Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2014. szeptember 11., csütörtök 18:07

Courtois hosszabbított.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... -deal.html

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 6., szombat 13:40

rooney soha nem volt egy jó játékostól több. csak mivel angol, ezért kegyetlenül fel lett szoppantva.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. szeptember 5., péntek 22:14

Enrique írta:Jelenleg nincsenek abban a helyzetben, hogy válogathassanak a klasszisok között, így akire esélyük van, azt elhozzák, akár áron felül is, szerintem ennyiről van szó.
Egyébként meg Rooney kifelé megy, Van Persie-nél 1-2 kiemelkedő szezon után megint a sérülések, gyengébb forma van terítéken, a többiek pedig más szintet képviselnek, nem érzem feleslegesnek a DM-Falcao duót.
Rooney valóban kifelé megy, mert akit ennyi fizetés, csapatkapitányi karszalag, új edző sem bír motiválni, akkor már semmi. RvP meg nem lesz Drogba vagy Henry, hogy 30 +-osan is egézséges, fitt maradjon és még a gólokat is rugdosssa.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 5., péntek 20:55

Jelenleg nincsenek abban a helyzetben, hogy válogathassanak a klasszisok között, így akire esélyük van, azt elhozzák, akár áron felül is, szerintem ennyiről van szó.
Egyébként meg Rooney kifelé megy, Van Persie-nél 1-2 kiemelkedő szezon után megint a sérülések, gyengébb forma van terítéken, a többiek pedig más szintet képviselnek, nem érzem feleslegesnek a DM-Falcao duót.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 5., péntek 20:41

revolver írta:
Lehet a tavalyihoz hasonlóan idén is valami 442-t kéne meghúznia a mesternek, ahol Bale megy át balkk-nak James jobb CR és Benzema meg elöl.
az egész ott bukik meg, hogy James védekezése picsa, nem is lesz nagyon jobb szerintem. DM-nek ment a kettő, védekezett is, támadott is
Meg James nem jó a jobb oldalon, alibizett a soci ellen is. KTK-nak jó. ezért 4-2-3-1 kéne. Meg venni védekező középpályást. :lol:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 5., péntek 20:32

Adom. És remélem is,hogy nem jön össze nekik semmi. :mrgreen:

Di Maria jó igazolás volt, Van Persie-t, Rooney-t kifogja tudni szolgálni. De amíg középen Fletcher szaladgál, vagy ugye az általad említett kh poszton Blackett, jobb esetben Evans, akkor ott baj lesz. Falcao tök fölösleges volt, meg is lepett. Van Persie van azon a szinten mint a kolumbiai. Már a tavalyi Matá-s transzfernél érezni lehetett a kapkodást. A spanyol nem ér annyit, nem is tudta megváltani a világot. Ahogy DM se ér 75-öt. De ez már legyen az ő bajuk.
Nem ez a legőbb baj gyerekek, hanem hogy a szélsők nímandok. :lol: És betonkezdők lesznek szerintem. :lol:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. szeptember 5., péntek 20:05

alexoxladjackoxi írta:Én nem tudom, hogy nektek mi a véleményetek az MU-ról, de az amit a nyáron leműveltek nekem inkább tűnt kapkodásnak, foltozásnak, mintsem tudatos építkezésnek. Vett Gaal 3 hátvédet, abból kb. mind a 3 balhátvéd ( na jó kicsit túloztam), de ez elég nonszensz, miközben belűl meg Blackett, Smalling szaladgál. Eleve ez a 3 védős rendszer felejtős. + ha ehhez hozzácsapom azt, hogy odavitték Falcaot, miközben volt nekik Welbeckjük meg Chicaritojuk RvP-n és Rooney-n kívül... Bőven jó lett volna Danny és Borsó is, ha kihozná belőlük az edzője a maximumot. Gea - Rafael Jones Rojo Shaw - Herrera Blind - Di Maria Rooney Mata - Falcao. Talán ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás, dehát akkor Persie pad? Inkább vettek volna még egy kh-t vagy középpályást Falcao árán, aki egyáltalán nem hiányposztra érkezett...
Adom. És remélem is,hogy nem jön össze nekik semmi. :mrgreen:

Di Maria jó igazolás volt, Van Persie-t, Rooney-t kifogja tudni szolgálni. De amíg középen Fletcher szaladgál, vagy ugye az általad említett kh poszton Blackett, jobb esetben Evans, akkor ott baj lesz. Falcao tök fölösleges volt, meg is lepett. Van Persie van azon a szinten mint a kolumbiai. Már a tavalyi Matá-s transzfernél érezni lehetett a kapkodást. A spanyol nem ér annyit, nem is tudta megváltani a világot. Ahogy DM se ér 75-öt. De ez már legyen az ő bajuk.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. szeptember 5., péntek 20:00

Én nem tudom, hogy nektek mi a véleményetek az MU-ról, de az amit a nyáron leműveltek nekem inkább tűnt kapkodásnak, foltozásnak, mintsem tudatos építkezésnek. Vett Gaal 3 hátvédet, abból kb. mind a 3 balhátvéd ( na jó kicsit túloztam), de ez elég nonszensz, miközben belűl meg Blackett, Smalling szaladgál. Eleve ez a 3 védős rendszer felejtős. + ha ehhez hozzácsapom azt, hogy odavitték Falcaot, miközben volt nekik Welbeckjük meg Chicaritojuk RvP-n és Rooney-n kívül... Bőven jó lett volna Danny és Borsó is, ha kihozná belőlük az edzője a maximumot. Gea - Rafael Jones Rojo Shaw - Herrera Blind - Di Maria Rooney Mata - Falcao. Talán ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás, dehát akkor Persie pad? Inkább vettek volna még egy kh-t vagy középpályást Falcao árán, aki egyáltalán nem hiányposztra érkezett...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 4., csütörtök 20:52

azért ezek a smalling rojo tengelyek nem valami félelmetesek :lol: fellaini bukta, smalling rengeteget sérült, rooney és rvp külön külön se valami acélos már, együtt pláne nem...

ha nagyot erölködnék, valami ilyet raknék ki: DG-Rafael-Jones-Rojo-Shaw-Carrick-Blind-DM-Mata-Falcao-Rooney

ezt se érzem valami egetrengetőnek, de az tuti, hogy a 352t hagynám, nem való az a pl-be
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 4., csütörtök 20:42

Ferencváros írta:Rojo megkapta a munkavállalási engedélyt!

Így már egész pofás lehet az a 3-5-2

De Gea
Rojo-Smalling-Shaw
Mata-Blind-Fellaini-Herrera-Di Maria
Rooney-RVP

Még ha nem is bajnokcsapat, a dobogóra simán esélyesek lehetnek a keret alapján.
Azt ne felejtsd el, h Rojo ballabas, soha nem jatszott jobboldalt, nem hiszem, h bevalna. Ahogy Mata v Blind sem, nem tudom hova v hogyan kepzelted el. 3 jatekos majdnem ugyanaz a poszt, ezt szerintem Gaal rosszul csinalta. Blind, Rojo es Shaw raadasul mind harman iden erkeztek. Egyik felesleges volt a jobboldalra senki nem erkezett. Annyiban lehet oket forgatni, h Rojot es Blindet lehet szelen is es kozepen is, tovabba Blindet vkp-nt is, csak nekem ez olyan feloldalas tunik mivel jobb oldalra senki nem erkezett. DM is inkabb a baloldalt erositi.
Szerintem meg a telen igazolja Vlaart, aki vezere lesz a vedelemnek.
Ha en lennek Gaal helyeben, akkor Carricket hatra vinnem olyan soprogetonek a vedok moge, addig amig nem erkezik Vlaar v mas olyan vezer alkat.


-------------------De Gea---------------
-------------------Carrick---------------
Rafael--Smalling---------Rojo----Shaw
------------Herrera-----Blind---------
----------------Di Maria------------
----------Falcao-----Rooney-----
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 4., csütörtök 20:41

Galacticos írta: hát én rvp-t de még rooneyt is kivágnám a kezdőből ha lenne egy falcaom a "padon". :D
baszki, pedig miatta meg Rojo miatt kezdtem neki a hozzászólásnak :lol:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 4., csütörtök 20:29

Azért örülök neki, hogy nem futhatunk velük idén össze a BL-ben...Di Maria tuti megszívatna minket...meg különben is...1-2 éven belül Van Gaal tuti csúcsra járatja őket...jók lesznek...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. szeptember 4., csütörtök 20:09

Ferencváros írta:Rojo megkapta a munkavállalási engedélyt!

Így már egész pofás lehet az a 3-5-2

De Gea
Rojo-Smalling-Shaw
Mata-Blind-Fellaini-Herrera-Di Maria
Rooney-RVP

Még ha nem is bajnokcsapat, a dobogóra simán esélyesek lehetnek a keret alapján.
hát én rvp-t de még rooneyt is kivágnám a kezdőből ha lenne egy falcaom a "padon". :D

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 4., csütörtök 19:44

Rojo megkapta a munkavállalási engedélyt!

Így már egész pofás lehet az a 3-5-2

De Gea
Rojo-Smalling-Shaw
Mata-Blind-Fellaini-Herrera-Di Maria
Rooney-RVP

Még ha nem is bajnokcsapat, a dobogóra simán esélyesek lehetnek a keret alapján.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 3., szerda 22:44

revolver írta:
Lehet a tavalyihoz hasonlóan idén is valami 442-t kéne meghúznia a mesternek, ahol Bale megy át balkk-nak James jobb CR és Benzema meg elöl.
az egész ott bukik meg, hogy James védekezése picsa, nem is lesz nagyon jobb szerintem. DM-nek ment a kettő, védekezett is, támadott is
Ja, DM mindig űberkirály volt. Mindig védekezett és mindig támadott. Sose volt rá panasz. Jaj, hagyjuk már...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. szeptember 3., szerda 22:21

Lehet a tavalyihoz hasonlóan idén is valami 442-t kéne meghúznia a mesternek, ahol Bale megy át balkk-nak James jobb CR és Benzema meg elöl.
az egész ott bukik meg, hogy James védekezése picsa, nem is lesz nagyon jobb szerintem. DM-nek ment a kettő, védekezett is, támadott is

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 3., szerda 22:17

Fast Fox írta:
CS0ki írta:Nézve ezt az argentin-német meccset, valamiért az az érzésem, hogy DM vissza fog esni. Egyszerűen süt róla, hogy elhitte, hogy óriási sztár lett, a csapat legnagyobb neve, a 80 milliós ember. Oké, ez csak egy barátságos, de nem csodálkoznék, ha az MU-ban sem futná már szét az agyát, hogy védekezzen. És azért az se felejtsük el, hogy az ellenfelek is biztos máshogy állnak majd hozzá, nálunk a háttérből szépen eldolgozgatott, mindenki CR-re meg Bale-re figyelt, így picit nehezebb dolga lesz, hogy jobban figyelnek majd rá.
Amúgy nálunk pont ez az érzésem Bale-el. Tavaly még elég sokszor visszaért. Idén ahogy nézem már a szándék sincs meg benne, főleg ha CR nincs a pályán.
Ha nincs C a pályán, akkor rendre Bale kapja meg azt a szabadságot, amit Ronaldo. Ez már feltűnt és általában át is megy, akkor a baloldalra.

Lehet a tavalyihoz hasonlóan idén is valami 442-t kéne meghúznia a mesternek, ahol Bale megy át balkk-nak James jobb CR és Benzema meg elöl.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Fast Fox
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Fast Fox » 2014. szeptember 3., szerda 22:13

CS0ki írta:Nézve ezt az argentin-német meccset, valamiért az az érzésem, hogy DM vissza fog esni. Egyszerűen süt róla, hogy elhitte, hogy óriási sztár lett, a csapat legnagyobb neve, a 80 milliós ember. Oké, ez csak egy barátságos, de nem csodálkoznék, ha az MU-ban sem futná már szét az agyát, hogy védekezzen. És azért az se felejtsük el, hogy az ellenfelek is biztos máshogy állnak majd hozzá, nálunk a háttérből szépen eldolgozgatott, mindenki CR-re meg Bale-re figyelt, így picit nehezebb dolga lesz, hogy jobban figyelnek majd rá.
Amúgy nálunk pont ez az érzésem Bale-el. Tavaly még elég sokszor visszaért. Idén ahogy nézem már a szándék sincs meg benne, főleg ha CR nincs a pályán.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 3., szerda 22:05

Nem erről a meccsről beszéltem, ez egy barátságos meccs, nevetséges németekkel. Hanem majd szép hosszú távon az MU-ban, amikor hétközben kiscsapatok ellen is teljesíteni kell.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 3., szerda 21:59

Nézve ezt az argentin-német meccset, valamiért az az érzésem, hogy DM vissza fog esni.
Nem nézem a meccset, de úgy látom rád akar cáfolni; 3 assist, 1 gól. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég