Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. június 28., szombat 11:26

Pool-update;
Suarezert vagy 85 millio fontot, vagy a Barcanak Sanchez+ 50 milliot kell kifizetni. Lallana a napokban lesz hivatalos, 23 millio font + bonuszok. Origi is nagyon kozel all, elvileg 6 millio font de rogton visszaadjuk a Lillenek 1 evre kolcsonbe. Lazar Markovic is erkezhet, 20-25 milliot adnank erte, valoszinusitheto, hogy jon. Moreno es Lovren a 2 celpont a vedelembe, de meg messze az egyeszseg ertuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 27., péntek 23:47

Közben Lallana orvosin a Poolnál, 31 millió eurós árról írnak. Csak foci meg azt írja, hogy Dzsudzsák után érdeklődnek. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 27., péntek 19:36

Remy írta:Manchester United: leigazolták Luke Shaw-t - hivatalos

Na pfff, ezzel most nagyot húztak. Alakul a MU, hosszútávon biztos, hogy nyertek ezzel a szar szezonnal. Most legalább nyugodtan építkezhetnek.
Tényleg megérte egy egyszezonos 18 éves játékosért kiadni 37,5 millió eurót. És tényleg nyugodtan építkezhetnek, amikor minden középszerű játékosért 1,5-szeres árat kell fizetniük. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 27., péntek 19:36

ziro4vr írta: de viccet félretéve a védelembe mindenképp kéne valaki, mert ez így kevés és főként lassú, szerintem egy balbekk jön, esetleg a tünde fejű brazil az atmából, illetve egy kh 3. számúnak is, akit megvettek a télen nem tudom mi van vele, talán ő, ha már elég jó. megérteném, hogy Varane kéne nekik, de nem eladó sajna.
Cahill, Terry alap. Viszont utóbbi nagyon nem bírná már a komplett szezont BL, kupák, bajnokság. A többek között a Liverpool ellen tavasszal bevetett 21 éves cseh belső védő Kalas elment kölcsönbe Kölnbe (ott tuti alapkezdő lesz és egy jó ligában játszva fejlődhet tovább, sok van szerintem a gyerekben, első meccsen a Pool ellen, szépen lehozta).
A télen megvett Zouma jön vissza kölcsönből (ott lett hagyva St Etienne-nél ahonnan megvették). Ő mindenképpen marad, amolyan Varane szerepkörre, tehát bármikor bedobható a mélyvízbe, amikor csak kell. videó a 13-14es idényéről. Szóval ez három játékos. Aztán gondolom sokan nem tudják, de a VB-n lévő Nigériai csapatban van még Mikelen kívül egy Chelsea játékos: Kenneth Omeruo. 185 cm magas, tavasszal a Middlesbroughban volt. Elvileg jobbos védő, de a Middlesben is belső védőt játszott és ha jól tudom a VB-n is. 20 éves a srác. Már csak az a kérdés, hogy a VB-n mutatott teljesítménnyel meggyőzi-e a szakmai stábot, vagy még egy évre kölcsönbe adják és vesznek egy belső védőt (nem biztos hogy jó ötlet egy 33 éves Terry, két 20 éves srác és egy Cahillel nekivágni az idénynek, de persze még jól is elsülhet, hogy mondjuk egyik tini nagyon beválik, meglátjuk).
GT37 írta:Szerintem Cesc nem ezen két hely egyikén fog játszani, hanem a csatár mögött, Oscar vetélytársa lesz, és szvsz ki is fogja szorítani a kezdőcsapatból. Willian-Fabregas-Hazard, talán ez lesz az alap.
úgylegyen. bárcsak ne kezdene Oscar. bár sok chelsea drukkernek ő is kedvenc, ahogy Luiz volt, de be kéne látni, hogy sokszor csak fékezi a csapatot (és persze hogy még fiatal, de...). Szóval örülnék ennek a Hazard-Cesc-Willian triónak is, mögöttük meg Matic és akárki (Mikel, Ramires, Ginkel). De ha Mou a támadóbb 3adban számol Cesc-el akkor a kp-ra szerintem még vesznek valakit. De az is megoldás lehetne, hogy átállni 433-ba és Matic-Cesc-Ramires trióval kezdeni ott. Mikel és Ginkel meg csere.
ziro4vr írta:Willian meg azért nehézkes, mert jó a játékszervezésben és a kapu előtt is, de egyikben sem jó annyira, hogy konstansan meg lehessen bízni az egyikkel, ami szerintem szükséges lenne a kezdőt elnézve.
Di Maria 2.0. Szóval nagyot fejlődött a brazil is az idény során, elején nem ment neki, de nagyon belejött. Fel-le rohangál a pályán, csúszik-másik ha kell, szerel, támad, amolyan mindenes, ahogy Ramires volt korábban (míg hátrébb nem lett sorolva, mivel korábban szélsőt játszott). Szóval Willian-el nincsen gond szerintem, nem is lesz.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. június 27., péntek 16:56

Közben elvileg a Pool megegyezett a Southampton-al, 25milliót fizetnek Lallana-ért.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 27., péntek 16:29

Manchester United: leigazolták Luke Shaw-t - hivatalos

Na pfff, ezzel most nagyot húztak. Alakul a MU, hosszútávon biztos, hogy nyertek ezzel a szar szezonnal. Most legalább nyugodtan építkezhetnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 27., péntek 16:16

Bigbelga
Ivanovic-Cahill-Terry-Azpiliqueta
Ramires-Matic
Willian-Csecs-Hazard
Costa

na most ha én Mourinho lennék, egyrészt elvinném Khedirát :mrgreen: de viccet félretéve a védelembe mindenképp kéne valaki, mert ez így kevés és főként lassú, szerintem egy balbekk jön, esetleg a tünde fejű brazil az atmából, illetve egy kh 3. számúnak is, akit megvettek a télen nem tudom mi van vele, talán ő, ha már elég jó. megérteném, hogy Varane kéne nekik, de nem eladó sajna.

másik gond, hogy struktúrálisan nálam bicegős ez a csapat, kevés a gólveszélyes ember, 3 szám szerint, de Costa nem vagyok meggyőződve, hogy 20 fölé jut a bajnokságban, Fabregas meg kérdéses...Willian meg azért nehézkes, mert jó a játékszervezésben és a kapu előtt is, de egyikben sem jó annyira, hogy konstansan meg lehessen bízni az egyikkel, ami szerintem szükséges lenne a kezdőt elnézve. arra akarok csak kilyukadni, hogy kiváló lesz a keretük, de nem érzem annyira jól összeválogatottnak, tudatosnak, mint pl a miénket..ami nem is akkora baj megjegyzem :lol:
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 27., péntek 15:42

Anis írta:Matic, Cesc, Mikel, Ginkel, Ramires és egyelőre még két angol ifista is a keret tagja és mivel kell angol a keretbe szerintem egyikük maradni fog. 4-2-3-1-be két helyre bőven elég ennyi.
Szerintem Cesc nem ezen két hely egyikén fog játszani, hanem a csatár mögött, Oscar vetélytársa lesz, és szvsz ki is fogja szorítani a kezdőcsapatból. Willian-Fabregas-Hazard, talán ez lesz az alap.

Lallana Liverpoolba igazolását pedig tényként kezeli a sajtó, szóval róla is lemondhatunk. Eddig meglepően csendben vagyunk, ami az átigazolásokat illeti... Lehet, hogy a vébé utáni első napon bejelentik Lukaku, James Rodríguez, Depay, Ricardo Rodríguez és a mexikói Moreno érkezését. :shifty: :lol:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. június 27., péntek 1:47

Anis írta:
Géci írta:Azon se lepődnék meg, ha José elvinne a Chelseabe, Khedirát. Nagy kedvence volt :)
Hova? minek?
Matic, Cesc, Mikel, Ginkel, Ramires és egyelőre még két angol ifista is a keret tagja és mivel kell angol a keretbe szerintem egyikük maradni fog. 4-2-3-1-be két helyre bőven elég ennyi.
MU-ba még bőven elférne Khedira. bár BL/EL nem lesz, de szerintem nem elég csak egy Carrick, Claverly, Fletcher (?), Fellaini (?) négyes.
Caraway írta:Erre az évre úgy sincs BL, szóval szerintem 4 kh elég lesz, plusz a tartalékok közül fel fog jönni valószínűleg M. Keane.
de ha ez a négy: Smalling, Evans, Jones és... (ki a 4.?) akkor ott nagy baj van és lesz is. átjáróház, az nem játssza át őket aki nem akarja, feltéve ha nem lesz minőségi középpályás védekezés és egyből letámadás.
Cleverley*. Amúgy szerintem Herrera mellé még érkezni fog valaki, mert valószínűleg van Gaal a 4-3-3-at fogja preferálni, így ennyi kkp nem elég. A 4. kh természetesen egy új érkező lesz, szerintem valami nevesebb, rutinosabb védő fog jönni. Ja, és köszi, de nem kérünk Khedirából, van nekünk egy Fellainink a személyében. :mrgreen:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 27., péntek 1:21

Géci írta:Azon se lepődnék meg, ha José elvinne a Chelseabe, Khedirát. Nagy kedvence volt :)
Hova? minek?
Matic, Cesc, Mikel, Ginkel, Ramires és egyelőre még két angol ifista is a keret tagja és mivel kell angol a keretbe szerintem egyikük maradni fog. 4-2-3-1-be két helyre bőven elég ennyi.
MU-ba még bőven elférne Khedira. bár BL/EL nem lesz, de szerintem nem elég csak egy Carrick, Claverly, Fletcher (?), Fellaini (?) négyes.
Caraway írta:Erre az évre úgy sincs BL, szóval szerintem 4 kh elég lesz, plusz a tartalékok közül fel fog jönni valószínűleg M. Keane.
de ha ez a négy: Smalling, Evans, Jones és... (ki a 4.?) akkor ott nagy baj van és lesz is. átjáróház, az nem játssza át őket aki nem akarja, feltéve ha nem lesz minőségi középpályás védekezés és egyből letámadás.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. június 26., csütörtök 22:49

ziro4vr írta:
Caraway írta:Herrera kkp, szerintem még igazolunk mellé valakit. Evra hosszabbított egy évvel, ő lesz Shaw cseréje, aki pedig holnap érkezik orvosira. Kéne még egy szélső(Depay), plusz egy KH, és elég jól állna a csapat.
elég az az egy kh? van Evans, Smalling meg Jones nem? utóbbi kettő is felet ér ott inkább, annyi helyen voltak már nyomatva. én Jonest kezdettől kh-nak "neveltem" volna, bár még mindig fiatal. Rooney helyzetére leszek kíváncsi, Van Gaal lieblingje Van Persie lesz, az tutkó
Erre az évre úgy sincs BL, szóval szerintem 4 kh elég lesz, plusz a tartalékok közül fel fog jönni valószínűleg M. Keane.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 26., csütörtök 22:30

BBarni írta:Átigazolási szezon, eközben Wenger lazít :mrgreen: (jó lehet, hogy ott a kis srácokat figyeli hátul.. :mrgreen: )

De azért csak dolgozik közben, állítólag érdeklődik Alexis Sanchez, Cuadrado és Enner Valencia után is... :mrgreen:

khedira iránt érdeklődjön, tossza meg :vivo: :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. június 26., csütörtök 22:29

Átigazolási szezon, eközben Wenger lazít :mrgreen: (jó lehet, hogy ott a kis srácokat figyeli hátul.. :mrgreen: )

De azért csak dolgozik közben, állítólag érdeklődik Alexis Sanchez, Cuadrado,Gustavo és Enner Valencia után is... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBarni 2014. június 26., csütörtök 22:32-kor.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 26., csütörtök 22:09

Géci írta:Azon se lepődnék meg, ha José elvinne a Chelseabe, Khedirát. Nagy kedvence volt :)
benne lehet simán, bár ott van ramires, matic, mikel

de mu/arsenal/chelsea el fogja vinni, érzemmm
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 26., csütörtök 22:06

Azon se lepődnék meg, ha José elvinne a Chelseabe, Khedirát. Nagy kedvence volt :)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. június 26., csütörtök 22:00

Egyébként ha ma is jól játszik, netán gólt rúg plusz egy-két kört mennek a belgák a PL csapatok között az egyik nagy kiszemelt Mertens lehet. SImán eltudom képzelni ilyen Nani vagy Valencia színtű játékosok helyett megveszik oda, folyik ott a csapatépítés rendesen.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 26., csütörtök 21:57

Caraway írta:Herrera kkp, szerintem még igazolunk mellé valakit. Evra hosszabbított egy évvel, ő lesz Shaw cseréje, aki pedig holnap érkezik orvosira. Kéne még egy szélső(Depay), plusz egy KH, és elég jól állna a csapat.
elég az az egy kh? van Evans, Smalling meg Jones nem? utóbbi kettő is felet ér ott inkább, annyi helyen voltak már nyomatva. én Jonest kezdettől kh-nak "neveltem" volna, bár még mindig fiatal. Rooney helyzetére leszek kíváncsi, Van Gaal lieblingje Van Persie lesz, az tutkó
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 26., csütörtök 21:54

én titkon reménykedek wengerben is, tavaly is besegített nekünk :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. június 26., csütörtök 21:54

Mindenféle irónia nélkül Khedira a PL csapatok túlnyomó részében stabil kezdőjátékos lehetne. Remélem így is lesz :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. június 26., csütörtök 21:53

Herrera kkp, szerintem még igazolunk mellé valakit. Evra hosszabbított egy évvel, ő lesz Shaw cseréje, aki pedig holnap érkezik orvosira. Kéne még egy szélső(Depay), plusz egy KH, és elég jól állna a csapat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég