Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Assault66
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 1:45
Kedvenc játékosaid: Lampard, Ronaldo, Hierro, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Assault66 » 2014. január 23., csütörtök 19:56

pheco írta:Ezzel a kerettel SAF is megszenvedne, max egy hajszállal lennének erősebbek. Tavaly még elég volt ez a keret, de felerősödött a mezőny. Citynél lett egy értelmes edző, Arsenal is egyben maradt plusz igazoltak egy klasszist(igen, Özil az :mrgreen: ), a Chelseahez is ment egy jó és főleg eredményes edző és a Pool is bőven erősödött. Manunak kellene legalább 2 jó védő(nyáron szerintem Baines érkezik Evra helyére), na meg kellene egy szélső(Reus?) és egy minőségi védekezőbb típusú kp-s. Csak ugye, ha idén nem lesz meg a 4. hely, úgy elég nehéz lesz nagy neveket magukhoz csábítani.
Ezt nem teljesen adom, viszont igazad van az igazolásokkal kapcsolatban, imádnám ha a védekező középpályás gondját Khedira oldaná meg :salute: :salute: :salute: El sem merem képzelni micsoda előre lépés lenne ez nekünk, főleg ha pótolnánk is valami értékelhető emberrel. A Manu meg még erősödne is! Reus is inkább oda menjen mint a Barcába! Az éven szerintem nyögvenyelősen behúzza a bajnokságot a Chelsea! Jah és Salah elvileg 11 millió fontért a Chelsea-játékos lesz. Basel játékos volt.
Iker Casillas
Salgado-Hierro-Ramos-Carlos
Lampard-Modric
Bale-Zidane-CR
Ronaldo

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 23., csütörtök 19:35

Istenem... :lol: :lol:

Mata-Mou videó! :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 23., csütörtök 18:07

Ezzel a kerettel SAF is megszenvedne, max egy hajszállal lennének erősebbek. Tavaly még elég volt ez a keret, de felerősödött a mezőny. Citynél lett egy értelmes edző, Arsenal is egyben maradt plusz igazoltak egy klasszist(igen, Özil az :mrgreen: ), a Chelseahez is ment egy jó és főleg eredményes edző és a Pool is bőven erősödött. Manunak kellene legalább 2 jó védő(nyáron szerintem Baines érkezik Evra helyére), na meg kellene egy szélső(Reus?) és egy minőségi védekezőbb típusú kp-s. Csak ugye, ha idén nem lesz meg a 4. hely, úgy elég nehéz lesz nagy neveket magukhoz csábítani.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 23., csütörtök 17:35

Amúgy meg én nem értek egyet azokkal, akik egyértelműen Moyes nyakába varrják az idei éve
Ezzel kezdtem délbe a hszt...hogy a tegnapi meccs sem az ő hibája.Valamint hogy nem is értettem hogy mentek neki így a szezonnak,hogy tulajdonképp nem vettek senkit.Kivéve Fellainit,aki besülni látszik.
Moyse-nál annyi a baj,hogy nem igazán tudja egy ilyen megaklubnál a helyzetet kezelni,a tegnapi meccs alapján azt mondom hogy az öltözőt sem...valamint a kreativabb játékosok igazolásának elmulasztása,lévén mint menedzser,ez az ő feladata angol szokás szerint...
A mondandó többi részével maradéktalanul egyet tudok érteni,és én sem rúgnám még ki idén Moyse-t.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 23., csütörtök 17:21

Sok esze van a gyereknek. Inkább ment volna a Poolhoz, ott sokkal nagyobb esélye van Sterling és Coutinho mellett.


Amúgy meg én nem értek egyet azokkal, akik egyértelműen Moyes nyakába varrják az idei évet. Én még Fergiet is hibásnak érzem. Először is kész tény, hogy az öreg jobb edző volt, mint Moyes, viszont ő sok éven keresztül gyúrta a keret, alakítgatta és tudta, hogy mi az erősség és mik a gyengéi a csapatának. Már tavaly is sokszor érződött, hogy Rooney és RvP viszi a szekeret és a többiek nem nagyon tudnak hozzátenni a játékhoz. Nos míg Fergienek volt ideje kielemezni, hogy mi feküdhet a csapatának, addig Moyest bedobták ugyan ebbe a vérszegény csapatba, kapott egy Fellainit, aki nem tudja azt hozni, amit elvárnak tőle és kb dolgozhat azzal a sovány kerettel, amiben a két legjobb ember huzamosabb ideje sérült. Nincs normális szélsője, a világ legjobbnak beállított Vidic is olyan hullámzóan teljesít, mint az egész Manchester. Én idén biztosan nem raknám ki Moyest, mert szerintem a keret erőssége is minimum annyira befolyásolja ezt a szereplést, mint a Moyes és Fergie (Fergie viszonya) a kerethez. Érthetetlen, hogy még a nyáron nem vettek legalább egy szélsőt és ez Fergie hibája is, aki jól tudta már a tavalyi viszonyokat. Szerintem jövőre mindenképpen kell nekik legalább egy szélső, egy belső középpályás és egy belső védő is. Sőt elvileg Evra is távozni fog a Monacohoz, szóval egy balhátvéd is. Ezenkívül a padot is frissíteni kell nem egy új arccal és, ha ez után se tudnak viszonylag normális eredményt elérni(BL szereplés, elődöntők a minimum), akkor kell új edző után nézni. Én ezt gondolom a mostani manchesteri helyzetről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 23., csütörtök 17:06

MyStiQ írta:KATT

Na ő legalább többször nem szopatja meg a Chelseat. :mrgreen:
Mondtam én hogy nem lesz ott gond a két távozó, megoldják :lol:
Nem illik.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 23., csütörtök 17:03

KATT

Na ő legalább többször nem szopatja meg a Chelseat. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 23., csütörtök 16:57

Ez a Moyes egy jó edző, ha odaadsz neki egy középjó csapatot szinten tartja, hozza a tutit, de újjáépíteni, elindítani, sikerre vezetni nem tud.
Újjáépíteni? Fellainin kívül mit épített volna eddig újjá? Tavaly is láttuk, hogy Rooney és RvP nélkül csak egy munkás középpályája van a MU-nak. Idén ez a két játékos szerintem összesen nem játszott 20 meccset.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 23., csütörtök 16:13

Ez a Moyes egy jó edző, ha odaadsz neki egy középjó csapatot szinten tartja, hozza a tutit, de újjáépíteni, elindítani, sikerre vezetni nem tud.
Ebben egyet értünk.Ez már nem az everton....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 23., csütörtök 16:00

morientes írta: Ezt adom.És még valami...tűzbe tudta tartani a nem alap embereket is,akik ha bementek,felszántották a pályát...
Egyszer nyilatkozta is,hogy nem a kezdőembereket nehéz motiválni,azok motiváltak mert kezdenek,hanem a kiegészìtő embereket kell tűzben tartani... :D
Én mindig úgy tekintettem rá, mint valami bölcsebb Mourinho, Mourinho a szürke mágus ő meg a fehér :lol: :lol: Jelentős játékoskarrier hiányában is egyfajta külső szemlélőként ismeri(k) a csapat fogalmát, hogy az nem csak az adott 11, ha kell eléjük áll pajzsként, vagy seggberúgja akit kell. Persze mindkettőnek megvolt a maga hibája, itt is látok hasonlóságot, hogy például túlgondolkodtak egy-egy meccset, ellenfelet és túl sokat áldoztak ezek miatt.

Ez a Moyes egy jó edző, ha odaadsz neki egy középjó csapatot szinten tartja, hozza a tutit, de újjáépíteni, elindítani, sikerre vezetni nem tud.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 23., csütörtök 15:54

Fergie ahhoz nagyon értett, hogy a játékosait jobbnak mutassa, vagy azzá is tegye, ezzel összefosatva az ellenfelet. Persze ilyen young félékkel nehéz, de neki még az is ment többé-kevésbé.
Ezt adom.És még valami...tűzbe tudta tartani a nem alap embereket is,akik ha bementek,felszántották a pályát...
Egyszer nyilatkozta is,hogy nem a kezdőembereket nehéz motiválni,azok motiváltak mert kezdenek,hanem a kiegészìtő embereket kell tűzben tartani... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 23., csütörtök 15:49

morientes írta: De de,pont azt mondom hogy előbb kellett volna,még a nyáron,egy kreativ kp-al egyetemben középre,ahogy azt a kollega is írta.
Fellaininek nagy falatnak tűnik a feladat,nem véletlen hogy nem nagyon játszik.Dany Wellback meg lehet rugdossa a gólokat,de nekem akkor sem meggyőző,hiányzik belőle az az ész,ami ehhez a játékhoz szükséges ami Rooneyban pl megvan.RvP-ben meg lehet hogy annyira nincs,de az meg alapból nagyon érzi a kaput,bár néha a helyzetkihasználása neki is pocsék....de erre meg azt mondom csatár sors,benne van.
Ettől független,én Mataval sem várok lényeges javulást,kellene oda még egy fazonszabász,talán akkor.És minthogyha a morál is esett volna jócskán az utóbbi időben,ami mondjuk nem is csoda....
Fergie ahhoz nagyon értett, hogy a játékosait jobbnak mutassa, vagy azzá is tegye, ezzel összefosatva az ellenfelet. Persze ilyen young félékkel nehéz, de neki még az is ment többé-kevésbé.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 23., csütörtök 15:25

Azért ne mondjátok már, hogy Mata nem előrelépés bárkivel szemben a Manchesterben! 
De de,pont azt mondom hogy előbb kellett volna,még a nyáron,egy kreativ kp-al egyetemben középre,ahogy azt a kollega is írta.
Fellaininek nagy falatnak tűnik a feladat,nem véletlen hogy nem nagyon játszik.Dany Wellback meg lehet rugdossa a gólokat,de nekem akkor sem meggyőző,hiányzik belőle az az ész,ami ehhez a játékhoz szükséges ami Rooneyban pl megvan.RvP-ben meg lehet hogy annyira nincs,de az meg alapból nagyon érzi a kaput,bár néha a helyzetkihasználása neki is pocsék....de erre meg azt mondom csatár sors,benne van.
Ettől független,én Mataval sem várok lényeges javulást,kellene oda még egy fazonszabász,talán akkor.És minthogyha a morál is esett volna jócskán az utóbbi időben,ami mondjuk nem is csoda....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 23., csütörtök 15:00

Mata helikopterrel ment Manchesterbe, hogy átessen az orvosin a Times szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. január 23., csütörtök 14:56

Kerlon írta:Ja és ezt a bohócot olvassátok:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/anglia/ ... ester-city :lol:
Pedig igaza van. Sokat tett ő a mostanában jól játszó Cityért
Végre nem ül a kispadjukon :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 23., csütörtök 14:47

Kerlon írta:Azért ne mondjátok már, hogy Mata nem előrelépés bárkivel szemben a Manchesterben!
Inkább ez a legnagyobb hiány posztjuk, mert Kagawa nem teljesít jól, a szélsők szarok és nincs aki kiszolgálja Welbecket, akit bár leírtak nagyon, de nem szerepel idén vészesen. Carrick, Fellaini meg Cleverly azért csak megoldja a védekezést és elöl már van egy értelmes emberük, ha felépül RvP meg Rooney, akkor bőven jók lehetnek bárki ellen. Januzaj gyerek se rossz, de 18 évesen még kevés egy ManUhoz. Amúgy én Jonest és Fllainit szerepeltetném a középpályán.
carrick tata, cleverly túlértékelt dokkmunkás, fellaini meg lassú mint a nagyanyám :lol: belső kp kell, minimum 1 valóban klasszis, illetve a védelembe kell valaki balra meg középre. most olyanokba nem mennék bele, hogy az összes szélsőt kukázni kéne, vagy hogy az öregeket valóban nyugdíjazni, mert egyrészt nem érdekel a mu, másrészt annyit úgy sem fognak költeni :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 23., csütörtök 14:39

Azért ne mondjátok már, hogy Mata nem előrelépés bárkivel szemben a Manchesterben!
Inkább ez a legnagyobb hiány posztjuk, mert Kagawa nem teljesít jól, a szélsők szarok és nincs aki kiszolgálja Welbecket, akit bár leírtak nagyon, de nem szerepel idén vészesen. Carrick, Fellaini meg Cleverly azért csak megoldja a védekezést és elöl már van egy értelmes emberük, ha felépül RvP meg Rooney, akkor bőven jók lehetnek bárki ellen. Januzaj gyerek se rossz, de 18 évesen még kevés egy ManUhoz. Amúgy én Jonest és Fllainit szerepeltetném a középpályán.


Ja és ezt a bohócot olvassátok:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/anglia/ ... ester-city :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 23., csütörtök 14:09

Mi lesz veled manchester... :mrgreen:
Megmondom őszintén a tegnapi fiaskot én nem varrnám Moyse nyakába...Egyszerűen ezekbe a játékosokba ennyi van.Semmi elképzelés,semmi kreativitás...ha Rooney,meg RvP játszik,akkor csak csak megy még középszintű csapatok ellen,de ha nem...akkor ez van.Ez a Mata dolog,már csak tűz oltás,ezt akkor még a nyáron kellett volna meghúzni,egy másik kreativabb kp-sal karöltve,most már későnek tünik.Nem is értem hogy hogyan mertek így nekimenni a szezonnak.Persze lehet mondani hogy SAF ezzel a garnituraval lett bajnok,csakhogy akkor RvP,meg Rooney is ép volt,valamint a szerencse jó oldalán álltak sokszor,ha meggondoljuk hogy a csapat hányszor fordított vesztes helyzetből....Hogy ehhez SAF-nak mennyi köze volt pluszban,azt nehéz megmondani...
Sajnálom őket pedig,visszagondolva az ezredforduló nagy aranygenerációjára,Becks,Niky Butt,Scholes,Giggs,Yorke és Cole,a Neville fivérek...és lehetne még sorolni.Ezek èlvezhető focit játszottak,s bár tudom hogy ezen a fórumon nem épp közkedvelt ez a csapat,de nekem nem volt velük semmi bajom sose,a magyar MU szurkerek meg nem érdekelnek,nem is ismerem őket,meg nem is ők a manchester...egyébként meg az angol szurkerek sportszerűek,ha csak arra gondolok hogy DM mekkora tapsot kapott manchesterbe mikor le kellett cserélni...
De szó-szó,remélem hogy változtatnak ezen a sótlan,unalmas,eredménytelen filozöfián,és normális futballistákat igazolnak.Egy jö manchester jót tesz a világ futbaljának is,és hiányzik belőle ha nincs....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 23., csütörtök 12:43

messideco írta:Érik a Unitednél a nagycsapat?

A kapus poszt rendben, de nyáron a védelmet nagyon össze kell rakni. Egy Carrick-Fellaini Mata-Kagawa-Januzaj középpálya jó lehet jövőre, elől van Persievel :-k Lenne egy szimpatikus United hosszú idő után. A gyenge láncszemeket el lehet adni, bár már az arab csapatok sem dobálják teljesen a pénzt bármilyen játékos után.

Meglátjuk.
Egy embert igazoltak,szerintem meg mindig nem a legfobb helyekre. Ezt az erik a nagycsapatot igy nem tudom mire vélni. 1 fecske nem csinál nyarat. Kellenek még emberek,de legalább a kezdeti lépés megtörtént.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 23., csütörtök 12:12

Érik a Unitednél a nagycsapat?

A kapus poszt rendben, de nyáron a védelmet nagyon össze kell rakni. Egy Carrick-Fellaini Mata-Kagawa-Januzaj középpálya jó lehet jövőre, elől van Persievel :-k Lenne egy szimpatikus United hosszú idő után. A gyenge láncszemeket el lehet adni, bár már az arab csapatok sem dobálják teljesen a pénzt bármilyen játékos után.

Meglátjuk.
"And my heart will leave you never."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég