Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 11., szombat 16:12

carvajal megkaphatna videon ezt a chilwell golt
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 11., szombat 16:01

Carragher fejére kíváncsi lennék😂 akkora arca volt mind ellenünk 2-0 után mint a MU ellen. Szerintem amúgy a MU ellen ki is lőtték magukat a szezonra. Remélem ellenünk is ezt a jó formát folytatják.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 11., szombat 15:51

Pool megoldotta ma is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. március 11., szombat 11:40

Mester77 írta: Manchester City have made an improved proposal to Julián Álvarez, as revealed yesterday. New deal would be valid until 2028 with significant pay rise. All parties confident to reach an agreement 🔵🇦🇷 #MCFC

Player's final green light, expected soon.

Csak jó az a kék pad is
Csak jó az az arab pénz is. :kalapos:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 11., szombat 11:36

Haaland közölte jön ide, max egy évet marad még :mrgreen:


Amúgy is, Alvarez az elmúlt másfél év 7. Legjobb labdarúgója a Fifa szerint, miközben csak fél éve van Európában, azt is a padon, szóval aki ennyire jó, arra persze hogy vigyáznak :lol:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. március 11., szombat 11:32

Manchester City have made an improved proposal to Julián Álvarez, as revealed yesterday. New deal would be valid until 2028 with significant pay rise. All parties confident to reach an agreement 🔵🇦🇷 #MCFC

Player's final green light, expected soon.

Csak jó az a kék pad is
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11336
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 8., szerda 16:29

Btw költői kérdés, miert a nagy csend a city csalasarol?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 8., szerda 16:08

ferni írta:
Realista24 írta:

Milyen munkaja erett be? A bajnoksagban korabban sem voltak gondjaik, BL-t meg nyertek Pep elott Jupp-pal, meg utana is par evvel. Pont a zseni nem nyert. :smile:
Beszopták, meg faszság volt az egész amit csinált, de az a Bayern nagyon jó volt szerintem a 3. évére.
Beérett a munkáját arra értettem, hogy elérte a csapattal a harmadik évére, amit ő kitűzött, hogy is kéne játszaniuk, mert tényleg jók lettek, attól még totál agyatlanság volt az egész amit csinált.
Mikor kiestek is az Atletico ellen az első meccsen 19 kapuralövésük volt, a visszavágón meg 34..... :lol: 68% meg 69% labdabirtoklás mellett.
Átültette a saját fotballját az akkor csúcson lévő bayernbe ehhez kellett 3 év és addigra ki is öregedett mindenki aki számít ott.
Én is kb ezt írtam csak hosszabban :mrgreen:
Tehat akkor megint az van, hogy mixeljem dzsi es hehe kommentjeit, hogy a sajat önös erdeket szem elott tartva, hogy mar csak azertis azt fogja csinalni a csapat, amit o akar, tönkretette az ötkupas Bayernt, majd tavozott es nehany evvel kesobb a Bayern veghezvitte a hatkupas szezont mellozve a tikitaka idiotasagot.

Kozben azert sikerult nemet kupat buknia, es ha jol emlekszem minden alkalommal elbukta a nemet szuperkupat. Utobbit kozvetlenul elotte es utana is megnyerte az aktualis edzo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 8., szerda 15:53

Realista24 írta:

Milyen munkaja erett be? A bajnoksagban korabban sem voltak gondjaik, BL-t meg nyertek Pep elott Jupp-pal, meg utana is par evvel. Pont a zseni nem nyert. :smile:
Beszopták, meg faszság volt az egész amit csinált, de az a Bayern nagyon jó volt szerintem a 3. évére.
Beérett a munkáját arra értettem, hogy elérte a csapattal a harmadik évére, amit ő kitűzött, hogy is kéne játszaniuk, mert tényleg jók lettek, attól még totál agyatlanság volt az egész amit csinált.
Mikor kiestek is az Atletico ellen az első meccsen 19 kapuralövésük volt, a visszavágón meg 34..... :lol: 68% meg 69% labdabirtoklás mellett.
Átültette a saját fotballját az akkor csúcson lévő bayernbe ehhez kellett 3 év és addigra ki is öregedett mindenki aki számít ott.
Én is kb ezt írtam csak hosszabban :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 8., szerda 15:51

Átültette a saját fotballját az akkor csúcson lévő bayernbe ehhez kellett 3 év és addigra ki is öregedett mindenki aki számít ott.

A legszebb az egészben, hogy azt a fotballt vitte oda amiből a szart is kipofozta a müntyen 2 hónappal érkezése előtt.

Egyébként arra leszek kíváncsi, hogy a citynél mi lesz az ő legacyja ha nincs meg a bl. bajnoki címeket hozott de hát azt nélküle is nyertek, nem destroyoltak semmit végül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 8., szerda 15:45

ferni írta: Guardiola azért azt a Bayernt nagyon összerakta a 3. évre, erre Simeone olyan szinten taknyosra szopatta, hogy arra szavak nincsenek... :lol: :lol: :lol:
2. évben a Barca verte szét őket, de akkor sok sérültjük volt, elsőre meg emlékszik mindenki... :lol: :mrgreen:

Végül beérett ott is a munkája amúgy, viszont a BL nem jött össze és ami a legdurvább az egészben, hogy képes volt egy magasan top csapat alapból idősödő keretéből elpazarolni bazdmeg 2 évet és kidobni a kukába... Mert hogy meg kell tanulni a titkitakát, hiába nyertek előtte BLt.... :lol: Érthetetlen volt a egész, ott volt a tökéletes lehetőség előtte, hogy átlépjen a saját beszürkült faszságán, és nem.
Az a harmadik egy hatalmas all-in szezon volt Pepnek és csodásan elhasaltak :lol:
Milyen munkaja erett be? A bajnoksagban korabban sem voltak gondjaik, BL-t meg nyertek Pep elott Jupp-pal, meg utana is par evvel. Pont a zseni nem nyert. :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 8., szerda 15:33

Guardiola azért azt a Bayernt nagyon összerakta a 3. évre, erre Simeone olyan szinten taknyosra szopatta, hogy arra szavak nincsenek... :lol: :lol: :lol:
2. évben a Barca verte szét őket, de akkor sok sérültjük volt, elsőre meg emlékszik mindenki... :lol: :mrgreen:

Végül beérett ott is a munkája amúgy, viszont a BL nem jött össze és ami a legdurvább az egészben, hogy képes volt egy magasan top csapat alapból idősödő keretéből elpazarolni bazdmeg 2 évet és kidobni a kukába... Mert hogy meg kell tanulni a titkitakát, hiába nyertek előtte BLt.... :lol: Érthetetlen volt a egész, ott volt a tökéletes lehetőség előtte, hogy átlépjen a saját beszürkült faszságán, és nem.
Az a harmadik egy hatalmas all-in szezon volt Pepnek és csodásan elhasaltak :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 8., szerda 13:52

dzsi91 írta: Gvardiola full bolond ezt eddig is tudtuk. És mindenkuvel megygült a baja aki nem számít szürke kisegérnek hanem egyéniség. Yaya touré ibra etoo…

A fotballt meg nem destroyolta soha semelyik csapatával. Semmit nem tud felmutatni amit más csapatok vagy edzők ne tettek volna már meg. Annyira újította meg a fotballt mint neuer a kapusposztot pedig azóta sem látom a világ legjobb kapusait félpályánál passzolgatni meg cselezgetni.
A Bayern BL gyoztes brutal csapatat destroyalta, a mi hathatos segitsegunkkel egyutt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 8., szerda 13:36

Gvardiola full bolond ezt eddig is tudtuk. És mindenkuvel megygült a baja aki nem számít szürke kisegérnek hanem egyéniség. Yaya touré ibra etoo…

A fotballt meg nem destroyolta soha semelyik csapatával. Semmit nem tud felmutatni amit más csapatok vagy edzők ne tettek volna már meg. Annyira újította meg a fotballt mint neuer a kapusposztot pedig azóta sem látom a világ legjobb kapusait félpályánál passzolgatni meg cselezgetni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11336
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 8., szerda 13:22

En nem tudom sokra tartani azt az edzot, aki nem a csapat erdekeit nezi, hanem a sajat hirnevet es akaratat akarja mindenaron eloterbe helyezni es a meggyozodeset, ami gyakran a csapatteljesitmenyt visszaveti, azt erolteti.

A problema ott van, hogy az a barcelona egy masik edzovel is szarranyeri magat, mondhatni az ember jokor volt jo helyen, egy cruyff altal eloszor egy röpke 50 eve jatszott, majd edzokent 30 eve alkalmazott felfogast masolt le es vitt tovabb, az aranygeneracioval, szoval ertem, hogy sok a serleg odahaza a vitrinben, de azert na.
Kicsit szerenyebben.
thereisonly1ronaldo

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. március 8., szerda 13:20

Minden hibája ellenére Guardiola az öltöző ura akar lenni, és ezért nem tudom elítélni.
Ahogy minden edző, szerepükből adódóan meg azok is.

Az meg nem tudom miért edző függő, hogy a kezdőből kieső játékos váltani akar. Igazából nekem meglepő, hogy ilyen sokáig elég jól elvoltak a Cityben, amikor évente jött egy 80 milliós védő.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 8., szerda 13:15

Hát vannak helyzetek és helyzetek. Mourinhonak is hatalmas egója van, és egy Internél oda tudott csapni az asztalra, mert ő BL győztes edző volt, az interes játékosok meg kis senkik. Ez a Realnál kicsit nehezebben ment az EB-VB győztes Ramosékkal meg CR-el, meg is romlott a viszony.

Hasonló most a helyzet a Realnál, Ancelotti nem az a fajta, de nem is lenne könnyű az asztalra csapni, mert itt mindenki megnyert mindent, ő is, de a csapatnál az utolsó szertáros is. Úgy látom ez gond, mert egyesek, pl. Vini nagyon elszállt a BL győztes gólja miatt.

A Unitednél ugye Ten Hag most odacsapott az asztalra, majd meglátjuk milyen sikerrel. Ott is a brit játékosok és társaik semmi fontosat nem nyertek életükben, igaz Ten Hag sem sokat, de ettől még működhet is a dolog (Varane és Case ugye kicsit más szint, dehát belekerültek a shitstormba, így jártak).

Minden hibája ellenére Guardiola az öltöző ura akar lenni, és ezért nem tudom elítélni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11336
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 8., szerda 12:58

Nem kétszínű, csak o az elso, minden jatekos alljon be a sorba, es a futballba, amit jatszat.
Vegletekig begyakoroltatott kielemzett statisztikan alapulo futball, nem egyszer tulsagosan tulgondolva, emiatt sima nyert/nyerheto meccseken pl a beellben csunya leeges es kieses lett a vege.
Gondolom az oltozoben eltiporja az egyenisegeket, mas gondolatait, amikor meghallottam a mondokajat, hogy a barcelonaval ő megölte (ertsd: kivegezte, lealazta, kimaxolta, kivitte) a futballt, ott valt teljesen bizonyossa, hogy ennel az embernel nem lehet egy csapatnal nagyobb egoja senkinek.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. március 8., szerda 12:36

Realista24 írta: Laporte távozna a Citybol, akik Gvardiolt akarjak.
Laporte-ot a Barcaval hoztak szoba.

Guardiola tuti kiutalt par embert, Cancelo eset is erre utalt.

Akkor ketszinu ratata lehet az ember.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 8., szerda 12:19

Laporte távozna a Citybol, akik Gvardiolt akarjak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég