Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 2., hétfő 18:16

Én nem örülök Özilnek mert ugye hálát adok az égnek hogy meg Madridból erre London piros részébe..
Szerintem szélső kellett volna,mert így Cazorla szélre kerül,ahol jó d eszerintem középen jobb.
Ramseynek meg kell adni a lehetőséget azt mondom. Amennyire idegesített,az utóbbi fél évben annyira meggyőzött,hogy megadják neki a több játéklehetőséget.Flamini jó vétel volt csak kár hogy nem 25 milla volt :D
De az igaz hogy egy szépszál fekete legény leférne a vkp posztra. AMúgy Artetat se felejtsük el. Őt pont jól tudná Flamini tehermentesíteni.
Arteta-Flamini-Wilshere
Wacott------------Carorla
----------Giroud/Ba-------

Ha már Özil 40-45 millió között lesz Wenger igazán adhatott volna Suárezért 50-55 körül..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 18:10

Özil és Viviano érkezése már biztosnak tűnik. Demba Ba lehet a következő, de rajtunk kívül több német klub és a West Ham is érdeklődik.
Özil és Ba jó lesz, Viviano sem rossz kapus, de Sziszi a csirkék ellen rohadt jól védett!Cabaye már biztos nem jön, szerintem ez a 3 igazolás lesz, és akkor lehet egy:

Sziszi(Viviano)-Sagna-Merte-Kosi-Gibbs(Monreal)-Wilshere-Rambó(Flamini)-Cazolra-Walcott-Özil-Giroud(Ba)

Egy vkp-t Rambó helyett megnéztem volna, így sem rossz!

Özilt valószínűleg este 7-kor jelentik be!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 2., hétfő 18:09

CS0ki írta:A liverpool meg lehet, hogy összekapja magát? Leigazoltak ma is 3 egész fasza embert, a védelmük is rendben lehet Sahko-val, ha Suarez-t megtartják, Countinho folyamatosan érik, még ott lehetnek a BL helyeken is.
Annyira nem vagyok kepben a liverpool keretevel, viszont lakotarsam nagy pool szurkolo es tegnap megemlitette, hogy megint kiesett valaki a vedelembol es mar alig vannak oda normalis emberek.

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. szeptember 2., hétfő 17:40

Hát azért én Ibrahimovicot jobbnak tartom, mint a Suarez RVP Cavani Robben Ribéry féléket.

Sztem 1. Messi és CR utánuk Iniesta, Ibrahimovic és utánuk a Suárez Bale Neymar.

Persze ezek a támadók mert védekezők között Thiago Silva, Varane(igen csakazértis), Marcelo, Lahm, Schweinsteiger
vannak ott a topon.

http://www.youtube.com/watch?v=3H6xxRlkkFo

És Ibra messze veri technikában a mezőny nagy részét egy zseni az ember.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. szeptember 2., hétfő 17:21

Végre valaki, akivel lehet beszélgetni. :)
Minek ehhez pár év? ezt most kell megállapítani, hogy ejelenleg a legjobb-e utánuk.
Szerintem egy év nem elég. Pláne Bale esetében, aki igazán kiemelkedő szezonból csak egyet tudhat a háta mögött. Addig is jó volt, de tavaly nagyot játszott, ez kétségtelen. De rajta kívül Ribéry, Robben (a szezon végén egyértelműen), Suárez (aki látta, tudja, kb akkora szezont ment, mint Bale, hátán vitte a Spursnél gyengébb Poolt... Bale tavasszal volt nagyon durva, Suárez ősszel) is, Neymar a Konföd kupán alkotott, szóval nehéz a dolog... egyből utánuk meg Falcao, RvP, Cavani, szóval messze nem egyértelmű.
Egyébként pótolható Bale a Spurs számára. Könnyen lehet, hogy jobban is járnak az eladásával. A Spurs más célokért küzd, mint a Madrid, náluk nem feltétlenül 1-1 igazán kiemelkedő ember kell, "közepesekkel" körülvéve. Mármint ha választania kell a Spursnek, lehet jobban jár, ha nem egy kiemelkedő emberre van felépítve a szezon, aki ha lesérül vagy kiesik a formából, akkor baj van, hanem sok jóra, akik stabilan hozhatják az eredményt. Ők még a BL-re mennek elsőre, Bale szintű arcok annak a megnyeréséhez kellenek, amikor már megvan a másik 10 fasza ember is. Nekem kicsit meglepő vol, hogy viszonylag komoly arcokat is el tudtak csábítani BL nélkül is.
Tökéletesen egyetértek.

Sőt, összességében lehet, hogy jobb kiemelkedő klasszis nélkül egy csapat, sokkal könnyebb erős csapatmorált, egységet kialakítani. Jól igazoltak, végre nem csak Bale-re épül a támadójáték, fasza kis csapat lehet az, ha összeszokik. Persze nagyon nehéz egyszerre ennyi játékost beépíteni, de a tudás adott.
A liverpool meg lehet, hogy összekapja magát? Leigazoltak ma is 3 egész fasza embert, a védelmük is rendben lehet Sahko-val, ha Suarez-t megtartják, Countinho folyamatosan érik, még ott lehetnek a BL helyeken is.
Akárki akármit mond, Rodgers jó edző. Tudatosan, fokozatosan építette fel ezt a Poolt. Jól vásárolt, kialakította a neki kellő keretet, idővel a Top4-et is megcélozhatják. Idén kétlem ezt, de náluk már az is haladás, hogy nem kell szégyenkezniük. :roll: Ezt pedig idén elkerülik várhatóan.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 2., hétfő 17:08

Én nem tudom, hogy túlbecsülitek-e Bale-t vagy alábecsülitek Suárezéket. Lényegtelen. Tartom, hogy Bale nem a világ harmadik legjobb játékosa közvetlenül CR és Messi mögött.

Aztán majd pár év alatt úgyis kiderül, hogy kinek van igaza.
Minek ehhez pár év? ezt most kell megállapítani, hogy ejelenleg a legjobb-e utánuk. Azt, hogy később ki hova fejlődik, az más dolog. Egyébként szerintem se nagyon lehet megmondani, hogy ki a következő ember, egyelőre csak egy kiemelkedő páros van, majd talán lesz kiemelkedő hármas is. Vagy marad a páros, mert Messi erősen visszaesik. :D

Egyébként pótolható Bale a Spurs számára. Könnyen lehet, hogy jobban is járnak az eladásával. A Spurs más célokért küzd, mint a Madrid, náluk nem feltétlenül 1-1 igazán kiemelkedő ember kell, "közepesekkel" körülvéve. Mármint ha választania kell a Spursnek, lehet jobban jár, ha nem egy kiemelkedő emberre van felépítve a szezon, aki ha lesérül vagy kiesik a formából, akkor baj van, hanem sok jóra, akik stabilan hozhatják az eredményt. Ők még a BL-re mennek elsőre, Bale szintű arcok annak a megnyeréséhez kellenek, amikor már megvan a másik 10 fasza ember is. Nekem kicsit meglepő vol, hogy viszonylag komoly arcokat is el tudtak csábítani BL nélkül is.

A liverpool meg lehet, hogy összekapja magát? Leigazoltak ma is 3 egész fasza embert, a védelmük is rendben lehet Sahko-val, ha Suarez-t megtartják, Countinho folyamatosan érik, még ott lehetnek a BL helyeken is.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. szeptember 2., hétfő 16:54

de megint jól beszóltál nekünk, úgy hogy nincs háttérinfó.
Tisztában vagyok azzal, hogy mi a helyzet vele, köszi. :ike:

Nem ezért mondtam. A Realban a középpályára van kezdőnek Khedira, Modric és Isco. Padon Casemiro (védekezőnek igazából csak ő), Illarra és Xabi. Valakit pedig tuti ki is hagytam... :hmmm:

A Unitedben Herrerának jóval könnyebb lesz stabil helyet kiharcolnia, ez a mondandóm lényege. :roll:
Amúgy nem ez a legendary nevezte Martinezt zseninek?
A posztján az egyik legjobb.
Olyan ez az egész mintha a falnak beszélnél. Úgysem fognak rájönni a valóságra. Nem rúgott 60 gólt, így közelében sincs Messinek, CRnek
Én nem tudom, hogy túlbecsülitek-e Bale-t vagy alábecsülitek Suárezéket. Lényegtelen. Tartom, hogy Bale nem a világ harmadik legjobb játékosa közvetlenül CR és Messi mögött.

Aztán majd pár év alatt úgyis kiderül, hogy kinek van igaza.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 2., hétfő 16:48

legendary írta:Azzal a különbséggel, hogy nálunk Herrera játszani is fog.
amúgy csak szólok hogy illarramendi most épült fel, eddig azért nem játszott. a lyon elleni felkészülési meccsen is kezdett de már az első félidőben lekellett cserélni.
de megint jól beszóltál nekünk, úgy hogy nincs háttérinfó.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. szeptember 2., hétfő 16:46

Most nézem, hogy a MU valószínűleg megveszi Ander Herrerat a Bilbaotól 36 millió euróért. Illarra féle biznisz lesz az is...
Azzal a különbséggel, hogy nálunk Herrera játszani is fog. :hmmm: :roll:

Amúgy igen, úgy tűnik, hogy Fellaini és Herrera is érkezik. Kár, hogy ilyen későn, de összességében örülök, kellett ez a középpályának már.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 16:19

Most nézem, hogy a MU valószínűleg megveszi Ander Herrerat a Bilbaotól 36 millió euróért. Illarra féle biznisz lesz az is... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 16:10

'shutterisland írta:
cavani és a többi neoklasszis messze nem bale,aki a th egyedüli hátaslova volt,nélküle 2-3 hellyel hátrébb végeztek volna.
cavani (és a 29 bajnoki gólja) nélkül a napoli sem lett volna második, de lehet, hogy harmadik sem, ő húzta a szekeret, csakúgy, mint mondjuk az atleticonál falcao.

nem simán, de csapatszinten és idővel pótolható.
Hát azért ez az Atleticóra nem igaz... Simeone őket nagyon jól összegyúrta és meg se érzik Falcao hiányát. Az már más, hogy ő volt akkor a tökéletes befejező, illetve az a vadállat, aki a reménytelen helyzetből is tudott gólt verni, de Arda, Costa és Koke is nagyon jók plusz idén Villával is erősödtek meg tele a kassza, szóval nem lenne rossz, ha megragadnának ezen a szinten.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 2., hétfő 16:06

a liverpool tényleg beleszólhat, viszont ez a city-arsenal-mu-chelsea négyes is elég kiegyensúlyozott lehet, szóval a rangadókon szerintem körbeveregetik egymást, és ebben a pool és spurs is részt vehet.

sok a kérdőjel, vettek egy raklap játékost, biztos lesz, aki nem válik be, meg kell találni a legjobb 15-17 játékost ebből a bő keretből, és össze kell érjenek.

de bale-t továbbra sem tartom pótolhatatlan extrklasszisnak, főleg, hogy 91 millió hatalmas kassza, és egy tottenham szintű csapatot azért könnyebb kipofozgatni, mint egy sztárcsapatot, ahova már nem tudsz kit venni, mert mindenhol topjátékosok vannak.

szerintem ugyanúgy pótolható, mint falcao vagy cavani.
még ha nehezen is.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 2., hétfő 15:58

nálam azt jelenti, hogy helyezésben nem fogják megérezni a hiányát.
bale-el 5.-ek lettek, szerintem az 5. hely idén is meglesz nekik
tudom, h egyéni vélemény, de erre reagálva én sztem nem lesz meg nekik, mégpedig 2 okból, egyik, h a rangadókat elég gyanús, h bukni fogják (legalábbis ebből az arsenal elleniből kiindulva akik nem feltétlen egy chelsea mondjuk) a másik pedig a liverpool színrelépése.

még egy ok, ennyi új játékossal jó, ha tavaszra összeérnek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 2., hétfő 15:54

R.M.C.F írta:A kérdés,hogy mit jelent a pótolható szó. Azt a szintet,nem tudják más játékossal kiváltani.
nálam azt jelenti, hogy helyezésben nem fogják megérezni a hiányát.
bale-el 5.-ek lettek, szerintem az 5. hely idén is meglesz nekik, ergo sikerült pótolni, mert nem esik vissza a csapat.
nem egy emberrel, hanem CSAPATSZINTEN.

Nem rúgott 60 gólt, így közelében sincs Messinek, CRnek
nem azért nincs messi vagy cr szinten, mert nem rúg 60 gólt, hanem azért, mert eddig egy kiemelkedő szezonja volt, az is bőven elmaradt ronaldo és messi teljesítményétől.
egyelőre nálam sem több, mint suarez, rvp, iniesta vagy például ribery.
egyik a világ jelenlegi legjobbjainak, de hogy ő legyen a 3., ahhoz még azért tenni kell.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 2., hétfő 14:13

R.M.C.F írta:
legendary írta:Nem, közel se volt azon a szinten. Bale nem jobb játékos, mint Suárez, Robben, Ribéry vagy Neymar.
megint elmegyek egy kis időre röhögni....majd jövök,cső.
Olyan ez az egész mintha a falnak beszélnél. Úgysem fognak rájönni a valóságra. Nem rúgott 60 gólt, így közelében sincs Messinek, CRnek

Amúgy nem ez a legendary nevezte Martinezt zseninek? :lol: :hmmm:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 13:39

Özil klubrekordot jelentő 42 millió fontért érkezik, és 115 ezer font lesz a heti fizetése. A játékosa most vesz részt orvosi vizsgálaton. Eközben az Arsenal tárgyal a Chelseavel Demba Ba kölcsönvételéről. Ha ő nem jön, akkor Abel Hernandez a tartalék terv.
Jó lesz ez, a papa elintézi! :mrgreen:
KNOWS!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 13:18

Demba Ba 1 évre jöhet kölcsönbe az Arsenalhoz opcióval!
:)

Szerintem ő is jó igazolás lenne!

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 2., hétfő 11:26

sentry írta:Nagy a mellény az Arsenal szurkoló ismerősömnél....

Kíváncsi vagyok mire viszik idén.

Az meg külön felszab, hogy szerinte Modric "f*s" játékos. És most idéztem....
Ráadásul szerinte teljesen rendben a keret és PL győzelemre és BL-re is esélyesek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem azért az 5. hely meglesz az Arsenalnak. :lol:
Akk a haverod egy szemellenzős wenger-fan lehet:D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 2., hétfő 11:16

R.M.C.F írta:A kérdés,hogy mit jelent a pótolható szó. Azt a szintet,nem tudják más játékossal kiváltani.
Ott van peldaul a Napoli. A legnagyobb erosseguk Cavani volt, a legnagyobb gyengeseguk viszont a karcsu minosegi keret. Tavozott a legnagyobb erosseguk, viszont tobb jatekos vasarlasaval bovult a keret, a legnagyobb gyengeseguk megszunt (?).

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 2., hétfő 11:12

A kérdés,hogy mit jelent a pótolható szó. Azt a szintet,nem tudják más játékossal kiváltani.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég