Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. szeptember 3., kedd 8:17

Végül "csak" Fellaini jött. Azért remélem, minőségi előrelépés lesz a középpályának.

Herrerát sajnálom, hogy nem jött, de ahogy olvasom, Bilbaóba imposztorok mentek el, nem a United-küldöttsége. Erős kib*szás volt Anderrel szemben, aki jött volna.

A Coentraós hírt nem értem, nem tudom, hol akadt el, mi lett a bukója. Ugyanakkor ő nem is volt létszkség, nálunk is padozott volna.

Powell kölcsönbe ment a Wiganbe. Sajnos Bebe és Kiko fizuját viszont még mindig mi álljuk. :(
És Özil jobb mint a Spurs által igazolt játékosok abból a 100 millióból.
Ha fel nem borítja az első szembejövő játékos. Özil a spanyoloknál is szenvedett a fizikális párharcoktól, Angliában "kicsit" neccesebb lesz a helyzet.

Kagawáról is mindenki azt hitte, hogy nagyot dobbant az első szezonjában... azért nem így lett. Tehát ne vegyük fixre, hogy beválik. De előrelépés, hogy Wenger igazolt egy tényleg elismert, nem leharcolt valakit is. Ugyanakkor szerintem nem oda volt nekik leginkább szükség játékosra.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. szeptember 3., kedd 5:33

petiamadridista írta:Amúgy, na még egy utolsó komment mára (Istenem, én ennyit már évek óta nem kommenteltem ilyen rövid idő alatt a madridistán (vagy na madridomon...)...
Szóval, hogyha az Özil ügylet már korábban le volt zsírozva, akkor a Bale bulival végül is ki cseszett ki kivel?
Levy Perezzel?
Nem biztos :) Mert bár Bale sokba került, az árának fele Özil eladásából máris fedezve lett, akit egyébként a Spurs legnagyobb riválisának sikerült elpasszolni, ami csak akkor sikerült volna, ha Bale is jön. :D
És Özil jobb mint a Spurs által igazolt játékosok abból a 100 millióból.
Tehát valószínűleg megint teljesen esélytelenek lesznek a legjobb négyre, az Arsenal így már valószínűleg előttük lesz... Szerintem.. Bár kupáért nem mennek, de a legjobb négy bőven meglesz.
Szóval.. azt is írhatnám, hogy most Levy bizony végül csak be..opta :lol:
A csapat kikapott az ágyúsoktól, messze legjobbját elveszítette, közben a Real hatalmas pénzért elpasszolta egyik sztárját Wengernek, és közben már Júliusban vett is a helyére egy iszonyatosan tehetséges Iscot...

A Wenger -Levy -Perez hármasból nekem nagyon úgy tűnik, hogy a kopasz angol aki most át lett b-szva. :D
Ez meg nem olyan biztos. Azert mert Eriksen v Lamela kisebb nev mint Ozil meg nem garancia arra, h kevesbe valnanak be. Sot! Csak nehogy a legkisebb angol bekkek is fellokjek Ozilt a bironak a sipja nema mardjon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 3., kedd 3:04

Amúgy, na még egy utolsó komment mára (Istenem, én ennyit már évek óta nem kommenteltem ilyen rövid idő alatt a madridistán (vagy na madridomon...)...
Szóval, hogyha az Özil ügylet már korábban le volt zsírozva, akkor a Bale bulival végül is ki cseszett ki kivel?
Levy Perezzel?
Nem biztos :) Mert bár Bale sokba került, az árának fele Özil eladásából máris fedezve lett, akit egyébként a Spurs legnagyobb riválisának sikerült elpasszolni, ami csak akkor sikerült volna, ha Bale is jön. :D
És Özil jobb mint a Spurs által igazolt játékosok abból a 100 millióból.
Tehát valószínűleg megint teljesen esélytelenek lesznek a legjobb négyre, az Arsenal így már valószínűleg előttük lesz... Szerintem.. Bár kupáért nem mennek, de a legjobb négy bőven meglesz.
Szóval.. azt is írhatnám, hogy most Levy bizony végül csak be..opta :lol:
A csapat kikapott az ágyúsoktól, messze legjobbját elveszítette, közben a Real hatalmas pénzért elpasszolta egyik sztárját Wengernek, és közben már Júliusban vett is a helyére egy iszonyatosan tehetséges Iscot...

A Wenger -Levy -Perez hármasból nekem nagyon úgy tűnik, hogy a kopasz angol aki most át lett b-szva. :D

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 3., kedd 1:24

A MU csak behúzta Fellainit, Barry ment a helyére a Cityből.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 3., kedd 1:07

Amúgy Özil hol játszik majd? Cazorla megy majd ki a jobbosra és Özil lesz belül?
A Spurs ellen Walcott a jobboson Cazorla a baloson, Rosicky meg középen nyomta. Gondolom majd a cseh helyén játszik.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 3., kedd 1:03

Marci77 írta:Ilori,Sakho,Moses-Pool
Elsőt nem ismerem (sztem nem vagyok egyedül), Sakhoval nagyot húztak, Moses meg szintén húzóember lehet náluk, ha már a londoni kékeknek nem kellett mint kiegészítőemberke.

érthetetlen döntés:
Romelu Lukaku hivatalos Twitter oldalán jelentette be, hogy az Everton csapatához került kölcsönbe!
---> Jelavic, Koné, Anichebe, Vellios, Mirallas, Naismith, Deulofeu
ha nem is mind egy poszt, de támadók és így is Koné alig játszik, most minek kellett oda mennie Lukakunak? XD ment volna oda ahol játszik is és fix helye van, mondjuk vissza a WBA-ba , ahol eddig is remekül megvolt.
Marci77 írta:Mata.meg maradt
full egyértelmű volt! :D
Marci77 írta:Ba meghiusult ezért Bendtner mégse megy a Palaceba
pedig már állítólag orvosin is volt az Arsenalnál, ott volt valami gond?
de Ba tuti megy, vagy lehet marad padot melegíteni?
ferni írta:így is elég volt, hogy Özil lelépett így full váratlanul... ez volt benne a legeslegrosszabb...
Coentrao maradjon csak itt... de az azért megnyugtató, hogy Siquera biztos meg van ha elmenne...
egyetértek. Coentrao maradjon csak itt, sokkal jobb ha ő van itt. Amúgy Özil hol játszik majd? Cazorla megy majd ki a jobbosra és Özil lesz belül?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8427
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 3., kedd 0:14

így is elég volt, hogy Özil lelépett így full váratlanul... ez volt benne a legeslegrosszabb...
Coentrao maradjon csak itt...
de az azért megnyugtató, hogy Siquera biztos meg van ha elmenne...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 3., kedd 0:12

Özil,Viviano-Arsenal
Borini,Dossena-Szunderland
Sessegnon-West Brom
Ilori,Sakho,Moses-Pool

Ba meghiusult ezért Bendtner mégse megy a Palaceba

Ilyet is olvastam,hogy a Mu ajánlott vona Coentraoért csak kifutott az időből.

Mata.meg maradt
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 3., kedd 0:05

Galacticos írta:
Toti írta:moyes végülis igazolt valakit? :lol: :lol:
olvastam mu fórumot az előbb, arra várnak hogy 59kor bejelentik fellainit. meg hogy télen majd megszerzik a bilbaotól azt a fazont akit nem tudtak msot. :lol:
Meg itt a hír Coentaroról is... :-@

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 3., kedd 0:00

Toti írta:moyes végülis igazolt valakit? :lol: :lol:
olvastam mu fórumot az előbb, arra várnak hogy 59kor bejelentik fellainit. meg hogy télen majd megszerzik a bilbaotól azt a fazont akit nem tudtak msot. :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 2., hétfő 23:59

Toti írta:moyes végülis igazolt valakit? :lol: :lol:
Nem, de még van két percük :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 2., hétfő 23:58

moyes végülis igazolt valakit? :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 2., hétfő 23:55

BBarni írta:Nah most mi van? :mrgreen:
Szakadok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy meg Mesut kedvéért biztos megnézek pár Arsenal meccset... :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 23:51

Nah most mi van? :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 22:21

Poén lenne, ha a végén csak francia tinédzser érkezne az Arsenalhoz. Megnézném utána is őket. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 2., hétfő 22:10


Az a haj,hát jaj. De minek takarják? :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 22:09

Ba állítólag mégsem lesz az Arsenal játékosa, mert a Chelsea nem akarja egy riválisnak kölcsönadni!

Kár..de akkor megy a sp?srhöz! :mrgreen:

:lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 2., hétfő 19:08

azért ha odamegy ba és mesut nem lesz ez olyan szar csapat csak a vesztes géneket kéne belőlük kiölni. :lol:
wilshere, ramsey, arteta, rosicky, oxladechamberlain, özil, cazorla, walcott, giroud, podolski, ba. meg ott van az a sanogo is. azért ez tényleg nem rossz. :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 18:39

A Palermo elnöke megerősítette, hogy Viviano kölcsönben az Arsenalhoz igazol. Az orvosija tegnap volt, a kölcsönvételi díj 1 millió font lesz és lesz vásárlási opció a csapatnak
Plusz Ba is orvosin van szóval ez a három igazolás a zsebben szerintem nem is lesz több! :)

Özil meg egész biztosan kezdő lesz, Arteta Rambó kettősből meg pont elég egy is egyszerre!
Nagyon várják Özilt! :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 2., hétfő 18:24

hopphopp valaki készül manchesterbe. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég