Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 20., kedd 13:51

Realista24 írta:225 milliós árcédulát kapott Salah, Marca ezt írja.
ez alapján reális a 400 neymarért :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 20., kedd 13:49

225 milliós árcédulát kapott Salah, Marca ezt írja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. március 20., kedd 11:40

Mondjuk azért most nagyon ad a gép neki, mostanság nem egy gólja volt, amikor épphogy eltalálta a labdát, vagy rosszul, aztán a jó ég tudja hogy csorog be. Kérdés, hogy amikor nem így lesz, akkor hogy tud reagálni rá.
Nem lenne rossz egy ilyen típusú játékos Bale helyett, gólérzékeny, robbanékony, fordulékony. Bale-nél biztos, hogy jobban illene hozzánk. Egy az egyben, vagy egy kis összeggel megfejelve jó is lenne. Csak lassan már Salah kapcsán is 200 millió fölötti összegekről lehet olvasni, Bale meg jó, ha 100ért eladható.
Ilyen inflációs időkben nehéz megítélni a játékosok árát, de nekem azért soknak tűnik 200 millió azért az egy igazán jó szezonért 26 évesen. Mert nem véletlenül tudta ennyiért elhozni a Pool a romából, pedig ez most volt alig fél éve, már bőven az őrült összegek korában.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 18., vasárnap 19:21

Megnéztem az összefoglalót, rég láttam védőket így megalázva, az első epic, ahogy eldől a védő, mint a krumplis zsák :lol:
Ráadásul elrakott 4 gólt, állat!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 18., vasárnap 15:40

Pont akartam még írni, hogy nem tudom a kijutásban mekkora szerepe volt, gondolom azért sok. :mrgreen:

Remélem lesz egy normális vb, mert aztán jönnek a városokban rendezett tornák, felhízlalt mezőnyök..szeretnék még focit és érzelmeket látni.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 18., vasárnap 15:36

Nekem a válogatottból ez van meg egyedül.
https://www.youtube.com/watch?v=CD-481GMsB4

Nem csak miatta, hanem egyébként is jó volt nézni, hogy micsoda érzelmeket generál az a vacak sport. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 18., vasárnap 15:24

Ideje lenne kicsit tisztán látni:

-Hehe, vedd ki a kezed a fecskédből, nem jön se Neymar se MBappé. Szerintem a brazil egyszer fog, de nem idén.

-Kane, Icardi, Lewa...ilyen típusú csatár nem kell, mert Ronaldo mellett nem működne.

-Hazard...jó játékos, de drága lenne, van hozzá hasonló emberünk, és a nagy meccseken a 30 éves Willian sokkal meggyőzőbb..valóban jó befektetés lenne?

-A csapat játékát, a mai foci körülményeit, és azt megnézve, hogy milyen típusú játékos hiánycikk nálunk..egy Salah, Sané, Reus típusú ember kell, aki lendületes, technikás, támadja a kaput és a játékának van valódi..kimenete. Salah idén nagyon meggyőző, a vb-t azért is írtam, mert ahogy R24 is leírta, kell Pereznek hogy ott is kitánjön, másrészt jó lenne látni, hogy pl a nemzeti csapatot is húzza egy rangos eseményen. Hazard pl ezt soha nem tette meg, Reus sem, más-más okokból, de mindkettő olyan ok, ami lehet, illetve nálam konkrétan az is, kizáró ok.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. március 18., vasárnap 14:34

Amíg ez a 400 millió nem merült fel, addig ez reálisnak is tűnt, na de ez már a vicc kategóriája :)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 18., vasárnap 14:19

illgner írta:Miután Kanet cáfolták, és tegnap Pérez is megnyugtatta Rummeniggét, hogy nem érdekli Lewa, nem tudom, hogy mitől olyan biztos, hogy Salah nincs napirenden. Ha valaki, akkor pont ő az, aki egyre inkább a célkeresztbe kerülhet.
mert itt 1 darab igazolás lesz, neymar. :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 18., vasárnap 14:17

wxyz írta:Suáreztől a Liverpoolban is pattogtak el a labdák. Salah nem csak gyorsabb, hanem képzettebb is.

Miért van az, hogyha valaki atletikus, agilis, nem forgolódik vagy ugrándozik a labda körül, nem spanyol, portugál, dél-amerikai, az butának, képzetlennek van kikiáltva és csak futni tud?
Hát ha nem technikás és nincs esze a focihoz, akkor az számomra képzetlen, buta. :mrgreen:

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. március 18., vasárnap 14:03

Miután Kanet cáfolták, és tegnap Pérez is megnyugtatta Rummeniggét, hogy nem érdekli Lewa, nem tudom, hogy mitől olyan biztos, hogy Salah nincs napirenden. Ha valaki, akkor pont ő az, aki egyre inkább a célkeresztbe kerülhet.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. március 18., vasárnap 14:01

Tök8 mert a vezetőségnek eszében sem lesz egy ilyen karakter, mint salah. Pedig simán ránk férne egy gyors, dinamikus támadó, mert az nincs nekünk

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 18., vasárnap 13:58

Suáreztől a Liverpoolban is pattogtak el a labdák. Salah nem csak gyorsabb, hanem képzettebb is.

Miért van az, hogyha valaki atletikus, agilis, nem forgolódik vagy ugrándozik a labda körül, nem spanyol, portugál, dél-amerikai, az butának, képzetlennek van kikiáltva és csak futni tud?

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2018. március 18., vasárnap 13:14

Azért nem irtam neveket, mert nem tudok olyat mondani, aki jobban illene Klopp focijába. Viszont ez nem egyenlő azzal, hogy nálatok jó lenne.
Ha már felhoztad Suarezt, mondjuk aki látta a Liverpoolban játszani, meg aztán Barcelonában, ég és föld a 2 játékos, mintha a testvérét küldték volna el helyette. Persze a jelenlegivel sincs semmi bajom, számomra egy nagyon jó befejező játékos, aki nagyon megérti egymást Messivel, viszont Liverpoolban amit mutatott, az teljesen más szint volt. Kb minden támadás tőle indult, vagy ő fejezte be, + jóval technikásabbnak tünt, mint a jelenlegi Salah (vagy fogalmazok inkább úgy, hogy másban voltak jók- Salah kb 5ször gyorsabb, mint az akkori Suarez), aztán megvettük, és egy hamis 9esből lett egy befejező, aki rosszabb napjain meccsenként 10szer felbukik a labdában. Ha akkor Gerard nem esik el, Suarez 1szeres angol bajnok lenne.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 18., vasárnap 12:34

Andrew Dawn írta:Valószinüleg jövőre meglátjuk, hogy ki járt közelebb az igazsághoz, mert aki ilyen számokat produkál, az nem fog egy Liverpoolban várni a szerencsére, viszont én tartom, hogy Salah tökéletes katona Klopp féle gegenpressingjéba, és kb ennyi, ahogy Mané is. Angliából még talán ki is emelkedik a technikájuk, de spanyolhonban szerintem ennél bőven több kell (vagy akkor hozzátok el Kloppot, Isco féle játékosok el, és mehet nálatok is a gegenpressing).
Idén elég sok Liverpool meccset láttam, és nekem úgy tünik, hogy a Liverpoolnál a 60% labdabirtoklás nem olyan, mint pl a Citynél, sokkal direktebb játékot játszanak, több megfutással, nem nyomják be annyira az ellenfelet, mint amit a 60+% sejtet. Erre nem tudok statisztikát hozni, csak én igy látom.
De nem írtál neveket.

Spanyolhonban például jól elvan a képzetlenebb Suárez is, van egy olyan tippem, hogy sokra tartod. Ő több meccsen mondott csődött a nagy szezonjában Liverpoolban. Nála valamiért soha nem hozta fel senki, hogy egy nagy nulla volt a bunkerező Chelsea ellen, amikor elbukták a bajnokságot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 18., vasárnap 11:58

Most mar csak egy jo vb kell hogy Perez is felizguljon.
Vagy ejtseki a Cityt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. március 18., vasárnap 11:47

BlancoMark írta:Nekem az tetszik a jatekaban, hogy sok golja a semmibol jon es egyszeruen csak erobol megcsinalja maganak a helyzeteket es bumm.
Masfelol Andrew-val is egyetertek, tegnap pl. ket goljanal is harom vedo allt vele szemben es elszalltak mindharman egy teljesen kiszamithato "gagyi" cselre, a La Ligaban ilyeneket nem lehet megcsinalni.
nem lehet lendületből hirtelen irányváltással védőket megverni? :lol: eléggé túlmisztifikáljátok ezt a dolgot, aki rendesen megnézi a játékát látja, hogy nem csak a sebességéből él, tud váratlant is húzni, és kis területen is megél.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. március 18., vasárnap 11:43

Nekem az tetszik a jatekaban, hogy sok golja a semmibol jon es egyszeruen csak erobol megcsinalja maganak a helyzeteket es bumm.
Masfelol Andrew-val is egyetertek, tegnap pl. ket goljanal is harom vedo allt vele szemben es elszalltak mindharman egy teljesen kiszamithato "gagyi" cselre, a La Ligaban ilyeneket nem lehet megcsinalni.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 18., vasárnap 11:38

Berti írta:
rashidm írta: Nem mennénk vele semmire, mert ellenünk kis túlzással mindenki betömörül. Ott aztán futkoshat ha nincs hova.
Futkoshat :lol:
Ne limitáljuk már le magunkat. Ezek szerint nem láttál még egy Pool meccset se, így már érthető.
A robbanékony mozgás és az, ahogyan támadja a kaput azt nem is kell figyelembe venni..
Engedd el, ha nem értesz hozzá.
Nem, nem láttam egy Pool meccset sem. Én a Roma-s meccsekből indulok ki, amikor megfingatott volna minket ha jó döntés hozott volna jópár helyzetben. Szerencsére nem. Angliába meg köztudott, hogy sok ész nem kell. Ha gyorsabb és technikásabb vagy már nyertél is.

Lehet nem értek hozzá, de hogy te még annyira sem mint én az 100. :lol: :-*

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2018. március 18., vasárnap 11:35

Valószinüleg jövőre meglátjuk, hogy ki járt közelebb az igazsághoz, mert aki ilyen számokat produkál, az nem fog egy Liverpoolban várni a szerencsére, viszont én tartom, hogy Salah tökéletes katona Klopp féle gegenpressingjéba, és kb ennyi, ahogy Mané is. Angliából még talán ki is emelkedik a technikájuk, de spanyolhonban szerintem ennél bőven több kell (vagy akkor hozzátok el Kloppot, Isco féle játékosok el, és mehet nálatok is a gegenpressing).
Idén elég sok Liverpool meccset láttam, és nekem úgy tünik, hogy a Liverpoolnál a 60% labdabirtoklás nem olyan, mint pl a Citynél, sokkal direktebb játékot játszanak, több megfutással, nem nyomják be annyira az ellenfelet, mint amit a 60+% sejtet. Erre nem tudok statisztikát hozni, csak én igy látom.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég