Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 2., hétfő 17:13

ziro4vr írta:
MorataMartin írta: Csak számomra hihetetlen, hogy az Arsenal 85 millió euróval a 2. legtöbbet költötte a Mu után Angliában és mégis olyan érzésem van, mintha semmit nem csináltak volna. Hogy adhattak ki 58 millió euró ezért a Ben Whitért?:O rajta kívül még jött ez a Tavares és Lokonga nevű kölök a kispadra.
Ja, volt az a hír hogy Pepe meg White többe került mint Sancho meg Varane. GG. :lol:
Tudok még egy szélsőt, aki többe került, mint Sancho. Valami dagadt belga gyerek. :mrgreen: Pepe tényleg nem nagyon vált be, de mondjuk tavaly lőtt 10 bajnoki gólt, ami azért nem vészes, de tény, hogy nagyon nem az igazi. Whiteot viszont nem írnám le, szerintem ő kellemes meglepetés lesz azok számára, akik nem követték annyira korábban. Csak azért mert nem jegyzik nemzetközi szinten, még nem biztos, hogy akkora hulladék. Az a baj, ott van Thomas, ismerte mindenki, spanyol liga egyik legjobb középpályása volt, nálunk eddig full középszer, és tegnap újra megsérült. Viszont rohadtul ideje lenne már hiányposztokra is igazolni, mert a középpálya még vékony, és kéne jobb bekk is. Persze a legfrissebbek szerint hosszabbítunk Xhakával, Bellerín is marad, és Ödegaard lesz a nagy érkező, ergo kb.a tavalyi csapat. Ha tényleg ez lesz, tökönszúrom magam.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 2., hétfő 16:40

MorataMartin írta: Csak számomra hihetetlen, hogy az Arsenal 85 millió euróval a 2. legtöbbet költötte a Mu után Angliában és mégis olyan érzésem van, mintha semmit nem csináltak volna. Hogy adhattak ki 58 millió euró ezért a Ben Whitért?:O rajta kívül még jött ez a Tavares és Lokonga nevű kölök a kispadra.
Ja, volt az a hír hogy Pepe meg White többe került mint Sancho meg Varane. GG. :lol:
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2021. augusztus 2., hétfő 14:28

Remélem figyelnek arra, hogy Ödére is maradjon elég zseton. :D

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. augusztus 2., hétfő 14:21

Csak számomra hihetetlen, hogy az Arsenal 85 millió euróval a 2. legtöbbet költötte a Mu után Angliában és mégis olyan érzésem van, mintha semmit nem csináltak volna. Hogy adhattak ki 58 millió euró ezért a Ben Whitért?:O rajta kívül még jött ez a Tavares és Lokonga nevű kölök a kispadra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 2., hétfő 7:26

Szeretem, amikor így árad a szeretet a fórumozók között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:51

ziro4vr írta: Látom elharapóztak itt a kedélyek, Kerlon megint proli, valaki noname arc személyeskedik ellenem..csak a szokásos. :lol:

Értő olvasás, a brazil gyerekről azt mondtam ha jó áron el lehet hozni (=40 milla környéke) akkor elhoznám, mert: több potenciál van benne mint Benzeman kívül bárkiben elöl jelenleg, több gól és gólpassz ergo veszély van benne mint Benzeman kívül bárkiben, 3 poszton is elvan és Carlo is ismeri. Továbbra sem értem az MBappé vagy senki gondolatsort, tele vagyunk középszar emberekkel akik már eleget bizonyítottak ahhoz, hogy ne vegyük őket komolyan, és 1 ember érkezése nem fog csodát okozni, ideje felébredni a téli álomból. Nincsenek már a piacon rejtett kincsek, 100 milliós emberek vannak meg a túlszopott angolok..ettől még sajnos muszáj frissíteni, mert sem Vini J sem Asensio nem lesz jobb. Aki minőséget keres, nézzen best of 90's vagy 2000's videókat. Szóval ezért hoznám a brazilt a fent említett áron.

Marianot nem tudom ki hozta ezzel párhuzamba, de ért hozzá mit ne mondjak. :lol:
Leprolizol aztan szamonkersz noname szemelyeskedoket. Te se vagy mar a regi.


Mondjuk nem tudom, hogy miert voltam proli, de azt tudom, hogy a brazilt nem adnak 40 millioert es tobbet meg nem er, mert fullatlag. Csak ugy emlekeztetoul, az everton vette 39 millioert egy Watfordbol.

Szoval nyald ki, hogy tenyleg proli legyek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:20

ziro4vr írta: Látom elharapóztak itt a kedélyek, Kerlon megint proli, valaki noname arc személyeskedik ellenem..csak a szokásos. :lol:

Értő olvasás, a brazil gyerekről azt mondtam ha jó áron el lehet hozni (=40 milla környéke) akkor elhoznám, mert: több potenciál van benne mint Benzeman kívül bárkiben elöl jelenleg, több gól és gólpassz ergo veszély van benne mint Benzeman kívül bárkiben, 3 poszton is elvan és Carlo is ismeri. Továbbra sem értem az MBappé vagy senki gondolatsort, tele vagyunk középszar emberekkel akik már eleget bizonyítottak ahhoz, hogy ne vegyük őket komolyan, és 1 ember érkezése nem fog csodát okozni, ideje felébredni a téli álomból. Nincsenek már a piacon rejtett kincsek, 100 milliós emberek vannak meg a túlszopott angolok..ettől még sajnos muszáj frissíteni, mert sem Vini J sem Asensio nem lesz jobb. Aki minőséget keres, nézzen best of 90's vagy 2000's videókat. Szóval ezért hoznám a brazilt a fent említett áron.

Marianot nem tudom ki hozta ezzel párhuzamba, de ért hozzá mit ne mondjak. :lol:
Nekem életfelfogásom is ez, hogy ha váltani kell valamit, mert nem jó, a sz@r helyett nem kell a f*s, csakmert már legalább nem a sz@r-t nézed tovább (kocsi, meló, akármi)..
A rossz helyett akkor tényleg ne félmegoldásra legyen kicserélve ami nem kell már..
Egyetértek teljesen, a 7 törpénk (Kubo lemaradt, de ez meg lett besz. a híreknél, hogy kicsi) tényleg fabatkát sem ér (max Rodryból lehet valami), a többi szalajt..
De pénzt kiadni valakiért, akitől csak kicsivel lenne jobb a sz@r.. nemtom.. Nálam nem éri meg..

Ha nem kerülgetne a hányinger Baletől, mondanám, hogy 3 posztos, közepesen veszélyes ember ő is.. --> akkor minek még egy..
Jönne Rich., lenne 8 szélsőnk, de real szintű veszély továbbra is egy támadóban, Benziben lenne és közben el lett költve 40-50m egy arcra (pedig azt a pénzt, el is ihattuk volna..).
Nekem csak ez a bajom egy "nem felső polcos" igazolással, hogy szerintem az kéne :D
Nem tudom veszélyes lenne-e egy Rodry-Benz-Rich hármas annyira, hogy megérje pénzt kiadni.. Akkor már inkább játszatnám agyba-főbe Bale-t hogy ennyi pénzért legalább szenvedjen meg, vagy LV-t, mert ő legalább akar..
Nekem félmegoldásnak tűnik a srác, vagy annak sem..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 1., vasárnap 21:53

Látom elharapóztak itt a kedélyek, Kerlon megint proli, valaki noname arc személyeskedik ellenem..csak a szokásos. :lol:

Értő olvasás, a brazil gyerekről azt mondtam ha jó áron el lehet hozni (=40 milla környéke) akkor elhoznám, mert: több potenciál van benne mint Benzeman kívül bárkiben elöl jelenleg, több gól és gólpassz ergo veszély van benne mint Benzeman kívül bárkiben, 3 poszton is elvan és Carlo is ismeri. Továbbra sem értem az MBappé vagy senki gondolatsort, tele vagyunk középszar emberekkel akik már eleget bizonyítottak ahhoz, hogy ne vegyük őket komolyan, és 1 ember érkezése nem fog csodát okozni, ideje felébredni a téli álomból. Nincsenek már a piacon rejtett kincsek, 100 milliós emberek vannak meg a túlszopott angolok..ettől még sajnos muszáj frissíteni, mert sem Vini J sem Asensio nem lesz jobb. Aki minőséget keres, nézzen best of 90's vagy 2000's videókat. Szóval ezért hoznám a brazilt a fent említett áron.

Marianot nem tudom ki hozta ezzel párhuzamba, de ért hozzá mit ne mondjak. :lol:
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 1., vasárnap 12:48

Kerlon írta:
alexoxladjackoxi írta:

De ő nem center? Benzemával tudnak együtt játszani?
Richarlison az Evertonban is akkor szerezte a goljai tobbseget, amikor csatar volt es nem szelso. Szerintem o egy szimpla "ero" jatekos, se nem okos, se nem kifejezetten ugyes.

Teljesen felesleges es draga igazolas lenne o ide.
Jaja, ugyanannyi értelme volna idehozni, mintaz x+ 100ik új esélyt megadni minden szezon elején Isconak. Papíron lehet argumentálni mellette, hogy nem nettó hülyeség, de a valóságban az..
Totál felesleges a nem létező felesleges pénzt olyan játékosba ölni, akivel am. szintet nem lépünk.
Igen,nem olyan nyomi, mint Vini, meg 5 gól mondjuk bepattan róla, de ugyanennyit a jelenlegi törpéink is: Fogyi/Dagi/Lelkes/Beleszari/Simalábi/Kicsifiú is tudnak.
Sztem (is) hegyre halom volna, ha jön..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

poronty
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. augusztus 1., vasárnap 12:01

Ez a Richarlison az atletibe lenne igazán nagy király Simeone keze alatt, elől két csatárosban.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 1., vasárnap 11:56

alexoxladjackoxi írta:
Marky írta:
Ott van Mariano, ugyanezt tudja.
De ő nem center? Benzemával tudnak együtt játszani?
Richarlison az Evertonban is akkor szerezte a goljai tobbseget, amikor csatar volt es nem szelso. Szerintem o egy szimpla "ero" jatekos, se nem okos, se nem kifejezetten ugyes.

Teljesen felesleges es draga igazolas lenne o ide.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 1., vasárnap 11:21

Marky írta:
alexoxladjackoxi írta: Hát nézd, nekem annyira nem kell ecsetelni, nem vagyok Richarlison-fan egyáltalán, de egy jó közepes támadó, akinek nem büdös a meló sem, és hozza a gólokat nagyjából. Én értem ziro logikáját, azért Benzemán kívül nem nagyon van nektek most olyan támadó, akitől fixen lehetne számítani a találatokra, Vinicius életében nem lőtt még annyi gólt, amennyit Richi egy szezon alatt. Semminél többre mennétek vele, attól még legkésőbb jövőre behúzhatnátok Mbappét. Bernardo Silva más tészta, tőle sok gólt nem kell várni, más típusú játékos.
Ott van Mariano, ugyanezt tudja.
De ő nem center? Benzemával tudnak együtt játszani?

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. augusztus 1., vasárnap 11:17

alexoxladjackoxi írta: Hát nézd, nekem annyira nem kell ecsetelni, nem vagyok Richarlison-fan egyáltalán, de egy jó közepes támadó, akinek nem büdös a meló sem, és hozza a gólokat nagyjából. Én értem ziro logikáját, azért Benzemán kívül nem nagyon van nektek most olyan támadó, akitől fixen lehetne számítani a találatokra, Vinicius életében nem lőtt még annyi gólt, amennyit Richi egy szezon alatt. Semminél többre mennétek vele, attól még legkésőbb jövőre behúzhatnátok Mbappét. Bernardo Silva más tészta, tőle sok gólt nem kell várni, más típusú játékos.
Ott van Mariano, ugyanezt tudja.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 1., vasárnap 10:27

alexoxladjackoxi írta:
M1Ö írta:

Azt se tudod, hogy milyen poszton játszik (legalább is a múltkor azt írtad, hogy jobb szélső) de azt mondod, hogy ő megoldás lenne a gól problémákra. :) Jól mondja Kerlon, Callejon szint. Arra meg minek komoly 10 milliókat költeni?
A támadószekcióban bárhova be tudnátok rakni, és garantáltan hozna minimum 10-12 bajnoki gólt a bajnokságban.
Egy Everton an se rúgott 10 gólt. :kalapos: Nem kifejezetten ügyes, cserébe darál. Abszolút hülyeség lenne leigazolni és tuti nem adnák 50 millió alatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 1., vasárnap 10:15

Hát nézd, nekem annyira nem kell ecsetelni, nem vagyok Richarlison-fan egyáltalán, de egy jó közepes támadó, akinek nem büdös a meló sem, és hozza a gólokat nagyjából. Én értem ziro logikáját, azért Benzemán kívül nem nagyon van nektek most olyan támadó, akitől fixen lehetne számítani a találatokra, Vinicius életében nem lőtt még annyi gólt, amennyit Richi egy szezon alatt. Semminél többre mennétek vele, attól még legkésőbb jövőre behúzhatnátok Mbappét. Bernardo Silva más tészta, tőle sok gólt nem kell várni, más típusú játékos.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. augusztus 1., vasárnap 10:11

alexoxladjackoxi írta: A támadószekcióban bárhova be tudnátok rakni, és garantáltan hozna minimum 10-12 bajnoki gólt a bajnokságban.
Bárkit berakhatsz bárhova. Ő bal szélső. Tipikus tükör szélső, az a játéka, hogy húz befele a szélről. Balra meg bőven megvagyunk. Létszámra legalábbis... :( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. augusztus 1., vasárnap 10:09

alexoxladjackoxi írta:
M1Ö írta:

Azt se tudod, hogy milyen poszton játszik (legalább is a múltkor azt írtad, hogy jobb szélső) de azt mondod, hogy ő megoldás lenne a gól problémákra. :) Jól mondja Kerlon, Callejon szint. Arra meg minek komoly 10 milliókat költeni?
A támadószekcióban bárhova be tudnátok rakni, és garantáltan hozna minimum 10-12 bajnoki gólt a bajnokságban.
emellé csapongó teljesítmény, rossz döntések, önző, és elmeroggyant. minden meccsen benne van hogy elkattan a borsónyi agya és piros. totál nem kell pláne annyiért amennyit kérnének érte.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 1., vasárnap 9:37

M1Ö írta:
ziro4vr írta:Szerintem igen
Azt se tudod, hogy milyen poszton játszik (legalább is a múltkor azt írtad, hogy jobb szélső) de azt mondod, hogy ő megoldás lenne a gól problémákra. :) Jól mondja Kerlon, Callejon szint. Arra meg minek komoly 10 milliókat költeni?
A támadószekcióban bárhova be tudnátok rakni, és garantáltan hozna minimum 10-12 bajnoki gólt a bajnokságban.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. augusztus 1., vasárnap 8:50

ziro4vr írta:Szerintem igen
Azt se tudod, hogy milyen poszton játszik (legalább is a múltkor azt írtad, hogy jobb szélső) de azt mondod, hogy ő megoldás lenne a gól problémákra. :) Jól mondja Kerlon, Callejon szint. Arra meg minek komoly 10 milliókat költeni?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. augusztus 1., vasárnap 8:40

Bailey-> Aston Villa.
Volt idő, amikor páran itt szerették volna tudni, ezen kívül nem ismerem a gyereket, de ettől még meglepett.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég