Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 25., vasárnap 10:32

Ember. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 24., szombat 23:39

dzsi91 írta:
Akárhonnan nézem az öreg kane mai áron is max 80-90 milla kéne legyen.
Hát, de ez nem így megy, akárhonnan is nézed. Maguire 80 milla volt, Ben White 50 milla... akkor akárhonnan is nézem, a PL-ben már hosszú évek óta teljesítő ember, ezekhez a játékosokhoz képest simán 100+. Egy Spursben szarja a gólokat, simán benne van, hogy PL all time gólrekorder lesz az ember úgy, hogy sosem volt bajnokesélyes csapat mellette.

Én nem vagyok oda az emberért, de el kell ismerni, hogy PL-szinten egy extra klasszis az ember és talán a lehető legjobb választás egy csapat számára. A bajnokságot ismeri, angol és folyamat teljesít. Szinte tökéletes alapanyag oda.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 24., szombat 23:37

nekünk csak jó, ha Kane megy a Citybe
nagyobb esély lesz jövő nyáron Haalandra :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 24., szombat 23:32

h3x0r írta:
dzsi91 írta: Ha hurrikán 180 millióért vált klubot elengedem ezt a sportot :lol: szánalmas már varostól szivárványostól térdeléssel mindenestől.

Mégha fiatal lenne :lol:
Azert Kane rengeteget fejlodott az utobbi par evben, az egyik legkomplexebb csatar, tenyleg csak a kora miatt nevetseges a 180 millios osszeg. Szamomra inkabb az a szomoru, hogy par even belul kimegy a Lewa, Benzema, Suarez, Aguero, Cavani, (Higu, Aubameyang) fele csatar generacio, utanuk van egy Kane - Lukaku paros, a fiatalok kozul Haaland (esetleg Lautaro Martinez) es nagyjabol ennyi volt a csatarokbol. (Mbappe is inkabb bal szelen szeret jatszani mostmar)

szerk.: Most jut eszembe, Moratat meg kihagytam :mrgreen:
Akárhonnan nézem az öreg kane mai áron is max 80-90 milla kéne legyen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 24., szombat 21:45

A kort mondjuk nem értem, 28, mi hány évesen vettük anno a galaktikusokat?

Egyszerűen az egész korszak a nevetséges, amit a kolléga is betett, egy jó eb után egy 100 milliós lehetséges ajánlat egy játékosért, pepperóni lenyilatkozza hogy nincs pénz de azért 300 millió elmehet 2 angolra...covid közben irgalmatlan összegek a fociban olyan játékosokért, akik max a jelenkorban nevezhetőek klasszisnak.
Nem illik.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. július 24., szombat 21:44

Anthony írta:
Transfer LIVE: Liverpool fail with €100m bid for Chiesa
Komolyan, 100-ért nem adták oda? :lol: :lol: :lol:
Mert állítólag a Juve nagyon is számol vele. Végre találtak ők is egy fiatal(abb) olasz játékost, akibe van potenciál (hazai porondon, - mondjuk EB-n is jó volt). Úgyhogy rá akarnak építeni.
h3x0r írta:szerk.: Most jut eszembe, Moratat meg kihagytam
az örökifjú Ibrát is kihagytad :mrgreen:
bár lehet ő is olyan lesz mint CR, ha nem is csúcsbajnokságban, de odahaza még nyomja pár évet.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 24., szombat 21:32

dzsi91 írta: Ha hurrikán 180 millióért vált klubot elengedem ezt a sportot :lol: szánalmas már varostól szivárványostól térdeléssel mindenestől.

Mégha fiatal lenne :lol:
Azert Kane rengeteget fejlodott az utobbi par evben, az egyik legkomplexebb csatar, tenyleg csak a kora miatt nevetseges a 180 millios osszeg. Szamomra inkabb az a szomoru, hogy par even belul kimegy a Lewa, Benzema, Suarez, Aguero, Cavani, (Higu, Aubameyang) fele csatar generacio, utanuk van egy Kane - Lukaku paros, a fiatalok kozul Haaland (esetleg Lautaro Martinez) es nagyjabol ennyi volt a csatarokbol. (Mbappe is inkabb bal szelen szeret jatszani mostmar)

szerk.: Most jut eszembe, Moratat meg kihagytam :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 24., szombat 21:27

Anthony írta:
Transfer LIVE: Liverpool fail with €100m bid for Chiesa
Komolyan, 100-ért nem adták oda? :lol: :lol: :lol:
Mondjuk fura mert minek nekik, nekem ez kacsa szagú, ha ez igaz akkor Salah jön ide 120ért. :lol:
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 24., szombat 20:12

Transfer LIVE: Liverpool fail with €100m bid for Chiesa
Komolyan, 100-ért nem adták oda? :lol: :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 24., szombat 19:08

Ha hurrikán 180 millióért vált klubot elengedem ezt a sportot :lol: szánalmas már varostól szivárványostól térdeléssel mindenestől.

Mégha fiatal lenne :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. július 24., szombat 18:23

Következő 5 év az olajos klubbokról fog szólni. Felvásárolnak mindenkit. Köszönhető a Covidnak meg Ceferinnek. A Barca - Real dominanciát a City - PSG váltja a BLben.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 24., szombat 17:03

_Bushido_ írta:
Pad'em írta: Ja állítólag Levy pálfordult és elengedi Kane-t.
Én azt olvastam, hogy 225m font körül tervez a City a Kane & Grealish kettősre, és, hogy a megegyezés mindkét játékossal megvan.
Bernardo Silva viszont a piacra kerül.
Nemrég még azt mondta Pep, hogy nem tudják a gazdagokkal tartani az iramot, nem fognak tudni 100M körül/felett csatárt igazolni Aguero helyére. De mint tudjuk az csak az álszent duma volt. Amúgy ja, mint tudjuk az angol játékosok ára minimum 2x-es szorzóval van az értelmes árához képest. Korábban írtatok be ide a fórumra is névtelen, full ismeretlen angol játékosokat, mint pl akit az Arsenal (?) tervez venni 50+8 (vagy fix 58?) millióért Ben White vagy hogy hívták?!
Épp ezért van az sajnos, hogy az angol csapatok (és a PSG) teljesen más anyagi helyzetben vannak még most is, vírusos időkben. Európa összes nagycsapata vegetál pénzügyileg, ezek meg költik a több 10, némelyik a több 100 milliós csekkeket. Viszont bármennyire is fikázzuk Kane-t, a PL-ben tökéletes játékos, 3x-os gólkirály asszem egy másodvonalas csapatban, ha átmegy egy Citybe, ahol sorra tömik labdával, akkor ott is fixen gólkirály lesz, lehet még az 50 gól is meglesz (igen, tudom, túlzás, de 30+-t simán meglőtte a Spursben is).

B.Silva meg akárhova megy, az a csapat jól jár vele. Néhányan szívesen látták volna a Realban is, igazi btb játékos szerintem, ügyesebb fajtából, "megy, mint akit felhúztak."

PSG-nek meg lassan 3 keretre való játékosa lesz, nemtudom minek. Otthon most hogy a Lillet szétkapkodták, sima ügynek tűnik, eladni is kéne. Ez az ottani játékosoknál is érdekes, nagyon nagy fizut kapnak, és csak néha kell játszani. Sok perememberük fix kezdő lenne máshol.
Valóban soknak tűnik White-ért az 50 millió, de azért az túlzás, hogy full ismeretlen. Aki követi a PL-t, az tudja kicsoda ő. Elég szépen berobbant a Brightonban idén, én bízom benne, hogy ő hosszútávon is lehet vezére a védelmünknek, és támadásépítésben is hasznos. Potter és előtte Bielsa kezei alatt pallérozódott. :agree: Viszont vannak más hiányposztok, remélem azokat is meg tudjuk érdemben erősíteni, de nem vagyok benne biztos. :sly:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 24., szombat 16:53

ikarus93 írta:
Anthony írta: Na azt írják Harry Kane laza 180 millió lesz.

Pogba nem írta alá a szerződés hosszabbítást (+fizetés emelést), van rá esély, hogy ő is megy a PSG-be.
Haaland kevesebbe kerülne nekik és sztem sokkal nagyobb fogás lenne a Citynek mint Kane.

Mit szívnak ott a Citynél? :lol:
175 millio fontra mondott nemet Watzke, mivel nincs olyan kiszemeltjuk, akivel tudnak potolni iden nyaron a norvegot. Tavaly szinten ezert nem engedtek el Sanchot sem, iden meg 15 milliot buktak az uzleten.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. július 24., szombat 16:51

Pad'em írta: Ja állítólag Levy pálfordult és elengedi Kane-t.
Én azt olvastam, hogy 225m font körül tervez a City a Kane & Grealish kettősre, és, hogy a megegyezés mindkét játékossal megvan.
Bernardo Silva viszont a piacra kerül.
Nemrég még azt mondta Pep, hogy nem tudják a gazdagokkal tartani az iramot, nem fognak tudni 100M körül/felett csatárt igazolni Aguero helyére. De mint tudjuk az csak az álszent duma volt. Amúgy ja, mint tudjuk az angol játékosok ára minimum 2x-es szorzóval van az értelmes árához képest. Korábban írtatok be ide a fórumra is névtelen, full ismeretlen angol játékosokat, mint pl akit az Arsenal (?) tervez venni 50+8 (vagy fix 58?) millióért Ben White vagy hogy hívták?!
Épp ezért van az sajnos, hogy az angol csapatok (és a PSG) teljesen más anyagi helyzetben vannak még most is, vírusos időkben. Európa összes nagycsapata vegetál pénzügyileg, ezek meg költik a több 10, némelyik a több 100 milliós csekkeket. Viszont bármennyire is fikázzuk Kane-t, a PL-ben tökéletes játékos, 3x-os gólkirály asszem egy másodvonalas csapatban, ha átmegy egy Citybe, ahol sorra tömik labdával, akkor ott is fixen gólkirály lesz, lehet még az 50 gól is meglesz (igen, tudom, túlzás, de 30+-t simán meglőtte a Spursben is).

B.Silva meg akárhova megy, az a csapat jól jár vele. Néhányan szívesen látták volna a Realban is, igazi btb játékos szerintem, ügyesebb fajtából, "megy, mint akit felhúztak."

PSG-nek meg lassan 3 keretre való játékosa lesz, nemtudom minek. Otthon most hogy a Lillet szétkapkodták, sima ügynek tűnik, eladni is kéne. Ez az ottani játékosoknál is érdekes, nagyon nagy fizut kapnak, és csak néha kell játszani. Sok perememberük fix kezdő lenne máshol.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 24., szombat 16:46

Nem biztos, hogy Haaland is ment volna a Citybe. Én azt hittem amúgy max. ilyen 120 millió lehet Kane végül. Igen, ez sok érte, de be fog válni. Nagyon durván fosni fogja a gólokat ilyen De Bruynekel a háta mögött, meg játékban is használható bőven. Nem bírom a csávót amúgy, de inkább ott legyen, mint a Spursben. :mrgreen: Grealish is megy gondolom, irtó kemény keretük lesz. Nem újdonság, de mégis elképesztő belegondolni, hogy még a mostaniakhoz csatlakozhat a liga kb. TOP5 játékosa közül 2. Csodálkoznék, ha nem lenne címvédés.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. július 24., szombat 16:38

Hát angol na :mrgreen:
Letennének a Dortmund elé 150 milkát megnézném mit szólnának, lehet Haaland is belemenne.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. július 24., szombat 15:52

Anthony írta: Na azt írják Harry Kane laza 180 millió lesz.

Pogba nem írta alá a szerződés hosszabbítást (+fizetés emelést), van rá esély, hogy ő is megy a PSG-be.
Haaland kevesebbe kerülne nekik és sztem sokkal nagyobb fogás lenne a Citynek mint Kane.

Mit szívnak ott a Citynél? :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 23., péntek 11:44

Realista24 írta:
Anthony írta: Na azt írják Harry Kane laza 180 millió lesz.

Pogba nem írta alá a szerződés hosszabbítást (+fizetés emelést), van rá esély, hogy ő is megy a PSG-be.
Ha Harry 180 millió lesz, akkor megérett a világ a pusztulásra.

Hol olvastad?
Mi a velemenyed Kanerol? Csak erdeklodni szeretnek.

En vilagklasszis csatarnak tartom, aki nagyon jo a mezonyben, hihetetlen jo labdakkal tomi a tarsakat, neha Ozil feelingu melysegi golpasszokkal. Emellett a legnagyobb erv az ara mellett, hogy angol. Az angol jatekosok mind tul vannak arazva. Ben White 50+5 millo euro(vagy font? nem emlekszem), Megvajjorrol nem is beszelve. Anno Sterling ara a mai inflacioval kb 100 millio lett volna. Grealish jatekat nagyon szeretem(fekszik neki a pl) de o sem er annyit, amennyit kernek erte. Mondjuk en ugy olvastam, hogy Grealish 100 m, Kane 125 millio. En mondjuk Kanere max 80 milliot fizetnek, de ezt sem a Real helyeben. Mindenkepp Mbappenak es Haalandnak kell lennie az erkezoknek a kovetkezo 2-3 evben. Persze, ha addig nem robban be valami csodatini.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 23., péntek 10:00

Na most láttam Marcán, The Sun-ra hivatkoznak.

467ezres heti fizetés :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 23., péntek 9:43

Ja állítólag Levy pálfordult és elengedi Kane-t.

Én azt olvastam, hogy 225m font körül tervez a City a Kane & Grealish kettősre, és, hogy a megegyezés mindkét játékossal megvan.

Bernardo Silva viszont a piacra kerül.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég