Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 3., kedd 18:57

Lamela max abból a szempontból, hogy a félszezont kihagyta, amúgy az 12 meccs 1 gól 4 gólpassz annyira nem vészes. Jövőre még sokat érhet nekik, ha beillesztik rendesen a csapatba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 3., kedd 18:53

Lamela, Soldado nagy befürdés volt, pláne ekkora összegekért.
Nem illik.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 3., kedd 18:27

Yaya Touré 13-14
Ő és Suarez nagyon kimagaslottak gólokban és teljesítményben is!

Spurs: Bale árából ezt vették
és ezek a játékosok ÍGY teljesítettek

Lampard rekordok B-)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 3., kedd 14:31

Townsend és a FIFA :lol:

Az év Spurs-gólja a szurkolók szavazatai alapján:
Sigurdsson vs Hull :salute:

Amúgy a hírek szerint Gylfi távozhat, Pochettino nem számol vele, Holtby játékát viszont kedveli, és sokat is fogja játszatni a németet.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 2., hétfő 22:29

BBeno írta:eszembe jutott egy ötlet az FFP kijátszására amiben lehet hogy a City gondolkozik...
naugye nekik ott van most a NY City ami csak 2015-től indul az MLS-ben. de ott már van egy Villa és lehet egy Lampard erre aztán felmerül ugye a kérdés hogy addig mit csinálnak. naná hogy a citynél kéne hogy edzenek, és akkor már játszhatnának is ott egy fél évet.
Villa lehet, de egy CHELSEA-LEGENDA nem fog SOHA átmenni egy citybe! SOHA!
a Chelsea történelmének legtöbb gólt szerző játékosa, középpályásként!


Lampard nyilatkozata:

Kód:

"Amikor 13 évvel ezelőtt megérkeztem ehhez a fantasztikus klubhoz, még nem gondoltam volna, hogy ennyi nagyszerű élményben lesz részem, és ennyi sikert fogok elérni. Az életem része lett ez a klub, amiért nagyon sok embernek kell köszönetet mondanom. Először Ken Bates, aki nagyot kockáztatott azzal, hogy leigazolt engem fiatalként, így nélküle el sem kezdődhetett volna ez a történet. Roman Abramovics, aki megmentette a klubunkat, és új szintre emelt minket. A szenvedélye, hogy világszintre emelje a klubot átragadt mindenkire. Az edzők és menedzserek, akik tanítottak engem, amíg itt voltam. Mindegyikőjüktől nagyon sokat tanultam. A csapattársak, akik mellett szerencsésnek éreztem magam, hogy együtt játszhatunk sokáig. Nem csak a futballtudásuk, hanem az emberi kapcsolatok is. Külön meg szeretném köszönni a háttérmunkásoknak, akik nem sokat kaptak a dicsőségből, de nélkülük ez ugyanúgy nem jöhetett volna létre."

"A klub tovább fog menni, és Chelsea-sként tudom, hogy a játékosok képességei alapján olyan sikereket fognak elérni, amiket mi is elértünk korábban. Végül pedig a legfontosabb: a Chelsea szurkolók. Hiszem, hogy ők a legjobb drukkerek a Földön. Attól a perctől kezdve támogattatok, ahogy ideértem. Nem csak a pályán, hanem nehéz pillanatokban a pályán kívül is. Ezt sosem fogom elfelejteni. Büszke vagyok rá, hogy annyi emléket megoszthatok veletek. Bolton, Amszterdam, München, és a lista folytatódik. Én, és mi csapatként sosem értük volna el ezeket nélkületek. Bármi is legyen a következő kihívás számomra, mindig közöttetek leszek, és a Chelsea ott lesz velem, az otthonomban. Remélem hamarosan találkozunk, hogy búcsút mondhassak nektek. Most azonban köszönöm az emlékeket, és folytassátok a történelem írását." - Frank Lampard.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. június 2., hétfő 21:47

így van ahogy Bbeno mondja, az UEFA felülvizsgálja ezeket a szerződéseket és felbecsüli ezeknek az értékét és aztán megnézik, hogy a szerződésben lévő összeg és a becsült érték mennyire van összhangban.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 2., hétfő 21:39

Nekem az jutott eszembe hogyha egy fantom céget hoznak létre amelyik szponzori szerződéseket csinál a csapattal, hogy ne a sejk tolja bele a pénzt hanem bevételként legyen elkönyvelve, akkor mit csinálnának?
azt már most is megoldották. a citynek ugyanis az ETIHAD a főszponzora és találd ki hogy ki kezében van az ETIHAD :lol: :lol: és hiába támogatják a cityt évente több tízmillió euróval (lehet százat is eléri) az UEFA csak annak töredékét számolja bele az FFP-be.

tehát ezért is gondoltam hogy a City lényegében vagy ingyen igazolna a NYC-től vagy több évre kölcsön kapják a játékosokat és akkor még a fizujukat is a NYC állná, na az lenne a pofátlanság :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. június 2., hétfő 21:36

BBeno írta:eszembe jutott egy ötlet az FFP kijátszására amiben lehet hogy a City gondolkozik...
naugye nekik ott van most a NY City ami csak 2015-től indul az MLS-ben. de ott már van egy Villa és lehet egy Lampard erre aztán felmerül ugye a kérdés hogy addig mit csinálnak. naná hogy a citynél kéne hogy edzenek, és akkor már játszhatnának is ott egy fél évet. (nem mintha erősítés lenne, de az elv ebből indul) mivan akkor ha a NY City horribilis pénzekért vásárol embereket és kölcsönbe elpasszolja őket a citynek mondjuk 1 évre aztán INGYEN átigazolnak a Citybe azok az emberek. vagy csak simán ahogy leigazolja őket a NYCity már másnak bemutatják őket a Cityben mint ingyen jött igazolások... ebbe hogy szólhat bele a FIFA/UEFA ?
Azért ez mindenkinek elég egyértelmű lenne ha ilyet csinálnának és szerintem ilyenkor külön meg lehetne büntetni őket, a FIFA/UEFA számára nem olyan fontos, hogy a szabályaikban a kiskapukat kihasználókat ne büntessék meg.

Nekem az jutott eszembe hogyha egy fantom céget hoznak létre amelyik szponzori szerződéseket csinál a csapattal, hogy ne a sejk tolja bele a pénzt hanem bevételként legyen elkönyvelve, akkor mit csinálnának?
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. június 2., hétfő 21:34

BBeno írta: ebbe hogy szólhat bele a FIFA/UEFA ?
Úgy ahogy akar :lol:
Azért nehogy azt hidd hogy hátradőlve tapsolnának hogy "ez igen, szépen kijátszottátok a rendszerünket".

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 2., hétfő 21:25

eszembe jutott egy ötlet az FFP kijátszására amiben lehet hogy a City gondolkozik...
naugye nekik ott van most a NY City ami csak 2015-től indul az MLS-ben. de ott már van egy Villa és lehet egy Lampard erre aztán felmerül ugye a kérdés hogy addig mit csinálnak. naná hogy a citynél kéne hogy edzenek, és akkor már játszhatnának is ott egy fél évet. (nem mintha erősítés lenne, de az elv ebből indul) mivan akkor ha a NY City horribilis pénzekért vásárol embereket és kölcsönbe elpasszolja őket a citynek mondjuk 1 évre aztán INGYEN átigazolnak a Citybe azok az emberek. vagy csak simán ahogy leigazolja őket a NYCity már másnak bemutatják őket a Cityben mint ingyen jött igazolások... ebbe hogy szólhat bele a FIFA/UEFA ?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 2., hétfő 21:17

Lampard távozik Londonból. Fabregas meg érkezik?
Nem illik.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. június 2., hétfő 18:12

Lukaku
Már a Wolfsburg is érdeklődik iránta és 30 millió eurót fizetnének érte.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. június 2., hétfő 15:55

ezen a liverpoolon is befosok.
mindig ezt csinálják.

most tényleg egy 32 éves lambert kell oda?
azokután, h másodikok lettek és bl-ben nyomulhatnak jövőre?
ez megint ilyen downing, carroll érzés.. az is jól sült el.
még a végén eladják suarezt aztán megint küzdhetnek a 4. helyért.
Attól, hogy 32 éves, nagyon jó back-up lesz. 4 millió font volt, igazi liverpool drukker. Hihetetlen élete van neki, igazi hollywood-i. 05 éves korában elküldték a liverpoolból, 20 éves koráig egy céklagyárban dolgozott napi 20 fontért, utána ívelt fel a karrierje, és most hazatérhetett. Nem mellesleg

Lambert scored more league goals than: RvP, Robben, Volland, Benteke, Ribery, Gotze, Negredo, Welbeck, Neymar, Eto'o
&
Lambert got more league assists than: Ozil, Silva, Yaya, Ronaldo, Eriksen, Gotze, Iniesta, Hazard, Nasri, Robben, Isco and Modric.

és a Pl-ben 4en vannak, akik +10 gól és +10 assist felett voltak a szezonban. Suarez, Gerrard, Lambert meg még valaki.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. június 2., hétfő 15:22

Toti írta:ezen a liverpoolon is befosok.
mindig ezt csinálják.

most tényleg egy 32 éves lambert kell oda?
azokután, h másodikok lettek és bl-ben nyomulhatnak jövőre?
ez megint ilyen downing, carroll érzés.. az is jól sült el.
még a végén eladják suarezt aztán megint küzdhetnek a 4. helyért.
Nem hasonlitanam ahhoz. Iden nem teljesitett rosszul,ahogy tavaly se,tud csatart es csatar mogott os jatszani. 4 millioba kerult csak,annyiert szerintem okes. Downingek joval dragabbak voltak. Es a padra hoztak,nem Suarez potlasara.
Ennyiert szerintem meg ha 32 eves is,okes. De majd meglatjuk
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 2., hétfő 14:43

Toti írta:most tényleg egy 32 éves lambert kell oda?
Pool nevelés, angol, és csatár, ami kell Suarez/sturridge mellé. sztem nem fog panaszkodni ha nem játssza végig az idényt, bőven jó lesz tehermentesítőnek egy vélhetően 50+ meccses idényre (idén csak 43 meccsük volt). és így ez a hármas megvan előre. Sterling, Coutinho és még jön egy ide is (Alexis?, Lallana?).
viszont ha akarnak valamit kp-ra is vesznek valakit/valakiket, mert Allen, Gerrard, Leiva, Henderson nem lesz valami acélos egy BL-el tarkított idényben.
BBeno írta:Mundo Deportivo has reported that Chelsea will look to Barcelona midfielder Cesc Fabregas to replace Frank Lampard.
- EXCLUSIVE: Fabregas seen visiting a cafe only just away from Stamford Bridge.
- Skybeten előlépett elsőszámú esélyessé a Chelsea Fabregas leigazolásában
- BREAKING NEWS: Cesc Fabregas has agreed terms with Chelsea. [El Confidential]



Lukaku:
"Még mindig van egy 2 éves szerződésem Anglia legnagyobb klubjával, ami a Chelsea. Még mindig remélem, hogy ott játszhatok majd. Nagyszerű edzőjük van."
"Jó lenne előbb tisztázni a helyzetem, de erre nem fog sor kerülni, így már 100%-osan a vébére koncentrálok."

VB után megtárgyalják, főleg ha jól teljesít akkor tuti marad. de szerintem amúgy is.
Villa már elhagyta az Atleticot, Costa is megy sztem. Torres+pénz = Costa. Lukaku marad a Chelseaben, Eto'o elmegy, Ba esetleg 3.nak maradhat ha akar (korábban mondta hogy maradna).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. június 2., hétfő 14:36

ezen a liverpoolon is befosok.
mindig ezt csinálják.

most tényleg egy 32 éves lambert kell oda?
azokután, h másodikok lettek és bl-ben nyomulhatnak jövőre?
ez megint ilyen downing, carroll érzés.. az is jól sült el.
még a végén eladják suarezt aztán megint küzdhetnek a 4. helyért.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 2., hétfő 14:15

KAG írta: Sajnos Gündogan szerintem megy a süllyesztőbe :/ De remélem, hogy rám cáfol, mert szimpatikus játékos.
nagy kár lenne érte

fabregast meg elkúrta a barca, ha thiago még ott lenne érteném az eladását, de így..
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 2., hétfő 14:12

ha gündogan hátával minden rendben lenne, idén is játszott volna és már bejelentettük volna.


Sajnos Gündogan szerintem megy a süllyesztőbe :/ De remélem, hogy rám cáfol, mert szimpatikus játékos.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. június 2., hétfő 13:55

Mundo Deportivo has reported that Chelsea will look to Barcelona midfielder Cesc Fabregas to replace Frank Lampard.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 2., hétfő 13:53

Nika91127 írta:
KAG írta:Azért a Barca is komoly.... két éven belül eladják (vszleg) azt a két embert, aki megfelelőképpen tudta volna pótolni a vén csataló Xavit. :salute: :lol:
Viszont elvileg hozzák Göndugant a helyére...
ha gündogan hátával minden rendben lenne, idén is játszott volna és már bejelentettük volna.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég