Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 19., szerda 16:23

poronty írta:
Arsenalban ha jól nézem folyamatosan játsza a 90 perceket, EL-ben és bajnokságban is. 1 gólpassz nem jött neki össze :lol:
Nekem ebből a mondatból az jön le, hogy épp nézed a statisztikákat (transfermarkt-ra gondoltam), hogy mit produkált. És, ha tényleg nézted volna szezon közben, akkor tudnád, hogy bőven volt lekapva 1 óra játék után meg rengetegszer csak csere volt. Vagy ugye visszakanyarodva a gólpasszos témához, nem rónád fel neki, hogy hiszen neki nincs gólpassza, mikor a meccsek közben láttad volna (ahogy a videókon), hogy sok esetben abszolút nem rajta múlt a dolog.

Ha félreértettem, akkor elnézést.
Ne erőlködj Ödegaard nem francia. Majd Camawinga megváltja a világot. Vagy nem de az már nem számít...

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. május 19., szerda 16:15

Arsenalban ha jól nézem folyamatosan játsza a 90 perceket, EL-ben és bajnokságban is. 1 gólpassz nem jött neki össze :lol:
Nekem ebből a mondatból az jön le, hogy épp nézed a statisztikákat (transfermarkt-ra gondoltam), hogy mit produkált. És, ha tényleg nézted volna szezon közben, akkor tudnád, hogy bőven volt lekapva 1 óra játék után meg rengetegszer csak csere volt. Vagy ugye visszakanyarodva a gólpasszos témához, nem rónád fel neki, hogy hiszen neki nincs gólpassza, mikor a meccsek közben láttad volna (ahogy a videókon), hogy sok esetben abszolút nem rajta múlt a dolog.

Ha félreértettem, akkor elnézést.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 19., szerda 16:09

poronty írta: Szóval mecsseket nem vagy hajlandó megnézni, ha valaki idehozza neked a jeleneteket a meccsekről, hogy megdöntse állításod, miszerint tuti azért nincs gólpassza, mert hát, az Arsenal támadói szarok, az se jó...így tényleg nehéz.

Na mindegy, azért a ziro best of jöhet, ha elkészült.
Hol írtam, hogy nem vagyok hajlandó meccseket nézni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 19., szerda 16:08

Egy Real Madrid játékos az esélyt ne kapja meg, inkább helyette igazoljunk mást, aki szintén nem garancia semmire, de az új embert még nem utálja XY.

Szerencsétlen Martin még csak azt sem tudta elérni, hogy hulladék legyen a csapatban, de már utálni kell. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. május 19., szerda 16:04

Szóval mecsseket nem vagy hajlandó megnézni, ha valaki idehozza neked a jeleneteket a meccsekről, hogy megdöntse állításod, miszerint tuti azért nincs gólpassza, mert hát, az Arsenal támadói szarok, az se jó...így tényleg nehéz.

Na mindegy, azért a ziro best of jöhet, ha elkészült.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 19., szerda 16:00

poronty írta:
Még egy dolog.
Arsenalban ha jól nézem folyamatosan játsza a 90 perceket, EL-ben és bajnokságban is. 1 gólpassz nem jött neki össze :lol:
Ja tudom, az Arsenal támadói szarok.
https://www.youtube.com/watch?v=eRPu82p ... l=Collin10

0:42, 2:30, 2:47, 3:41...igen az nem árt, ha a csapattársak nem balfaszkodnak a kapu előtt. Pont ott a komment a másik vidi alatt.

https://www.youtube.com/watch?v=o_jhWrw ... lentzComps

3:20, 4:27 pl két eset, ahol nem az övé az utolsó passz, hanem az előtte lévő, de vastagon benne van a gólokban. Volt pl ilyen a West Ham ellen még 2, vagy, akár a Leicester ellen. A transfermarkt-on sajnos ezek nem lesznek fenn, ehhez le kell ülni meccseket nézni. És nyilván nem mindegyik szemet kápráztató Guti passz, sok esetben csak egy sima 5-6 méteres tempó passzról van szó.

Nem tökéletes a gyerek, vannak hiányosságai, de, ahhoz percek kellenek, hogy ezen javítani lehessen. Remélem elengedjük, ha ZZ nem számít rá.
Ilyen videókat ziróról is össze tudok tenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 19., szerda 15:49

Realista24 írta:
Realista24 írta:

Második és harmadik fordulóban játszótt 69 és 45 percet. Se gól, se gólpassz. Aztán kétszer pad, majd sérülés miatt 3 meccs off.
Utána 26-65-21 perc, nulla goal contribution, majd újra sérült.

Ki alapozna ilyen játékosra? Mi nem a Real Sociedad vagyunk.
Még egy dolog.
Arsenalban ha jól nézem folyamatosan játsza a 90 perceket, EL-ben és bajnokságban is. 1 gólpassz nem jött neki össze :lol:
Ja tudom, az Arsenal támadói szarok.

Szóval nem 300 perc alapján ítélem meg, hanem az Arsenalos 1200-1500 perce csak megerősíti, amit a Realban láttam tőle. Plusz még sérülékeny is.
A Real Madridban folyamtosan szar rendszerben akartuk játszatni rendszeren kívüliként. Kroos és Modric mellé teljesen felesleges még egy Odegaard féle arc a pályára. Mivel ő volt a friss játékos a csapatban így őt hagyták ki legtöbbet a játékból. Szerencsétlen egy csomószor szaladgált össze vissza, hogy labdát kapjon. Talán nem pont Case helyén kellett volna elkezdeni a kipróbálását. Az meg hogy nem fut, azt nem értem. Sokan úgy gondolták, hogy majd Modric játékát fogja hozni. Ezzel csak az volt a probléma, hogy Modric rendszerint a pályán volt, mikor Odegaard is, másrészt a norvég általában kifejezetten 10-es poszton (ami nálunk szinte soha nem volt) mozgott.

Amiben ő kiemelkedik az a kulcspasszok osztogatása. Az Arsenalban is ő a legjobb ebben és nálunk is mutatott ezt azt. A legnagyobb probléma az lesz, hogy Modric öregszik és Krooson kívül nincs a keretben olyan, aki ebben jeleskedni fog tudni. Hiába van a hírekben Camavinga meg Aouar, ebben, a (kulcs)passzjátékban ők sem elég jók.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. május 19., szerda 15:44

Még egy dolog.
Arsenalban ha jól nézem folyamatosan játsza a 90 perceket, EL-ben és bajnokságban is. 1 gólpassz nem jött neki össze :lol:
Ja tudom, az Arsenal támadói szarok.
https://www.youtube.com/watch?v=eRPu82p ... l=Collin10

0:42, 2:30, 2:47, 3:41...igen az nem árt, ha a csapattársak nem balfaszkodnak a kapu előtt. Pont ott a komment a másik vidi alatt.

https://www.youtube.com/watch?v=o_jhWrw ... lentzComps

3:20, 4:27 pl két eset, ahol nem az övé az utolsó passz, hanem az előtte lévő, de vastagon benne van a gólokban. Volt pl ilyen a West Ham ellen még 2, vagy, akár a Leicester ellen. A transfermarkt-on sajnos ezek nem lesznek fenn, ehhez le kell ülni meccseket nézni. És nyilván nem mindegyik szemet kápráztató Guti passz, sok esetben csak egy sima 5-6 méteres tempó passzról van szó.

Nem tökéletes a gyerek, vannak hiányosságai, de, ahhoz percek kellenek, hogy ezen javítani lehessen. Remélem elengedjük, ha ZZ nem számít rá.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. május 19., szerda 15:38

Egyetértek Remyvel. Maradjon csak nálunk... ha megy ZZ.

Ha marad a kopasz akkor engedjük el Odet játszani oda ahol játszani akarják a focit (még ha eredménytelenül is).

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. május 19., szerda 15:36

Ezt azért nagyon jó volt látni This is so special! 💙 Leicester players present chairman Khun Top with FA Cup trophy!

Kár hogy a BL hely el lett cseszve nekik, az az Alisson fejes, bár még meg lehet vhogy.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 19., szerda 15:15

Egyetértek Remyvel. Maradjon csak nálatok. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 19., szerda 15:13

Amúgy kemény, hogy 2x BL győztes. Jól mutat a neve mellett. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 19., szerda 14:54

Realista24 írta:
Remy írta:

Lehet, hogy nem képes a legmagasabb szinten játszani, de azt nem 300 percből kell leszűrni.
Második és harmadik fordulóban játszótt 69 és 45 percet. Se gól, se gólpassz. Aztán kétszer pad, majd sérülés miatt 3 meccs off.
Utána 26-65-21 perc, nulla goal contribution, majd újra sérült.

Ki alapozna ilyen játékosra? Mi nem a Real Sociedad vagyunk.
Még egy dolog.
Arsenalban ha jól nézem folyamatosan játsza a 90 perceket, EL-ben és bajnokságban is. 1 gólpassz nem jött neki össze :lol:
Ja tudom, az Arsenal támadói szarok.

Szóval nem 300 perc alapján ítélem meg, hanem az Arsenalos 1200-1500 perce csak megerősíti, amit a Realban láttam tőle. Plusz még sérülékeny is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 19., szerda 13:33

füst írta:
ateeemadrid írta:

Attól függetlenül, hogy Isco már kiégett, kurva sokat adott évekig a csapatnak, úgyhogy ezzel a példával inkább Öde mellett beszéltek, mintsem ellene.
Őő nem. Nem állítom, hogy van olyan jó, mint Isco volt. Pont fordítva.
Amit lehozott Öde, az Isco lazán megcsinálta. Tehát nem lesz a sociedad-i kalandja alapján különb, mint a dagadt görbelábú stbstb Isco, mint ahogy lentebb írták.


Ügyesnek gondolom Ödét, és lehet hogy rohadtjó játékos lesz. Nem a tehetségét firtatom,
nem ez alapján adnám az Arsenalnak. Hanem azért, mert már csak 2 évig a játékosunk, X év alatt fél évet volt nálunk, aztán az edző kérése ellenére inkább elment a csapattól. Elég faramuci helyzet, jövőre már csapott áron tudjuk eladni, és hacsak nem fog nálunk kurvajó szezont futni rendszeres kezdőként, akkor teljesen esélytelennek látom a szerződés meghosszabbítását. Nem ragaszkodik a klubunkhoz, ő játszani akar, tökmindegy hol. Ezzel amúgy nincs semmi bajom, váljék egészségére, de ilyen játékoshoz kár ragaszkodni, mert ha kiteszed pár hétre a kezdőből, mert más taktikát játszatsz, vagy valaki épp jobb formában van, akkor megint elkezdi verni a tamtamot. Ez itt nem fog működni, itt egy CR megteheti, de Öde nem.
Eléggé úgy hangzott, mintha kontraznatok, hogy ez a legjobb fiatal cím még 1 Isconak is sikerült, de akkor én értelmeztem rosszul.

Engem amúgy az ő ügye nem nagyon hat meg, ZZt is felelősnek tartom meg őt is, de a kp miatt nem aggódok, ott még évekig garantált a minőség.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 19., szerda 13:31

Az Inter ellen idegenben volt egy nagyon jó meccse, ott passzoltunk a legtöbbet (addig) a szezonban, sok támadás rajta keresztül ment. Én biztosan adnék neki még esélyt, engem meggyőzött a Sociedados szezonjával. Valószínűleg nem lesz szűk elit, de van benne lehetőség és csapatforgatási szempontból is jól jönne egy ilyen játékos.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 19., szerda 13:26

Remy írta: Mi alapján kapott volna számottevően több játékidőt? Se Modric, se Kroos nem igazán estek ki. Modric 3600+ perccel van, akkor sem pihentettük, mikor lehetett volna. Kroos szintén 3200 körül.
Nem tudhatjuk, csak gondolom. Variálta a kopasz többször is a felállásokat, aki egészséges volt jatszott, Castillások is játszottak. Éppenséggel kiprobálhatott volna egy CKM elött Ödegaard-Benz felállást is, nem tudjuk meg mert a norvég bepánikolt féltávnál.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 19., szerda 13:22

Ide is be lehet írni, hogy ez nem FIFA, hanem a valóság. Ez továbbra is elenyésző mennyiségű játékidő, mindezt egy új csapatban, sokszor felforgatott kezdővel.

Ha lett volna egy teljes szezonja 2500+ játékperccel, akkor le lehetne vonni következtetést, de így nem fair.
Pad'em írta:

Mi alapján kapott volna számottevően több játékidőt? Se Modric, se Kroos nem igazán estek ki. Modric 3600+ perccel van, akkor sem pihentettük, mikor lehetett volna. Kroos szintén 3200 körül.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 19., szerda 13:19

Realista24 írta:
Remy írta:

Lehet, hogy nem képes a legmagasabb szinten játszani, de azt nem 300 percből kell leszűrni.
Második és harmadik fordulóban játszótt 69 és 45 percet. Se gól, se gólpassz. Aztán kétszer pad, majd sérülés miatt 3 meccs off.
Utána 26-65-21 perc, nulla goal contribution, majd újra sérült.

Ki alapozna ilyen játékosra? Mi nem a Real Sociedad vagyunk.
Plusz tegyük hozzá nagyon szar periódusban voltunk, inogott ZZ alatt a pad. Valahol érthető, hogy nem akart kísérletezgetni. Ödegaard ideje korán vágta be a durcát, szezon 2.felében bőven kapott volna lehetőséget.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 19., szerda 13:15

Remy írta:
Realista24 írta:

A legfontosabbat kihagytad. Szintugrás egy komolyabb csapatban: nincs pipa.

Arcon köpte :lol: :lol:
Lehet, hogy nem képes a legmagasabb szinten játszani, de azt nem 300 percből kell leszűrni.
Második és harmadik fordulóban játszótt 69 és 45 percet. Se gól, se gólpassz. Aztán kétszer pad, majd sérülés miatt 3 meccs off.
Utána 26-65-21 perc, nulla goal contribution, majd újra sérült.

Ki alapozna ilyen játékosra? Mi nem a Real Sociedad vagyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 19., szerda 13:02

Realista24 írta:

A legfontosabbat kihagytad. Szintugrás egy komolyabb csapatban: nincs pipa.

Arcon köpte :lol: :lol:
Lehet, hogy nem képes a legmagasabb szinten játszani, de azt nem 300 percből kell leszűrni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég