Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. június 10., csütörtök 13:26

TheBull6 írta: Tuchel 90-es évekbeli játékosokból összerakott csapata

Mondjuk azért sok választási lehetősége nem volt, megnéztem volna hogyha ő választ mindenhova mit rak össze. Az tetszik, hogy szereti a régi madridi játékosokat, Redondot is hiányolta. Jól kijön majd itt Raúlékkal. B-)
Én úgy tudom, hogy barcas
ZIDANE

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. június 10., csütörtök 12:56

Fonseca érkezhet a Spurs kispadjára.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. június 10., csütörtök 10:08

Tuchel 90-es évekbeli játékosokból összerakott csapata

Mondjuk azért sok választási lehetősége nem volt, megnéztem volna hogyha ő választ mindenhova mit rak össze. Az tetszik, hogy szereti a régi madridi játékosokat, Redondot is hiányolta. Jól kijön majd itt Raúlékkal. B-)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 10., csütörtök 9:53

Ennyi boldogság az Arsenalnak is jár.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 10., csütörtök 9:48

Arsenal egy Xhakát el tud adni a Romának 18 misiért, mi meg képtelenek vagyunk pénz szerezni bármelyik játékosunkból.

:(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 10., csütörtök 1:09

BlancoMark írta: Roman Abramovich is willing to pay up the 154.5 million pounds (179m euros) that Borussia Dortmund are asking for Erling Haaland. There is also talk that Chelsea will offer Tammy Abraham as part of the deal, which would provide Dortmund with a ready replacement up front.

A következőre évekre elég komoly kis csapat alakulna Londonban ezzel.
Nekem valamiert az remlik, hogy Haalandrol voltak olyan hirek, abszolut nem akar a chelseabe menni. Szerintem ezen egy bl gyozelem sem sokat valtoztatott.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: flori » 2021. június 9., szerda 22:37

Kapják be, most vették Wernert. Kicsit ők is érezzék már a rossz vétel súlyát. :lol:

Hakimiért is 80at kér az Inter. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 9., szerda 22:22

Roman Abramovich is willing to pay up the 154.5 million pounds (179m euros) that Borussia Dortmund are asking for Erling Haaland. There is also talk that Chelsea will offer Tammy Abraham as part of the deal, which would provide Dortmund with a ready replacement up front.

A következőre évekre elég komoly kis csapat alakulna Londonban ezzel.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 6., vasárnap 14:37

Fenoo írta:
ToniKroos írta: Na ez itt a baj és ettől tart Perez is, hogy egy United, aki évek óta sehol sincs kb. most is több 100 milliót tervez eltapsolni, azok után, hogy alig volt bevétel ebben az évben. Sajnos ennek a pénzügyi fölénynek az előszele volt már szerintem a BL-ben ez az angol házidöntő is és nem nagyon látom, hogy ez a közeljövőben változna.

Ezt az ESL nem oldotta volna meg. A spanyol ligának kéne piacképesebbé válnia de amíg a kisebb csapatok csak bunkereznek a nagyok ellen addig ez esélytelen szerintem.

A másik dolog, hogy mi sokkal többet költünk fizetésekre mint az angol csapatok.
Ezért nem is értettem pl a kicsik "ágálását" az amerikai meccsek ellen. Értékesebbé csak akkor válik a laliga, ha többen nézik tv-n...
Az esl nekünk tuti jó lett volna, persze a cheatkódos olajpénzek ellen nem lett volna megoldás, de így az egyik oldal gyak. korlát nélkül döntheti be a lóvét a csapatába, meg kap egy kis tv pénzt, nekünk meg csak a piaci bevételekből kell gazdálkodni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 6., vasárnap 14:34

Fenoo írta:
ToniKroos írta: Na ez itt a baj és ettől tart Perez is, hogy egy United, aki évek óta sehol sincs kb. most is több 100 milliót tervez eltapsolni, azok után, hogy alig volt bevétel ebben az évben. Sajnos ennek a pénzügyi fölénynek az előszele volt már szerintem a BL-ben ez az angol házidöntő is és nem nagyon látom, hogy ez a közeljövőben változna.

Ezt az ESL nem oldotta volna meg. A spanyol ligának kéne piacképesebbé válnia de amíg a kisebb csapatok csak bunkereznek a nagyok ellen addig ez esélytelen szerintem.

A másik dolog, hogy mi sokkal többet költünk fizetésekre mint az angol csapatok.
Annal nehez versenykepesebbnek lenni, hogy az europa ligaban a villareal legyozte a dontoben a m.unitedet. A spanyol csaoatok mas vezetesi es tulajdonosi strukturara epulnek. Itt nem amerikai milliardosok a csapatok tulajdonosai.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. június 6., vasárnap 14:23

ToniKroos írta: Na ez itt a baj és ettől tart Perez is, hogy egy United, aki évek óta sehol sincs kb. most is több 100 milliót tervez eltapsolni, azok után, hogy alig volt bevétel ebben az évben. Sajnos ennek a pénzügyi fölénynek az előszele volt már szerintem a BL-ben ez az angol házidöntő is és nem nagyon látom, hogy ez a közeljövőben változna.

Ezt az ESL nem oldotta volna meg. A spanyol ligának kéne piacképesebbé válnia de amíg a kisebb csapatok csak bunkereznek a nagyok ellen addig ez esélytelen szerintem.

A másik dolog, hogy mi sokkal többet költünk fizetésekre mint az angol csapatok.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 6., vasárnap 14:02

Na ez itt a baj és ettől tart Perez is, hogy egy United, aki évek óta sehol sincs kb. most is több 100 milliót tervez eltapsolni, azok után, hogy alig volt bevétel ebben az évben. Sajnos ennek a pénzügyi fölénynek az előszele volt már szerintem a BL-ben ez az angol házidöntő is és nem nagyon látom, hogy ez a közeljövőben változna.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. június 6., vasárnap 13:00

Martial iden tuti marad szerintem, aztan nem fog neki tetszeni, hogy nem kezdo elegszer, es jovore lepni fog igy tippre. Ha jon Sancho, akkor azert eleg sok variacios lehetoseg lesz mar a tamado negyesnel. Sanchonal az a 81 millio font amugy nem rossz, mivel tavaly nyaron 108 lett volna. 21 eves, angol, szoval alap hogy tularazott, szerintem a megfelelo ara amugy ilyen 70 millio font korul mozog.

Cavani/Greenwood/Martial/Rashford
Rashford/Sancho/Martial/Pogba - Bruno/Pogba/de Beek - Sancho/Greenwood/Amad Diallo

Jamesnek viszont igy egyaltalan nem marad helye, en eladnam, de szerintem max kolcsonbe fog elmenni. Emellett Trippiert is nagyon irjak, hogy jon AWB melle, mert jelenleg nincs normalis csereje, iden is 55+ meccset jatszott. Meg egy tipikus hatulrol iranyito vedekezo kozeppalyas kene, mert a keretbe egyedul Matic kepes erre, dehat futni se tud kb 33 evesen. Plusz irogatjak ugye a Varane/Kounde/Pau Torres harmast, talan abbol meg jon valaki, es szerintem kesz a keret a kovetkezo szezonra.

Szoval en egy Sancho+vkp+kh+csere jobbhatvedre szamitok. Ja es erdekesseg, hogy tegnapelott zajlott le az elso kozos Glazer+szurkolok egyeztetes, egy “fan forum” 16 ev utan. Nagyon fasza kis PR szovegett nyomott Joel Glazer, teli tok jo tervekkel es jovokeppel, megnezzuk mi valosul meg belole tenylegesen. :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 6., vasárnap 11:58

Remy írta: Ha Sancho megy a vörösökhöz, akkor Martial out?
Meglepne. Ha lesz Sancho, végre lesznek szélsőik, nem kell Martialnak/Rashfordnak a széleken kavarnia, mehetnek középre a helyükre.. (+Martial rengeteget volt sérült idén)
Rashford, mögötte Martial/Cavani cserének jól hangzik..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 6., vasárnap 11:47

Anthony írta: Pont ez a lényege, hogy a PL tele van pénzzel, nekik nincs szükségük a Szuperligára.
Az angol játékosok alapból drágák, igaz Sancho német csapatból fog érkezni, de akkor is.
És ez az ár még nem is olyan hű de vészes szerintem. Fiatal, elég jó szintet hoz évek óta már.

Ami durva inkább, hogy a Pool az elmúlt 2 évben 40+ millát szedett be 2 játékosból, akik annyit nem érnek, mint egy Megye 3-as játékos a top futballban. Solanke és Brewster. Csak mert angolok.

Ha Sancho megy a vörösökhöz, akkor Martial out?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 6., vasárnap 11:43

Pont ez a lényege, hogy a PL tele van pénzzel, nekik nincs szükségük a Szuperligára.
Az angol játékosok alapból drágák, igaz Sancho német csapatból fog érkezni, de akkor is.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. június 6., vasárnap 11:37

raul 4 ever írta:
impossible írta: 81,5m font úgy néz ki elég a Dortmundnak, hogy el engedjék Sanchot a Unitedhez.
Baszki, mennyi zsé van a PL-ben..
Mennyi ez? 85m euró? Remélem megint megy tüntetni a parasztja a stadionba, h Vesszenaglazer...
Ha marad Ole:
Greenwood-penaltynho-sanco
Rashford

Ez azért már jól hangzik, ezekkel a srácokkal tud majd mutatni ezt-azt..
Kicsit lehetne kulturaltabban is irni a temaval kapcsolatban, mert ez nagyon kocsmaszint, valaszolni nincs kedvem az ilyenekre, pedig amugy lehetne jot beszelgetni rola.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 6., vasárnap 10:35

impossible írta: 81,5m font úgy néz ki elég a Dortmundnak, hogy el engedjék Sanchot a Unitedhez.
Baszki, mennyi zsé van a PL-ben..
Mennyi ez? 85m euró? Remélem megint megy tüntetni a parasztja a stadionba, h Vesszenaglazer...
Ha marad Ole:
Greenwood-penaltynho-sanco
Rashford

Ez azért már jól hangzik, ezekkel a srácokkal tud majd mutatni ezt-azt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. június 6., vasárnap 9:36

impossible írta: 81,5m font úgy néz ki elég a Dortmundnak, hogy el engedjék Sanchot a Unitedhez.
Tegnap este volt róla hír FB-n, hogy bár korábban mindenképpen 100 felett, 120 körül akarták eladni, de akkor , annyiért a MU-nak nem kellett. Most 90 millió euróról van szó.

Amúgy érdekes ez az év játékosa díj. Dias? SImán Kane-nak kellett volna adni! Oké, hogy csapattal nem nyert semmit, de egyénileg legjobb volt! Gólkirály, asszisztkirály.
Pep is mire fel? Marketing az egész.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 5., szombat 22:40

81,5m font úgy néz ki elég a Dortmundnak, hogy el engedjék Sanchot a Unitedhez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég