Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. augusztus 31., szombat 19:56

Eto'o egy régebbi nyilatkozata(2005):
"Inkább árulnék földimogyorót a falumban, minthogy valaha is egy olyan szánalmas csapat játékosa legyek, mint a Chelsea."

...elfogyott a mogyoró? :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. augusztus 31., szombat 19:20

Le van írva, hogy szinte mindenben jobb. Minek írjak le egyenként mindent?
Leírtam, nekem nincs kedvem erről vitázni
Hát jó, akkor mind1, ha te így látod...

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 31., szombat 19:17

petiamadridista írta:Hát én azthittem, hogy kicsit komolyabb választ kapok.
Le van írva, hogy szinte mindenben jobb. Minek írjak le egyenként mindent?
Leírtam, nekem nincs kedvem erről vitázni
petiamadridista írta:Robben a világ egyik, ha nem a legjobb csapatának húzóembere..
Annyira húzóember, hogy tavaly az utolsó 2 hónap kivételével még alapember sem volt :coffee:

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. augusztus 31., szombat 19:03

Vajon miért? Iszonyat nehéz kérdés :lol: mert szinte a játék minden egyes elemében jobb Bale, mint Robben
Hát én azthittem, hogy kicsit komolyabb választ kapok.
Mondjuk nem tudom, gyorsabb, jobban passzol vagy tudomisén...

Bale, egyelőre csak egy angol bajnokság 5. helyezettjének kiemelkedő játékosa, aki az elmúlt évek egyik leggyengébb PL-jében a legjobbnak számított.
Robben a világ egyik, ha nem a legjobb csapatának húzóembere..
Biztos, hogy ennyire evidens az amit írsz?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 31., szombat 19:00

De ki ez az Eriksen? :D 14 milkacsoki azért elég sok egy Ajaxos arcért. Az a csapat már rég nem a régi, annyi ellenállást sem tanúsítottak ellenünk, mint a Granada.

Holland bajnokság is vicc, 1-2 csapat MB1 szint, nem több.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 31., szombat 18:58

petiamadridista írta:
Teljesen más kategória a kettő! De hiába beszélek , úgyhogy hagyom is az egészt
Miért?
Nem kötekedésből, csak úgy kérdezem. :)
Vajon miért? Iszonyat nehéz kérdés :lol: mert szinte a játék minden egyes elemében jobb Bale, mint Robben
hehe írta:a sok eriksenimádónak és újdonsült divatdrukkernek üzenném, hogy az ember egy zéró.
Elég gyanús nekem, hogy ilyen olcsón csak az utolsó napokban kelt el. Lehet igazad lesz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 31., szombat 18:41

Hú, ne is mondd. Nyár elején, amikor szóba került a dán neve (én már akkor is mondtam, hogy örülnék neki), azt gondoltam, hogy ha 20-25 körül el tudjuk hozni, akkor már jól járunk. De ez a 13,5... :agree: Szerintem pár hét alatt vissza fogja hozni az árát.
a sok eriksenimádónak és újdonsült divatdrukkernek üzenném, hogy az ember egy zéró.
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 31., szombat 18:02

Gyertek csak divatdrukkolni a Spursnek. :mrgreen: :mrgreen:
Kerlon írta:transfermarkt szerint 13,5 millió eurójába fájt Eriksen a Spursnek. Hát ez elég nagy üzlet szerintem a számukra...
Hú, ne is mondd. Nyár elején, amikor szóba került a dán neve (én már akkor is mondtam, hogy örülnék neki), azt gondoltam, hogy ha 20-25 körül el tudjuk hozni, akkor már jól járunk. De ez a 13,5... :agree: Szerintem pár hét alatt vissza fogja hozni az árát.

Egyébként szerintem Eriksen alap lesz a támadóalakzatban irányítóként, a maradék posztra meg ott van Lamela, Holtby, Siggy, Chadli, Lennon, Townsend, esetleg Dembélé... :salute:

-----Paulinho-----Dembélé-----
---Lamela--Eriksen--Chadli---
------------Soldado--------------

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. augusztus 31., szombat 16:05

Teljesen más kategória a kettő! De hiába beszélek , úgyhogy hagyom is az egészt
Miért?
Nem kötekedésből, csak úgy kérdezem. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 31., szombat 15:50

ozil91 írta:----Paulinho----**************----

Lamela---Sigurđsson----Eriksen

------------Soldado---------------

deeeeemn nigga :hmmm: :hmmm:
nekem *************** tetszik :mrgreen: Eddig is csipáztam a Spurs-t, de így hogy Lamela meg Eriksen odamentek így főleg figyelemmel követem majd őket. (PES-ben jól fejlődtek, aztán "megszerettem" őket :mrgreen: :mrgreen: )
Erikssen nem szélső. Amúgy Dembelé lesz Paulinho helyett vagy mellett, de inkább egymás alternatívái, ahogy Capoué és Sandro.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 31., szombat 15:27

'shutterisland írta:ha ebből a 4 játékosból csak 2 váltja be a hozzá fűzött reményeket, már akkor sem boltolt rosszul a spurs, viszont ha soldado hoz egy jó gólmutatót, eriksen és lamela tovább fejlődnek, és paulinho is jól integrálódik, akkor óriási biznisz volt ez a 4 ember 1 árán.
Mennyien vannak elől arra a pár posztra most?? Eléggé nagy ott is a tömörülés nem? Kíváncsi leszek hogy variál majd AVB.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 31., szombat 14:05

legendary írta:Azért Bale például semmivel se jobb játékos mint mondjuk Robben.
Teljesen más kategória a kettő! De hiába beszélek , úgyhogy hagyom is az egészt

Avatar
ozil91
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:24
Kedvenc játékosaid: Robben, vdV, Torres
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Netherlands, Germany

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ozil91 » 2013. augusztus 31., szombat 13:57

legendary írta: Sigurdsson meg nem lesz kezdő, ezt lefogadom, még a most érkezők nélkül is kiszorulna.
Én csak azt vázoltam ami nekem tetszene, sztem Szigurdzon azért mostanában elég jól játszik, meg a szezon 2.fele után jól elkapta a fonalat, akár csak Holtby is. Kiváncsian várom énis, hogy mi sül ki ebből a spursből idén így Bale nélkül.
These battle scars don't look like they're fading
Don't look like they're ever going away
They ain't never gonna change
These battle...

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. augusztus 31., szombat 13:49

Komolyan ezekre az emberekre élvez mindenki? Hamarabb fizetnék 200 millót Bale-ért,mint ez a négy játékos 70-80ért.
Azért Bale például semmivel se jobb játékos mint mondjuk Robben. Sőt. És ezt egyértelműen mondom, mivel láttam mindkettőt eleget. Persze ezzel nem írom le Bale-t, mert remek játékos, de ne kezeljük már úgy, mint a világ harmadik legjobbját. Élmezőny, az egyértelmű, de többet ne mondjuk róla, mert azért annyira még nem csúcs.
----Paulinho----**************----

Lamela---Sigurđsson----Eriksen

------------Soldado---------------
Paulinho se fix azért, Capoue, Dembele és Sandro is remek játékos, négyük közül bárki kezdhet, erős lesz a középpálya.

Sigurdsson meg nem lesz kezdő, ezt lefogadom, még a most érkezők nélkül is kiszorulna. Lennon alapesetben a jobboson, Townsend pedig az utóbbi pár meccsen jól tolta, ő is szerepet kaphat. Lamela érdekes lesz, ugye ő a Romában tükörszélső volt, jobbról indult, de befelé cselezett, mert ballábas (ha minden igaz). Kiváncsi vagyok, mi lesz a szerepe, hova teszi AVB. Eriksen középen a legjobb, de a széleken is elvan, őt lehet pakolgatni nyugodtan.
de első blikkre soldado is termékeny lehet a spursben, jó igazolásnak tűnik
Persze. Soldado egy jó center. Nem világklasszis, de a Bayern esetében láthatjuk, hogy ez nem is létszükséglet, bőven elég lehet adott esetben, ha van egy jó, magabiztos csatár elöl, aki nem esik el a labdában.
Amikor láttam, többnyire egészen jól játszott, sokoldalú, támadásban és védekezésben is remek játékosról van szó, box-to-box szerepkörre szerintem tökéletesen alkalmas, ráadásul még fiatal is, de 30-at nem ér meg, 20-25 lenne talán a reális ár érte.
Köszi az infót.

Az a baj, hogy a Bilbao nem nagyon ad el játékost, max kivásárlási áron. Az meg Herrerának 36 millió euró (30 millió font). Ugye az első ajánlat 30 millió font volt, simán kinézem ezek után, hogy letesszük érte azt a pénzt is.

Tegnapelőtt este elvileg De Rossiért is bejelentkeztünk, 12 millió euróval. Imádom őt, remek játékos, nyilván nem a legfiatalabb (30 éves), és nem tudom, meddig él a szerződése, neki nagyon örülnék, 30 milla alatt bármikor jöhet.

Kicsit csalódott vagyok, Moyesék elszámolták magukat, most van 3 nap igazolni, amikor korábban sokkal jobb feltételek mellett csinálhattuk volna ezt, de a Cesc-üzletre túl nagy energiát és időt szántak. :/

Avatar
ozil91
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:24
Kedvenc játékosaid: Robben, vdV, Torres
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Netherlands, Germany

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ozil91 » 2013. augusztus 31., szombat 3:04

----Paulinho----**************----

Lamela---Sigurđsson----Eriksen

------------Soldado---------------

deeeeemn nigga :hmmm: :hmmm:
nekem *************** tetszik :mrgreen: Eddig is csipáztam a Spurs-t, de így hogy Lamela meg Eriksen odamentek így főleg figyelemmel követem majd őket. (PES-ben jól fejlődtek, aztán "megszerettem" őket :mrgreen: :mrgreen: )
These battle scars don't look like they're fading
Don't look like they're ever going away
They ain't never gonna change
These battle...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 31., szombat 2:25

Marci írta:
Soldado+Lamela+Paulinho+Eriksen
Komolyan ezekre az emberekre élvez mindenki? Hamarabb fizetnék 200 millót Bale-ért,mint ez a négy játékos 70-80ért.
azért ez nagyon erős túlzás.

bale klasszis idényt hozott le, de első blikkre soldado is termékeny lehet a spursben, jó igazolásnak tűnik, míg eriksen és lamela is a jövő emberei (sőt, tavaly egyénileg mind a ketten jó szezont futottak), még csak 21 évesek, és mind a kettő nagyon ügyes.
paulinhot nem tartom olyan sokra, de még egyelőre őt sem kell leírni, simán lehet kezdőjátékos, de legrosszabb esetben is hasznos kiegészítőember.

ha ebből a 4 játékosból csak 2 váltja be a hozzá fűzött reményeket, már akkor sem boltolt rosszul a spurs, viszont ha soldado hoz egy jó gólmutatót, eriksen és lamela tovább fejlődnek, és paulinho is jól integrálódik, akkor óriási biznisz volt ez a 4 ember 1 árán.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. augusztus 31., szombat 1:30

Marci írta:
Soldado+Lamela+Paulinho+Eriksen
Komolyan ezekre az emberekre élvez mindenki? Hamarabb fizetnék 200 millót Bale-ért,mint ez a négy játékos 70-80ért.
Full B kategóriás arcok ezek.
Legalábbis én inkább a minőségre mennék,mint a mennyiségre. ( 2008-2009 holland generáció,stb.)
Mert Bale végül is egy labdazsonglőr, és CR-Messi magasságokban van :roll:

Mindegyik nagy erősítés, talán Soldadoért kicsit sok az a 30 misi, habár eddig szépen bizonyít.
De ennyi pénzért, főleg Eriksen, ajándék. Nagyon nagy játékos, nem hiába állt érte sorba pl. a MU is. Gondolom ha oda igazolt volna, akkor már nem középszerű játékosnak titulálnád :roll:

Nem azt mondom, hogy bajnokesélyes csapat, de a dobogó minimum elvárás lehet. Ügyesen megcsinálták azt, amit a Napoli. Csak ott Cavani pénzét költötték okosan.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 31., szombat 0:24

Soldado+Lamela+Paulinho+Eriksen
Komolyan ezekre az emberekre élvez mindenki? Hamarabb fizetnék 200 millót Bale-ért,mint ez a négy játékos 70-80ért.
Full B kategóriás arcok ezek.
Legalábbis én inkább a minőségre mennék,mint a mennyiségre. ( 2008-2009 holland generáció,stb.)

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 31., szombat 0:22

Soldado+Lamela+Paulinho+Eriksen
Hát igen, jó játékosok, de csak jók. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 31., szombat 0:17

Soldado+Lamela+Paulinho+Eriksen~Bale. :lol: Akik szerint ennyiből vehetnénk 3-4 klasszis játékost, azok gondolják ezt azért át kétszer!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég