Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. augusztus 27., csütörtök 11:04

Kis kifli nagy kifli. :lol:

Btw, simán fektetné a buta angol védőket.
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 27., csütörtök 11:03

ziro4vr írta:
markmadrid írta: Azért még mindig Messiről beszélünk... Hiába 33 éves még mindig piszok gyors és olyan gólérzékeny mint az állat. Idén is kb mindenhol ő lőtte a legtöbb gólt. Bl volt az egyetlen ahol nem ment neki. Szerintem jó lenne a City-ben. Vannak ott futók és robotok akik helyette is futnak. Ez a Barcában már nem volt meg mert Busi és társai csak kocogtak.

Azért az, hogy nem olyan motivált az picit erősnek érzem. 18 éves kora óta évről évre motiválja magát és brutális szezonokat tolt. Tavaly is brutális volt és idén volt magához képest gyenge, de így is gólkirály lett plusz adott majdnem ugyanannyi gólpasszt egy szétesett Barcában.

Szerintem bőven esélyes lenne a City-ben még jó pár igen komoly szezonra. Ronaldo is idén tavasszal mekkorát ment 35 évesen.... Inter viszont érdekes lenne. Ronaldoval újra egy ligában és megint óriási riválisként :D Hát nem tudom, nyílván az angol kockázatosabb főleg, hogy nem beszéli a nyelvet és sokkal keményebb liga.
na de kivel aludna ha az interbe menne? Se Suarez, se Kun..szerintem nem találná a helyét.
Lukaku?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. augusztus 27., csütörtök 11:01

markmadrid írta: Azért még mindig Messiről beszélünk... Hiába 33 éves még mindig piszok gyors és olyan gólérzékeny mint az állat. Idén is kb mindenhol ő lőtte a legtöbb gólt. Bl volt az egyetlen ahol nem ment neki. Szerintem jó lenne a City-ben. Vannak ott futók és robotok akik helyette is futnak. Ez a Barcában már nem volt meg mert Busi és társai csak kocogtak.

Azért az, hogy nem olyan motivált az picit erősnek érzem. 18 éves kora óta évről évre motiválja magát és brutális szezonokat tolt. Tavaly is brutális volt és idén volt magához képest gyenge, de így is gólkirály lett plusz adott majdnem ugyanannyi gólpasszt egy szétesett Barcában.

Szerintem bőven esélyes lenne a City-ben még jó pár igen komoly szezonra. Ronaldo is idén tavasszal mekkorát ment 35 évesen.... Inter viszont érdekes lenne. Ronaldoval újra egy ligában és megint óriási riválisként :D Hát nem tudom, nyílván az angol kockázatosabb főleg, hogy nem beszéli a nyelvet és sokkal keményebb liga.
na de kivel aludna ha az interbe menne? Se Suarez, se Kun..szerintem nem találná a helyét.
Nem illik.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. augusztus 27., csütörtök 10:25

Azért még mindig Messiről beszélünk... Hiába 33 éves még mindig piszok gyors és olyan gólérzékeny mint az állat. Idén is kb mindenhol ő lőtte a legtöbb gólt. Bl volt az egyetlen ahol nem ment neki. Szerintem jó lenne a City-ben. Vannak ott futók és robotok akik helyette is futnak. Ez a Barcában már nem volt meg mert Busi és társai csak kocogtak.

Azért az, hogy nem olyan motivált az picit erősnek érzem. 18 éves kora óta évről évre motiválja magát és brutális szezonokat tolt. Tavaly is brutális volt és idén volt magához képest gyenge, de így is gólkirály lett plusz adott majdnem ugyanannyi gólpasszt egy szétesett Barcában.

Szerintem bőven esélyes lenne a City-ben még jó pár igen komoly szezonra. Ronaldo is idén tavasszal mekkorát ment 35 évesen.... Inter viszont érdekes lenne. Ronaldoval újra egy ligában és megint óriási riválisként :D Hát nem tudom, nyílván az angol kockázatosabb főleg, hogy nem beszéli a nyelvet és sokkal keményebb liga.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 27., csütörtök 10:13

Hiába vannak a Cityben sztárok, Guardiola tipikusan az az edző, aki abszolút csapatszinten gondolkodik, és minden egyes játékosnak megvan a feladata, és ha kell bárkit padravág. Nem fogja bevállalni Messit, mert pontosan tudja, hogy már messze nem tud annyi melót beletenni, mint régen, ő meg nem hiszem, hogy beáldozza érte a taktikát és köré építene egy csapatot. Aztán majd kiderül, lehet én mondtam hülyeséget. Mondjuk Messit nagyon megnézném már végre egy értelmes csapattal maga körül, mert a Barcának nagyon csúnyán sikerült elpocsékolnia az uccsó igazán jó éveit azzal, hogy egyedül hagyták a tagot.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. augusztus 27., csütörtök 10:10

Azt azért kétlem, hogy végiggyalogolna a PL-en. Hogy PL, vagy akár City rekordokat nem döntögetne az biztos.

Ha csak nem szó szerint érted a gyaloglást. :D Megnézném egy City-Pool derbyn az Anfielden ahogy sétálgat. :lol:

Láthattuk, hogy már a klasszikók se pörgették fel emberünket. Persze lehet hogy a közegváltás segítene ezen, de nem olyannak tűnik. 33 éves, közel sem olyan motivációval mint CR, vagy épp akár egy már-már lassan 40 éves Ibra pl.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. augusztus 27., csütörtök 9:21

Meg azért a City nem is egy Arsenal szintű csapat. Ebben a szezonban elszórtak azért pontokat persze rendesen, de az elmúlt és előtte lévő 2 szezonban azért mindig 100 gól körüli termésük volt. Abból azért biztos jutna Messinek is egy 15 kb, még ha kicsit irányítóbb szerepkörben is lenne. De simán mehet jobbosra is, kicsit szabadabb szerepkörben. Azért Mahrez vagy Bernardo Silva nem jobb játékos nála.
[/quote]


15 gól :D Ha CB-nek rakják be is több gólt termel... Pláne egy Cityben akik valóban minden szezonban 100+ gólokat lőnek össze Sterlingek meg Mahrezek.. Nem csipázom az Argentint mert sok bosszúságot okozott, de azért nehéz nála jobb és komplexebb játékost mondani. Pepnél biztos, hogy főszerepet kapna, de ha nem is kivívná azért magának. Simán végiggyalogolna a PL-en.... Főleg egy Cityben. 25-30 gól várható tőle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 26., szerda 22:10

Kerlon írta:
Realista24 írta: DONE DEAL: Chelsea have confirmed the signing of Ben Chilwell from Leicester City for a reported £50m fee.

Hát ez megint mi?
Azért mi is ennyiért vettük Mendyt. Ő meg ligából való, angol is...
Faust írta: Ilyenkor mindig eszembe jut Kroos vagy Xabi Alonso 30-35 millaja. :lol:

Undorito ez a PL.
Jó hát őket megkaptuk tiszteletből áron alul. :kalapos:
Mendy 48+5 millió volt. Euroban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 26., szerda 22:08

Ha egy PL csapat egy masik PL csapattol vesz egy angol valogatott jatekost, akkor az 10-20 milla a realis aron felul legalabb.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 26., szerda 21:40

Realista24 írta: DONE DEAL: Chelsea have confirmed the signing of Ben Chilwell from Leicester City for a reported £50m fee.

Hát ez megint mi?
Azért mi is ennyiért vettük Mendyt. Ő meg ligából való, angol is...
Faust írta: Ilyenkor mindig eszembe jut Kroos vagy Xabi Alonso 30-35 millaja. :lol:

Undorito ez a PL.
Jó hát őket megkaptuk tiszteletből áron alul. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. augusztus 26., szerda 21:32

Ilyenkor mindig eszembe jut Kroos vagy Xabi Alonso 30-35 millaja. :lol:

Undorito ez a PL.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 26., szerda 20:29

50 millio, hat, okeee...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 26., szerda 18:25

DONE DEAL: Chelsea have confirmed the signing of Ben Chilwell from Leicester City for a reported £50m fee.

Hát ez megint mi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. augusztus 26., szerda 17:18

RealAsensio írta:
Anthony írta: Pep és a City olyan szempontból ideális lenne neki, hogy ismerős edző + játékstílus, viszont a PL dinamikáját, és a kemény belépőket kíváncsian várom hogy fogja bírni.
+ valakiket el is kell küldenie a Citynek, hogy beférjen.
Majd mutogat es hijodeputazik a biroknak hogy semmit nem fujnak le neki, amiert spanyolban tizi+piros jarna :D
Nehogy azt hidd, hogy nem védenék, mint a hímes tojást, ha megy a besztlígbe.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. augusztus 26., szerda 16:51

Anthony írta: Pep és a City olyan szempontból ideális lenne neki, hogy ismerős edző + játékstílus, viszont a PL dinamikáját, és a kemény belépőket kíváncsian várom hogy fogja bírni.
+ valakiket el is kell küldenie a Citynek, hogy beférjen.
Majd mutogat es hijodeputazik a biroknak hogy semmit nem fujnak le neki, amiert spanyolban tizi+piros jarna :D
:goat:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. augusztus 26., szerda 15:29

pheco írta:
dzsi91 írta: Mondjuk én olaszba venném az irányt messi helyében. Azért angliában nagyot koppanhat még fiatalon sem biztos,hogy feküdt volna neki a pl. Az ilyen nyugdíjas sztároknak itália való.
Silvanak is fekudt, Ozilnek is amig volt kedve focizni. Annyival technikasabb Messi a sok faek vedonel, hogy siman megelne most is ott szerintem. Persze ehhez olyan csapat kell kore, akik vedekeznek helyette is.
Meg azért a City nem is egy Arsenal szintű csapat. Ebben a szezonban elszórtak azért pontokat persze rendesen, de az elmúlt és előtte lévő 2 szezonban azért mindig 100 gól körüli termésük volt. Abból azért biztos jutna Messinek is egy 15 kb, még ha kicsit irányítóbb szerepkörben is lenne. De simán mehet jobbosra is, kicsit szabadabb szerepkörben. Azért Mahrez vagy Bernardo Silva nem jobb játékos nála.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. augusztus 26., szerda 14:46

pheco írta:
dzsi91 írta: Mondjuk én olaszba venném az irányt messi helyében. Azért angliában nagyot koppanhat még fiatalon sem biztos,hogy feküdt volna neki a pl. Az ilyen nyugdíjas sztároknak itália való.
Silvanak is fekudt, Ozilnek is amig volt kedve focizni. Annyival technikasabb Messi a sok faek vedonel, hogy siman megelne most is ott szerintem. Persze ehhez olyan csapat kell kore, akik vedekeznek helyette is.
Vagyis olyan posztot kellene betoltenie, amely most KdB-e. Most vagy eladnak a belgat, vagy egymas mellett jatszananak, azzal mar nem tortenne meg amit fentebb irnal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. augusztus 26., szerda 14:29

Es oscart se tapostak el anno a chelseaban.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. augusztus 26., szerda 14:20

dzsi91 írta: Mondjuk én olaszba venném az irányt messi helyében. Azért angliában nagyot koppanhat még fiatalon sem biztos,hogy feküdt volna neki a pl. Az ilyen nyugdíjas sztároknak itália való.
Silvanak is fekudt, Ozilnek is amig volt kedve focizni. Annyival technikasabb Messi a sok faek vedonel, hogy siman megelne most is ott szerintem. Persze ehhez olyan csapat kell kore, akik vedekeznek helyette is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 26., szerda 13:07

Mondjuk én olaszba venném az irányt messi helyében. Azért angliában nagyot koppanhat még fiatalon sem biztos,hogy feküdt volna neki a pl. Az ilyen nyugdíjas sztároknak itália való.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég