopp és Simeone az aki nálam extrát nyújt évek óta igaz mindegyik más szegmensben. Simeone játékban sose volt igazán nézhető, de ebből az Atleticoból eredményességben nem hozott volna ki senki többet.

Klopp pedig a Dortmund után a Poolt is felemelte és TOP csapatot csinált belőlük.

Conte játékát sem szeretem és a Real élére nem kívánnám, de ő is igen komoly tényező az edzők között. Intert is szépen felfogja emelni és jövőre akár bajnokok is lehetnek ami pár éve még elképzelhetetlen lett volna. Állományban is egyre jobbak főleg most már Hakimivel. :angry:

Kloppnak nem feltétlen állna jól egy City, Mu vagy Real, Barca. Ő inkább az egy polccal lejjebb lévő csapaotkat tudja felemelni.

Míg Pep lehet sose érne el igazi sikereket egy Tico-val vagy hasonló csapatokkal. Simeone pedig megintcsak nem biztos, hogy megállná a elyét egy játszó csapatban.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 2., csütörtök 10:46

kierkegaard írta: Most olvasgattam, hogy nagy esely van arra, hogy partey le fog lepni. A klubbnak sincs ellenere. Wtf.
Thomast 20-21 eves kora ota kovetem..rossz lenne latni az arsenalban.
Nekem nem. :mrgreen: Nagyon remélem, hogy tényleg érkezni fog, klasszis játékossá nőtte ki magát.
kierkegaard írta: Ah ceballos mit jatszik ma. Azok a finom labda atvetelek, finom cselek..mint kes a vajon ugy ment el az ellenfel jatekosai mellett tobbszor is.

Ket szep kulcspassza is volt. Remelem talal maganak valami komolyabb, kreativ csapatot.
Most tényleg klasszis volt, csak az a probléma, hogy nagyon kevés ilyen meccse volt a szezonban. Egyáltalán nem tudta állandósítana a formáját, pedig mint láthattuk tegnap is, nem a képességeivel van a gond. Ha hosszútávon tudná azt hozni, amit tegnap, szívesen látnám hosszútávon is nálunk, de sajnos nem ez volt rá jellemző többnyire.
Anthony írta: Jézusom, ez a Leicester, az utóbbi 6 meccsből 1-et nyertek meg, repülnek kifele szépen a top4-ből, pedig elég komoly előnyük volt. Nem igazán tett jót nekik a szünet, habár már előtte is szabadesésben voltak.

A Manchester viszont szárnyal, ami egy kicsit azért meglepő (és bosszantü :mrgreen: )
Habár ennyi pénz elköltése után már illik is mutatni valamit. És őszintén, ahogy írjátok ez a fiatal mag még egész szimpatikus is tud lenni.
Ne felejtsük el, hogy az 5. hely is BL-t érhet, bár ha így folytatja a Leicester lehet még azt is elszórakozzák, mert nagyon kapaszkodik a Wolves is. United egyébként klasszisokkal jobb Pogbával, mint nélküle. Oké jött Bruno, aki jól játszott, de szerintem bármilyen valamirevaló kreatív játékos nagy erősítés lett volna nekik Lingard meg Andreas Pereira után. Viszont így hogy Pogba is bekerült, tényleg qrva erősnek tűnnek sajnos, vele még egy szintet léptek játékban.

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. július 1., szerda 21:33

Most olvasgattam, hogy nagy esely van arra, hogy partey le fog lepni. A klubbnak sincs ellenere. Wtf.
Thomast 20-21 eves kora ota kovetem..rossz lenne latni az arsenalban.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. július 1., szerda 21:00

Jézusom, ez a Leicester, az utóbbi 6 meccsből 1-et nyertek meg, repülnek kifele szépen a top4-ből, pedig elég komoly előnyük volt. Nem igazán tett jót nekik a szünet, habár már előtte is szabadesésben voltak.

A Manchester viszont szárnyal, ami egy kicsit azért meglepő (és bosszantü :mrgreen: )
Habár ennyi pénz elköltése után már illik is mutatni valamit. És őszintén, ahogy írjátok ez a fiatal mag még egész szimpatikus is tud lenni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég