Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 28., vasárnap 17:09

kevin. de okos szabigól. :agree:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 27., szombat 23:18

Culé1899 írta:
Steve írta: A barcából menekült, gondolom hasonló okoból mint Zlatan..na most mindjárt jön vmi barcás és megmegyarázza a körítést.
Nem magyarázkodás, de Alexis tőlünk azért távozott többek között mert a nyakára hozták Neymart és Suarezt. Ő pedig tartotta magát annyira jónak - jogosan -, hogy ne padozzon, hanem húzóember legyen. Zlatan az más, én sok nyilatkozatot olvastam mindkét fél részéről, valahol a kettő között van az igazság.
ps..

Bocs a dupla miatt, de Zlatan és a barcához még annyit,- igaz rossz topic- hogy rengeteget hallottam Zlatant konkrétan élőben is a témában nyilatkozni.

Sokszor a megjátszott nagyképűségével előadva, sokszor teljesen értelmesen megmagyarázva a barca/Messi és közte való dolgokat. Több svéd interjút láttam vele ahol részletesen taglalva elmondja érvekkel, hogy mi nem tetszett neki.

Röviden: én sem szerettem volna egy kimondva csicskának beállni vki alá, csak mert ügyes és mellé a klubb marketing arca ezért totál megkötve lenni...de ezt fölösleges taglalni, pláne nem ebben a topicban és a párhuzam sem állja meg a helyét 100%-ban Alexis Sanchezzel.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 27., szombat 22:48

Culé1899 írta:
Steve írta: A barcából menekült, gondolom hasonló okoból mint Zlatan..na most mindjárt jön vmi barcás és megmegyarázza a körítést.
Nem magyarázkodás, de Alexis tőlünk azért távozott többek között mert a nyakára hozták Neymart és Suarezt. Ő pedig tartotta magát annyira jónak - jogosan -, hogy ne padozzon, hanem húzóember legyen. Zlatan az más, én sok nyilatkozatot olvastam mindkét fél részéről, valahol a kettő között van az igazság.
Abszolút elfogadom, kösz és jogos amit írsz.

A Zlatannal vont közös párhuzam talán mem állja meg a helyét teljes mértékben. Annyiban talán, hogy mindegyik rosszkor volt rossz helyen és áne egy Isten Messi mellett.

Az Arsenalba való igazolását én is értettem, bár a barca egyik nagy értékének tartottam. Iszonyat melót lenyomott Messiék alá. De érthető, hogy többet akart.

Kudarcot nem vallott az Arsenalban, viszont Wenger hogy fel nem építette a karrierjét az biztos. Szerintem csak le lett nyomva ott.

Az idő telt, fiatalabb nem lett, meglátjuk mit tud a ManU-ban.

Nem szeretem kimondottan a ManU-t, de neki sok sikert.

Ide meg kellett volna.

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. január 27., szombat 22:36

Steve írta: A barcából menekült, gondolom hasonló okoból mint Zlatan..na most mindjárt jön vmi barcás és megmegyarázza a körítést.
Nem magyarázkodás, de Alexis tőlünk azért távozott többek között mert a nyakára hozták Neymart és Suarezt. Ő pedig tartotta magát annyira jónak - jogosan -, hogy ne padozzon, hanem húzóember legyen. Zlatan az más, én sok nyilatkozatot olvastam mindkét fél részéről, valahol a kettő között van az igazság.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 27., szombat 22:17

Anthony írta:
Steve írta: Alexis geci jó játékos.

Wenger egy zsák xart nem ér már és tönkre tette.
Steve írta:Ha Mourinho nem buszsofőrnek hadznália a buszához
És szerinted? Jó döntést hozott? Murinnyó jó focit játszatott az utolsó 5 évben?
Hogy őszinte legyek a döntése érthető.

Zsák számra égetik a pénzt a PL-ben. Kapott egy baromi jó fizut,amit itt nem kapott volna meg, barca kilőve, más bajnokság meg csak gyengébb.

ManU-ban sztár lehet még pár évig.

A magam részéről csak azt sajnálom, hogy nem itt kötött ki. Nekünk MOST tökéletes lett volna, hogy miér?

-nincs más mozdítható minőségi csatár
- érti a spanyol focit, tolta azt a legfelsőbb szinten egy über Messivel
- tudott volna alá játszani Bale és CR alá
- nem zavarja a az Isco&Modric féle kisterületes foci
- termeli a gólokat bárhol van, nem über kiemelkedően, de stabilan
- nekünk egy komoly gondunk van, csatár hiány


De ez teljesen mindegy már. Meg lehet neki ellenszurolkolni. Jön biztos valaki aki elmondja, hogy nem férne be a Realba. Ha meg nem megy majd neki, kárörvendő is lesz.

Én jelenleg a legjobb megoldásnak láttam a Real számára.


Ő viszont jól döntött. Nagy csapat, pénz, kis költözés, szabadult wengertől.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 27., szombat 22:06

Steve írta: Alexis geci jó játékos.

Wenger egy zsák xart nem ér már és tönkre tette.
Steve írta:Ha Mourinho nem buszsofőrnek hadznália a buszához
És szerinted? Jó döntést hozott? Murinnyó jó focit játszatott az utolsó 5 évben?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 27., szombat 22:04

wxyz írta:Most komolyan az angol negyedosztály kiesőjelötje elleni meccse miatt vagytok tőle elájulva?
Igen pontosan e miatt mondom, hogy szerintem jó játékos és tartottam jó játékosnak Wenger barmolása alatt is az Arsenalban és előtte a barcában is, ahol a csoda Messi árnyékában is rúgdosta a góljait és dolgozott alá az argentínnak.

De biztos tucat ő is,a sok fotelszurkoló majd itt megmondja.

Az, hogy a karrierje ezen szakasza sikeres lesz-e egy Mourinho-féle ManU-ban, az más kérdés..ez a korábbi teljesítményen, képviselt játékstíluson nem változtat.

Mindesetre jó volt ide jönni és belekötni egy-két emberbe mert páran örültek a teljesítményének. Nagy érdem, ügyes fiú! :agree:

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. január 27., szombat 21:56

Olyan ez a Pool, mintha egy haveri társaság összejött volna egy haknimeccsre.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 27., szombat 21:54

Most komolyan az angol negyedosztály kiesőjelötje elleni meccse miatt vagytok tőle elájulva?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. január 27., szombat 21:43

BBeno írta:
Nyilacska írta:Alexis benelegites képpen man of the match lett 9 kukcspasszal és egy assistal.
ezt közönség szavazás alapján kapta ha jól tudom, de mindegy mert tuti vétel volt josénak.
óriási pluszt tud adni
Alexis geci jó játékos.

Wenger egy zsák xart nem ér már és tönkre tette. A barcából menekült, gondolom hasonló okoból mint Zlatan..na most mindjárt jön vmi barcás és megmegyarázza a körítést.

Amikor volt társa az Arsenalban, akkor is hozta a szintet. Ha Mourinho nem buszsofőrnek hadznália a buszához és 11. emberként a kapu elé rakja és lesz foci, akkor hozni fogja a szintet.

Ide akartam. Ideiglenesen a következő MBappe felfedezéséig(bár ez nem jön hetente és rendelésre) tökéletes lett volna, a piacon a legjobb mozdítható csatár volt.

Szerintem hiba, hogy nem vettük meg. Bármi is lesz a karrierjével a ManU-ban..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 27., szombat 21:36

ziro4vr írta:
Kerlon írta:nézem Salaht és olyan, mint amikor fifaban csalsz és 99-es sebességet állítasz be egy játékosnak :lol:
Lopod a hasonlataimat is? Nem elég hogy Dani már az egész itteni életművemmel megteszi.. :( :lol:
Erre nincs jobb hasonlat. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 27., szombat 21:25

Kerlon írta:nézem Salaht és olyan, mint amikor fifaban csalsz és 99-es sebességet állítasz be egy játékosnak :lol:
Lopod a hasonlataimat is? Nem elég hogy Dani már az egész itteni életművemmel megteszi.. :( :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 27., szombat 21:19

nézem Salaht és olyan, mint amikor fifaban csalsz és 99-es sebességet állítasz be egy játékosnak :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 27., szombat 12:59

Nyilacska írta:Mai piacot elnezve akorul kéne magunkra is költeni.
Annyit nem hinném, hogy fogunk. Ha viszont ekkora lesz a költekezés, akkor bevétel is lesz bőven. De szerintem annyi lesz, hogy egy támadó jön, egy megy. Az meg anyagilag sem vészes. Mourinhonak meg elvileg kell egy szélső védő meg k.pályások is. Eladni meg nem nagyon tudnak. Legalábbis jó áron.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2018. január 27., szombat 12:48

M1Ö írta:
Nyilacska írta:Szerdán a wembleyben spurs - mu jó kis csorte lesz.
Alexis így hirtelen kaphatna is egy pofont, hogy minél hamarabb jöjjön rá, hogy hova is igazolt. :shifty: Mondjuk amilyen meccseket szoktak játszani egymás ellen majd az lesz, hogy végig nyom a Spurs, aztán egy kontrából vagy szögiből nyerni fog a MU.

Mourinho amúgy tegnap a születésnapjára kapott egy szerződéshosszabbítást. Kíváncsi vagyok jövőre mi lesz velük, mert általában a 3. évre esik szét a csapata, mert addig fullon pörögnek. Mondjuk nyáron is elszór még 300 milliót, aztán csak megoldja.
Mai piacot elnezve akorul kéne magunkra is költeni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 27., szombat 12:40

Nyilacska írta:
Kerlon írta:és martialt vagy rashfodot a rászorulóknak
Kizartnak tartom hogy bármelyiktol is megszabaduljon. Ennyire szerintem nem ment el az esze. Szerdán a wembleyben spurs - mu jó kis csorte lesz.
Miért szerinted melyik akar majd Sanchez mögött 10 meccsenként játszani? Rashfordot még csak csak beteszi csatárnak is, de amúgy...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 27., szombat 12:37

Nyilacska írta:Szerdán a wembleyben spurs - mu jó kis csorte lesz.
Alexis így hirtelen kaphatna is egy pofont, hogy minél hamarabb jöjjön rá, hogy hova is igazolt. :shifty: Mondjuk amilyen meccseket szoktak játszani egymás ellen majd az lesz, hogy végig nyom a Spurs, aztán egy kontrából vagy szögiből nyerni fog a MU.

Mourinho amúgy tegnap a születésnapjára kapott egy szerződéshosszabbítást. Kíváncsi vagyok jövőre mi lesz velük, mert általában a 3. évre esik szét a csapata, mert addig fullon pörögnek. Mondjuk nyáron is elszór még 300 milliót, aztán csak megoldja.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2018. január 27., szombat 12:25

Kerlon írta:és martialt vagy rashfodot a rászorulóknak
Kizartnak tartom hogy bármelyiktol is megszabaduljon. Ennyire szerintem nem ment el az esze. Szerdán a wembleyben spurs - mu jó kis csorte lesz.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 27., szombat 11:47

Kerlon írta:Liverpoolnál szóba került Pastore, keret mélyítésnek mindenképpen jó lehetne a számukra, illetve a jobb napjain tud szép dolgokat az argentin.
Szívesebben nézem a játékát mint a mai focisták 90%-ának. Kíváncsi lennék ott mit alkotna, de én inkább újra Olaszországban vagy talán Spanyolországban látnám szivesen.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 27., szombat 11:02

és martialt vagy rashfodot a rászorulóknak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég